برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
پدر گرامی شما باید با کارت ایثار بره یگان خدمتی خودش و کارت ایثار تبدیل به کسری برای شما میشه
بهد یه نامه میاد دم درتون (فکر کنم البته) که داخلش نوشته چقدر معاف از خدمت هستید . شما هم پس از تموم کردن دوره ی آموزشی وقتی وارد یگان خدمتی خودتون شدید اون نامه رو میبرین نیروی انسانی یگان خودتون و اینجوری کسری شما اعمال میشه
سوال دیگری بود در خدمتم . در حد توانم پاسخ میدم دوست عزیزم
مرسی از راهنمایی
راهی هست بدون داشتن سابقه بسیج فعال،برم دوره تکمیلی بگذرونم که بعدا نَرَم آموزشی؟ [emoji20]

Ali'

Registered User
لایک‌ها
346
مرسی از راهنمایی
راهی هست بدون داشتن سابقه بسیج فعال،برم دوره تکمیلی بگذرونم که بعدا نَرَم آموزشی؟ [emoji20]
منظورتون اینه که اصلا سابقه ی بسیج ندارین ؟
اگه اینطور باشه والا به صورت معمول نه راهی نیست . ولی اگر آشنا داشته باشین به توجه به اینکه دوره ی کارت سبز هم در تابستون نزدیکه میتونین برین ثبت نام بسیج و اون آشنایی که دارین برای شما تاریخ ثبت نام رو عقب تر میزنه و میتونین کارت فعال داشته باشین و به دوره ی کارت سبز برسین در تابستون امسال .
اما اگر آشنایی نداشته باشین راهی نیست بدون داشتن کارت فعال برین دوره
یه چیز دیگه هم بگم آموزشی بهترین دوره ی خدمته اگر چه سخته ولی بهترین و پر خاطره ترین بخشه خدمت هست . من دوستانی دارم که فقط 2 ماه آموزشی با هم بودیم ولی از کسانی که با بنده خدمت کردن داخل یگان نزدیکتریم

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
لیسانس وظیفه ها دیگه توی ارتش گروهبانیک میشن
امروز برج 2 اومده بودن همه هاج و واج بودیم
فقط هم لیسانس ها !!!
ارشد ها ستواندوم
کارشناسی ها گروهبانیک
کاردانی هم گروهبانیک !!

prn

Registered User
لایک‌ها
2,769
کلا درجه نمیدن که هر حقارتی خواستن تو طول خدمت بهش تحمیل کنن.
قبلا لیسانسها ستوان دوم میشدن .
البته حقم دارن .این یگانی که من هستم میکن اگه 6 ماه پیش میومدی رو سرشون میزاشتن .الان فقط12 تا لیسانسه ایم که نمیدوننن با هامون چی کار کنن!!؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
فقط هم لیسانس ها !!!
ارشد ها ستواندوم
کارشناسی ها گروهبانیک
کاردانی هم گروهبانیک !!
شوخی نکن.
لیسانس گروهبان یک ؟؟؟
همه یا چند نفر؟
آخه برخی مواقع لیسانس های هستن که مشکلاتی دارن بهشون درجه گرهبان یکی میدن.
ولی فکر نکنم کلی باشه اونم تازه کاردانی بشه گروهبان و کارشناس بشه گروهبان
حداقلش اینه که استوار رو از انخصار کادری دربیارن و استواری بدن لیسانس ها.

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
باور بفرمایید ما هم دیدیم موندیم قرار بود استوار بشن اخه
نامه اش یک ماه بود پیش بچه های اداری بود که استوار میشن لیسانسه ها اما اومدن ازشون پرسیدم اتفاقا یه راست از اموزشی اومده بودن
منم مثل شما کنجکاو بودم نکنه توی دوره کد خطایی شاید ازشون سر زده اما از اموزشی اومده بودن !

Sent from my iPhone using Tapatalk

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
باور بفرمایید ما هم دیدیم موندیم قرار بود استوار بشن اخه
نامه اش یک ماه بود پیش بچه های اداری بود که استوار میشن لیسانسه ها اما اومدن ازشون پرسیدم اتفاقا یه راست از اموزشی اومده بودن
منم مثل شما کنجکاو بودم نکنه توی دوره کد خطایی شاید ازشون سر زده اما از اموزشی اومده بودن !

Sent from my iPhone using Tapatalk
عذرمیخوام.
یعنی به معنای واقعی گوه زدن به لیسانس خیلی بده.لیسانس بشه هم درجه یه کاردانی.

