برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش انواع قطهات تبلت های چینی (تاچ-برد-باطری-LCD) و خرید فروش تبلت های معیوب چینی

alicool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
anyone there???????????????????????????????

bahman.051

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب! بیچاره شدم اینقدر پیغام دارم در مورد قطعات تبلت:دی اینم تاپیک مجزا هر سوالی بود مطرح کنید من پاسخ میدم! این تاپیکم نفع چندانی واسه من نداره و فقط بخاطر راه افتادن کار دوستان ایچادش میکنم!

هر قطعه میخواید یا لازم دارید بفرمایید من قیمت بدم! در ضمن حتما مشخصات کامل ذکر کنید (اعم از سریال تبلت و سریال قطعه مورد نظر) تا من دقیقتر بتونم راهنمایی کنم! اگرم تبلت خراب موجود دارید و میخواید بفروشید اعلام کنید من قیمت بدم!

در مورد باطری قیمت حدودی هر میلی امپر ساعت حدود 10 تومنه! یعنی باطری 3000 حدودا 30 تومنه! البته ممکنه کمترم باشه (مثه باطری های تبلت های بزرگ سامسونگ و هواوی و غیره) و ممکنه یکم بیشترم باشه (مثه باطری های 2200 پیرگاردین های کوچیک)

قیمت حدودی باقی قطعات هم ایناست:

برد وینتاچ های Q75 حدود 30 تومن!
برد پیرگاردین های بدون سیم حدود 60 تومن!
برد وینتاچ های سیمخور حدود 120 تومن!
برد پیرگاردین های سیمخور L حدود 90 تومن!
برد پیرگاردین های سیمخور قویتر حدود 120 تومن!
اسکرین 7 اینچ 480در 800 حدود 85 تومن!
اسکرین 7 اینچ 600 در 1024 حدود 100 الی 120 تومن!
اسکرین 8 اینچ IPS با رز 768در 1024 حدود 150 تومن!
تاچ ویتاچ های ارزون قیمت حدود 30 تومن (با قاب جلو) و حدود 20 بدون قاب
تاچ پیرگاردین های بدون سیم و مدلهای 704 و L حدود 35 تومن!
تاچ تبلت های 600 در 1024 ای سی دار حدود 50 تومن (در صورت موجود بودن مدل)
باطری 3000 سازگار با تمامی وینتاچ ها و پیرگارین ها حدود 30 تومن!
باطری 4000 سازگار با تبلت های 8 اینچ چینی (و 7اینچ بردند دار مثله سامسونگ و هواوی و ایسوس) حدود 40 تومن!

باقی قطعاتم باید استعلام کنید من خدمتون بگم!

سلام من یه تبلت پیرگاردین pc704 دارم فقط روشن نمیشه همه چیزش سالمه چندبرمیداری؟

razligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یک تبلت چینی به نام wolf contact دارم که به سفارش آمریکاست تبلت خورد به زمین و الان صفحه اش ترک خورده ترک های زیادی هم خورده و وقتی دکمه روشن رو میزنم فقط نور سفید میاد اگه بشه منو راهنمایی کنید
دقیقا چیش شکسته ؟ قیمتش ؟
و رزولیشنش هم فکر کنم 600*1200 ی چیز تو این مایه هاست
خوب! بیچاره شدم اینقدر پیغام دارم در مورد قطعات تبلت:دی اینم تاپیک مجزا هر سوالی بود مطرح کنید من پاسخ میدم! این تاپیکم نفع چندانی واسه من نداره و فقط بخاطر راه افتادن کار دوستان ایچادش میکنم!

هر قطعه میخواید یا لازم دارید بفرمایید من قیمت بدم! در ضمن حتما مشخصات کامل ذکر کنید (اعم از سریال تبلت و سریال قطعه مورد نظر) تا من دقیقتر بتونم راهنمایی کنم! اگرم تبلت خراب موجود دارید و میخواید بفروشید اعلام کنید من قیمت بدم!

در مورد باطری قیمت حدودی هر میلی امپر ساعت حدود 10 تومنه! یعنی باطری 3000 حدودا 30 تومنه! البته ممکنه کمترم باشه (مثه باطری های تبلت های بزرگ سامسونگ و هواوی و غیره) و ممکنه یکم بیشترم باشه (مثه باطری های 2200 پیرگاردین های کوچیک)

باطری 4000 سازگار با تبلت های 8 اینچ چینی (و 7اینچ بردند دار مثله سامسونگ و هواوی و ایسوس) حدود 40 تومن!

