برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام دوستان من4/1 اعزام بودم انداختن6/1 مازاد خوردم امروز رفتیم شهریار انداختنمون محمد رسول الله بیرجند میدونم جایی بدی هست ولی من دیگه حوصله نداشتم دو ماه صبر کنم کادری اونجا میگفت تمدید کنید میره برای10/1 اونموقع هم معلوم نمیشد بازم کجا میفتم دارم خودمو دل داری میدم:p:p:p
بچه های نیرو انتظامی رفتن... و ما ارتشی ها موندیم!
محمد رسول الله عموم اونجا بوده میگه خیلی سخته :general210:

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
با سلام دوستان در رابطه با نحوه ی معافیت در حین خدمت اطلاعاتی دارن ؟
من ارتش افتادم 6ماه خدمت هستم و الان شورا پزشکی تشکیل شد و من رو معاف دائم اعلام کردن و 45 روز مرخصی دادن و زدن بعدش باید برم اداره بهداشت و درمان نزاجا لویزان

میخواستم ببینم روند به چه صورت هست و چند درصد احتمال معافیتم هست ؟ توی این 45 روز نباید برم سر بزنم ؟ رونده اونجا ب چه صورت هست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام شما دیگه معاف شدی زود برو دنبال کارات نامه بگیر برو پادگانت تسویه حساب کن چون بعد اون 45 روز هر چی طول بکشه جریمه ازت میگیرن

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام دوستان:امروز رفتم پلیس+10 تا برای سربازی ثبت نام کنم،همانطور که گفتم بنده تازه فارغ التحصیل شدم(کارشناسیit) ،گفت تاریخ اعزامت 12/1 میفته،گفتم نمیشه برج هشت یا ده بندازین گفت امکانش نیست،اگر ثبت نام نکنی میفتی دوباره برج۲ (میگه سرباز زیاده)
*به نظرتون راهی نیست برج ۸ یا ۱۰ تاریخ اعزامم بشه؟
خواهشا کمک کنید

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام دوستان:امروز رفتم پلیس+10 تا برای سربازی ثبت نام کنم،همانطور که گفتم بنده تازه فارغ التحصیل شدم(کارشناسیit) ،گفت تاریخ اعزامت 12/1 میفته،گفتم نمیشه برج هشت یا ده بندازین گفت امکانش نیست،اگر ثبت نام نکنی میفتی دوباره برج۲ (میگه سرباز زیاده)
*به نظرتون راهی نیست برج ۸ یا ۱۰ تاریخ اعزامم بشه؟
خواهشا کمک کنید

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
سلام
داداش برو خوشحال باش که بهت گفته 12/1 برو کلاهت رو بنداز هوا !!!
فک کنم شما بیوفتی 2/1 شایدم 4/1 معلوم نیست!
برج 8 که مال کسایی که برج 12 پارسال پست کردن و همین جور بقیه اش رو خودت حساب کن...

PoUrYa-NeT

Registered User
لایک‌ها
47
سلام شما دیگه معاف شدی زود برو دنبال کارات نامه بگیر برو پادگانت تسویه حساب کن چون بعد اون 45 روز هر چی طول بکشه جریمه ازت میگیرن
سلام ممنون از پاسختون منظور از جریمه چی هست ؟

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
سلام دوستان
یادش بخیر 2 ماه و خرده ای پیش قبل آموزشی میومدم اینجا و در مورد پادگان جوادنیا و سربازی تو وزارت دفاع سوال میکردم ;):general105:
بالاخره مثل برق و باد گذشت و ما هم آموزشی مون تموم شد و الان یک هفته هم هستش که به یگان اومدم و تقسیم شدم ....
بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین :(
چشم به هم بزنم 19 ماه هم تموم میشه و کارت پایان خدمت اومده دم در خونه ....

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
پنج شب بخوابم تو یگان تمومه.
بعد 21ماه خدایا.
کی تموم میشه

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
سلام ممنون از پاسختون منظور از جریمه چی هست ؟
سلام خواهش جریمه یعنی بعد از تاریخی که گفتن معافی شما نرفتی تسویه کنی جریمه روزی 1500 یا 15000 تومن میگیرن دقیق یادم نیست اما واسه استفاده از وسایل و غذاها میگیرن حتی اگه تو پادگان نباشی

PoUrYa-NeT

Registered User
لایک‌ها
47
سلام خواهش جریمه یعنی بعد از تاریخی که گفتن معافی شما نرفتی تسویه کنی جریمه روزی 1500 یا 15000 تومن میگیرن دقیق یادم نیست اما واسه استفاده از وسایل و غذاها میگیرن حتی اگه تو پادگان نباشی
آخه میدونید روی برگه ی من نوشته پس از گذروندن 45 روز استراحت در منزل برم اداره بهداشت درمان نزاجا بعد زده پس از تایید اونجا من معافیته قانونی دارم حالا نمیدونم الان 100% معافم یا احتماله اینکه مشکلی به وجود بیاد هست یا نه ؟ و اینکه من روز 45 ام باید برم اونجا یا اینکه هی برم پیگیری کنم مشکلی پیش نیاد ؟

Omidiano

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرکزآموزش توپخانه وراکتها شهیدصیادشیرازی-فرهنگی،
رسته:توپخانه صحرایی وموشکها کد:17150(عملیات توپخانه صحرایی)
دوستان عزیز کسی اینجا بوده اطلاعات بده به ما دوره کد افتادیم اینجا ؟ همه جور اطلاعاتی که داره ، ممنون میشم

