برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
این پارس آنلاین بیچاره کرد منو، 60 گیگ ترافیک 19 روز اخیر بوده و هی تموم میشه، حالا یک سوم شبانه بماند، وبگردی مگه چقد مصرف داره، اصلا مصرف به درک، انقد قعطی زیاد شده که کارمو لنگ کرده کل روز، روزی تا 3 بار قعطی دهن آدمو سرویس می کنه، وقتی اردیبهشت خونمو عوض کردم اولش رفتم تلفن کشیدم گفتن فیبر نوریه، فقط مخابرات میده گفتم نمی خوام، بعد از پیگیری فهمیدم دفتر خدماتی برای فروش بسته ی اینترنتش دروغ گفته، کابل مسیه، با اصرار دوباره از پارس آنلاین گرفتم چون چند سال بود راضی بودم ولی افتضاح شده، خصوصا از آذر
باید به فکر کوچ باشم، آخه بقیه هم وضع بهتری ندارن و همه ناراحتن، انقد پول می گیرن و ...
ایرانسلم 200 مگ دو روز رفتم گوگل مپ تموم شد، فقط گوگل مپ
مبین نت گرونه و کارت دانشجویی می خواد که سرعت بالا بده،
نه وایمکس درستی وجود داره نه adsl
اینترنت رادیویی شنیدم خوبه، کسی اطلاعی داره؟ استفاده می کنه؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
این پارس آنلاین بیچاره کرد منو، 60 گیگ ترافیک 19 روز اخیر بوده و هی تموم میشه، حالا یک سوم شبانه بماند، وبگردی مگه چقد مصرف داره، اصلا مصرف به درک، انقد قعطی زیاد شده که کارمو لنگ کرده کل روز، روزی تا 3 بار قعطی دهن آدمو سرویس می کنه، وقتی اردیبهشت خونمو عوض کردم اولش رفتم تلفن کشیدم گفتن فیبر نوریه، فقط مخابرات میده گفتم نمی خوام، بعد از پیگیری فهمیدم دفتر خدماتی برای فروش بسته ی اینترنتش دروغ گفته، کابل مسیه، با اصرار دوباره از پارس آنلاین گرفتم چون چند سال بود راضی بودم ولی افتضاح شده، خصوصا از آذر
باید به فکر کوچ باشم، آخه بقیه هم وضع بهتری ندارن و همه ناراحتن، انقد پول می گیرن و ...
ایرانسلم 200 مگ دو روز رفتم گوگل مپ تموم شد، فقط گوگل مپ
مبین نت گرونه و کارت دانشجویی می خواد که سرعت بالا بده،
نه وایمکس درستی وجود داره نه adsl
اینترنت رادیویی شنیدم خوبه، کسی اطلاعی داره؟ استفاده می کنه؟

اینترنت رادیویی عالیه، فقط یکم هزینه برداره تجهیزاتش. بهترین مزیت اینترنت رادیویی اینه که شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها کاملاً متفاوت از یکدیگه سرویس میدند، یکی اصلاً تعرفه رایگان و این چیز ها نداره، سرویس های ضریب اشتراک پایین و عالی از نظر کیفی (البته هزینه گیگ هم دور و بر گیگی 10 هزار تومان) یکی دیگه ضریب اشتراک های متوسط و بالا با ترافیک رایگان در ساعات خاص،..... دستت بازه تو انتخاب اگه محل نصب تو نقطه کور نباشه.

ولی مشکل تنظیمات آنتن هست که بخوای سرویس عوض کنی باید کارشناس بیاد و تجهیزات رو تخمین بزنه و کارهای لازمه مثل نصب آنتن روی دکل خودشون و غیره را هم انجام بده تا سرویس بگیری، البته زمان زیادی نمیبره.