سلام من یک تبلت چینی به نام wolf contact دارم که به سفارش آمریکاست تبلت خورد به زمین و الان صفحه اش ترک خورده ترک های زیادی هم خورده و وقتی دکمه روشن رو میزنم فقط نور سفید میاد اگه بشه منو راهنمایی کنید
دقیقا چیش شکسته ؟ قیمتش ؟
و رزولیشنش هم فکر کنم 600*1200 ی چیز تو این مایه هاست

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
شرذمنده اینجا دیر به دیر سر میزنم! البته دلیل اصلیش اینه که دوستان توجه نمیکنند به پست هایی که من میزنم! لطف کنید پست اول رو بخونید متوجه میشید من برای راهنمایی کردن و قیمت دادن محتاج اطلاعات صحیح و دقیق و عکس از قطعات هستم و نمیشه با اعلام مدل و سریال واقعا راهنمایی کرد!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
آقا من 2تا پست بالاتر عکس گذاشتم....

اینم عکس محل پین
تعدادش یا 30تاست یا 31 عدد

فقط اگه امکان داره ادرس بدید خود تبلت بیارم یه تست بکنید ببینید میخوره چیزی بهش
برادر شرمنده دیر پاسخ میدم ولی خداوکیلی خسته شدم زا بس توضیح دادم! اینقدرا پیچیده نیست موضوع! شما عکسات هیچکدوم از خواسته های منو براورده نمیکنه! اولا عکست از ریبون از سمتیه که بدرد من نمیخوره! اینوری که شما گذاشتی زده پین 1 انورم قاعدتا زده چند تا پین داره! از رو برد میشه فهمید 61 پین داره ولی بازم از عکسای شما نمیشه فهمید کدوم قسمت برد (با چه فاصله ای لبه ها و گوشه ها) تاچ متصل شده! محل اتصال فوق العاده مهمه!

سلام آقا وحید پ خ زدم بهت
کی هستی برا اون تبلت اسوس که بهت گفتم بیام دم خونتون؟

Sent from my Nokia lumia 820 italy_232 using Tapatalk
مخلصیم برادر..شرمنده این چند وقت خیلی گرفتار بودم!
سلام
آقا وحيد تاچ تبلت htc jetstream رو موجود داريد؟
عکس!
باتری این مدل تبلت رو دارین؟
jjy426286/3.7 V
2013/02/27/zp
تبلت 7 اینچی هست
مارکشم نمیدونم چی هست
مارکش مهم نیست! این مدل خیلی سخت پیدا بشه! چون طولش خیلی کوتاه! 2.6 میلیمتر در 62 میل در 86 میل ابعادشه! رو خودش نوشته اینارو! همون 266286 نماد ابعادشه!
الان مهم اینه که تبلت شما چقدر جا داره!
سلام من یه تبلت jxd6600s دارم حالا باتریش خراب شده مث ایر بگ باد کرده تعمیرگاهم گفت باتریشو ندارم میخواستم اگه باتریشو دارین یا میتونین راهنماییم کنین با این شماره تماس بگیرید .قیمتشم مهم نیست .09370895061
عکس و ابعاد احتمالی باطری که توش جا میشه لازمه برادر!
من یک تبلت آینول مدل novo7 crystal II 7inch دارم صفحش ضربه خورده نصف تصویرش نیست تاچش سالمه .شما LCD رو دارین؟قیمت؟09353375403
عکس!
سلام
من یک باتری قوی میخوام برای onda v811 باتریش خیلی افتضاحه
به نظرت پاوربانک بگیرم بهتره یا باتری؟باتریش کلا نیم ساعت شارژ نگه میداره اگه باتری نو بندازم روش چقدر کار میکنه؟
من باطری نو رو 811 زیاد انداختم! معمولا 3ساعت الی 4ساعت کار میکنه! هم سامسونگ 3700 براش دارم هم سامسونگ و هواوی 4200! اولی حدود 35 و دومی حدود 50 تومن!
سلام به دوستان گل
تاچ i9500 کسی نداره ؟
گوشی چینی؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام
برد تبلت کیو 75 اس موجود میباشد ؟q75s وینتاچ
تموم کردم متاسفانه!
سلام
ال سیدی A3000-h Lenovo رو دارین؟؟
فقط ال سی دی
تاچ و همه چیز عالی کار میکنه ولی ال سی دی شکسته
اگر هم خریدار این دستگاه هستین با همین وضعیت قیمت مد نظرتون چنده؟
هنوز 9-10 ماه از گارانتی یک سالش مونده!!!!
گارانتی سازگار هم هست ولی میگه که با تعوض نزدیک 200 تومن آب میخوره نمیدونم بفرستم برای تعمییر یا نه؟!
نظر شما چیه؟

