برگزیده های پرشین تولز

استخدام وردپرس کار حرفه ای به صورت تمام وقت

karafarinweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک شرکت معتبر جهت تکمیل نیروی انسانی خود نیازمند طراح وب سایت مسلط به وردپرس با شرایط زیر می باشد‌:‌

استخدام وردپرس کار حرفه ای به صورت تمام وقت مسلط به :
Wordpress
HTML5
CSS3
Jquery
Bootstrap
Responsive Design
PHP
محل کاری : محدوده ونک
ساعت کاری : ۹صبح تا ۶ عصر
پنج شنبه ها در صورت عدم داشتن فعالیت کاری تعطیل می باشد
انگیزه بالا , روحیه کار تیمی , به دنبال پیشرفت و ارتقاء شغلی از موارد مهم در انتخاب می باشد.
لطفا سوالات خود را از همین طریق اعلام فرمایید همچنین رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید.

[email protected]
با تشکر

imanweb

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
میزان حقوق رو برام پیام خصوصی کنید
ممنون

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
میزان حقوق رو برای بنده ارسال کنید .

karafarinweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا پیام خصوصی رو چک کنید

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
سلام
میزان حقوق رو پ. ام کنید

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
با اجازه استارتر عزیز
تو کشور های اروپایی مثل آلمان اولویت اول رفتار سازمانی هست و حقوق و دستمزد بعد از چندین فاکتور در رتبه 9 قرار داره ولی تو کشور ما اولین رتبه حقوق هست این مشکل خودم نیز هست .

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
با اجازه استارتر عزیز
تو کشور های اروپایی مثل آلمان اولویت اول رفتار سازمانی هست و حقوق و دستمزد بعد از چندین فاکتور در رتبه 9 قرار داره ولی تو کشور ما اولین رتبه حقوق هست این مشکل خودم نیز هست .
دوست عزیز من دقیقا متوجه جمله ای که نوشتید نشدم ، ولی این رو میدونم که توی تمام دنیا حقوق و دستمزد همیشه حرف اول رو میزنه .
ولی اینکه توی ایران انقدر روش تاکید میشه دلیل داره .

( با پوزش از استارتر ، منظور من این تاپیک و ایشون نیست ... کلی میگم ) توی 99 درصد موارد استخدامی ، استخدام کننده یه کارمند " حرفه ای " و همه فن حریف در حد ابرقهرمان های فیلم های هالیوودی میخواد ، و حقوقی که میخواد بده در حد حقوق یه کارگر ساده توی رستورانه ( که الان توی تهران حقوق یه کارگر ساده رستوران بین 1200 تا 1500 هستش + جای خواب + بیمه )

برای مثال توی همین تاپیک استارتر یه برنامه نویس حرفه ای میخواد که 3 تا کار کاملا جدا رو بلد باشه : برنامه نویسی سمت سرور ، برنامه نویسی سمت کاربر ، برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوای وردپرس ... و میخواد این شخص توی همه اینها حرفه ای و مسلط باشه .
حقوق یه برنامه نویس سمت سرور حرفه ای دیگه حداقل توی تهران ماهی 4 م تومان هستش .
حقوق یه برنامه نویس سمت کاربر حرفه ای هم همینطور .
و حقوق یه وردپرس کار حرفه ای دیگه حداقل 2 تا 2500 هستش .
یعنی ایشون برای یه همچین شخصی که دنبالش میگردن باید حداقل ماهی 10 م تومان حقوق بدن . تازه اگر همه چیز رو حداقل بگیریم ....
همینه که برای همه فهمیدن میزان حقوق انقدر مهمه .

معمولا توی ایران اینجوریه که شخص استخدام کننده دنبال یه شخص فوق حرفه ای میگرده با حقوق یه مبتدی ، و در نهایت کسی رو استخدام میکنه که حتی در حد مبتدی هم اطلاعات نداره .

بالا