برگزیده های پرشین تولز

وايمكس ايرانسل

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
من یه مدت از مودمم استفاده نکردم،حالا حساب وایمکسم بلوکه(معلق نه) شده و مودمم هم توسط ایرانسل از سیستم خارج شده.تماس گرفتم تا مودم رو دوباره وارد شبکه کنند ولی گفتند تا اطلاع ثانوی هیچ مودمی رو فعال نمیکنند.
دوستان راه حلی ندارند؟
یعنی چی؟

منم یه مودم وایمکس ایرانسل دارم، یه سالی هست که ازش استفاده نکردم، یعنی مودم منم بلوکه شده؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

pars1381

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یعنی چی؟

منم یه مودم وایمکس ایرانسل دارم، یه سالی هست که ازش استفاده نکردم، یعنی مودم منم بلوکه شده؟

بله دوست عزیز اگه یه مدت از اکانتتون استفاده نکنید ایرانسل مثل سیم کارتهاش که میسوزونه،اکانت شما رو باطل میکنه و مودم رو هم از شبکه ایرانسل قطع میکنه بطوری که با هیچ اکانت دیگه ای نتونید وصل بشید.
حالا چون بعضی از دوستان داخل این فروم خودشون از نمایندگان ایرانسل هستند،من سوال کردم که ایا کسی میتونه این مشکل رو حل کنه؟

Amirpooyan

Registered User
لایک‌ها
20
بله دوست عزیز اگه یه مدت از اکانتتون استفاده نکنید ایرانسل مثل سیم کارتهاش که میسوزونه،اکانت شما رو باطل میکنه و مودم رو هم از شبکه ایرانسل قطع میکنه بطوری که با هیچ اکانت دیگه ای نتونید وصل بشید.
حالا چون بعضی از دوستان داخل این فروم خودشون از نمایندگان ایرانسل هستند،من سوال کردم که ایا کسی میتونه این مشکل رو حل کنه؟
من الان مودمم دم دست نیست، اما وارد اکانت وایمکس ایرانسل شدم، همه چیز طبیعی به نظر میرسید و پیام برای فعال کردن طرح فعلی فلان قدر حسابتون رو شارژ کنید.

حالا سوال من اینه وقتی اکانت باطل بشه، دیگه نمیشه رفت تو اکانت، درسته؟

pars1381

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من الان مودمم دم دست نیست، اما وارد اکانت وایمکس ایرانسل شدم، همه چیز طبیعی به نظر میرسید و پیام برای فعال کردن طرح فعلی فلان قدر حسابتون رو شارژ کنید.

حالا سوال من اینه وقتی اکانت باطل بشه، دیگه نمیشه رفت تو اکانت، درسته؟

بله دوست عزیز.
حساب شما هنوز بلوکه نشده،برای جلوگیری از بلوکه شدن تعرفه تون رو بذارید روی مصرف آزاد 128 یا 256 و هر 7-8 ماه 2-3 هزار تومن حسابتون رو شارز کنید و کم کم استفاده کنید. تا ایرانسل بهانه ای برای بلوکه کردن اکانتتون نداشته باشه.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
نمونه بارز کلاهبردای
این همه پول بدی و آخرش این بلا سر کاربرانش میارن!!!

pars1381

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من یه مدت از مودمم استفاده نکردم،حالا حساب وایمکسم بلوکه(معلق نه) شده و مودمم هم توسط ایرانسل از سیستم خارج شده.تماس گرفتم تا مودم رو دوباره وارد شبکه کنند ولی گفتند تا اطلاع ثانوی هیچ مودمی رو فعال نمیکنند.
دوستان راه حلی ندارند؟
سلام
هیچکدوم از دوستان کمکی نمیتونن بکنن؟

طراحی سایت 20-24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بین وایمکس و مین نت در تهران از لحاظ سرعت کدوم بهتره هر کی واقعا میدونه اطلاع رسانی کنه ممنون

BLACKY

Registered User
لایک‌ها
115
سلام دوستان
من مودم وایمکس ایرانسل دارم Bm632w
امروز خورد زمین و 2 تا از LED هاش که آنتن رو نشون میده روشن نمیشه دیگه
آنتن 2 و 5
میخواستم ببینم توی کرج کسی جایی رو میشناسه که ببرم این رو برام درست کنه ؟

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان و سروران گرامی
ظاهرا شرکت ایرانسل پس از گذشت 5 سال دیگه سرویس وایمکس رو ارایه نمیده و فقط اون مشترکینی که از قبل این سرویس رو داشتند ساپورت خواهد کرد . البته این مورد رو توی سایتشون بصورت رسمی اعلام نکردند . ولی به گفته خودشون سرویس 4G رو جایگزین کردند که مودم های فور جی رو ارائه میدهدند و شرایط قیمتیش هم دقیقا مثل سایر سیم کارت هاست . لذا دیگه یواش یواش باید تاپیک رو به سرویس 4 جی ایرانسل تغییر نام بدهند :D
عذرخواهی میکنم از اسپم ایجاد شده ;) موفق باشید

MohammadTavana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل با تغییر رمز وایفای مودم HUAWEI BM632w پیغام : Parameter settings are invalid

وقتی می خوام رمز وایرلس رو تغییر بدم این پیغامو میده Parameter settings are invalid ، با رمزی هم که فعلن داره نمیشه بهش وصل شد !!