من خودم چندی پیش در حوالی تهران یه جایی کار میکردم که از بس پرته هیچ شرکتی ADSL هنوز نمیده اونجا، وایرلس داشتیم 3 برابر بهتر از ADSL خونه خودمون کار میکرد، باز کردن صفحه سریع، پینگ پایین. اونجا از آواگستر وایرلس نامحدود 512 داشتند و راضی کننده هم بود.

یه مدت هم خونه از آی نت سرویس داشتم که البته بعد از گرفتن خط دوم و سرویس مخابرات جمعش کردم چون دیگه لازمش نداشتم، پینگ داخلی 3 میلی ثانیه و خارجی با آلمان 70 میگرفتم باهاش، 4 مگابیت نوترینو، هنوز کلید اینتر رو نزده بودی صفحه جلوت باز میشد. سرعتی داشت.

حالا شما بررسی کن اول ببین کدوم شرکت تعرفه ها و سرویس هاش مناسبه برای مصرف شما، بعد حدود قیمت آنتن ها و تجهیزاتشون رو بپرس ار بخش فروششون و در نهایت هم بگو کارشناس بفرستند برات محل رو بازدید کنه و قیمت نهایی سرویس و آنتن و در صورت نیاز دکل و یا پایه کوتاه برای آنتن هم همونجا روی پشت بام براتون در بیاره و برو دیگه حالشو ببری.

من یه لیست از شرکت هایی رو که اطلاع دارم تو کار وایرلس هستند این پایین میزارم، البته خیلی بیشتر از اینها هستند که فقط مراکز و محل های خاصی رو پوشش میدند، اکثر ISP هایی که سرویس ADSL میدند نیز خودشون وایرلس ارائه میکنند، اگه شرکت خاصی مد نظرت هست که ADSL خوبی بهتون داده، میتونید از فروششون پرس و جو کنید درباره سرویس وایرلس.

آواگستر
i-Net
سیستک

اون سه تا بالایی ها رو من کاربردشون رو دیدم و تایید میشند، و اما بقیه:

موج نو
پرداز گستر
پیشتاز
خط طلایی ایرانیان

و این یکی هم هست، ولی فقط پهنای باند ددیکیت رو به صورت وایرلس تو تعرفه هاش داره:

ماهان نت

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
اینترنت رادیویی عالیه، فقط یکم هزینه برداره تجهیزاتش. بهترین مزیت اینترنت رادیویی اینه که شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها کاملاً متفاوت از یکدیگه سرویس میدند، یکی اصلاً تعرفه رایگان و این چیز ها نداره، سرویس های ضریب اشتراک پایین و عالی از نظر کیفی (البته هزینه گیگ هم دور و بر گیگی 10 هزار تومان) یکی دیگه ضریب اشتراک های متوسط و بالا با ترافیک رایگان در ساعات خاص،..... دستت بازه تو انتخاب اگه محل نصب تو نقطه کور نباشه.

ولی مشکل تنظیمات آنتن هست که بخوای سرویس عوض کنی باید کارشناس بیاد و تجهیزات رو تخمین بزنه و کارهای لازمه مثل نصب آنتن روی دکل خودشون و غیره را هم انجام بده تا سرویس بگیری، البته زمان زیادی نمیبره.

من خودم چندی پیش در حوالی تهران یه جایی کار میکردم که از بس پرته هیچ شرکتی ADSL هنوز نمیده اونجا، وایرلس داشتیم 3 برابر بهتر از ADSL خونه خودمون کار میکرد، باز کردن صفحه سریع، پینگ پایین. اونجا از آواگستر وایرلس نامحدود 512 داشتند و راضی کننده هم بود.

یه مدت هم خونه از آی نت سرویس داشتم که البته بعد از گرفتن خط دوم و سرویس مخابرات جمعش کردم چون دیگه لازمش نداشتم، پینگ داخلی 3 میلی ثانیه و خارجی با آلمان 70 میگرفتم باهاش، 4 مگابیت نوترینو، هنوز کلید اینتر رو نزده بودی صفحه جلوت باز میشد. سرعتی داشت.

