برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من عمل لازک کردم و متاسفانه چشمم برگشته و ضعیف شده.می خوام عمل کنم باز.دکتر سیاتیری کلینیک ونک کسی میشناسه؟و اینکه عمل PRK کسی قیمت داره ؟چون بهم گفته 4میلیون
من دکتر زیاد رفتم.بازم اگه کسی دکتری میشناسه که خیلی خوب تشخیص میده و حرفه ای هست رو تو تهران معرفی کنه ممنون میشم چون خیلی واسم مهم شده دیگه.خواهشن جواب بدین

Last edited:

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
باسلام خدمت شما جناب یاسینی عزیز.به توصیه شما رفتم خدمت دکتر آریایی تبار البته حدود بیست روزی تو نوبت بودم ،ضمنا بعد از اینکه بهشون گفتم که باشما در این مورد مشورت کردم خواستن که سلام شان را برسانم خدمت شما.درمورد معاینه برخلاف انتظار من ،ایشان عمل کارگزاری لنز ارتیزان که دکتر دانشگر برای من انجام دادن را بسیار خوب دیدن و گفتن هیچ مشکلی وجود نداره ولی من هنوز هم همان مشکل دیدن زیر لنز و ورود نور از زیر لنز را دارم خداشاهده دیگه دارم دیوانه میشم من بیشتر از چهار میلیون برای همین یک چشم خرج کردم ولی الان بعد از غروب افتاب دیگه نمیتونم از خانه بیرون برم چون به ازای هر لامپی که تو خیابان هست یه نور از زیر لنز حالت یه حلال وارد چشمم میشه حالا تصور کنید تو یه خیابان چند تا لامپ هست و چند تا تصویر حلال مانند تو دید من ایجاد میشه. در حال حاضر هم با اینکه لنز را برای چشم دیگر خریداری کردم ولی برای عمل واقعا مردد شدم خواهشا منو راهنمایی کنید.فکر کنم اگه به استفاده از لنز تماسی ادامه میدادم خیلی بهتر بود.ضمنا برای مسئله بیهوشی در کلینیک رازی با ضمنا برای مسئله بیهوشی در کلینیک رازی با مرکز شکایات وزارت بهداشت تماس گرفتم و کپی مدارک عمل را فرستادم ولی هیچ شماره پرونده یا پیگیری به من ندادن و دو بار هم تماس گرفتم از روی اسمم جستجو کرد و گفت در حال پیگیری و خودمون تماس میگیریم منم دیگه بیخیالش شدم.

setareha01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام، بسیار تشکر بابت پاسخگویی های شما، هیچ کس دیگه ای نمیتونست اینقدر راهنمایی کنه، ببخشید بیمارستان بینا، مرکز چشم پزشکی بصیر و بیمارستان بقیه الله، کدومش برای لیزر دستگاه ها و تجهیزات بهتری داره؟ دکتر نادری تو هر سه تاش هستن.

Sent from my C2105 using Tapatalk

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. خوبین؟
این قطره levoflauxican و betasonit رو بعد عمل تا کی باید مصرف کنیم؟

far2naz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر از راهنمایی های بسیار خوبتون
مجموع نمره چشم من6 (نزدیک بین ام).بنده ساکن زنجان هستم میخواستم برای عمل به تهران مراجعه کنم.میخواستم لطف کنید و منو در زمینه انتخاب بیمارستان و پزشکان خوب در تهران راهنمایی کنید.همینطور میخواستم بدونم که بین سه عمل اصلاحی کدوم عوارض کمتری داره؟ و همچنین کدوم دوره درمانی کمتری داره؟ بی نهایت سپاس گذارم.

