برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آرسنال

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
آرسنال برای انتقال متیو فلامینی به خارج از باشگاه سخت تلاش میکنه .
دستمزد 60/000 پوند در هفته ی این بازیکن یکی از موانع پیش روست .
---
دیوید اورنشتین هم الان تایید کرد که خبری تو دد لاین واسه آرسنال نخواهد بود میگه گزینه هایی وجود دارن ولی هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
---
نیک کالینز خبرنگار اسکای به طور زنده از ورزشگاه امارات گزارش داده که یه منبع در آرسنال گفته انتظار روز آرومی رو برای باشگاه داره.
---
بی بی سی: PSG به ما گفته که امروز هیچ بازیکنی از باشگاه خارج نخواهد شد.

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
یکی نیست به این مرتیکه پیر خرفت بگه اخه تو میخواستیبازیکن بخری چرا گذاشتی روز اخر که بیوفتی گه خوردن
اخه گالیانی با اون همه عظمت خودش مث ادم بلند شد رفت دنبال بازیکنای مورد نظرش تو چیت از گالیانی بیشتره که این روز اخری افتادی چه کنم چه کنم
ای خدا چه گیری کردیم

• Like
Reactions: usl

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
آرسنال برای انتقال متیو فلامینی به خارج از باشگاه سخت تلاش میکنه .
دستمزد 60/000 پوند در هفته ی این بازیکن یکی از موانع پیش روست .
اون موقع که قرارداد بستن باهاش مگه دستمزدش 30/000 پوند در هفته نبود؟ چطور 2 برابر شد؟
نه تمدید کرد نه چیز دیگه ای!
چطور ممکنه؟
@Benedict بیا شرلوک بازی دربیار ببین چطور 2 برابر شده؟!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
یکی نیست به این مرتیکه پیر خرفت بگه اخه تو میخواستیبازیکن بخری چرا گذاشتی روز اخر که بیوفتی گه خوردن
اخه گالیانی با اون همه عظمت خودش مث ادم بلند شد رفت دنبال بازیکنای مورد نظرش تو چیت از گالیانی بیشتره که این روز اخری افتادی چه کنم چه کنم
ای خدا چه گیری کردیم
قبلا هم گفتم بازم میگم:
ونگر اگر معتقده که تیمش کامله و نیازی به خرید جدید نمیبینه باید اینو با نتیجه هاش تا نیم فصل ثابت کنه!
یعنی اگر الان فاصله مون با صدر جدول 5 امتیازه تا نیم فصل همین 5 امتیاز بمونه و حتی کمتر بشه ، نه که بیشتر شه!

• Like

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
ای خدا چه گیری کردیم
ونگر قرار نبوده بازیکن بخره!
گالیانی مدیر باشگاهه! این مربی!
فرق این دو رو متوجه میشی؟؟؟
گالیانی و عظمت؟؟؟؟
بعد ونگر مسوت و الکسیس رو خودش با بازیکن صحبت کرد و راضیشون کرد بیان!!!!
ادب رو رعایت کنی هم ممنون میشم!

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
ونگر قرار نبوده بازیکن بخره!
گالیانی مدیر باشگاهه! این مربی!
فرق این دو رو متوجه میشی؟؟؟
گالیانی و عظمت؟؟؟؟
بعد ونگر مسوت و الکسیس رو خودش با بازیکن صحبت کرد و راضیشون کرد بیان!!!!
ادب رو رعایت کنی هم ممنون میشم!
لازمه که بازیکن بخره
شما بدجور عاشق ژیرودی که احساس نمیکنی تیم مهاجم میخواد
فرق این دو متوجه میشم عزیز وقتی ونگر شده همه کاره ی ارسنال دارم این دوتا رو مقایسه میکنم
وقتی مدیر باشگاه بودجه در اختیار مربی میزاره که بازیکن بخره ولی نمیخره این یعنی چی
چند ساله ما این وضعیتمونه کی میخواد تموم شه
عزیز من اگه این حرفا بی ادبیه شرمنده شما از همه بی ادب تری پست قبلیای خودتو ببین
پادگان نیست که کلوب هواداریه

