برگزیده های پرشین تولز

مقایسه 3 ساب

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
پورتد... بهتره...
یه ساب ۱۵۰ واتی تو 206 بزاری مثل اینکه یه ساب 500 واتی داره صدا میده

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
پورتد... بهتره...
یه ساب ۱۵۰ واتی تو 206 بزاری مثل اینکه یه ساب 500 واتی داره صدا میده

keyvan66

Registered User
لایک‌ها
476
اما پورتد بیس به سمت ویبره میبره هاااا

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
درسته پورتد میره به سمت لو زدن ولی حجم بیشتر میشه قدرتی میشه ولی سیلد میره کیفیتی تر و کیک زدن بیشتر.ولی با توجه به صندوق این ماشین نمیدونم سیلد مناسب هست یا نه.چون باید با کمک باکس حجم رو ببریم بالا که کامل پر کنه.چون هر کدوم از این سابا 750 ار ام اس هست.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
درسته پورتد میره به سمت لو زدن ولی حجم بیشتر میشه قدرتی میشه ولی سیلد میره کیفیتی تر و کیک زدن بیشتر.ولی با توجه به صندوق این ماشین نمیدونم سیلد مناسب هست یا نه.چون باید با کمک باکس حجم رو ببریم بالا که کامل پر کنه.چون هر کدوم از این سابا 750 ار ام اس هست.
اگه تک بندازه حتما باید پورتد باشه ولی اگه دبل بندازه واقعا صدای خوبی خواهد داشت با باکس سیلد

hamidr15

Registered User
لایک‌ها
136
اگه تک بندازه حتما باید پورتد باشه ولی اگه دبل بندازه واقعا صدای خوبی خواهد داشت با باکس سیلد
سلام
تک SQX 12 EXTREME تو سیلد 32 واقعا هم کیک خوب میزنه تو پرشیا هم لوی خوب(تست شده). البته اگر 40 لیترش کنه که بهتر.

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون از همه.از دوستان کسی صدایه کیکر جدید رو شنیده یا نه فقط از روی ظاهر و ارم وسطش میگین مثله قدیم نیستش.تشکر.

keyvan66

Registered User
لایک‌ها
476
ممنون از همه.از دوستان کسی صدایه کیکر جدید رو شنیده یا نه فقط از روی ظاهر و ارم وسطش میگین مثله قدیم نیستش.تشکر.
من کیکر جدید ندیدم
اما از روی تجربه و چیزی که از بازار ایران مشخصه و کاری که شرکت های بزرگ انجام میدن و حتی با کارایی که تجار ایرانی انجام میدن پیش نهاد میدم سمت کیکر جدید نری
چیزیو بخر که امتحانشو پس داده شما اینفینیتی سریه کاپا هم بگیری خوبه یا ساب w12 کامپیتیشن هلیکس

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
اگه قسمت بشه دارم یدونه zx1000.1 میخرم وباید سی وی ایکس ۱۲ مو بزارم کنار دوتا ۱۰ پارت جدید بخرم
صدا گرفتم خبرشو بهتون میدم
البته سال دیگه انشالله

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
حالا دوستان این وسط در مورد امپ هم یه سوالی کنم چون تاپیک بعدی در مورد مونو هستش.نظرتون روی ماسکونی one 1000 چیه؟تناسبی با این سابا داره یا نه خیلی بالاتر از اینا هست.تشکر.

ali7411

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
الان حدود 4 ماهه کیکر CVX 10 گرفتم و با یه آمپ CX600.1 بصورت کامل رو دو اهم درایوش کردم.میشه گفت یه همه فن حریف واقعیه هم تو کیفیت و هم تو قدرت.حالا چرا دوستان بدبین هستند جای سواله! مگه میشه یه برند بزرگ پس رفت کنه ساله 2006 تا 2016 ده ساله یعنی کیکر تو این 10 سال عقب گرد کرده؟ من که باورم نمیشه.
اینم یه عکس شما بفرمایید کجاش بی کیفیت تر شده؟

uploadfromtaptalk1455037436504.jpg

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
سلام
الان حدود 4 ماهه کیکر CVX 10 گرفتم و با یه آمپ CX600.1 بصورت کامل رو دو اهم درایوش کردم.میشه گفت یه همه فن حریف واقعیه هم تو کیفیت و هم تو قدرت.حالا چرا دوستان بدبین هستند جای سواله! مگه میشه یه برند بزرگ پس رفت کنه ساله 2006 تا 2016 ده ساله یعنی کیکر تو این 10 سال عقب گرد کرده؟ من که باورم نمیشه.
اینم یه عکس شما بفرمایید کجاش بی کیفیت تر شده؟