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. خوبین؟
این قطره levoflauxican و betasonit رو بعد عمل تا کی باید مصرف کنیم؟

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب یاسینی.
بازم ممنونم از پاسختون وصبروحوصله ای که به خرج میدین
من چهارشنبه قراره برم پیش دکترهاشمیان.انگارشما تاییدشون نمیکنین درسته؟دکتر دیگه ای اونجا نمیشناسم.
چکارکنم؟
امیدوارم بتونین زودتربپرسین وبیاین بگین.راستش وقت من خیلی کمه باعرض معذرت

نه مشکلی نیست. ایشان هم از دکتر های خوی هستند.
نگران نباشید. با خیال راحت برید برای معاینه اولیه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
چن وقت بعده عمل چشم میشه بدون عینک آفتابی مخصوص رفت بیرون ؟
بعد از دو هفته اصلا لازم نیست عینک بزنید هرچند زدن عینک افتابی اب مروارید را به تاخیر میندازه

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
قبل از عمل شماره نزدیک بینی چشم راست 6 و آستیگماتش 2.25 شماره چشم چپ هم همین حدودا که جمع شماره دو چشم میشد 17
جنوب شرق تهران - پیروزی
به جز قطره ارتلاک قطره اشک دیگه ای استفاده کنم مشکلی داره یا فقط باید ارتلاک باشه؟قطره سینالون چطوره؟
شماره چشمتون خیلی بالا بوده. امیدوارم معافیت گرفته باشید! Lol
فکر میکنم نزدیکترین و بهترین مرکز بینای رسالت باشه. برید پیش دکتر نیکخو و یا دکتر نادری برای بررسی.
در ضمن همچنان فکر میکنم ارتلاک بهترینه ولی بهتره با دکتر در این مورد مسورت کنید

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقای یاسینی
دیروز رفته بودم مطب دکتر تبریزی ( قزوین )
مادرم چند روزه چشماش تار میبینه و کمی هم سر درد داره
این تاری دید همش هست و خوب نمیشه
اما وقتی دراز میکشه یا با گوشی کار میکنه بیشتر میشه

آقای دکتر معاینه کرد و گفت هیچی نیست!!
به نظر شما باید چیکار کنیم؟؟
شاید بهتر باشه یک پزشک اعصاب برید. مطمنا مشکلی بینایی وجود نداره وگرنه دکتر پیداش میکرد

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
کدوم بیمارستان برای عمل لیزیک چشم در تهران بهتر هست
کلا کدوم مطمئن تر هست
تشکر از دوستان
کدوم بخش تهرانید.
چقدر هزینه میتونید بکنید.
چند سالتونه

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من عمل لازک کردم و متاسفانه چشمم برگشته و ضعیف شده.می خوام عمل کنم باز.دکتر سیاتیری کلینیک ونک کسی میشناسه؟و اینکه عمل PRK کسی قیمت داره ؟چون بهم گفته 4میلیون
من دکتر زیاد رفتم.بازم اگه کسی دکتری میشناسه که خیلی خوب تشخیص میده و حرفه ای هست رو تو تهران معرفی کنه ممنون میشم چون خیلی واسم مهم شده دیگه.خواهشن جواب بدین

دکتر سیاتیری از اساتید قدیمی و بسیار مجرب چشم تهرانه. من عمل ایشان رو خودم دیدم. تجربشون واقعا عالیه. البته طبق همیشه من دکتر خانلری رو توصیه میکنم ولی برونید دکتر سیاتیری هم به همان اندازه متبحر هستند.
داستی چند سالتون بوده عمل کردید؟
شماره چشمتون چند بوده.
خواهش میکنم خوب بررسی کنید و بعد عمل کنید. بدونید که درصدی ریسک قوز قرنیه وجود داره که شاید به همل مجدد نیارزه

