برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

msmn1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
مودم خودم 3 طبقه رو راحت پوشش میده حالا اگه یه مودم ارزون دارید که بتونم با نصب فریم ور اون رو به حالت ریپیتر دربیارم ممنون میشم
قیمتش و حدود مساحت پوشیش رو بگید (مودم قوی نمیخوام یه چیز معمولی که بتونه 30متر رو پوشش بده)
یه سوال دیگه این دور زدن محدودیت سرعت آسیاتک چجوریه؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
مودم خودم 3 طبقه رو راحت پوشش میده حالا اگه یه مودم ارزون دارید که بتونم با نصب فریم ور اون رو به حالت ریپیتر دربیارم ممنون میشم
قیمتش و حدود مساحت پوشیش رو بگید (مودم قوی نمیخوام یه چیز معمولی که بتونه 30متر رو پوشش بده)
یه سوال دیگه این دور زدن محدودیت سرعت آسیاتک چجوریه؟
شما با هر كدام از مدلهاي معرفي شده در اينجا ميتوانيد ريپيتر داشته باشيد.فقط تنظيمات را بايد بلد باشيد.كه تو سرچ گوگل پيدا ميكنيد.
اسياتك هم بايد به همان پست اموزشي و فرد اعلام كننده اش مراجعه كنيد.

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
آخرین فریمور موم سری ان کدومه؟
آیا خوبه عوضش کنیم؟

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
کانفیگ کردن مودم ودافن سری ان نکته خاصی نداره؟
هفته گذشته 2 روز خط تلفنمون قطع شد
بعد از اون دیگه وارد اینترنت نمیشه
با شرکت پشتیبانی هم تماس گرفتم گفت که مشکلی نداره دوباره مودمتو کانفیگ کن
الان دیگه هر کاری میکنم کار نمیکنه

Last edited:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
کانفیگ کردن مودم ودافن سری ان نکته خاصی نداره؟
هفته گذشته 2 روز خط تلفنمون قطع شد
بعد از اون دیگه وارد اینترنت نمیشه
با شرکت پشتیبانی هم تماس گرفتم گفت که مشکلی نداره دوباره مودمتو کانفیگ کن
الان دیگه هر کاری میکنم کار نمیکنه
یکبار ریست سوزنی بکنید و بعد مجدد طبق اموزش کانفیگ کنید یا ببرید شرکت اینترنتیتان تا کانفیگ کنند
فریم ور 61
همکاری برای فروش مودم های adsl , ...
سلام.لطفا پ خ بزنید.

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
دوستان مودم n+ یا همون ARV فوق العاده هست و سرعت عمل خیلی عالی داره از دست ندید داش پدرام هم که تموم کرده ساپورت عالی ..
کانفیگ اماده رو به زودی قرار میدم بدون مشکل که با این کانفیگ حتی دانگل های متفرقه 3G هم رو مودم کار میکنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sina1527

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام .دوستانی اینم طریقه آپدیت کردن مودمهای HG556a که فریم ور رو قبول نمیکنن و پیغام میدن(fatal error Fatal error during image uploading.)
مودم رو از برق بکشید
دکمه ری استارت رو بگیرید
مودم رو در حالی که دکمه ری استارت رو گرفتید به برق بزنید 10 ثانیه صبر کنید
دکمه ری استارت رو رها کنید .
آدرس 192.168.1.1 رو بزنید خودش رفته به قسمت آپگرید
مسیر برنامه مورد نظرزتون رو بهش بدید و شروع کنید به آپدیت بعد از اتمام و reboot شدن مجدد یه بار رسیت فاکتوری کنید و برید مودمتون رو کانفیگ مجدد کنید .
این روش امتحان شده 100%
اینم نسحه راهنمایی به زبان انگلیسی:
  • Unplug the power cord
  • Press the button labeled as RESTART, don't release it yet!
  • Plug the power cord
  • Wait 10 seconds
  • Release the RESTART button
  • Browse to http://192.168.1.1
  • Upload .bin file to router
  • Upgrade the image
  • Wait for it to reboot

