برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

files

Registered User
لایک‌ها
210
با سلام

در خصوص پاسخ سوال شما این مواردی که در ادامه عرض میکنم صرفا نظر شخصی و بر اساس تجربیات چند ساله ام در این کار هست :
برای انتخاب گروه مناسب بیشتر دوستان با توجه به استقبال عمومی تمایل به اشتراک لینکهای فیلم و سریال دارند ولی این نکته رو در نظر نمیگیرند که هزاران آپلودر کارشون فقط فیلمه و با توجه به منابع و سایتهای معتبری که در آن پست قرار میدهند برای خیلی از آنها درآمدهای خوبی هم داره
برای کسانی که خیلی از این امکانات (مخصوصا اکانت های پستر سایت های پر بازدید) را ندارند توصیه میکنم که یک گروه خاص را انخاب کنند و مطمئن باشند که برای همه موضوعات دانلودرهای زیادی وجود دارد
مثلا یکی از دوستان که درامد خیلی خوبی داشتند فقط پست مجلات میگذاشت و دیگری فقط آموزشهای ویدئویی علوم کامپیوتر
مهم در این کار صبر و حوصله هست و خاطر جمع باشید با کمتر از یکی دو سال کار فشرده به درامدهای چندین میلیونی در اینکار دست پیدا نخواهید کرد
در خصوص سوال دوم شما در ارتباط با پخش لینک هم باید سعی کنید که در اسرع وقت محتوای جدید را دریافت و پس از تغییراتی (مثل قرار دادن آدرس سایت و نام خودتون و یا قرار دادن رمز و ...) در سایت های آپلود مورد نظر (دارای درامد خوب برای شما و دارای ترجیح برای دانلود کننده) ذخیره و در مهمترین قسمت در سایتهای معتبر با بازدید بالا به اشتراک بگذارید
باید تمرکز شما جا افتادن اسمتان برای افزایش دنبال کنندگان بیشتر باشد و خاطر جمع باشید با وقت گذاشتن به جاهای خیلی خوبی خواهید رسید

مرسی از زحماتتون واقعلا دستتون درد نکنه
فقط میشه درمورد اینکه تو چه زمینه ای فعالیت کنیم بهتره کمک کنید؟ (مثلا فیلم باشه خوبه؟ نرم افزار باشه خوبه؟ یا موزیک؟)
نکته بعدی هم در مورد پخش لینک یه توضیحی بدید ممنون میشم.

Last edited:

a.elyasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تازه درست شده! دان بود سايتش
ادرس وب سايت hertz المان كه براي وي پي اس به دوستان معرفي كرديد چي هست؟
من از طريق ليز وب وي پي اس گرفتم از همه چيز راضي هستم به جز پهناي باند كه بابت هر ١ ترابايت ٥ يورو داره ميگيره!
فرانسه مثل اينكه پهناي باندش نامحدود واقعي هست درسته اين حرف؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
تشكر

files

Registered User
لایک‌ها
210
با سلام
منظور بنده دیتاسنتر هتزنر آلمان بود که با جستجو در اینترنت فروشنده های بسیار سرورهای اختصاصی اون پیدا خواهید کرد - سایت خودش هم https://www.hetzner.de هست و از طریق لینک زیر میتونید مشخصات سرورهای اختصاصیشونو ببینید:
https://www.hetzner.de/us/hosting/produktmatrix/rootserver
در حال حاضر هتزنر پایین قیمت رو داره و پینگ فوق العاده خوبی به ایران میده
من خودم سرور ای ایکس 51 رو دارم که 30 ترابایت ماهیانه پهنای باند با سرعت 1 گیگابیت داره و به گفته دوستان این پهنای باند فقط پهنای خروجی (آپلود) اون هست و پهنای باند ورودی (دانلود) آن نامحدوده
من خودم اینقدر ازش کار میکشم ولی تابحال با محدودیتی مواجه نشدم
البته لیزوب هم یکی از بهترین دیتاسنترای مورد علاقه منه که وی پی اس هم ازش دارم و فقط برای هاست وبسایتهای وارز ازش استفاده میکنم ولی برای دانلود و آپلود نمیصرفه
سرورهای ovh فرانسه رو هم زیاد دیدم میفروشند ولی من استفاده نکردم تابحال ولی هر جا دیدی نامحدود میدند نرو سراغشون چو یه محدودیتی یه جای دیگه اعمال میکنند (در بهترین حالت بعد از رسیدن به مقدار معینی از مصرف - مثل کاهش سرعت پورتها)

تازه درست شده! دان بود سايتش
ادرس وب سايت hertz المان كه براي وي پي اس به دوستان معرفي كرديد چي هست؟
من از طريق ليز وب وي پي اس گرفتم از همه چيز راضي هستم به جز پهناي باند كه بابت هر ١ ترابايت ٥ يورو داره ميگيره!
فرانسه مثل اينكه پهناي باندش نامحدود واقعي هست درسته اين حرف؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
تشكر

a.elyasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تشكر از پاسختون برادر لطف كرديد!
كسي از دوستان دعوتنامه سافت ارشيو و اواكس داره؟!

