برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
سلام . دوستان من در حال تحصیلم هنوز کارشناسی. ترم 8
سوالی که دارم اینه اگه برای فوق بخوام ادامه بدم و بعدش برم سربازی این مدرک فوق چقد در دوران خدمتم تاثیر داره ؟ اصن داره ؟ :دی

تهش سربازی
یکم پست و‌اینا کمتر میدی و‌مزایایی داری
ولی معایبشم‌اینه سنت بالا رفته غرور دار‌میشه
با سرباز‌یه جور رفتار میشه اخرش
البته صفر و درجه دار فرق داره
من حدوده لیسانس و گفتم

sepehrakbarnia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا راجع به هتل مالک توضیح میدی ؟ :D اسون میگیرن یعنی ؟! شما نمیدونی امریه این پادگان مالک اشتر اکثرا بغد اموزشی کجا میفتن ؟! بیشتریا منظورمه ؟!

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
اقا راجع به هتل مالک توضیح میدی ؟ :D اسون میگیرن یعنی ؟! شما نمیدونی امریه این پادگان مالک اشتر اکثرا بغد اموزشی کجا میفتن ؟! بیشتریا منظورمه ؟!
والا من رفیقم رفت
میگفت خوب بود ،غذا و ...
البته همه جور حساب کنی تهش مکان نظامیه و رفتار هاش یه قالبه ، حاالا یکم احترامش کم و بیشه
ولی اینجور که تعریف کرد خوب بود
تهش اینه اموزشی وا ندین ، چون دستشون ب جایی بند نیست ، نمیخورنتون !
بعد اموزشیه هم نیرو انتظامی حالا هرجا :-D

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
تو این تاپیک و تاپیک های مرتبط کلی راجع به این پادگان توضیح دادن.از جستجو استفاده کنید ..

picasso93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام نامه اومده 19 خرداد محل اعزام زده میدون **** ساعت یک بعد از ظهر
میریم اونجا تقسیم میشیم؟
من هنوز محل آموزشیم رو نمیدونم کجاس از کجا بفهمم؟
بعدش این وسایلی رو که گفتید با خودم ببرم میدون ****؟ از میدون **** یه راست مارو میفرستن پادگان آموززشی؟

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
سلام نامه اومده 19 خرداد محل اعزام زده میدون **** ساعت یک بعد از ظهر
میریم اونجا تقسیم میشیم؟
من هنوز محل آموزشیم رو نمیدونم کجاس از کجا بفهمم؟
بعدش این وسایلی رو که گفتید با خودم ببرم میدون ****؟ از میدون **** یه راست مارو میفرستن پادگان آموززشی؟

کدی چیزی نداره
اصولا یه کد باید داشته باشه که مشخص میکنه اموزشی کجاس

بستگی به مسافت داره
بعضا برمیگردونن برای چند روز که لباساتون رو اماده کنید (مثلا اصفهان)
بعضا خیر
تصور کن بفرستن شما رو بندر عباس

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سلام . دوستان من در حال تحصیلم هنوز کارشناسی. ترم 8
سوالی که دارم اینه اگه برای فوق بخوام ادامه بدم و بعدش برم سربازی این مدرک فوق چقد در دوران خدمتم تاثیر داره ؟ اصن داره ؟ :دی

شما اول ببین فوق گرفتن چقدر تو زندگیت تاثیر داره
یعنی اگه می خوای فقط به خاطر سربازی یه فوق لیسانس آزاد بگیری که خدا تومن خرجشه ارزش نداره ولی اگه منظروت تحصیل علم و دانش و بالا رفتن رتبه علمی باشه خوبه

اما به طور کلی باید بگم که الان دیگه لیسانس خوار و ذلیل شده درجه هارو کم کردند و سطحش خیلی اومده پایین
اما فوق لیسانس هنوز شرف داره و ستوان دومی بهش میدن و طبیعتا معاف از حمالی هست

توصیه اکید من گرفتن بسیج و رفتن به سپاهه

picasso93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه کد نداره فقط دو تا بار کد داره زیر یکیش شماره ملیه،زیر یکی دیگش 20 رقم عدد نوشته.
حالا یه سوال من اگه نخوام ماه رمضون روزه بگیرم تو پادگان چیزی نمیگن؟ چون من کبد چرب جزیی دارم دکتر گفت آب زیاد بخور تو اینترنتم نوشته بود روزه خوب نیست برای کسایی که کبد چرب دارن البته هنوز از دکتر نپرسیدم میتونم روزه بگیرم یا نه

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
یعنی اگه می خوای فقط به خاطر سربازی یه فوق لیسانس آزاد بگیری که خدا تومن خرجشه ارزش نداره ولی اگه منظروت تحصیل علم و دانش و بالا رفتن رتبه علمی باشه خوبه

اما به طور کلی باید بگم که الان دیگه لیسانس خوار و ذلیل شده درجه هارو کم کردند و سطحش خیلی اومده پایین

اشتباست. جایی‌ که ما هستیم با ستوان دومی‌ همون کارآیی رو می‌کنیم که سرباز صفر‌ها می‌کنن. ارتش :). فقط صبح میریم که ظهر تموم شه بیایم خونه.

