برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

Anonymous2580

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببینید بیمارستان بقیه الله بیمارستان آموزشیه ، دکتر نادری پزشک بسیار مسلطیه اما با توجه به آموزشی بودن بیمارستان معمولا رزیدنت ها جراحی رو انجام میدن و پزشک فوق تخصص فقط نظارت میکنه
اگه تمایل داشته باشی که خود دکتر مستقیما جراحی رو انجام بده بهتره یه سری به مطب دکتر یا بیمارستان بینا بزنی که اونجا عمل رو برات انجام بده
دکتر کوهیان چطورن ؟ نمیدونم از کی بپرسم،،، کلینیک نور هم اجازه تعویض پزشک رو نمیده خودم دوست دارم دکتر میرآفتاب عملم رو انجام بده که گفتن نمیشه ...

hossein4276

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میخوام لیزیک کنم ولی نمیدونم الان انجام بدم یا بعد از تموم شدن درسام میترسم درس خوندن باعث بشه دوباره چشمام ضعیف بشه بنظرتون الان انجام بدم یا بمونه برای بعد

rozhin23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من شماره چشمم ١:٣٠ هست ولي واقعا امونمو بريده اين وضع كه دور رو نميبينم لنز هم كه ميزنم چشمم ميشه كوير لوت و خسته ، ميخوام عمل كنم يه جراح عالي ميخوام حالا هزينه هرچقدر شه ميدم ، فقط ميخوام يه دكتر قابل باشه ، و اينكه برنگرده
چن وقته واقعا درگير پيدا كردن دكترم ، لطفا اگه واقعا شناخت دارين نسبت به شماره چشمم جراح معرفي كنيد ،

rozhin23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من شماره چشمم ١:٥٠ هست

Anonymous2580

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من شماره چشمم ١:٣٠ هست ولي واقعا امونمو بريده اين وضع كه دور رو نميبينم لنز هم كه ميزنم چشمم ميشه كوير لوت و خسته ، ميخوام عمل كنم يه جراح عالي ميخوام حالا هزينه هرچقدر شه ميدم ، فقط ميخوام يه دكتر قابل باشه ، و اينكه برنگرده
چن وقته واقعا درگير پيدا كردن دكترم ، لطفا اگه واقعا شناخت دارين نسبت به شماره چشمم جراح معرفي كنيد ،
بهت معرفی میکنم
زنگ بزن کلینیک نور وقت بگیر برای دکتر میرآفتاب ...

rozhin23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
كسي هست دكتر قاضي زاده هاشمي عملش كرده باشه ؟ خودش ويزيت ميكنه ؟ آدرس مطب خودش؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
كسي هست دكتر قاضي زاده هاشمي عملش كرده باشه ؟ خودش ويزيت ميكنه ؟ آدرس مطب خودش؟
سلام
یکی از دوستانم عمل کرده بود
خودش ویزیت نمیکنه
دیر وقت میده
ولی فوقالعادست

ali_milo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان من سرباز هستم بیمه نیروهای مسلح دارم شماره چشمام یکیش 6.5 یکیش 5.5 هزینه لیزیک رو میدن یا خیر من اصفهان هستم

Balakhan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
28 سالمه؛ آستیگمات بودم { چشم راست -3.00 و چشم چپ -2.00 } و از 6 سالگی عینک میزدم و نازکی قرنیه هم ندارم. شماره چشم هامم سال هاست که ثابت مونده. دکتر فوق تخصص قرنیه رفتم و گفت انتخاب نوع عمل به عهده خودته ولی کاستومایز لازک رو پیشنهاد کردن. نظر خودم روی ریلکس اسمایل بود. روزانه به مدت زیادی هم از کامپیوتر استفاده میکنم و ورزش بدنسازی هم انجام میدم
خلاصه کاستومایز لازک رو انجام دادم و الان 6 روزی میگذره. 2 روز اول چشمام سوزش شدیدی داشت و بعدش که سوزش افتاد، تاری و دوبینی اومد سراغم و با سرعت خیلی کمی این موضوع داره برطرف میشه
از 2 هفته تا حتی 6 ماه هم گزارش شده! از طرفی هم فمتولیزیک رو به خاطر عوارضش پیشنهاد نمیکنم
اما حواستون باشه که لازک هم این دوره بهبودی بسیار کند رو داره و اگر شاغل هستین و کارتون با کامپیوتره، یه مرخصی طولانی نیازتون میشه ( ضمنا فقط کاستومایز لازک انجام بدین، نه لازک معمولی )
اگر کسی لازک کرده و در این تاپیک فعاله، خوشحال میشم که تجربیاتش رو بگه ... این تاری و دوبینی داره کلافم میکنه. چشم چپم بیشتر تاری و دوبینی داره که نمرش پایین تر بوده. چشم راستم تاری داره ولی دوبینیش شاید حدود 5% باشه
برای بعضی ها این لایه اپی تلیوم قرنیه خیلی سریع ترمیم میشه ولی من جزو بدشانس ها هستم و با سرعت خیلی پایینی، این ترمیم داره صورت میگیره ...