Last edited:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
لینک دانلود راهنمای فارسی و دفترچه مودم
بعد از ورود به سایت و بعد از وارد کردن کد امنیتی فایل دانلود نمیشه لطفا بررسی کنید. ممنون.
سلام.به زودی تمام لینکها تصحیح میشود.اشکال از تغییرات پی تی است.از لینک دراپ باکس میتوانید فایلها را دانلود کنید
سلام من این مودمو دارم روزی یکبار کلا هنگ میکنه 1ساعت یک بار هم تو ویندوز8 limited میده کسی میتونه یه کمکی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
سلام. با سیستم و اینترنت دیگری هم تست کنید اگر مشکل داشت و از من خرید کردید(شماره سریال دستگاه باید ثبت باشد) برگشت بزنید تا تعویض شود.
سلام جناب
بنده سه دستگاه مودم از شما تهیه کردم....
سلام.اگر طبق اموزشها و اپدیت فریم ور مشکلتان حل نشده است مرجوع کنید تا بررسی شوند.در صورت داشتن مشکل با پلاس تعویض میشوند
مثل اینکه اینجا...
سلام.شما پولی که واریز کردید هزینه n بود ولی تخفیف خورده بود و قرار بر ارسال پلاس بود که توسط پیک به دلیل تشابه بسته بندی جابجا ارسال شدند.شماره کارت را پیامک زدید که به دلیل مشغله پاک شد.مجدد ارسال کنید.
خوب یه پیگیری بکنید...
سلام مجدد.کاسه.داغ.آش و ... موفق باشید
سلام.دوستان خیلی زیادی خرید کردن.جدا از این تاپیک در بازار هم چند هزارتایی فروخته شده است.اونهایی که راضی هستند که معمولا صداشون در نمیاد معمولا ناراضی ها عرض اندام میکنند.که طبیعی است . قطعه الکترونیکی ممکن است خراب شود یا کاربر سواد کار کردن را نداشته باشد.
من شخصا در پیام شخصی موارد گارانتی را بررسی و پیگیری میکنم.ده روز به دلیل ترخیص بار جدید نبودم معذرت میخواهم.شماره تماسم هم که در تاپیک هست .

Last edited:

sina1527

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
ضمن تشکر از ای دی محترم pedram ashena بابت وظیفه شناسی ایشون و تعهد در پاسخگویی به مشتریان(آموزش ضرب المثلها رو بماند).من امروز طبق سفارشم مودم N+ یا همون ARV7510 به دستم رسید .هنوز وقت نکردم بازش کنم و راه اندازیشو انجام بدم.مشخصات ظاهری :کارتن سالم .فاقد برچسب شرکتی یا گارانتی پلمپ بسته بندی . از این حرفها از ایران(البته حرف ایشون از برچسب گارانتی و پلمپ معتبر تره).من مودم سری n رو 2 سال پیش داشتم .اولین فرصت مقایسه میکنم .

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30
سلام.اگر طبق اموزشها و اپدیت فریم ور مشکلتان حل نشده است مرجوع کنید تا بررسی شوند.در صورت داشتن مشکل با پلاس تعویض میشوند.
دوست عزیز
من طبق همه آموزش ها و راهنمایی دوستان، قدم به قدم پیش رفتم ولی نتیجه نگرفتم. مجبور شدم کل این 37 صفحه رو ریز به ریز مطالعه کنم ولی بی نتیجه بود. فرمودین که مرجوع کنم تا تعویض کنین. به کجا باید مرجوع کنم؟

omidtb

Registered User
لایک‌ها
33
Last edited by a moderator:

std2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام/قيمت پست اول به روز است.اين مودم فقط از تري جي مودمهاي مارك هواوي يا ودافون ساپورت ميكند

سلام.پست اول.بله پايدار است

ريپيتر ندارم بهتره يه روتر وايرلس بگيريد.براي اون مسافت كمي مشكل جواب بدهد

اموزش
https://community.vodafone.ie/t5/La...on-with-a-Vodafone-HG556a-Wireless/td-p/14449[/quote
متشکرم

