برگزیده های پرشین تولز

از تهران به کجا

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
ممنون از راهنماییت. با این وضعیت ارزش نداره. من قیمت حدود 5 تومن متری رو داشتم تو محله ای مثل صدف. مثلا یه 50 متری. (برای یه نفر کافیه) اما مثل اینکه قیمتها بالاتر از این حرفاس.
2-3 تومن خرج یک نفر (با فرض داشتن خونه) هم خیلی بالاست.
بودجه همیشه از هر چیزی مهمتره.
شما درآمد ماهیانت چقدره؟
پ.ن: فوضولی نباشه خودم هم دوست دارم تحقیق کنم.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
بودجه همیشه از هر چیزی مهمتره.
شما درآمد ماهیانت چقدره؟
پ.ن: فوضولی نباشه خودم هم دوست دارم تحقیق کنم.
فضولی چیه عزیز. اینجا به هم کمک میکنیم و تا همینجا هم شما و بقیه خیلی کمکم کردید.:)
من یکم اوضام فرق داره.
من دریانوردم و 7-8 ماه نیستم. وقتی هم دریام حدود 6 درآمدمه که دست نمیخوره بهش و چون نیستم پس انداز میشه. اون 4 ماه هم حدود 3 تومن. مجرد هم هستم.
ولی پس اندازم زیاد نیس که بخوام 500 یا 600 میلیون خرج خونه کنم. اول زندگیمه و تازه دارم میسازمش. نهایت همون 250 واسه خونه خرج کنم (متراژ کمی که میخوام هر در نظر بگیرید حدود 50 متر)
هرجور حساب میکنم اگه قرار باشه 3 تومن ماهی برای خرج عادی بدم و 500 میلیون خرج خونه کوچیک کنم باید جای بهتری برای زندگی باشه!
نظر شما با این وضعیت چیه؟

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
فضولی چیه عزیز. اینجا به هم کمک میکنیم و تا همینجا هم شما و بقیه خیلی کمکم کردید.:)
من یکم اوضام فرق داره.
من دریانوردم و 7-8 ماه نیستم. وقتی هم دریام حدود 6 درآمدمه که دست نمیخوره بهش و چون نیستم پس انداز میشه. اون 4 ماه هم حدود 3 تومن. مجرد هم هستم.
ولی پس اندازم زیاد نیس که بخوام 500 یا 600 میلیون خرج خونه کنم. اول زندگیمه و تازه دارم میسازمش. نهایت همون 250 واسه خونه خرج کنم (متراژ کمی که میخوام هر در نظر بگیرید حدود 50 متر)
هرجور حساب میکنم اگه قرار باشه 3 تومن ماهی برای خرج عادی بدم و 500 میلیون خرج خونه کوچیک کنم باید جای بهتری برای زندگی باشه!
نظر شما با این وضعیت چیه؟
بنظر من یه آشنای معتبر پیدا کن که واقعاً بهت کمک کنه.
اون تهرانیه که شمارش رو بهت دادم جواب داد؟
یا اگه کسی رو پیدا نکردی خودت بلند شو یه سر برو کیش تحقیق کن خیلی بهتره تا اینجا پشت نت با کسایی که اونجا زندگی نمیکنند.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
بنظر من یه آشنای معتبر پیدا کن که واقعاً بهت کمک کنه.
اون تهرانیه که شمارش رو بهت دادم جواب داد؟
یا اگه کسی رو پیدا نکردی خودت بلند شو یه سر برو کیش تحقیق کن خیلی بهتره تا اینجا پشت نت با کسایی که اونجا زندگی نمیکنند.
اونی که شمارشو دادی چند باری همون موقعها زنگ زدم همش در دسترس نبود. یارو همش تو مسافرته؟:general609:
حسام خدابیامرز هم دم عیدی رفته بود کیش 2 3 هفته ای باهاش در ارتباط بودم (مثل اینکه فک و فامیلش اونجا زندگی میکردن) اونم قصد مهاجرت داشت.
بیشتر اطلاعات رو از اون دارم. (قیمت و این حرفا) ولی تناقض زیاده تو نت.
آخرش هم باید برم یه ماه همونجا بمونم. باید فصل بدش برم که بدترین وضعیتش رو بدونم . وسطای تابستون. البته بندر بودم همون موقعها دو سال پیش.
شنیدم یکی دو ماهه هم اجاره میدن.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
اونی که شمارشو دادی چند باری همون موقعها زنگ زدم همش در دسترس نبود. یارو همش تو مسافرته؟:general609:
حسام خدابیامرز هم دم عیدی رفته بود کیش 2 3 هفته ای باهاش در ارتباط بودم (مثل اینکه فک و فامیلش اونجا زندگی میکردن) اونم قصد مهاجرت داشت.
بیشتر اطلاعات رو از اون دارم. (قیمت و این حرفا) ولی تناقض زیاده تو نت.
آخرش هم باید برم یه ماه همونجا بمونم. باید فصل بدش برم که بدترین وضعیتش رو بدونم . وسطای تابستون. البته بندر بودم همون موقعها دو سال پیش.
شنیدم یکی دو ماهه هم اجاره میدن.
آقا من میپرسم از آشناها ببینم کسی اونجا هست خبر میکنم.
آره آب و هوا تابستون و کلاً بعد از عید داغونه اونورها.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,259
داداش منطقه آزاد ارس هم تعریفشو زیاد شنیدم البته برای بیزینس نمیدونم برای زندگی هم خوبه یا نه

خوش آب و هوا هم هست

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
داداش منطقه آزاد ارس هم تعریفشو زیاد شنیدم البته برای بیزینس نمیدونم برای زندگی هم خوبه یا نه

خوش آب و هوا هم هست
یه رفیق دارم اصلیتش مال اونوراس. میگه روستا مانند بوده. تازگیها بهتر شده ولی خوب هنوز هم به درد زندگی نمیخوره. بیزینس خوبه نه زندگی

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
b2wbt4nsaakbmv3xsax6.jpg

بالا