برگزیده های پرشین تولز

ارسال پیام های تبلیغاتی شما به بیش از 40 هزار شماره وایبری

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
با سلام،توضیحات کامل + اگر برنامه هم میفروشید بگید...

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
چهل هزارتا فقط پنج تومن؟ مگه میشه؟ ما که کارمون اینه توی حرفتون میوندیم! چطور اثبات میکنید که ارسال شده؟ من فکر میکنم اصلا ارسالی در کار نیست!
بعد اینکه شماره از کجا میارید؟ اونایی که با این وایبر ریدر کار کردن میدونن که بین 1000 تا نهایت 5000 ارسال وایبر شماره رو بلاک میکنه!
من با نرم افزار اختصاصی و بهینه شده روزی 10000 تا بشتر نتونستم بفرستم! اونم سه چهارتا شماره عوض کردم! البته من وقتم پر بود وگرنه تا بیست هزار هم میشد فرستاد.

دوستانی که میخوان براشون ارسال بشه ما این کار رو میکنیم و پنل در اختیارشون قرار داده میشه و تمامی ارسالها گزارش داره و پس از ارسال میتونید برید و گزارش ارسالی ها(تاریخ و ساعت و شماره طرف رو) ار توی پنلتون ببینید. وایبر ریدر هم نمیتونه همچین ارسالی رو انجام بده.
ادرس پنل
http://panel.i-viber.ir
یوزر و پس demo
قیمت ها رو هم در پخ پیگیری کنید.
وایبر ریدر(همین برنامه ای که ایشون باهاش ارسال میکنن) هم به همراه فعال سازی با شماره امریکا و اموزش ساخت شماره امریکا +بانک شماره تلفن وایبری فروخته میشه 20 تومن

فروش ویژه نرم افزار جدید ارسال وایبر با امکانات بی نظیر و بدون هیچگونه مشکل به مناسبت ایام محرم فقط 200 هزار تومان.
http://i-viber.ir
هر تعداد شماره مجازی امریکا هم خواستید موجود هست. پخ بدید.
پنل ارسال اتوماتیک وایبر و لاین(در صورت درخواست ارسال وایبر پیام بدید بهتون پنل بدم هنوز فروش پنل ها راه اندازی نشده)
http://panel.i-viber.ir
یوزر و پس demo
porogram_demo.png
داداش دمت گرم میای الکی یه چیزی می نویسی که فقط تبلیغ کنی من به مدیرا اطلاع نمیدم ولی به خدا سپردمت
تا یه تاپیک شلوغ میبینی سری تبلیغ میکنی و می خوای خودت سود کنی
بعدشم مال من با این پنل شما فرق داره .
واقعا نمی دونم چی بگم بهت

all of

Registered User
لایک‌ها
416
اصلا کار درستی نکردی تاپیک ایشون رو خراب کردی میتونستی خودت تاپیک بزنی تبلیغ کارت رو بکنی

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
بله مال شما وایبر ریدر هست.
میتونید ثابت کنید که 40 هزارتا رو ارسال کردید؟ بعد پنج هزارتومن ارزش داره حداقل چهار روز سیستم روشن باشه؟
شماره مجازی از کجا میارید؟ حداقل بالای 15 تا شماره احتیاج دارید برای ارسال این چهل هزارتا!نگید شماره بلاک نمیشه که چرته! خیلی خیلی بخخشید ها یا شما دروغ میگید و یا وایبر ردیرتون اصلا ارسال نمیکنه و چیزی به سرورهای وایبر نمیره که شمارتون بلاک نمیشه. برای ارسال با وایبر ریدر باید شماره ها رو پونصد و یا هزارتایی جدا کنی و بفرستی،کامل که ارسال شد چک کنی و بعد دوباره وایبر ریدر رو ببندی و دوباره باز کنی و یه تیکه پونصد و یا هزارتایی رو بدی بهش.وگرنه بیشتر از این بدی قاطی میکنه و از وستاش نمیفرسته.

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
اصلا کار درستی نکردی تاپیک ایشون رو خراب کردی میتونستی خودت تاپیک بزنی تبلیغ کارت رو بکنی
ممنون
بله مال شما وایبر ریدر هست.
میتونید ثابت کنید که 40 هزارتا رو ارسال کردید؟ بعد پنج هزارتومن ارزش داره حداقل چهار روز سیستم روشن باشه؟
شماره مجازی از کجا میارید؟ حداقل بالای 15 تا شماره احتیاج دارید برای ارسال این چهل هزارتا!نگید شماره بلاک نمیشه که چرته! خیلی خیلی بخخشید ها یا شما دروغ میگید و یا وایبر ردیرتون اصلا ارسال نمیکنه و چیزی به سرورهای وایبر نمیره که شمارتون بلاک نمیشه. برای ارسال با وایبر ریدر باید شماره ها رو پونصد و یا هزارتایی جدا کنی و بفرستی،کامل که ارسال شد چک کنی و بعد دوباره وایبر ریدر رو ببندی و دوباره باز کنی و یه تیکه پونصد و یا هزارتایی رو بدی بهش.وگرنه بیشتر از این بدی قاطی میکنه و از وستاش نمیفرسته.
من نباید به شما جواب پس بدم هرکی خواست بخره براش توضیح میدم تازه به خاطر اینکه من امتیاز بازارچه بگیرم این کارو کردم چون واقعا ارزش ااین کار بیشتر از ایناست

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
ببخشيد اما دوستان چرا در تاپيك كس ديگه تبليغ ميكنن؟؟؟ كار بسيار غير حرفه ايه و باعث صلب اعتماد مشتريان اينده شما ميشه چون به حداقل ها پايبند نيستيد .

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
ببخشيد اما دوستان چرا در تاپيك كس ديگه تبليغ ميكنن؟؟؟ كار بسيار غير حرفه ايه و باعث صلب اعتماد مشتريان اينده شما ميشه چون به حداقل ها پايبند نيستيد .
تشکر به خاطر توجه کردنتون

all of

Registered User
لایک‌ها
416
واقعا کار درستی نیست

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
بانک شماره خارجی هم دارید عزیز؟ ارسال خارجی باشه من یه 50 تا 100 میلیون ارسال به وایبری های خارجی رو میخوام!

بالا