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
باسلام خدمت شما جناب یاسینی عزیز.به توصیه شما رفتم خدمت دکتر آریایی تبار البته حدود بیست روزی تو نوبت بودم ،ضمنا بعد از اینکه بهشون گفتم که باشما در این مورد مشورت کردم خواستن که سلام شان را برسانم خدمت شما.درمورد معاینه برخلاف انتظار من ،ایشان عمل کارگزاری لنز ارتیزان که دکتر دانشگر برای من انجام دادن را بسیار خوب دیدن و گفتن هیچ مشکلی وجود نداره ولی من هنوز هم همان مشکل دیدن زیر لنز و ورود نور از زیر لنز را دارم خداشاهده دیگه دارم دیوانه میشم من بیشتر از چهار میلیون برای همین یک چشم خرج کردم ولی الان بعد از غروب افتاب دیگه نمیتونم از خانه بیرون برم چون به ازای هر لامپی که تو خیابان هست یه نور از زیر لنز حالت یه حلال وارد چشمم میشه حالا تصور کنید تو یه خیابان چند تا لامپ هست و چند تا تصویر حلال مانند تو دید من ایجاد میشه. در حال حاضر هم با اینکه لنز را برای چشم دیگر خریداری کردم ولی برای عمل واقعا مردد شدم خواهشا منو راهنمایی کنید.فکر کنم اگه به استفاده از لنز تماسی ادامه میدادم خیلی بهتر بود.ضمنا برای مسئله بیهوشی در کلینیک رازی با ضمنا برای مسئله بیهوشی در کلینیک رازی با مرکز شکایات وزارت بهداشت تماس گرفتم و کپی مدارک عمل را فرستادم ولی هیچ شماره پرونده یا پیگیری به من ندادن و دو بار هم تماس گرفتم از روی اسمم جستجو کرد و گفت در حال پیگیری و خودمون تماس میگیریم منم دیگه بیخیالش شدم.
اولا بدونید که وزارت بهداشت شدیدا داره ابن موارد مثل شما رو پیگیری میکنه.
دکتر اریایی تبار بسیار مجربه و شک دارم مشکلی رو دیده باشه و نگه.
امیدوارم به زودی حالتون بهتر بشه.
میشه یک کاری برای من بکنید.
ببینید این نور ایا از زیر لنز میاد؟
روش تست اینه از یکی از دوستان بخواین که در اتاق تاریک فلش لایت موبایل رو روشن کنه و در حالیکه شما به سمت جلو نگاه میکنید نور فلش رو از کنار چشم شما با فاصله بک متری حرکت بده و شما میتقیما به جلو نگاه کنید.
ببینید این هاله ایجاد میشه یانه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام، بسیار تشکر بابت پاسخگویی های شما، هیچ کس دیگه ای نمیتونست اینقدر راهنمایی کنه، ببخشید بیمارستان بینا، مرکز چشم پزشکی بصیر و بیمارستان بقیه الله، کدومش برای لیزر دستگاه ها و تجهیزات بهتری داره؟ دکتر نادری تو هر سه تاش هستن.

Sent from my C2105 using Tapatalk
اگر هزینه براتون مهم نیست برید بینا و اگر هزینه مهمه برید بقیه الله.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام و تشکر از راهنمایی های بسیار خوبتون
مجموع نمره چشم من6 (نزدیک بین ام).بنده ساکن زنجان هستم میخواستم برای عمل به تهران مراجعه کنم.میخواستم لطف کنید و منو در زمینه انتخاب بیمارستان و پزشکان خوب در تهران راهنمایی کنید.همینطور میخواستم بدونم که بین سه عمل اصلاحی کدوم عوارض کمتری داره؟ و همچنین کدوم دوره درمانی کمتری داره؟ بی نهایت سپاس گذارم.

انتخاب نوع عمل با دکتره.
به نظر من برید پیش دکتر خانلری و در ونک یا نگاه عمل کنید.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
سلام
دوستان راهی برای درمان GVHD چشمی ( حمله سیستم ایمنی خود آدم به اعضای بدن که برای من زده به چشمام ) به همین خاطر خشکی گرفته و با قطره های اتولوگ یا یه قطره دیگه به اسم آرتلاک مرطوب میکنم
درمانی براش هست که چشمام دوباره کار کنه و اشک تولید کنه یا همیشه باید قطره بریزم ؟

Mehdib1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام جناب یاسینی عزیز
جواب سوال بنده رو ندادید دوست خوبم
با توضیحاتی که دادم آیا کار زیاد با گوشی موبایل برای اینجانب ضرر نداره؟
آیا در روند بهبودی چشمم تاثیر میذاره؟

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من 20 سالم بود که عمل کردم.چشمم 1.5 بود.که برکشت.الان 26 سالم هست و چشام کاملا همون 1.5 شده.
پیش خانم اژدرکش در کلینیک نور.دکتر غفوری در کلینیک بینا.و دکتر ساتیری رفتم.پیش کسی دیگه هم اگه میدونید بگین برم ممنون میشم.چون ایندفعه خیلی واسم مهم شده.بازم پیشه کی برم ؟ممنون.راهنمایی و نظر بدید مرسی

Last edited:
بالا