برگزیده های پرشین تولز

مقایسه 3 ساب

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
سلام.دوستان هر کسی نظری روی هر کدوم از این 3 تا ساب داره لطف کنه بیان کنه.کیکر CVX ایمیج IDQ گلیدن SQX EXTREME هر 3 مدل سایز 12.ممنون از همه.

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
ببخشید یه سوالم من دارم که ربطی به عنوان تاپیک نداره با عرض پوزش از استاتر..سری GTX با سری GTI چه فرقی داره کدوم حرفه ای تره ؟مشخصا در مورد برند جی بی ال سوال کردم.ممنون

سری GTI قدرتی و با کیفیت هست بلاترین سری در برند جی بی ال

keyvan66

Registered User
لایک‌ها
476
سلام.دوستان هر کسی نظری روی هر کدوم از این 3 تا ساب داره لطف کنه بیان کنه.کیکر CVX ایمیج IDQ گلیدن SQX EXTREME هر 3 مدل سایز 12.ممنون از همه.
هر3تاش خوبن
شما برای چه کاری میخوای؟spl یاsq

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
هر3تاش خوبن
شما برای چه کاری میخوای؟spl یاsq
ممنون از پاسختون.راستش برای SQL میخام.بیشتر کیفیت ولی یه جوری هم باشه که برای بعضی مواقع قدرت هم داشته باشه.به خاطره اینکه موزیکی که بیشتر گوش میدم کیک بیس هست تا لو برای همین دنبال کیک قوی هستم.تشکر.

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
ممنون از پاسختون.راستش برای SQL میخام.بیشتر کیفیت ولی یه جوری هم باشه که برای بعضی مواقع قدرت هم داشته باشه.به خاطره اینکه موزیکی که بیشتر گوش میدم کیک بیس هست تا لو برای همین دنبال کیک قوی هستم.تشکر.

گلیدن ساب خیلی خوبیه, یه مدتی داشتمتش! بیسش شدیدا نرمه و موزیکال
اما باز دقتش به cvx نمیرسه! cvx هم حجم بیس و هم قدرتش و هم کیک بیسی که میده واقعا سره!
خودم جفتشو امتحان کردم که میگم
اما جسارتا این cvx که شما میگین نمیدونم منظورتون سری جدید بود یا نه؟ (خوشحال میشم اگر کسی سری جدید رو یقینا امتحان کرده مارو هم کمک کنه) اما چیزی که من این اواخر یه بار دیدم نه معلومه از کدوم شرکت اومده نه معلومه چینیه و نه بارکدش مورد تایید بود و ... و خیلی با اون cvx سال 2006 فرق میکرد!
در مورد idq هم من به شخصه (سلیقه ای) صداشو نمیپسندم

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
اگه تونستی cvx قدیمی پیدا کن اگر نه که بورو سراغ اون 2تا
با کیوان جان شدیدا موافقم
من خودم باشم اگه cvx قدیمی رو پیدا کنم کیکر برمیدارم و گرنه SQX EXTREME رو ترجیح میدم

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
اگه تونستی cvx قدیمی پیدا کن اگر نه که بورو سراغ اون 2تا
با کیوان جان شدیدا موافقم
من خودم باشم اگه cvx قدیمی رو پیدا کنم کیکر برمیدارم و گرنه SQX EXTREME رو ترجیح میدم

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون از همه دوستان برای نظراتشون.راستش پیدا کردن کیکر قدیمی که اصل هم باشه چون خیلی تقلبیش زیاده واقعا سخته بر فرضم اگه پیدا بشه قیمتاش فضایی هستش.طبق تحقیقی که کردم کیکر هایی که الان شرکت اورده برای 2011 2012 هستش و چینی.ایا با این توضیحات خریده سری جدیدش منطقی هست یا نه.؟از دوستان اگه امکانش هست در مورد جنس صدایه گلیدن یه توضیحاتی بدین تمایل به چه فرکانسایی داره؟و یه نکته جالب با اینکه سابایه ایمیج جزوه بهترینا هستش تو سایتایه خارجی خیلی ازش تعریف میشه ولی وقتی نظره دوستان رو در موردش میپرسم بیشتره دوستان میگن خوششون نیومده.تشکر.