Balakhan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
28 سالمه؛ آستیگمات بودم { چشم راست -3.00 و چشم چپ -2.00 } و از 6 سالگی عینک میزدم و نازکی قرنیه هم ندارم. شماره چشم هامم سال هاست که ثابت مونده. دکتر فوق تخصص قرنیه رفتم و گفت انتخاب نوع عمل به عهده خودته ولی کاستومایز لازک رو پیشنهاد کردن. نظر خودم روی ریلکس اسمایل بود. روزانه به مدت زیادی هم از کامپیوتر استفاده میکنم و ورزش بدنسازی هم انجام میدم
خلاصه کاستومایز لازک رو انجام دادم و الان 6 روزی میگذره. 2 روز اول چشمام سوزش شدیدی داشت و بعدش که سوزش افتاد، تاری و دوبینی اومد سراغم و با سرعت خیلی کمی این موضوع داره برطرف میشه
از 2 هفته تا حتی 6 ماه هم گزارش شده! از طرفی هم فمتولیزیک رو به خاطر عوارضش پیشنهاد نمیکنم
اما حواستون باشه که لازک هم این دوره بهبودی بسیار کند رو داره و اگر شاغل هستین و کارتون با کامپیوتره، یه مرخصی طولانی نیازتون میشه ( ضمنا فقط کاستومایز لازک انجام بدین، نه لازک معمولی )
اگر کسی لازک کرده و در این تاپیک فعاله، خوشحال میشم که تجربیاتش رو بگه ... این تاری و دوبینی داره کلافم میکنه. چشم چپم بیشتر تاری و دوبینی داره که نمرش پایین تر بوده. چشم راستم تاری داره ولی دوبینیش شاید حدود 5% باشه
برای بعضی ها این لایه اپی تلیوم قرنیه خیلی سریع ترمیم میشه ولی من جزو بدشانس ها هستم و با سرعت خیلی پایینی، این ترمیم داره صورت میگیره ...

امروز در هشتمین روز بعد از عملم، دوبینیم برطرف شده و تاری هم چند درصد بهبود داشته. هنوز 22 روز مونده تا 1 ماه دوره نقاهت تموم بشه

badigard2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
#Balakhan70 تبریک می گم بهتون...ان شاالله به سلامتی و هرچه زودتر دیدتون کامل بشه. دکترتون کی بود؟

من با دکتر حیدریان بیمارستان نور برای عمل PRK وقت گرفته ام. به نظر می رسه که در بیمارستان نور همه یا عمل فمتو لیزیک انجام می هند یا PRK. می گفتند که لازک دیگه منسوخ شده. دوستان کسی در مورد دکتر حیدریان اطلاعاتی داره؟
بین دکتر حیدریان و دکتر حمید نوروزی کدوم رو پیشنهاد می دین؟

Last edited:

Balakhan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
#Balakhan70 تبریک می گم بهتون...ان شاالله به سلامتی و هرچه زودتر دیدتون کامل بشه. دکترتون کی بود؟

من با دکتر حیدریان بیمارستان نور برای عمل PRK وقت گرفته ام. به نظر می رسه که در بیمارستان نور همه یا عمل فمتو لیزیک انجام می هند یا PRK. می گفتند که لازک دیگه منسوخ شده. دوستان کسی در مورد دکتر حیدریان اطلاعاتی داره؟
بین دکتر حیدریان و دکتر حمید نوروزی کدوم رو پیشنهاد می دین؟
مرسی. دکتر محمدپور ( در کلینیک خصوصی )
کاستومایز لازک نه تنها منسوخ نشده بلکه تکنولوژی خوبی هستش. لازک یه عمل غیر تهاجمی حساب میشه و کاملا سرتر و بی ضررتر از لیزیک هستش اما دوره نقاهتش طولانیه
متاسفانه در بیمارستان نور، 2 نفر همزمان توسط یک پزشک عمل میشن که اصلا جالب نیست

sahar_hp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به نظر شما دکتر هاشمی با توجه به این که تعداد مریضای زیادی عمل میکنه خوبه و اینکه قبل و بعد عمل هیچ ساپورتی نداره؟ اصلا کار جراحیش از نظر فنی خوبه یا به خاطر سیاسی بودنش معروف شده انتخاب دیگه دکتر رخصت یزدی هستش