@hamedovic5405
تو چکاره ای؟:D
اینجا همه آرسنالی ها آزادن به هرکی دوس دارن فحش بدن
لایک

• Like

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
لازمه که بازیکن بخره
شما بدجور عاشق ژیرودی که احساس نمیکنی تیم مهاجم میخواد
فرق این دو متوجه میشم عزیز وقتی ونگر شده همه کاره ی ارسنال دارم این دوتا رو مقایسه میکنم
وقتی مدیر باشگاه بودجه در اختیار مربی میزاره که بازیکن بخره ولی نمیخره این یعنی چی
چند ساله ما این وضعیتمونه کی میخواد تموم شه
عزیز من اگه این حرفا بی ادبیه شرمنده شما از همه بی ادب تری پست قبلیای خودتو ببین
پادگان نیست که کلوب هواداریه
من 1200 بار گفتم "مشکل تیم مهاجم نیست!"
شما فرق این رو با "تیم مهاجم نمیخواد" متوجه بشی خیلی کمک زیادی به حل مشکل میکنی!
بی ادب بودن با فحاشی فرق داره دوست عزیز!
من کی فحاشی کردم؟ اون هم به مربی تیممون!
اختلاف سلیقه هست! ولی فحاشی اون هم به شخصیت های اصلی باشگاه! فکر نمیکنم کار صحیحی باشه!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
خبر جالبی که شما هم بهش اشاره کردید این است که ونگر در پاریس دیده شده و عکساش هم موجوده! :‌))
گفته میشه برای خرید کاوانی و ربیو از PSG به پاریس رفته اما علی رغم اینکه ونگر به عنوان سرمربی یک تیم شخصا به پاریس رفته و این نشان دهنده ی این است که احتمال این انتقال حداقل بیش از 50% است که ونگر حاضر شده برای این انتقال پا پیش بذاره، اما خبرگزاری های انگلیسی احتمال پیوستن کاوانی را خیلی کم می دونن و معتقدن که پاریسی ها احتمالا طلب 50 میلیون پوند از آرسنال خواهند کرد و ونگر علی رغم اینکه بارها گفته که مشکلی برای پرداخت این چنین پول هایی نداره اما حاضر نیست چنین رقم بالایی را برای او بپردازه! در صورت انتقال ربیو به آرسنال هم فلامینی می تونه بره گالا !

اما خبرهایی که از طرف رابطینم :D از باشگاه به گوش می رسه این است که هیچ نقل و انتقال خاصی در آرسنال رخ نخواهد داد!

saeedrz70

Registered User
لایک‌ها
207
بدون شرح!
1e376305556545c84ed3d960b8dabff8.jpg

Sent from my K00Y using Tapatalk

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
Arsenal are the only club in Europe's top 5 leagues yet to sign an outfield player during this transfer window
من دیگه حرفی ندارم! یه طوری خرید نکردیم! انگار فصل پیش 6 گانه گرفتیم، اونم بدون شکست!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
حتی یه هافبک دفاعی هم نخریدیم! کوکلن باید تا آخر فصل مثل تراکتور ازش کار بکشیم تا نیم فصل نرسیده زوار اینم در بیاد! تف...
کار به جایی داره می رسه که امیدمون به ولبکه تا از مصدومیت برگرده و جادو جمبل کنه! تف...

Sent from my HTCSensation using Tapatalk

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
هرچی تو این چندین ساله جام نگرفتیم فقط و فقط و فقط مقصرش این پیره خرفت بوده و بس !
مگه میشه فقط با 10 میلیون و یه تیم نصف و نیمه که معمولا هر فصل کوله بازی مصدوم میده با تیمایه دیگه رقابت کرد ؟!؟!!؟!؟
///
حالا بعد از اینکه پوزش خورد زمین و هیچ بازیکنی نتونست بگیره منتظر مصاحبه هاش باشید ! اینکه کیفیتی تو بازار نبود و ما مدعی تمامی جام های دنیا هستیم با ویلشر موادی و الکس اینجری و الیور دماغ !

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بازیکن نخریم به شخمم فوقش امسالم مثل پارسال!
حیف شد فلامینی پول مفت خور رو ننداختن بیرون!

بالا