حالا شما بررسی کن اول ببین کدوم شرکت تعرفه ها و سرویس هاش مناسبه برای مصرف شما، بعد حدود قیمت آنتن ها و تجهیزاتشون رو بپرس ار بخش فروششون و در نهایت هم بگو کارشناس بفرستند برات محل رو بازدید کنه و قیمت نهایی سرویس و آنتن و در صورت نیاز دکل و یا پایه کوتاه برای آنتن هم همونجا روی پشت بام براتون در بیاره و برو دیگه حالشو ببری.

من یه لیست از شرکت هایی رو که اطلاع دارم تو کار وایرلس هستند این پایین میزارم، البته خیلی بیشتر از اینها هستند که فقط مراکز و محل های خاصی رو پوشش میدند، اکثر ISP هایی که سرویس ADSL میدند نیز خودشون وایرلس ارائه میکنند، اگه شرکت خاصی مد نظرت هست که ADSL خوبی بهتون داده، میتونید از فروششون پرس و جو کنید درباره سرویس وایرلس.

آواگستر
i-Net
سیستک

اون سه تا بالایی ها رو من کاربردشون رو دیدم و تایید میشند، و اما بقیه:

موج نو
پرداز گستر
پیشتاز
خط طلایی ایرانیان

و این یکی هم هست، ولی فقط پهنای باند ددیکیت رو به صورت وایرلس تو تعرفه هاش داره:

ماهان نت
خیلی اطلاعات مفیدی ارائه دادید، خیلی خیلی متشکرم،
پس با این توضیحاتی که فرمودید برم تحقیق کنم و یه بررسی کامل از تمام سرویس های اینترنتی در ایران جمع آوری و به صورت پی دی اف در اختیار دوستان بزارم.
بازم ممنون
--
چند روز پیش 20 گیگ خریدم ولی مثل اینکه ترافیک اضافی فقط به 10 گیگ و 5 گیگ تعلق می گرفته، یا بعد از خرید من جشنواره شروع شده

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سایت کلوپ مشتریان پارس آنلاین برای شما هم غیرفعاله؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
احتمالش هست که پارس آنلاین نت شبانه رو برگردونه یا تخلیه کنیم؟

Brave Boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من سرویس قبلیم 256 نا محدود بودو با 320 تقریبا دانلود داشتم.از دیشب سرویس 2 مگ رو خریدم ولی سرعتم هنوز تغییر نکرده...من شنیدم که باید 24 ساعت صبر کنیم تا روبوتشون ( یا یه همچین چیزی ) سرعت رو درست کنه.میخواستم ببینم که این درسته یا بزنگم به شرکت ؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام دوستان
من سرویس قبلیم 256 نا محدود بودو با 320 تقریبا دانلود داشتم.از دیشب سرویس 2 مگ رو خریدم ولی سرعتم هنوز تغییر نکرده...من شنیدم که باید 24 ساعت صبر کنیم تا روبوتشون ( یا یه همچین چیزی ) سرعت رو درست کنه.میخواستم ببینم که این درسته یا بزنگم به شرکت ؟

اگه 320 (320 برابر 2 و نیم مگابیت است) ماکزیمم سرعتی باشه که خط شما جوابگو است، چند سال هم صبر کنی بالا نمیره. شما مشخصات خط خودتون رو از داخل مودم چک کنید، اگه مودم شما گفت که سرعت بالاتری میتونه بگیره، اول یک بار مودم رو خاموش و روشن کنید، اگه بازهم سرعت بالاتری نگرفت، با پشتیبانی تماس بگیرید تا پروفایل شما رو تصحیح کنند و سرعت رو افزایش بدهند.