با تشکر
یه تبلت خراب اینول بخر اسکرینشو باز کن! این بهترین راهه! باقی قطعاتشم میتونی رد کنی!
سلام لطفاً پاسخ بدید
برد تبلت وین تاچ q75s میخوام اگه دارید خبر بدید
ضمناً تبلت من سالمه همه چیش بجز برد کارتن و متعلقات هم داره آیا خرید دارید اگر دارید چند میخرید ؟
بردشو تموم کردم!
درود
یک تبلت asus memo pad fhd 10 302kl دارم تاچش شکسته شما تاچش رو دارید؟ نمایندگی میگه تاچ و ال سی دی با هم عوض می کنیم
ممنون
متاسفانه ایسوس باهمه! ولی خیلی هم گرون!
سلام
من برای فایندر تصویری باطری می خوام ابعادش (طول 104mm و عرض 65mm و عمق 10mm) است.فقط باطری اصلی خودش 2تا3.7 ولت 3000mah که با هم سری شده بود.با این ابعاد که دوتا باطری 3.7 رو سری کنم با همین آمپر یا بیش تر چی دارین؟با چه قیمتی؟
مرسی
مهم اینه که چقدر الان جا داره! اگر در 110 میل در 75 میل جا داره میتونی حدود 3تا باطری 3700 سری کنی! میوفته حدود 100 تومن!
سلام خسته نباشید باطری تبلت سامسونگ gt5200 میخوام اگه ممکنه قیمت بدید ممنون
عکس ازش داری برادر؟
سلام
تاچ تبلت 7 اینچ مدل اکستروم 7i05 رو میخوام (باقی قطعات سالم هستند)
لطفا در صورت امکان قیمت و نحوه تحویل رو بفرمائید
با تشکر

در ضمن به همین صورت در سایت ایسام برای فروش گذاشتم
http://esam.ir/itemView.aspx/160604/تبلت-هفت-اینچ-اکستروم-مدل-7i05-axtrom.htm
عکس!
با سلام
میخواستم بپرسم تاچ اسکرین تبلت اکسترم Axtrom Axpad 7I03 رو دارین؟
و اینکه قیمتش رو بفرمایید
عکس!
سلام وقت بخیر
تاچ برای a7100 موجود دارید؟شماره وحروفی هم که روی فلت نزدیک بآیسی نوشته شده عبارتست از:(DPT-GROUP...300-L433BA-A00-VER1.1....1302mg)وشماره بالای تاچ نوشته شده:(JB-L4338B-05).ر صورت موجود بودن نیازمندیم متشکر.م.ع
من نه شماره ای سی ربرام مهمه نه نوشته هیا روی ریبون ضروریه! عکس از خودش و محل اتصالش مهمه!
سلام خسته نباشید
من یه تبلت Smart Touch TA 701158 دارم از دستم افتاده فک کنم lcd ایش مشکل پیدا کرده چون وقتی روشنش میکنم بالا میاد ولی چندتا خط رو صفش میاره . اگه میشه راهنماییم کنین چیکار کنم ممنون میشم مرسی
عکس!
سلام .من یه تیلت ainol crystall 2 quadcore دارم تاچش شیکسته؟قیمت تاچش چنده؟قیمت تبلت سالم و دس دو؟قیمت همینجوری شیکسته چند میخرن؟ممنون
عکس از تاچ؟

احسانی مقدم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرض سلام و ادب
یک عدد تب وینتاچ مدل کیو75 دارم که به شدت به دیوار اصابت کرده. :general107: اسکرین رو میدونم مرخصه ولی میشه برای شما ارسالش کنم ببینید وضعیتش چطوریه؟
لطفا اگه براتون مقدوره شماره تماس هم ارسال کنید
باتشکر

