برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آرسنال

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بازم تا دقایق پایانی، دست به ***، همگی دور همیم پشت پی سی...
نقل و انتقالات دیگه مسخره شده...
باز اودین رو شکر کنید یه احمق هلندی تو یه روز کل دودمان تیمتونو به باد نداده!
(توضیحاتش یکی دو صفحه آخر تاپیکمون!)

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
باز اودین رو شکر کنید یه احمق هلندی تو یه روز کل دودمان تیمتونو به باد نداده!
(توضیحاتش یکی دو صفحه آخر تاپیکمون!)

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk
اگر یادت باشه ونگر پارسالم کلی خرید کرد بعد روزای آخر ته دفاع رو درآورد (کاری مشابه با احمق هلندیتون:دی) و فروخت بعد ولبک رو خرید!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@AslanSalarkia
میبینی وقتی بهترین بازیکنت یک سال از قراردادش مونده و میگه من می خوام برم و بیانیه میده که دیگه مسیر من و تیم از هم جداست، هوادارا چه حسی پیدا می کنن! اونم بازیکنی که یک عمر ضعف هاشو تحمل کردی که بشه ستاره! حالا باز دخه آ داره میره کشورش! کاپیتانتون هم نبود! بعد به ما آرسنالی ها می گفتین فن پرسی کار درستی کرد و شما نباید هوش کنید!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
@AslanSalarkia
میبینی وقتی بهترین بازیکنت یک سال از قراردادش مونده و میگه من می خوام برم و بیانیه میده که دیگه مسیر من و تیم از هم جداست، هوادارا چه حسی پیدا می کنن! اونم بازیکنی که یک عمر ضعف هاشو تحمل کردی که بشه ستاره! حالا باز دخه آ داره میره کشورش! کاپیتانتون هم نبود! بعد به ما آرسنالی ها می گفتین فن پرسی کار درستی کرد و شما نباید هوش کنید!
آخر دخه آ رفت یه لیگ دیگه!
آخر دخه آ 4 سال واسه تیمش بازی کرد!
آخر دخه آ میره تیم سطح 1 کشورش!
آخر دخه آ راه به راه مصدوم نمیشد که!
آخر دخه آ بازوبند کاپیتانی بهش ندادن!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
@AslanSalarkia
هیچی نمیشه بگم آقا. به کل حق میدم بهتون.

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
واقعا مسخرس پاتو بهمون لینک شده
مدیرای ناپولی گفتن برای هیگواین فقط رقم فسخ قرار دادشو قبول دارن که 69 میلیون پونده که به نظر من نصف این قیمتم نمی ارزه
کاوانیم که خبری نیست نمیاد
فلامینی و کمپلم دارن میرن
اون مهاجم روسیم که بیخیالش شدیم الان لیورپول میخواد بخرش
من دیگه تحمل این کارا ندارم

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
امیدوارم کمپل بمونه و امسال ازش بهره برداری بشه! (مثل پارسال کوک)
فنرباغچه رو کی خرید که اینقدر پولدار شد؟
ظرف 2 سال یه تیم سطح بالا شد!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
آخرین خبر: آرسنال پیشنهاد 45 م پوندی برای کاوانی فرستاده
پ.ن:به نقل از بین اسپورت پاریس مخالف انتقال کاوانی به آرسنال شده و پرونده این انتقال بسته شد
---
گویا فلامینی و کمپل هر دو در آستانه پیوستن به گالاتاسرای هستن...

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
دیلی استار : پیشنهاد 45ملیون پوندی آرسنال برای کاوانی پذیرفته شده،آرسن ونگر ساعتی پیش به پاریس پرواز کرد. (منتظر باشید)

این خبر رو رئیس سابق باشگاه موناکو که در شبکه بین اسپرت فرانسه مشغول فعالیت هست دقایقی قبل منتشر کرده.(همگی امیدواریم)

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
گالاتاسرای با پیشنهادی وسوسه کننده به دنبال اوکس.میرور.

آرسنال و پی اس جی در حال مذاکره بر سر انتقال کاوانی و رابیو.دیلی میل،اکسپرس،استار...

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
دیلی استار نوشت در صورت انتقال کاوانی به آرسنال(احتمال)،رقم انتقال بین 45تا50ملیون پوند خواهدبود.
این انتقال بسیار سخت به نظر میرسد اما آرسنالی ها قصد دارند با دستمزد بالا و حق و حقوق تبلیغاتی چشمگیری برای کاوانی اقدام کنند.
همچنین انتقال رابیو محتمل به نظر میرسد.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
:confused:

پس از مسابقه فوتبال بین تیم های نیو کاسل و آرسنال در استادیوم سنت جیمز واقع در انگلستان عکسی از فردی در حالی که کنترل ایکس باکس را به دست دارد منتشر شد.

این عکس در فضای مجازی سر و صدای بسیاری کرد و کابران شدیدا از حرکت عجیب این فرد متعجب بودند. بسیاری از کارشناسان فوتبال معتقد بودند که این شخص با گرفتن دسته کنترل ایکس باکس در حال تجربه واقعی ترین مسابقه فوتبال است.

1441082861.png

اما زمان زیادی از انتشار این عکس در فضای مجازی نگذشت که صاحب این تصویر شخصا در پست توئیتری اش دلیل گرفتن دسته کنترل ایکس باکس را توضیح داد.

این فرد طراح بازی های فوتبال بوده که با این حرکت سعی داشت بازی که در حال ساختن آن بود را واقعی تر جلوه دهد.

بالا