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30
از دوستان کسی فریمور آنلاک برای مودم سری N که با شماره سریال 31300 شروع میشه نداره؟
راستی از دوستان کسی میدونه چه جوری میشه از کل فریمور مودم بکاپ تهیه کرد؟

Last edited by a moderator:

sina1527

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام.
N+ من گرفتم یک روزه دارم امتحانش میکنم.همه چی عالی بوده .منظورم از همه چی فقط لن و وایرلس مودم هست.از بقیه امکانات این مودم فعلاً هیچ استفاده ای ندارم.ظاهرا مودم خیلی خوب و پر سرعت و با کیفیتی هست .ثبات وای فای خیلی عالی بوده منو خیلی راحتی داشت سرعت بالا اومدن و ثابت شدن چراغ اینترنت خیلی خوب بوده .اگر گارانتی هم در صورت ایجاد مشکلی خوب جواب گو باشه مودم بسیار عالی و با کیفیتی هست و دیگه جای هیچ نگرانی نیست.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
آقا این ایمیلی هم که گفتین شماره سریالو بدیم واسه گارانتی و کلی آموزش و......
از دوستان کسی فریمور آنلاک برای مودم سری N که با شماره سریال 31300 شروع میشه نداره؟
راستی از دوستان کسی میدونه چه جوری میشه از کل فریمور مودم بکاپ تهیه کرد؟
سلام.ایمیل برای ثبت گارانتی است و نیازی به پاسخ دادن ندارد.اموزش ها هم در تاپیک به روز میباشد و هنوز مطلب و فریم ور جدیدی نیامده است تا ارسال شوند.
https://www.dropbox.com/sh/ii5rp5o43evlbt6/QFjF-Q7yEl
این لینک دراپ باکس ودافون است.تمام فریم ورها را اینجا میتوانید پیدا کنید.به غیر از ورژن 50 و 61 بقیه فریم ورها نیاز به انلاک به روش گفته شده در پست اول(سایت چینی) دارند.از تنظیمات و کانفیگتان میتوانید بکاپ بگیرید ولی از فریم ور نمیشود و لازم هم نیست.در مورد تفاوت ورژن ایرلند و نیوزلند و اسپانیا هم در یکی از پستهای اموزشی صحبت شده است
جهت مرجوع به گارانتی هم با شماره تماس من هماهنگ کنید

Last edited:

Behzad4x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام.
N+ من گرفتم یک روزه دارم امتحانش میکنم.همه چی عالی بوده .منظورم از همه چی فقط لن و وایرلس مودم هست.از بقیه امکانات این مودم فعلاً هیچ استفاده ای ندارم.ظاهرا مودم خیلی خوب و پر سرعت و با کیفیتی هست .ثبات وای فای خیلی عالی بوده منو خیلی راحتی داشت سرعت بالا اومدن و ثابت شدن چراغ اینترنت خیلی خوب بوده .اگر گارانتی هم در صورت ایجاد مشکلی خوب جواب گو باشه مودم بسیار عالی و با کیفیتی هست و دیگه جای هیچ نگرانی نیست.
دوست عزیز زمانی که مودم رو روشن میکنید حدودا چند ثانیه طول میکشه کانکت بشه؟
تنظیماتش مثل تی پی لینک راحت هستش؟

Last edited:

sina1527

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست عزیز زمانی که مودم رو روشن میکنید حدودا چند ثانیه طول میکشه کانکت بشه؟
تنظیماتش مثل تی پی لینک راحت هستش؟
سلام
30 ثانیه. نهایتا.دقیقش رو بعداً چک میکنم میگم خدمتتون.
تنظیمات پیش فرضی که خودش داره 3 تا داره و کلاً 8 تا تنظیمات میتونید در هر گزینه VC1 تا VC8 وارد کنید .من همه رو دیسیبل کردم و فقط VC1 رو تنظیمات PPPOE روش وارد کردم .الان 2 روز تا 3 روز هست از برق نکشیدم هنوز .منو راحتی داشت حداقل واسه کسی که این گزینه ها رو قبلاً تو مودمهای دیگه دیده و آشنایی نسبی داشته با اونها.

بالا