F0XX

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
کسی که این ترم که بیاد ترم آخر لیسانسش باشه (ترم پاییز)
یعنی در واقع 9 ترمه هست
بخواد در سریع ترین زمان ممکن پس از اتمام درس بره سربازی اعزامش کی میشه؟
چه کارایی رو باید انجام بده برای رفتن به سربازی؟
باید حتما وایسه مدرک لیسانسش بیاد؟
یا آخرین امتحان ترمش رو که داد میتونه اقدام کنه برا سربازی؟
آخرین نمره ات که اومد
میری تسویه جمع میکنی مدرک موقت گرفتی اقدام میکنی
در بهترین حالت برج دو اعزام میشی

amir188

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برهمه جمیعا خسته نباشین اقا من کنکورو گند زدم حالا میخوام برم سربازی قدم 165 و وزنم 51کیلو هست به نظر شما با این قدو وزن معاف نمیشم؟ درضمن رشدم هم متوقف شده
باتشکر

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
سلام برهمه جمیعا خسته نباشین اقا من کنکورو گند زدم حالا میخوام برم سربازی قدم 165 و وزنم 51کیلو هست به نظر شما با این قدو وزن معاف نمیشم؟ درضمن رشدم هم متوقف شده
باتشکر
سلام دوست عزیز
قد و وزن شما برای اعزام مشکلی نداره ، در ضمن الان معافیت قد و وزن به یه صورت دیگه شده. شما خدای نکرده باید غدد درون ریز و غدد فوق کلیویتون مشکل حاد داشته باشه تا معافتون کنن
موفق و پیروز باشید

1370valentine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم افتادم دژبان مرکز / کهریزک! یعنی دژبان می‌شوم؟ من تو زندگی‌م مبصر به درد بخوری هم نبودم!

فقط متوجه نشدم، این سماجا خودش یک یگان هست یا بعد از آموزشی تقسیم می‌شوم به یگان؟‌ (مثلاً نیروی هوایی، زمینی ...)
اگر یگان باشد بعد از آموزشی هم تهران می‌افتم. درسته؟
نه حتماً که دژبان نمیشی . من خودم 10 ماه اونجا خدمت کردم . میگفتن خوب جایی افتادم رفتم دیدم بدتر از لبه مرزه . هوا گرم بود آب شربش فکر کنم آب پارک بود . کلاً ارتش یه اصطلاحی داره به اسم قدیمی جدیدی یعنی جدیدا نظافت میکنن قدیمی ها زور میگن . خیلی زود بهش عادت میکنی . من بعد از آموزشی دوباره افتادم همونجا و یگانم مشخص شد یعنی یه مدت پاسدار بودم بعدش تایپیست رکن 1 شدم . هر روز با کلی سرهنگ و ... باید سر و کله میزدم . سماجا مخفف ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایرانه . یگان به واحدِ خیلی کوچکتر میگن که معمولاً از30 سرباز (بیشتر یا کمتر ) تشکیل میشه . مثل پاسدارخونه ، دژبان (اون سرباز های روی پوتین هاشون روکش سفید دارن و کلاهشون فرق داره و جلوی در پادگان وایمیسن) بعد از آموزشی از اون پادگان ممکن به هر جای ایران فرستاده بشی ولی من شانس نداشتم دوباره افتادم همونجا . کلاً بد جاییه . البته غذاش به جز چهارشنبه ها خوبه . صبحش بهت عدس میدن . واسه همین من معافیت تحصیلی گرفتم و الان میخوام برم دنبال معافیت پزشکی . البته قبلش باید انصراف بدم از دانشگاه .

Last edited:

1370valentine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . لطفاً اگه کسی معافیت پرکاری تیروئید گرفته . با ایمیل با من تماس بگیره . باید چنتا سوال بپرسم ازش که یه وقت معافیتم به باد نره . لطف میکنید . خیلی ممنون
[email protected]

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
منظورتون اینه که اصلا سابقه ی بسیج ندارین ؟
اگه اینطور باشه والا به صورت معمول نه راهی نیست . ولی اگر آشنا داشته باشین به توجه به اینکه دوره ی کارت سبز هم در تابستون نزدیکه میتونین برین ثبت نام بسیج و اون آشنایی که دارین برای شما تاریخ ثبت نام رو عقب تر میزنه و میتونین کارت فعال داشته باشین و به دوره ی کارت سبز برسین در تابستون امسال .
اما اگر آشنایی نداشته باشین راهی نیست بدون داشتن کارت فعال برین دوره
یه چیز دیگه هم بگم آموزشی بهترین دوره ی خدمته اگر چه سخته ولی بهترین و پر خاطره ترین بخشه خدمت هست . من دوستانی دارم که فقط 2 ماه آموزشی با هم بودیم ولی از کسانی که با بنده خدمت کردن داخل یگان نزدیکتریم