سلام میشه با من تماس بگیرید یا شماره بدید تماس بگیریم
علیرضا احسانی مقدم قم 09124519921

acxz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان .اگه میشه کمکم کنید .یه تبلت سامسونگ دارم که زیاد شارژ شد و دو سه تا قطعه روی برد سوخت . بردم برای تعمیر گفتن باید برد عوض بشه ! قیمت برد مدل سامسونگ gt p 5100 تا چقدره ؟ برد شو ندارید . کمکم کنید مشکلش هم اینه که وقتی صفحه روشن میشه با نور زیاد صفحه خاموش میشه ولی با نور کم یا وقتی نور تبلت پایین باشه صفحه خاموش نمیشه و با نوذر کم کار میکنه . اگه میشه کمکم کنید . اگه هزینه زیاد باشه قطعاتشو میفروشم . منتظر پاسخ .

acxz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان راستی اگه کسی یه تعمییر کار خوب بلده بگه و شمارشو بده یا اس ام اس کنه به این شماره 09187917415ممنون از همه

احسانی مقدم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

acxz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا احسان با من بودید . شما پیام بده ببینم چی مخوای 09187917415 . بزنگ . ببینم مشکل حل میشه . راستی کسی نیست بهمان پاسخ بده . اقای rax نیستش . بابا کمک کنید . برد میخوام . مشکل تصویر و نور تبلتم چی میشه؟

mehdi171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
باطری 3.7 ولت 3650 میلی آمپر تبلتztoch دارید و قیمتش چنده.
ممنون

alkg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه 6 ماه پیش یه fonepad7 asus گرفتم حالا صفحش یه ترک برداشته یه قسمت از تاچشم از کار اوفتاده میخواستم بدونم تامیرش چند در میاد اگه نمیصرفه چند میخرن همه چیش سالمه تصویرم کامل میده ممنون میشم راهنماییم کنید

alkg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه 6 ماه پیش یه fonepad7 asus گرفتم حالا صفحش یه ترک برداشته یه قسمت از تاچشم از کار اوفتاده میخواستم بدونم تامیرش چند در میاد اگه نمیصرفه چند میخرن همه چیش سالمه تصویرم کامل میده ممنون میشم راهنماییم کنید

qodratsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب! بیچاره شدم اینقدر پیغام دارم در مورد قطعات تبلت:دی اینم تاپیک مجزا هر سوالی بود مطرح کنید من پاسخ میدم! این تاپیکم نفع چندانی واسه من نداره و فقط بخاطر راه افتادن کار دوستان ایجادش میکنم!

هر قطعه میخواید یا لازم دارید بفرمایید من قیمت بدم! در ضمن حتما مشخصات کامل ذکر کنید (اعم از سریال تبلت و سریال قطعه مورد نظر) و از همه مهمتر عکسی از محل اتصال و خود قطعه بزارید! نکات مهم تو عکس تعداد پین های ریبون ها و داشتن و نداشتن چیپ و محل اتصال به برد و رزولوشن اسکرین و غیره هستش و من با اعلام مدل خالی دستگاه نمیتونم کمک خاصی بکنم و حتما باید عکس و مشخصات بزارید تا من دقیقتر بتونم راهنمایی کنم! اگرم تبلت خراب موجود دارید و میخواید بفروشید اعلام کنید من قیمت بدم!

qodratsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام تبلت teclast p85 hd باتریش 3 دقیقه بیشتر نگه نمیداره بعد ناگهانی خاموش میشه بعد روشن شدن 2دقیقه بعد خاموش میشه. میخواستم بپرسم باتریش عمرشو کرده یا مشکل از جای دیگه هست؟ در ضمن اگه خواستین بخرید حدود قیمتش چند میشه؟
یه تبلت دیگه از همین مدل دارم ic سوخته و دکترا جواب کردن .بیزحمت قیمت اینم اگه خواستی اس یا ایمیل بده 09378210864

mehdi171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
من یک تبلت چینی دارم باطری خراب شده می خواستم ببینم شما باطریشو دارید ممنون از لطفتون.
3.7 ولت 3650 میلی آمپر با ابعاد 15 در 5 سانتیمتر تبلت ztoch
و یک سوال داشتم اگه باطری با آمپر پایینتر یا بالاتر روی این تبلت بندازیم مشکلی براش بوجود میاد بازم ممنون.
مشگل باطری من هم مثل کاربر (qodratsh) ، وقتی باهاش کار میکنی یکدفعه شارژش خالی میشه ولی وقتی با اهم متر
ولتاژ اونو اندازه میگیرم 3.7 ولته.
15010832393020039820.jpg

بالا