Last edited:

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
زمان های قدیم فرق کیکر اورجینال با فیک زمین تا آسمون بود اما به لطف کشور دوست و آشنا و تاجر های مسلمون طوری تولید کردن که با اورجینالش نمیشه تشخیص داد... قدیما از نوع چسب زدن هم میشد فهمید..
من جای شما باشم کیکر رو بیخیال میشم الان CVX اورجینال حکم تخم طلا رو داره وباید مثل شخصیت شخص اول داستان جک و لوبیای سحر آمیز جرعت داشه باشی و اهل ریسک باشی و چند تمونه تست کنی تا بفهمی اورجیناله یا تقلبی...
در مورد ساب گلیدن یکبار صداشو توی باکس پورتد تیون 35 تست کردیم با آمپلی رابیکان 1000 که مالی هم نیست صدای خیلی با دقت و حجیمی داد... دقت بیس خوب حجمه صداش متوسط . سنگینی بیس رو کاملا حس میکردی .. اگه اشتباه نکنم کویل 3 اینچی داشت و سیم پیچش فلت بود ... سیستم خنک کنندگیش خوب بود ... یه ذره باکس براش کوچیک باشه یا زیادی بزگ باشه طلف میشه و حیف که این ساب بمیره... یه آمپلی پدر مادر دا میخواد واسه راه اندازیش ....
در مورد ایمیج هم چیزی نمیتونم بگم منم زیاد از صداش خوشم نمیاد ولی جز بهترین هاس.. یحتمل من به صدای دلخواهم تا الان نرسیدم که هر سابی رو نمیپسندم . . .

چقدر حرف زدم . .:general507:;):D

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون از همه دوستان.این سنگینی بیس گلیدن یعنی اینکه لو بیس رو بهتر اجرا میکنه تا کیک یا نه تو همه فرکانسا خوب هستش.چون اصلا دنبال لو بیس دیگه نیستم.

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
ممنون از همه دوستان.این سنگینی بیس گلیدن یعنی اینکه لو بیس رو بهتر اجرا میکنه تا کیک یا نه تو همه فرکانسا خوب هستش.چون اصلا دنبال لو بیس دیگه نیستم.

لو بیس هم خوب اجرا میکنه و هم کیک بیس خوبی داره

keyvan66

Registered User
لایک‌ها
476
تو این گزینه های که بیان شده همشون هم خوب کبک میزنن هم لو
و اینکه شما با انتخواب باکس درست به صدای مطلوی می رسی
اما اگه خیلی کیک دوس داری پیش نهاد من ساب 10 اینج هستش مـثل idq10
یا گلیدن sqx 10
هر جفتش راضی کنندس

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
یدونه cvx ۱۲ اینچ ۴ اهمی پارت ۲۰۰۶رو ب شرط و ظمانت معتبر خریدم ۱ تومن و واقعا ازش راضیم
دیروز طی یک سهل انگاری که پخش روشن بود و ولوم رو ۵۰ بود شیشه منزل ترک برداشت

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
سلام
اگر 1 و ب بالا میخواید هزینه کنید
Irduim DLS هم میتونی به گزینه ها اضافه کنی:general703:

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
یدونه cvx ۱۲ اینچ ۴ اهمی پارت ۲۰۰۶رو ب شرط و ظمانت معتبر خریدم ۱ تومن و واقعا ازش راضیم
دیروز طی یک سهل انگاری که پخش روشن بود و ولوم رو ۵۰ بود شیشه منزل ترک برداشت

واقعا خیلی ساب خوبیه! گیرم بیاد بازم کوچ میکنم به سمت cvx

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون از همه دوستان که نظراتشون رو بیان میکنن.منم راستش خودم دنبال کیکر هستم چون به سبک موزیکی که من گوش میکنم بیشتر میخوره ولی نیستش پیدا نمیشه.اگه از دوستان کسی جایی رو میشناسه که 100% اصلش رو همون 2006 اینا داشته باشه معرفی کنه ممنون میشم.

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
با توجه به نظرات دوستان و تحقیقاتی که کردم از وحید دیکسل هم پرسیدم کیکر کیک قوی تری داره نسبتا به بقیه.و اینکه همه هم میگن که سری قدیم از جدید بهتر بوده.ولی با صحبتی که با وحید دیکسل داشتم اونم گفت که سری قدیم بهتر بوده ولی بازم همین جدیداش هم خوب هستن و ارزش خرید دارن.نظره دوستان چی هست ایا همین سری جدیداش هم ارزش خرید داره یا نه اصلا نباید طرفش رفت.تشکر.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
واقعا خیلی ساب خوبیه! گیرم بیاد بازم کوچ میکنم به سمت cvx
داداش منو بیچاره کرده
۵۰۰ تا بیشتر ازش نمیکشم ولی واقعا غولیه برا خودش
حساب کن این باکسو با ام دی اف ۳۲ میل براش ساختم که تکون نخوره بدنه باکسimage.jpg

بالا