هر دم از اين باغ بري مي رسد تازه تر از تازه تري مي رسد

سال دیگه همه سرباز صفر

Del Monte

Registered User
لایک‌ها
283
این لیسانس گروهبان برای همه جا شده یا این مورد خاص بود؟

Del Monte

Registered User
لایک‌ها
283
آخرین نمره ات که اومد
میری تسویه جمع میکنی مدرک موقت گرفتی اقدام میکنی
در بهترین حالت برج دو اعزام میشی
میشه کامل تر توضیح بدی مراحل رو
خیلی خلاصه گفتی فرض کن من هیچی نمیدونم:D

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229
هر دم از اين باغ بري مي رسد تازه تر از تازه تري مي رسد

سال دیگه همه سرباز صفر

این شعری که گفتم واسه این پست بود / نمی دونم چرا اینطوری شد / سایت مثل اینکه قاطی کرده
فقط هم لیسانس ها !!!
ارشد ها ستواندوم
کارشناسی ها گروهبانیک
کاردانی هم گروهبانیک !!

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
اطلاعیه کسر خدمت

سایت آموزش های آزاد نرم افزاری قدر از کلیه دوستانی کهتمایل به همکاری به صورت کسر خدمت در زمینه هاي زير را دارند دعوت به همکاری مینماید. لطفا فرم رزومه را به آدرس داده شده بفرستيد:

1)گرافیست مسلط به نرم افزار فتوشاپ که مایل به همکاری به صورت کسری خدمت می باشد: [email protected]

2) دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در جهت ترجمه متون فارسی به انگلیسی و بالعکس: [email protected]

3) دانشجويان كارشناسي ارشد و دكترا صنايع يا مهندسي هوافضا-فضايي که آشنايي كلي با نرم افزارهاي Catia-Enovia-Delmia دارند:[email protected]

4) دانشجویان كارشناسي ارشد و دكترا مهندسي مكانيك-طراحي كاربردي يا مهندسي هوافضا-سازه هاي هوايي (در زمينه تخصصي كمانش و پس از كمانش):[email protected]

آدرس سایت =http://www.openedus.com

Ali'

Registered User
لایک‌ها
346
اطلاعیه کسر خدمت

سایت آموزش های آزاد نرم افزاری قدر از کلیه دوستانی کهتمایل به همکاری به صورت کسر خدمت در زمینه هاي زير را دارند دعوت به همکاری مینماید. لطفا فرم رزومه را به آدرس داده شده بفرستيد:

1)گرافیست مسلط به نرم افزار فتوشاپ که مایل به همکاری به صورت کسری خدمت می باشد: [email protected]

2) دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در جهت ترجمه متون فارسی به انگلیسی و بالعکس: [email protected]

3) دانشجويان كارشناسي ارشد و دكترا صنايع يا مهندسي هوافضا-فضايي که آشنايي كلي با نرم افزارهاي Catia-Enovia-Delmia دارند:[email protected]

4) دانشجویان كارشناسي ارشد و دكترا مهندسي مكانيك-طراحي كاربردي يا مهندسي هوافضا-سازه هاي هوايي (در زمينه تخصصي كمانش و پس از كمانش):[email protected]

آدرس سایت =http://www.openedus.com
چه توضیح کاملی :دی

HDDD

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
آموزشی افتادم کرمان (نیروی انتظامی..)
میخواستم بپرسم اواخر آموزشی شماره پرسنلی رو که دادن اگه آشنا داشته باشم باید همون موقع اقدام کنم برای جابه جایی و اینکه تهران بیافتم..
یا میتونم شانسم رو امتحان کنم ببینم اول کجا افتادم بعد اگه شد اقدام کنم برای جا به جایی...یا وقتی تقسیم شدیم دیگه نمیشه کاری کرد..؟

triple m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید:
1 مدارک مورد نیاز برای تک فرزند ذکور چیه و از چه وقتی باید اقدام کرد و مراحلش چیه؟
2 مدارک کسری بسیج چیه و از چه وقتی باید اقدام کرد و مراحلش چیه؟
3 مراجع صالح قضایی که در دفترچه اومده منظورش چیه و چه نتیجه ای اونجا منتظر شخص غایبه؟ لطفا کامل توضیح بدین
4 آیا بجز مواردی که در دفترچه برای تنبیه غایبین اومده محدودیت دیگه ای در حین آموزش و بعد از اون براشون وجود داره یا نه؟ یا مثلا جای خاصی برای آموزش میفرستن یا برای یگان جای خاصی میفرستن یا صرفا ارگان خاصی غایبین رو بخدمت میگیره؟
لطفا و خواهشا کامل راهنمایی کنین
باز هم تشکر

بالا