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
عزیزان فعال در این زمینه یک گروهی در تلگرام قرار بود تشکیل بشه برای همین موضوع دانلود و آپلود و کسب درآمد. دقیق اطلاعات ندادن که چطوری هست کار ولی چیزی که من متوجه شدم اینه که 100 نفر جمع میشن، این 100 نفر هر کدوم سرور دارن. فایل ها رو هر شخص آپلود میکنه توی سایت و بعد لینکش رو بین اعضا ارسال میکنن و بقیه فایل ایشون رو توی سرور شون دانلود میکنن. دقیق نفهمیدم چطوری ولی هر نفر با این روش 30 دلار روزانه در میاره (حدودا 1000 دانلود) حالا یا از 10 تا سیستم مختلف با آپلود 1 فایل استفاده میشه. به این صورت که شما 1 فایل رو در 10 تا سایت آپلود میکنید و لینک ها رو به بقیه دوستان میدید، یا اینکه یه فایل رو در یه سایت آپلود میکنید و هر عضو با تغییر آیپی سرورش 10 بار اون فایل رو دانلود میکنه که در هر صورت روزانه 1000 بار فایل شما دان میشه.
حالا به نظر شما چنین چیزی عملی هست اصلا؟ آپلود سنتر ها شک نمیکنن به موضوع؟

files

Registered User
لایک‌ها
210
جواب کوتاه : با این کارها به درآمد خوب نحواهید رسید
1- هیچوقت 100 نفر اینکاره یکجا پیدا نمیکنید
2- والا من با ده ها آپلود سنتر کار کردم ولی در عمل با فایلهای حجیم بیش از 2 گیگی هم این مبالغو برای 1000 دانلود نمیدند (حتی بیگ فایل و دپوزریت فایلز و ...)
3- آپلود سنترهایی که درآمد درست حسابی میدند باهوشتر از اینا هستند
4- برای دانلود حساب کردید که هر نفر 10 بار با آی پی کختلف لینکی را دانلود کنه که اولا با یک اکانت پرمیوم نمیتونه دانلود کنه و باید 10 تا اکانت پرمیوم بخره (اگر هم منظورتون اینه که با اکانت فری دانلود کنند خیالتونو جمع میکنم که اونا زرنگتر از این حرفان و بعد از یکی دو دانلود اول 99 درصد دانلودای رایگانو کلا آپلود سنترا نمیشمرند که درآمدی بابتش بدند)
5- باید آی پی اختصاصی داشته باشید چون ورود به اکانتهای پرمیوم با آی پی های اشتراکی به راحتی منجر به مسدود شدن اکانت میشه به علاوه استفاده از چندین آی پی بر روی یک سرور هم پیچیدگی و هزینه های خودش رو داره
و ...
شما اگه از راه درستش بری کمی زمانبر خواهد بود ولی به مقصد خواهی رسید