تفاوت میان ستوان ۲ و ۳ ( گروهبان ۱) ؟ هیچی‌، فرقی‌ نداره. پادگان‌های دیگه شاید بهتر باشه.

vahid_1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان اعزامی 4/1 زنگ بزنن 096480 بعد شماره 4 رو بزنید و از مشاور کد آموزشی خودتون را بپرسید.
به من گفت کد مازاد هستی و روز اعزام مشخص میشه. کد مازاد چجوریه ؟ باید کچل کنیم و وسایلمون رو ببریم روز اعزام ؟

murdac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من 4/01 اعزامم هستم ،دونبال پذیرش **** بودم نیرو دریای و کاراشم کردم حالا زنگ زدم **** وظیفه گفتن افتادی نیروی انتظامی شهید دستغیب جهرم!!،
من معاف از رزم و فوق لیسانس دارم گفتن بخاطر این 2 تا مورد پذیرش نشدی!!
یگان بهم گفته برو **** وظیفه دنبال کارات
به نظرتون چکار کنم؟

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
سلام دوستان
من 4/01 اعزامم هستم ،دونبال پذیرش **** بودم نیرو دریای و کاراشم کردم حالا زنگ زدم **** وظیفه گفتن افتادی نیروی انتظامی شهید دستغیب جهرم!!،
به نظرتون چکار کنم؟

این که چیکار کنید رو نمی دونم ولی **** به هیچ وجه معاف از رزم نمی گیره مگه پارتی خفن

murdac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
توکل یه خدا ما تلاشمون رو میکنیم،البته یگان میگفت ایراد از **** وظیفه هست نه ما برای پذیرش!!

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
نه کد نداره فقط دو تا بار کد داره زیر یکیش شماره ملیه،زیر یکی دیگش 20 رقم عدد نوشته.
حالا یه سوال من اگه نخوام ماه رمضون روزه بگیرم تو پادگان چیزی نمیگن؟ چون من کبد چرب جزیی دارم دکتر گفت آب زیاد بخور تو اینترنتم نوشته بود روزه خوب نیست برای کسایی که کبد چرب دارن البته هنوز از دکتر نپرسیدم میتونم روزه بگیرم یا نه

سلام
شما در موعد مقرر برید میدون **** اونجا بهتون میگن چکار کنید
برای ما گفتن برین فردا ساعت 5 بیاین ترمینال و حرکت ...

ماه رمضان بهترین ماه هست برای اموزشی چون فشار نمیارن و زیاد بد رفتاری نمیکنن ولی بعدش جبران میکنن

دور از چشم ارشدها توی اسایشگاه بشینید بخورید هرچی خواستید

فقط برای نماز سخت گیری میکنن همه باید بخونن

Last edited:

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
سلام دوستان
به نظرتون چکار کنم؟
مراجعه کن به همون پادگان که پذیرش داری از خودشون بپرس من خیلی از دوستام و خودم برگم نیروی انتظامی خورده بود ولی روز قبل اعزام دوباره برگ سبز پرینت کردیم دیدیم زده ****

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212

من از هرکی پرسیدم گفتن با سرباز یه بر خورد دارن مگر موارد خاص
یه اصطلاحم دارن که زشته گفتنش :-D

اولا ماه رمضون ها جدیدا شده دوره طلایی ، کاش همینجور باشه و یک ماه رو اسون بگیرن (که میگیرن مخصوصا **** )
درثانی شما مشکل داری و نگیر ، هیچ کسی کاریت نداره فقط رعایت کن ، برخوردی بات کردن برو بازرسی شکایت کن
دوستان اعزامی 4/1 زنگ بزنن 096480 بعد شماره 4 رو بزنید و از مشاور کد آموزشی خودتون را بپرسید.
به من گفت کد مازاد هستی و روز اعزام مشخص میشه. کد مازاد چجوریه ؟ باید کچل کنیم و وسایلمون رو ببریم روز اعزام ؟
کد مازاد یعنی اضافی هستی روز اعزام هرجا بتونن هل میدن :-D

سلام دوستان
به نظرتون چکار کنم؟
کلا **** دیگه اموزشی نداره تقریبا ، و کسایی که تکمیلی بسیج دارن پذیرش میشن
ولی شما پیگیر باش از محلی که میخواسی پذیرش شی

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
دوستان سه روز پیش برگه سبز رو گرفتم / همون که تاریخ اعزام رو میزنه
حالا تو سایت که میرم وضعیت رو چک کنم هیچی نیستو اون بالا نوشته ارین تاریخ بروزرسانی 2.31 ایا انقدر خیاری هست سیستم انلاینشون یا واسه من موردی هست

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
دوستان سه روز پیش برگه سبز رو گرفتم / همون که تاریخ اعزام رو میزنه
حالا تو سایت که میرم وضعیت رو چک کنم هیچی نیستو اون بالا نوشته ارین تاریخ بروزرسانی 2.31 ایا انقدر خیاری هست سیستم انلاینشون یا واسه من موردی هست

وضعیت چیو چک کنی دوست من ؟

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
اکثرا روزه نمیگیرن چون شرایط واقعا سخته.شما بهتره قبل اعزام یه گواهی از پزشک بگیری که مشکل کبد و.. درج شده باشه .اگه اونجا بخوان گیر بدن با گواهی و مراجعه به پزشک دیگه کسی کاری نداره.

بالا