برگزیده های پرشین تولز

███ برنج ایرانی، برنج آذربایجان، برنج میانه معطر مرغوب وارگانیک طبیعی با ضمانت برگشت صد درصد███

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام آقاي كريمي، مبلغ ٢٠ كيلو برنج علي كاظمي خدمتتون واريز شد. ممنون
سلام بله تایید میشه
ارسال شد خدمتتون
شماره بار نامه قسمت بالای بارنامه با رنگ
قرمز مشخص شده

upload_2015-10-4_10-35-27.png

Last edited:

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
برنج دريافت شد. سپاس. به محض پختن نظرما در مورد كيفيت و مزه ميگم. ممنون

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
برنج دريافت شد. سپاس. به محض پختن نظرما در مورد كيفيت و مزه ميگم. ممنون
خواهش میکنم انجام وظیفه کردیم
لطفا قبل از پختن خوب بشورین طوری که رنگ آب شفاف بشه
مثلا به ازای 1 کیلو برنج شما نیم لیتر آب استفاده کنین روغن هم مقدار کمی اضافه کنین عطر برنج رو بعد از پختن خوب مشخص میکنه چون برنج تازه هست با مقدار آب کم هم خوب میپزه و قد میکشه
نوش جان
منتظر نظراتتون هستیم

Last edited:

Iranium

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا آقا بهزاد نازنین فروشنده محترم
من حدود 15 روز پیش از برداشت برنج 94 ایشون که برنج کاظمی بود 20 کیلو برای تست خریداری کردم
قبلا هم گفتم که برخورد و پشتیبانی ایشون تا رسیدن برنج به دستم واقعا عالی بود و همه جوره با من در ارتباط بودن
اما اگه بخوام از خود برنج بگم باید بگم دقیقا همون چیزی هست که ایشون گفتن در واقع 3 تا شاخصه برنج کاظمی ایشون همونی هست که خودشون گفتن : یکی عطر فوق العادش هست که آدم واقعا کیف میکنه و دوم خوب قد میکشه و سوم اینکه به هیچ عنوان توش ناخالصی نیست
اگه هم مایل هستید بدونید برنج بعد پخت چطوری میشه به تصویری که تو پست 1 هست مراجعه کنید چون برنج دقیقا همون طوری پخته میشه ( البته بهتره برای پخت بهتر و نتیجه مطلوب تر از راهنمایی خود ایشون بهره ببرید )
ما از برنج ایشون روز عید قربان استفاده کردیم و بلا استثنا همه اعضای خانواده تایید کردن که ایرادی به برنج ایشون وارد نیست و از همه نظر عالی هست
ما طی شهریور ماه با قیمت های حدود 6500 تا 7500 تومن برنج های زیادی رو برای تست خریداری کردم اما به حق هیچ کدوم از اونها کیفیت برنج ایشون رو نداشت
فقط آخر سر بگم که من اینجا به عنوان سیاهی لشکر نظر ندادم و سعی کردم حقیقت رو بگم / ما که از خریدمون و اون مبلغ ناقابلی که به ایشون دادیم 100 درصد رضایت داریم
بهزاد جان ممنون که ما رو با برنج خوبت پیش خانواده شرمنده نکردی
انشالله که خداوند به کاسبیت برکت بده

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا آقا بهزاد نازنین فروشنده محترم
من حدود 15 روز پیش از برداشت برنج 94 ایشون که برنج کاظمی بود 20 کیلو برای تست خریداری کردم
قبلا هم گفتم که برخورد و پشتیبانی ایشون تا رسیدن برنج به دستم واقعا عالی بود و همه جوره با من در ارتباط بودن
اما اگه بخوام از خود برنج بگم باید بگم دقیقا همون چیزی هست که ایشون گفتن در واقع 3 تا شاخصه برنج کاظمی ایشون همونی هست که خودشون گفتن : یکی عطر فوق العادش هست که آدم واقعا کیف میکنه و دوم خوب قد میکشه و سوم اینکه به هیچ عنوان توش ناخالصی نیست
اگه هم مایل هستید بدونید برنج بعد پخت چطوری میشه به تصویری که تو پست 1 هست مراجعه کنید چون برنج دقیقا همون طوری پخته میشه ( البته بهتره برای پخت بهتر و نتیجه مطلوب تر از راهنمایی خود ایشون بهره ببرید )
ما از برنج ایشون روز عید قربان استفاده کردیم و بلا استثنا همه اعضای خانواده تایید کردن که ایرادی به برنج ایشون وارد نیست و از همه نظر عالی هست
ما طی شهریور ماه با قیمت های حدود 6500 تا 7500 تومن برنج های زیادی رو برای تست خریداری کردم اما به حق هیچ کدوم از اونها کیفیت برنج ایشون رو نداشت
فقط آخر سر بگم که من اینجا به عنوان سیاهی لشکر نظر ندادم و سعی کردم حقیقت رو بگم / ما که از خریدمون و اون مبلغ ناقابلی که به ایشون دادیم 100 درصد رضایت داریم
بهزاد جان ممنون که ما رو با برنج خوبت پیش خانواده شرمنده نکردی
انشالله که خداوند به کاسبیت برکت بده
سلام
ممنون شما لطف دارین
انجام وظیفه کردیم
سلامت باشید خدارو شکر برکت به محصولمون داده

Last edited:

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
سلام جناب کریمی ممنون از اطلاع رسانی تون بابت برداشت برنج های امسال
برنج های سال پیش که خریداری شده بود واقعاً عالی بود مطمئن هستم برنج امسال هم عالیه قطعاً برای خرید اقدام خواهم کرد ...
یک پیغام براتون ارسال کردم منتظرم در خصوصی پاسخ بدین
مچکرم
---------------
السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین ع

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام عزيز برنجتون انقدر بوش عاليه كه بوش توي ماشين در حالي كه داخل گوني بوده همه جا را گرفته بود. واقعا ممنون. مطمئنا خودم مشتريتون خواهم بود. به اميد خريداي بعدي. سپاس فراوان

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام جناب کریمی ممنون از اطلاع رسانی تون بابت برداشت برنج های امسال
برنج های سال پیش که خریداری شده بود واقعاً عالی بود مطمئن هستم برنج امسال هم عالیه قطعاً برای خرید اقدام خواهم کرد ...
یک پیغام براتون ارسال کردم منتظرم در خصوصی پاسخ بدین
مچکرم
---------------
السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین ع
سلام
ممنون شما عزیزان لطف دارین
خدارو شکر برنج امسال بهتر از پارسال هستش
تجربه ما هم نسبت به پارسال بیشتر شده;):)
جواب پیامتون ارسال شد خدمتتون

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام عزيز برنجتون انقدر بوش عاليه كه بوش توي ماشين در حالي كه داخل گوني بوده همه جا را گرفته بود. واقعا ممنون. مطمئنا خودم مشتريتون خواهم بود. به اميد خريداي بعدي. سپاس فراوان
سلام
خوشحالیم که مورد پسندتون قرار گرفت
نوش جانتون باشه
ممنون بابت امتیازتون

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
برنج قهوه ای هم موجود دارید؟
قیمت جدید چنده؟
و حداقل میزان خرید چقدره؟
برای تهران هزینه انتقال چقدر میشه و با خریداره؟

سلام بله برنج قهوه ای هم موجوده
با توشه راه آهن میفرستیم حدود 6 هزار تومن کرایه تا تهران هستش و هزینه با خریدار محترم هستش

بالا