مشاهده پیوست 906369

سلام
میشه از جنس صداش و قدرتش کمی واسه دوستان و بنده توضیح بدین .. ابعاد باکس چیه تیون ... دقت ..کیفیت ساخت . . .و غیره

ممنون

ali7411

Registered User
لایک‌ها
22
من به دلیل محدودیت جا که داشتم (صندوق 206) کوچکترین سایز باکس پورتد با حجم 35.4 و تیون 38 رو واسش ساختم که میشه سایز کامپک تو کاتالوگ.با اینحال محدوده فرکانس 30 تا 150 رو با بهترین کیفیت جواب میده.طوری کیک میزنه که کمر درد میگیری.دقتش هم فوق العادست اصلا جا نمیمونه.کلا هرز نمیزنه.البته من فکر میکنم که اگه سایز باکس یکم بزرگتر بود هنوز وضعیتش بهتر میشد.کیفیت ساختشم به نظرم تو محدوده قیمتش خیلی خوبه .آمپلی فایرش هم با اینکه خیلی جمع و جور و کوچولوه خروجیه خوبی داره و تو برگه CERTIFICATE که داره حدود 672 تا رو دو ام میده که واسه این ساب کافیه.

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
من به دلیل محدودیت جا که داشتم (صندوق 206) کوچکترین سایز باکس پورتد با حجم 35.4 و تیون 38 رو واسش ساختم که میشه سایز کامپک تو کاتالوگ.با اینحال محدوده فرکانس 30 تا 150 رو با بهترین کیفیت جواب میده.طوری کیک میزنه که کمر درد میگیری.دقتش هم فوق العادست اصلا جا نمیمونه.کلا هرز نمیزنه.البته من فکر میکنم که اگه سایز باکس یکم بزرگتر بود هنوز وضعیتش بهتر میشد.کیفیت ساختشم به نظرم تو محدوده قیمتش خیلی خوبه .آمپلی فایرش هم با اینکه خیلی جمع و جور و کوچولوه خروجیه خوبی داره و تو برگه CERTIFICATE که داره حدود 672 تا رو دو ام میده که واسه این ساب کافیه.

:general105::general406:

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
چه خوب که یکی از دوستان از سری جدید کیکر مدلی رو داره و میتونه تجربه ای که داره با همه در میون بزاره.البته بهترین شرایط وقتی هست که هر 2 مدل رو یعنی هم قدیم هم جدید رو کسی گوش کرده باشه بتونه مقایسشون کنه.

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
این مدل هلیکس تا جایی که میدونم کم پیدا میشه و اینکه رو 2 اهم 1200 تا میده که برای من زیاده.یعنی واقعا این مدل هلیکس از اون مدل ماسکونی بهتر هستش.چون خیلی تعریف از ماسکونی شنیده بودم.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
چه خوب که یکی از دوستان از سری جدید کیکر مدلی رو داره و میتونه تجربه ای که داره با همه در میون بزاره.البته بهترین شرایط وقتی هست که هر 2 مدل رو یعنی هم قدیم هم جدید رو کسی گوش کرده باشه بتونه مقایسشون کنه.
من امشب با یکی از دوستام صحبت کردم و ایشون گفتند سی وی ایکس ده اینچ۲۰۱۲ از نظر خوش صدا بودن چیزی از سی وی ایکس دوازده ۲۰۰۸ کم نداشته ولی تو قدرت ضعیف تر از دوازده اینچ عمل کرده

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
پس یه جورایی میشه گفت که با خریده 12 هم کیفیت رو داریم هم قدرت رو.هر چند که 10 کیک بهتری داره ولی قدرت کمتری داره نسبت به 12.

بالا