Balakhan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به نظر شما دکتر هاشمی با توجه به این که تعداد مریضای زیادی عمل میکنه خوبه و اینکه قبل و بعد عمل هیچ ساپورتی نداره؟ اصلا کار جراحیش از نظر فنی خوبه یا به خاطر سیاسی بودنش معروف شده انتخاب دیگه دکتر رخصت یزدی هستش

دکتر هاشمی قبل از اینکه وارد سیاست بشن، از نظر علمی اثبات شده بودن و هستن اما اینکه یکی دیگه شما رو ویزیت کنه و خود دکتر عمل کنه، اصلا خوب نیست و خیلی هم دیر وقت میده و منم به همین 2 دلیل، رفتم سراغ دکترمحمدپور
ضمنا هر دکتری رفتین، اگر اصرار داشت که لازک با کاستومایز لازک فرقی نداره! باز هم شما تاکید کنید که کاستومایز لازک میخواید و اگر شماره چشم بالا و استیگمات بالایی داشته باشید، عمل ریلکس اسمایل که متاسفانه خیلی گرونه، پیشنهاد میشه

sahar_hp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دکتر هاشمی قبل از اینکه وارد سیاست بشن، از نظر علمی اثبات شده بودن و هستن اما اینکه یکی دیگه شما رو ویزیت کنه و خود دکتر عمل کنه، اصلا خوب نیست و خیلی هم دیر وقت میده و منم به همین 2 دلیل، رفتم سراغ دکترمحمدپور
ضمنا هر دکتری رفتین، اگر اصرار داشت که لازک با کاستومایز لازک فرقی نداره! باز هم شما تاکید کنید که کاستومایز لازک میخواید و اگر شماره چشم بالا و استیگمات بالایی داشته باشید، عمل ریلکس اسمایل که متاسفانه خیلی گرونه، پیشنهاد میشه
سلام تو نور فقط لازک انجام میدن و وقت دکتر هاشمی هم شنبه است ولی از چیزی که میترسم اینه که تعداد مریضاشون شنبه زیاده و ممکنه خطا داشته باشه کسی هست تو این شرایط با هاشمی عمل کرده باشه دو تا مریضو با هم عمل میکنه؟ و در مورد دکتر محمدپور بگم که من نمیشناسمش ولی از اینکه همه جا تبلیغش وجود داره من زیاد خوشم نیومد احساس میکنم مثل بعضی جراحی بینی اینستاگرامی داره خودشو معروف میکنه به هر خال اعتماد ندارم بهش

Anonymous2580

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من 31 سالمه قوز قرنیه دارم احساس میکنم دیدم بدتر شده،،، اردیبهشت ماه باید کلینیک نور ویزیت شم ...
بچه ها کسی میدونه عمل کراس لینکینگ یا همون تابوندن اشعه UVX خطر داره یا نه چون یه سری میگفتن دیدمون خیلی بد نبود ولی بعد عمل افتضاح شده و کاش عمل نمیکردیم ... ؟،،، بنظرتون اگه گفت بیا برا عمل قبول کنم و برم یا بخاطر ریسکش قبول نکنم ؟ دیدم بد نیست چشم راستم قوزش خفیفه و دیدش 10 10 ام فقط یه مقدار هاله بینی داره ولی چشم چپم شدتش متوسطه طبق گفته دکتر و هاله بینی داره و دیدش 9 10 ام هست ...

sahar_hp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من عمل مردم واقعا پشیمونم کاش عمل نمیکردم قبل عمل هم دو به شک بودم الانم اومدم به کسایی که دو به شکن بگم اصلا عمل نکنید قبل عمل میگفتن کلا یه هفته ای اکی ولی الان سه هفتس عمل پی ار کی کردم نمیتونم مطالعه کنم بعدشم واقعا ارزششو نداره عینکم خودش یه جور مدل بود میتونستم مواقع مهمونی یا بیرون رفتن لنز استفاده کنم عینکم به جای عمل میتونستم چند نوع فریم قشنگ بگیرم اصلا ارزش عوارضش رو نداره تازه ۴۰ سالگی هم پیر چشمی شروع میشه دوباره مجبورم عینک بزنم

بالا