عزیزان فعال در این زمینه یک گروهی در تلگرام قرار بود تشکیل بشه برای همین موضوع دانلود و آپلود و کسب درآمد. دقیق اطلاعات ندادن که چطوری هست کار ولی چیزی که من متوجه شدم اینه که 100 نفر جمع میشن، این 100 نفر هر کدوم سرور دارن. فایل ها رو هر شخص آپلود میکنه توی سایت و بعد لینکش رو بین اعضا ارسال میکنن و بقیه فایل ایشون رو توی سرور شون دانلود میکنن. دقیق نفهمیدم چطوری ولی هر نفر با این روش 30 دلار روزانه در میاره (حدودا 1000 دانلود) حالا یا از 10 تا سیستم مختلف با آپلود 1 فایل استفاده میشه. به این صورت که شما 1 فایل رو در 10 تا سایت آپلود میکنید و لینک ها رو به بقیه دوستان میدید، یا اینکه یه فایل رو در یه سایت آپلود میکنید و هر عضو با تغییر آیپی سرورش 10 بار اون فایل رو دانلود میکنه که در هر صورت روزانه 1000 بار فایل شما دان میشه.
حالا به نظر شما چنین چیزی عملی هست اصلا؟ آپلود سنتر ها شک نمیکنن به موضوع؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
جواب کوتاه : با این کارها به درآمد خوب نحواهید رسید
1- هیچوقت 100 نفر اینکاره یکجا پیدا نمیکنید
2- والا من با ده ها آپلود سنتر کار کردم ولی در عمل با فایلهای حجیم بیش از 2 گیگی هم این مبالغو برای 1000 دانلود نمیدند (حتی بیگ فایل و دپوزریت فایلز و ...)
3- آپلود سنترهایی که درآمد درست حسابی میدند باهوشتر از اینا هستند
4- برای دانلود حساب کردید که هر نفر 10 بار با آی پی کختلف لینکی را دانلود کنه که اولا با یک اکانت پرمیوم نمیتونه دانلود کنه و باید 10 تا اکانت پرمیوم بخره (اگر هم منظورتون اینه که با اکانت فری دانلود کنند خیالتونو جمع میکنم که اونا زرنگتر از این حرفان و بعد از یکی دو دانلود اول 99 درصد دانلودای رایگانو کلا آپلود سنترا نمیشمرند که درآمدی بابتش بدند)
5- باید آی پی اختصاصی داشته باشید چون ورود به اکانتهای پرمیوم با آی پی های اشتراکی به راحتی منجر به مسدود شدن اکانت میشه به علاوه استفاده از چندین آی پی بر روی یک سرور هم پیچیدگی و هزینه های خودش رو داره
و ...
شما اگه از راه درستش بری کمی زمانبر خواهد بود ولی به مقصد خواهی رسید
از راه درست قبلا کار میکردم منتها توی نت فارسی که بنا به مسائلی دیگه ادامه ندادم
حالا اگه بخوام ادامه بدم در مورد منابع و نحوه پخش خیلی اطلاعات ندارم نمیدونم چیکار کنم
شک دارم برم سمت اینکه خودم سایت بزنم و تولید محتوا کنم یا اینکه برم سمت آپلود

files

Registered User
لایک‌ها
210
معمولا به ندرت پیدا میشند آدمایی که در این کار بدون داشتن سودی براشون شما رو راهنمایی کنند
اگر مایل به این کار بودید این تاپیک را از ابتدا مطالعه بفرمایید تا از روند اصولی این کار مطلع شوید

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
معمولا به ندرت پیدا میشند آدمایی که در این کار بدون داشتن سودی براشون شما رو راهنمایی کنند
اگر مایل به این کار بودید این تاپیک را از ابتدا مطالعه بفرمایید تا از روند اصولی این کار مطلع شوید
خیلی زیاد هست صفحات نمیتونید راهنمایی کنید کجا ها رو بخونم که آپدیت تر باشه؟
اگر کسی بتونه خوب راهنمایی کنه خب با لینک زیر مجموعه ایشون ثبت نام و فعالیت میکنم یه سودی هم بهشون میرسه دیگه

files

Registered User
لایک‌ها
210
اکثر مطالب مهم رو در همون چند صفحه اول پیدا میکنید و بقیه مطالب هم پراکنده هستند و باید به مرور بگردید و پیداشون کنید
خیلی هم خوب میشه اگه بتونید گلچین مطالب مهم رو همینجا بزارید تا دوستان تازه وارد استفاده کنند

bighero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مطلب عالی بود ممنون

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان یه اکانت Nitroflare با 60 دلار بالانس با قیمت خوب موجوده اگه دوستان خواستن ..

a.elyasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راه حلی برای از بین نرفتن لینک ها سایت در گوگل هست؟ منظورم قانون google dmca هست

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
راه حلی برای از بین نرفتن لینک ها سایت در گوگل هست؟ منظورم قانون google dmca هست
تغییر دامین
قانون dmca رو مثل قانون فیلترینگ خودمون باید درک کرد:D

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
این کار بعید میدونم دیگه درامد قابل توجه ای داشته باشه

vizh22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه
من یه نرم افزار برا سایت خودم نوشتم که اول وارد موتور جستجو میشه و بعد روی لینک سایتم کلیک میکنه و وارد سایتم میشه
و در واقع بازدیدام از طریق موتور جستجو است که در آمد تبلیغاتیم رو خیلی بیشتر کرد (چون اتوماتیکه میندازمش تو vps)
اگر کسی خواست به صورت گروهی درآمد داشته باشه بهم پیام بده تا نرم افزار براش بفرستم

بالا