8325910

Registered User
لایک‌ها
30
یعنی خاک تو سر پارس آنلاین. چرا ترافیک شبانه رفت؟

speed24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به هیچ وجه از پارس آنلاین خدمات نگیرید. بانک شماره موبایل و ایمیل های کاربران رو میفروشند و برای شما مزاحمت ایجاد می کنند

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
من ارومیه هستم و انتخاب بهتری ندارم وگرنه آدم دزد رو هم دست پارس آنلاین نمیده

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
512 محدود 10 گیگ داشتم تو کمتر از 2 هفته حجمم تموم شد و مجبور میشدم هر دو روز 1 گیگ شارژ کنم در حالی که مطمئن بودم استفادم اینقدر نیست.الانم 12 نامحدود گرفتم که سرعتم 7 کیلو بایت هست واقعا دستشون درد نکنه

iLight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان قضیه این طرح چیه؟؟
POL-512-12GNight

pooyan2012

Registered User
لایک‌ها
24
512 محدود 10 گیگ داشتم تو کمتر از 2 هفته حجمم تموم شد و مجبور میشدم هر دو روز 1 گیگ شارژ کنم در حالی که مطمئن بودم استفادم اینقدر نیست.الانم 12 نامحدود گرفتم که سرعتم 7 کیلو بایت هست واقعا دستشون درد نکنه
من فک میکردم فقط واسه من اینجوریه.دقیقا واسه منم همین طور بود.

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام،

حالا واقعا پارس‌آنلاین دزده این همه دزد دزد میکنین؟
یعنی من الان من از پارس‌آنلاین سرویس بگیرم جیبمو میزنه؟ :)

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
باورم نمیشه چند وقتی پارس انلاین داره بدون مشکل کار میکنه :D

سلام،

حالا واقعا پارس‌آنلاین دزده این همه دزد دزد میکنین؟
یعنی من الان من از پارس‌آنلاین سرویس بگیرم جیبمو میزنه؟ :)

نه اقا نزن این حرفو

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
اینجاس که من رسما گـــــــــــــــــــل (!) گیجه گرفتم!
میخوام ISP عوض کنم! (الان فن آوا دارم)
صفحه مربوط به هر ISP که میرم میگن دزدن و قطعی داره و بی کیفیته و سرعت پایینه و...
من چه کنم؟ :|
(توضیح اینکه قبلا صبانت و آسیاتک هم داشتم که صبا بهتر بود در کل و فن آوا فقط شبانه اش که افت سرعت نداره خوبه. البته من کلا هم دانلودر نیستم! نهایتش در ماه بشه 10 گیگ (رایگان و غیر رایگان))
توضیح2: این متن در صفحات isp های دیگه هم ممکنه جهت اخذ کمک ارسال بشه ببخشید دیگه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اینجاس که من رسما گـــــــــــــــــــل (!) گیجه گرفتم!
میخوام ISP عوض کنم! (الان فن آوا دارم)
صفحه مربوط به هر ISP که میرم میگن دزدن و قطعی داره و بی کیفیته و سرعت پایینه و...
من چه کنم؟ :|
(توضیح اینکه قبلا صبانت و آسیاتک هم داشتم که صبا بهتر بود در کل و فن آوا فقط شبانه اش که افت سرعت نداره خوبه. البته من کلا هم دانلودر نیستم! نهایتش در ماه بشه 10 گیگ (رایگان و غیر رایگان))
توضیح2: این متن در صفحات isp های دیگه هم ممکنه جهت اخذ کمک ارسال بشه ببخشید دیگه
های وب راضی کنندس
البته الان چند وقتیه کلا آی اس پی ها وضعیت خوبی ندارن

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
دوزتان کسی نامحدود داره؟
سرعتش چطوریاس؟ بعد چن گیگ محدود میکنن؟

danielder

Registered User
لایک‌ها
25
سلام من رشت هستم و میخوام 256 نامحدود بگیرم از پارس آنلاین.کسایی که دارن میتونن بگن سرعت دانلودش با IDM چندکیلوبایته؟؟و درکل راضی هستین؟

بالا