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
سلام.از دوستان کسی در مورد پادگان جیران بلاغ خبر داره؟

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
آخه میدونید روی برگه ی من نوشته پس از گذروندن 45 روز استراحت در منزل برم اداره بهداشت درمان نزاجا بعد زده پس از تایید اونجا من معافیته قانونی دارم حالا نمیدونم الان 100% معافم یا احتماله اینکه مشکلی به وجود بیاد هست یا نه ؟ و اینکه من روز 45 ام باید برم اونجا یا اینکه هی برم پیگیری کنم مشکلی پیش نیاد ؟
اوکی اخه شما گفتی اول گفتن معاف شدید پس 45 روز استراحت که تمام شد شما یه روز زودتر برو ببین چی میگن اینشالا که معاف بشی و راحت بشی

amir-shakh

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان من آموزشی اعزام 1/4/94 هستم و الان افتادم قراراه پدافند هوایی خاتم الانبیاء دبنال کسی برای جا به جایی با شهر مشهد هستم
فوق لیسانس دارم و در قسمت مدیریت قرارگاه افتادم
ممنون میشم اگه کسی هست ایمیل بده

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام دوستان من آموزشی اعزام 1/4/94 هستم و الان افتادم قراراه پدافند هوایی خاتم الانبیاء دبنال کسی برای جا به جایی با شهر مشهد هستم
فوق لیسانس دارم و در قسمت مدیریت قرارگاه افتادم
ممنون میشم اگه کسی هست ایمیل بده
سلام داداش
منم داداش واسه 6/1 همون جا افتاده بودم که دوباره تمدید شدم واسه 8/1 ...که باز دوباره تقسیم میشم
منم لیسانسم... یه سوال چرا بیشتر لیسانس هاو فوق لیسانس ها رو مخصوصا از مشهد انداختن اونجا؟!!
داداش اونجا وضعیتش چه جوریه؟خوبه یا بده؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
بچه هایی ک ارتش بودن افتادن عقب کجاببن ؟
کسی تاریخ اعزام جدیدش رو چک کرده ببینه کدش عوض شده یا نه ؟ من چک کردم تاریخم افتاده 1 ابان ولی کدم هنوز همون 05 کرمانه یعنی تغییر نمیکنه همون ارتشم باز
چک کنید یه خبر دارم

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
کسی تاریخ اعزام جدیدش رو چک کرده ببینه کدش عوض شده یا نه ؟ من چک کردم تاریخم افتاده 1 ابان ولی کدم هنوز همون 05 کرمانه یعنی تغییر نمیکنه همون ارتشم باز
چک کنید یه خبر دارم
من که هرچی سایت رو میزنمNO Responce میزنه...
منم افتادم 8/1 ولی فک نمیکنم جای قبلی باشم. دلیل : چون وقتی برگه سبز جدید میاد پشت بند اون برگه سفید باید عوض بشه!
برگه سبز جدید=برگه سفید جدید و مطمئنن جای جدید...
حالا خبرت چیه؟

mostafa-pp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چک کنید یه خبر دارم
منم که چندروز پیش نگاه کردم مثل شما تاریخ یک آبان کد هم همون عجبشیر. به نظر من اگه واقعا میخوایین یک آبان صددرصد برین به فکر پذیرش در **** یا نیروی انتظامی باشین مثل اینکه ارتش اینبارهم نمیخواد سرباز بگیره البته در حد شنیده ها

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
رفقا کسی از پادگان تکاور پرندک شهید ابشناسان اطلاعاتی داره؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
من که هرچی سایت رو میزنمNO Responce میزنه...
منم افتادم 8/1 ولی فک نمیکنم جای قبلی باشم. دلیل : چون وقتی برگه سبز جدید میاد پشت بند اون برگه سفید باید عوض بشه!
برگه سبز جدید=برگه سفید جدید و مطمئنن جای جدید...
حالا خبرت چیه؟
دوست عزیز لازم به چک کزدن از سایت نیست یه سر بری پلیس +10 میبینی که تاریخ شده 1 ابان ماه ولی کد تغییر نکرده یعنی همه ی ماها هنوز هم نیروی ارتشیم !!
من دیروز داییم رفته بود تهران، خودش بازنشسته ارتش و 8 سال تووی جنگ بوده به همین خاطر دوست زیاد داره اونجا ، بهش سپرده بودم واسم سوال بکنه ببینه قضیمون چیه ؟
بهم زنگ زد گفت با دو سه نفر ادم مهم حرف زد بهش گفتن واسه برج 8 هنوز هیچی به طور قطع مشخص نشده ولی طرف گفته بود به احتمال زیاد با توجه به کمبود بودجه شدید ارتش احتمالا هیچ برنامه ای هم برای نیروهای برج 8 نداره !!!!!!
ولی گفته اگه برج 8 باز نفرسته یه جلسه ای دارن با **** وظیفه که اگه **** وظیفه موافقت کنه این چندماهی ک نیروهای ارتش نفرستاده جزو خدمت سربازی حساب کنن، البته طرف به داییم بازم تاکید کرده بود که هنوز هیچی قطعی نیست .
بچه هایی ک تهرانن تورو خدا برن جلئی **** وظیفه مرکزی یه پیگیری بکنن به خدا ما شهرستانی ها دستمون از همه جا کوتاهه
بچه ها حالا خودتونم اگه رابطی چیزی دارید پیگیری کنید ، از هم بی خبر نباشیم به خدا از الان باید به فکر بود نه اینکه 2 روز مونده به اعزام بزنیم توو سر خودمون که دیگه دیر شده نمیشه کاری کرد

بالا