برگزیده های پرشین تولز

███ برنج ایرانی، برنج آذربایجان، برنج میانه معطر مرغوب وارگانیک طبیعی با ضمانت برگشت صد درصد███

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
سلام دوست عزیز با عرض معذرت نمیتونیم این مقدار رو بفرستیم چون کار 50 کیلو و 20 و 5 یکی هست و ارسال 5 کیلو هیچ صودی برای ما نداره و کرایه تا باربری یا راه آهن رو هم باید از جیبمون بدیم
هزینه تا باربری رو هم بنده متقبل میشم. خب باید قبول کنید برنج یک سال رو داریم تهیه می کنیم و اگر به هر دلیل باب میل نباشه داستان سخت میشه.

mohaghegh

Registered User
لایک‌ها
95
سلام. بنده 20 کیلو برنج سفید و نیم کیلو سبوس از ایشون خرید کردم. ایشالا برسه دستم نظرمو در مورد برنج امسال ایشون مینویسم همینجا

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
با عرض پوزش واقعا برامون امکان پذیر نیست که بتونیم 5 کیلو بفرستیم:(

Last edited:

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام. بنده 20 کیلو برنج سفید و نیم کیلو سبوس از ایشون خرید کردم. ایشالا برسه دستم نظرمو در مورد برنج امسال ایشون مینویسم همینجا
سلام بله پرداخت شما تایید شد
ان شاالله بعد از ظهر ارسال میشه خدمتتون
لطفا بعد از استفاده نظر خودتون رو بفرمایید ممنون

Last edited:

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
دوست عزیز شما تهران هستید؟
با عرض پوزش واقعا برامون امکان پذیر نیست که بتونیم 5 کیلو بفرستیم
خب یعنی بخواهیم تست کنیم باید 20 کیلیو بخریم؟
اینکه یکم غیر منطقی هست

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
دوست عزیز شما تهران هستید؟

خب یعنی بخواهیم تست کنیم باید 20 کیلیو بخریم؟
اینکه یکم غیر منطقی هست
دوست عزیز
غیر منظقی نیست ببخشید برا ما امکان پذیر نیست
دوستانی بودن که اولین بار 80 کیلو هم برنج خریداری کردن

Last edited:

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام عزيز. مبلغ و شماره كارتتونا براي ٢٠ كيلو به همراه ٢ كيلو سبوس دار تا اصفهان پخ كنيد. ايشالا تا شنبه كه حقوق بگيرم خدمتتون واريز مي كنم. ممنون

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام عزيز. مبلغ و شماره كارتتونا براي ٢٠ كيلو به همراه ٢ كيلو سبوس دار تا اصفهان پخ كنيد. ايشالا تا شنبه كه حقوق بگيرم خدمتتون واريز مي كنم. ممنون
سلام دوست عزیز
ارسال شد خدمتتون o_O

Last edited:

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
بسته بندی برنج شما
upload_2015-9-23_10-54-35.png

Iranium

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
20 کیلو برنج علی کاظمی برداشت امسال از آقا بهزاد نازنین خریداری شد و امروز به دستمون رسید
من فردا برنج رو امتحان میکنم و همینجا نظرم رو میگم منتها قبلش باید به عطر بی نظیر برنج و عدم وجود ناخالصی توش اشاره کرد همون طوری که خود بهزاد خان تو پست 1 گفتن
اخلاقشون هم تا حالا حرف نداشته و تو تمام مراحل خرید پاسخگو بودن چه از طریق شماره موبایل چه خود تاپیک
من که تا حالا از خریدم راضی بودم میمونه کیفیت پخت برنج که اونم فردا نظرم رو میگم ;)

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
با سلام
20 کیلو برنج علی کاظمی برداشت امسال از آقا بهزاد نازنین خریداری شد و امروز به دستمون رسید
من فردا برنج رو امتحان میکنم و همینجا نظرم رو میگم منتها قبلش باید به عطر بی نظیر برنج و عدم وجود ناخالصی توش اشاره کرد همون طوری که خود بهزاد خان تو پست 1 گفتن
اخلاقشون هم تا حالا حرف نداشته و تو تمام مراحل خرید پاسخگو بودن چه از طریق شماره موبایل چه خود تاپیک
من که تا حالا از خریدم راضی بودم میمونه کیفیت پخت برنج که اونم فردا نظرم رو میگم ;)

انجام وظیفه کردیم دوست عزیز:)
شما و دوستان عزیز لطف دارین
فقط چون برنج تازه هست اول خوب بشورین تا سفیدی از بین بره
مثلا به ازای 2 لیوان برنج 1.5 لیوان آب اضافه کنین و بقیه مراحل مثل همه برنجها انجام میشه صد درصد خوب قد میکشه و مورد پسندتون قرار میگیره
o_O

Last edited:

feriee

Registered User
لایک‌ها
17
سلام داداش یه 20 کیلو برای امتحان ازبهنرین برنجتون میخواستم هزینه ارسال چقدرمیشه برای بندرترکمن وشماره کارت روبام بفرستین لطفا

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام داداش یه 20 کیلو برای امتحان ازبهنرین برنجتون میخواستم هزینه ارسال چقدرمیشه برای بندرترکمن وشماره کارت روبام بفرستین لطفا
سلام بهترین برنجمون همین علی کاظمی هست که میفروشیم
بله پیام ارسال شد خدمتتون
بندر ترکمن قطار داره ؟

Last edited:

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام آقاي كريمي، مبلغ ٢٠ كيلو برنج علي كاظمي خدمتتون واريز شد. ممنون

بالا