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    186 KB · نمایش ها: 12

salman_m2h

Registered User
لایک‌ها
238
دوستانی که سرویس 1 مگ دارن خواهشا بگن سرعتشون چطوره
یعنی در طول روز سرعتشون روی 128KB ثابته یا اینکه میاد زیر 50KB ؟

من 4 ماه پیش سرویس 1 مگ نامحدود گرفتم ولی در کل حساب کنم فقط 7 8 روز سرعت ثابت بود روی 128KB
اما بقیش همش زیر 30 یا 40 کیلوبایت. یعنی بیشتر موقع از 20 کیلو بایت نمیزد بالا. داشتم منفجر میشدم از عصبانیت
در مقابلش سرویس نامحدود 512 دارم تا حالا نشده یه ذره سرعتش پایین بیاد و عالیه

برای شما چطوره سرعت سرویس 1 مگ؟

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود به همه دوستان
من اینترنت آسیاتک دارم که بشدت ناراضی هستم. میخوام مودم ثابت ایرانسل بخرم و با سیم کارت استفاده کنم. از دوستانی که 3G و 4G دارن استفاده میکنن میخواستم بپرسم پینگ 4.2.2.4 و سرعت باز کردن سایتها چطور هست؟ چون گیم آنلاین بازی میکنم نداشتن تایم اوت هم برام مهمه. اگر خوبه که برم تهیه کنم وگرنه اون 535 هزارتومنی که میخوام برای مودم و اشتراک یکساله بدم الکی حروم نکنم! ممنون

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
درود به همه دوستان
من اینترنت آسیاتک دارم که بشدت ناراضی هستم. میخوام مودم ثابت ایرانسل بخرم و با سیم کارت استفاده کنم. از دوستانی که 3G و 4G دارن استفاده میکنن میخواستم بپرسم پینگ 4.2.2.4 و سرعت باز کردن سایتها چطور هست؟ چون گیم آنلاین بازی میکنم نداشتن تایم اوت هم برام مهمه. اگر خوبه که برم تهیه کنم وگرنه اون 535 هزارتومنی که میخوام برای مودم و اشتراک یکساله بدم الکی حروم نکنم! ممنون

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=145ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=119ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=130ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=129ms TTL=52

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 119ms, Maximum = 145ms, Average = 130ms

4g ایرانسل

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
الانم این ساعت

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=165ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=158ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=146ms TTL=51

Minimum = 146ms, Maximum = 185ms, Average = 163ms

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
الانم این ساعت

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=165ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=158ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=146ms TTL=51

Minimum = 146ms, Maximum = 185ms, Average = 163ms

داشتم الان اینو مینوشتم.
این نکته رو در نظر داشته باش که 4G ایرانسل از اونجایی که سرویسش جزئیات رفرنسی نداره، اصلا برای استفاده ی باثبات گزینه ی مناسبی نیست.
حتی وایمکسش هم همینطور هست.
قیمت و کیفیت سرویس های ایرانسل رو اگر کنار هم قرار بدیم، در مجموع میتونه بین سرویس دهنده های بد، بدترین باشه.

aria2059

Registered User
لایک‌ها
14
اینترنت فورجی ایرانسل الان بهترین اینترنت رو در تمام کشور داراست هم سرعتش فوق العاده عالی هست و هم کیفیتش و هم قیمتش نمیدونم چرا بعضی ها الکی میخوان شرکت ایرانسل رو خرابش کنن و هدفشون چی هست.فقط خدا میداند و بس.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
اینترنت فورجی ایرانسل الان بهترین اینترنت رو در تمام کشور داراست هم سرعتش فوق العاده عالی هست و هم کیفیتش و هم قیمتش نمیدونم چرا بعضی ها الکی میخوان شرکت ایرانسل رو خرابش کنن و هدفشون چی هست.فقط خدا میداند و بس.
میگن لنگه کفش پاره هم در بیابان غنیمت است.
سه تا شرکت هستن دوتاشون دولتی و یکیشون نیمه دولتی، به جای رقابت روی قیمت و ارائه ی خدمات، رقابت تو کلاه برداری از مردم بیچاره دارن.
سرعت دانلود یک مگ تو سال 2016 با قیمت میانگین گیگی چهار پنج تومن، تو مملکتی که متوسط حقوق مردمش زیر یک تومنه، فقط میتونه مردم یک کشور جهان سوم رو راضی نگه داره.
پاینده باشی

بالا