برگزیده های پرشین تولز

اسپیکر و کارت صدا

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوستان تا 200 تومن(یه خورده بالا پایین هم مشکلی نیست) اسپیکر با توان خروجی بالا و کیفیت خوب که بشه مثلا یه سالن رو باهاش ترکوند :blink: چی پیشنهاد میکنید(موجود در بازار و بیشتر استفاده در مراسم ها)

دوست عزیز اگر برای موسیقی میخواهید میتونید لاجیتک 2300 بگیرید که عالیه اما قیمتش کذاییه حدود230

التک 5021 هم اگر پیدا کنید عالیه قیمت مناسبی هم داره زیر 200

اما ادیفایر C3اگر اشتباه نکنم حدود 180 هست و همچنین از سری S میتونی 330 یا 530 بگیری قیمتهاشونو نمیدونم اما سری S واقعا عالیه و ارزش داره بالاش پول بدی

اینها همگی 2.1 هستند برای موسیقی مناسبه

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
من شخصا اصلا در مورد این برند نظری ندارم

بنظر من اگر از ادیفایر انتخاب کنید خیلی بهتره
مدل دقیقی یادم نیست اما تنوع بالایی داره میتونید انتخاب خوبی داشته باشید کلا برند قابل قبولیه

خيلي ممنون
به نظر شما با 30 يا 40 تومن ميشه چيزي خريد كه قدرت بيس و صداي ميكرولب رو داشته باشه؟؟؟از برند اديفاير

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
خيلي ممنون
به نظر شما با 30 يا 40 تومن ميشه چيزي خريد كه قدرت بيس و صداي ميكرولب رو داشته باشه؟؟؟از برند اديفاير

شدنش میشه اما باید بدونید در زمینه صدا بودجه تون خیلی کمه و انتظارتون نباید بیشتر از حد معقول باشه
اگر تا 60 میتونید هزینه کنید انتخابهای بهتری هست مثل X600 که واقعا صداش راضی کننده است

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
شدنش میشه اما باید بدونید در زمینه صدا بودجه تون خیلی کمه و انتظارتون نباید بیشتر از حد معقول باشه
اگر تا 60 میتونید هزینه کنید انتخابهای بهتری هست مثل X600 که واقعا صداش راضی کننده است

رفتم اين مدلي رو كه گفتيد ديدم....مشخصاتش كه عالي بود مخصوصل اون ساب غولش:D يا thx ....حالا اين thx چيه؟؟؟
در ضمن يه مدل
speaker Genius SW-i2.1 1100/Black رو ديدم به بودجم ميخورد...نظرتون دربارش چيه؟
جنيوس اسپيكراش چطوري؟؟؟ از ميكرولب بهتره؟؟؟
خيلي ممنون
الان يك مدل لاجيتك ديدم Logitech S220 قيمتش خيلي مناسب هست35تومن...اين مدل كيفيتش در مقايسه با بقيه چطوري؟؟يعني از جنيوس و ميكرولب بهتره؟؟

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
رفتم اين مدلي رو كه گفتيد ديدم....مشخصاتش كه عالي بود مخصوصل اون ساب غولش:D يا thx ....حالا اين thx چيه؟؟؟
در ضمن يه مدل
speaker Genius SW-i2.1 1100/Black رو ديدم به بودجم ميخورد...نظرتون دربارش چيه؟
جنيوس اسپيكراش چطوري؟؟؟ از ميكرولب بهتره؟؟؟
خيلي ممنون
الان يك مدل لاجيتك ديدم Logitech S220 قيمتش خيلي مناسب هست35تومن...اين مدل كيفيتش در مقايسه با بقيه چطوري؟؟يعني از جنيوس و ميكرولب بهتره؟؟

جنیوس برنداسپیکر نیست فقط یه چیزایی میزنه برا خودش

لاجیتک هم اون مدلی که شما دیدی بدرد نمیخوره چون اصولا برند گرونیه داره پول اسمشو میخوره

برای شما بهترین انتخاب از همون ادیفایر هست حالا هر چی که با بودجتون متناسب باشه

sami_1985

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
بنده بالاخره بعد از 1.5 سال انتظار اسپيکر z5500 خريدم.
حالا ميخوام بدونم که لازمه که يه کارت صدا هم بخرم يا نه!دوستانی که استفاده کردن از Creative X-Fi Titanium Fatal1ty ،لطفاً بگن که چه تفاوت هايی وجود داره ؟ آيا ارزش اين هزينه 160 تا 180 هزار تومنی هست؟
آيا صدا بيشتر ميشه؟هم مقدارش،هم کيفيتش!
راستی با چه کابلی متصل کنم به pc بهتره؟(optical,Coax یا فیش معمولی؟)
شاد باشيد

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام دوستان
بنده بالاخره بعد از 1.5 سال انتظار اسپيکر z5500 خريدم.
حالا ميخوام بدونم که لازمه که يه کارت صدا هم بخرم يا نه!دوستانی که استفاده کردن از Creative X-Fi Titanium Fatal1ty ،لطفاً بگن که چه تفاوت هايی وجود داره ؟ آيا ارزش اين هزينه 160 تا 180 هزار تومنی هست؟
آيا صدا بيشتر ميشه؟هم مقدارش،هم کيفيتش!
راستی با چه کابلی متصل کنم به pc بهتره؟(optical,Coax یا فیش معمولی؟)
شاد باشيد

شدیدا مبارکت باشه;)

برای اون سیستم حتما کارت بگیر در تاثیر کیفیت شک نکن حتی پایین ترین کارت سری ولیو هم بهتر از انبورده
در مورد کانکتور هم اگر اپتیک داره حتما استفاده کن تا نویز به حداقل برسهالبته از کابل خوب استفاده کن میارزه

sami_1985

Registered User
لایک‌ها
1
شدیدا مبارکت باشه;)

برای اون سیستم حتما کارت بگیر در تاثیر کیفیت شک نکن حتی پایین ترین کارت سری ولیو هم بهتر از انبورده
در مورد کانکتور هم اگر اپتیک داره حتما استفاده کن تا نویز به حداقل برسهالبته از کابل خوب استفاده کن میارزه

ممنون دوست عزيز
بله .اپتيک داره،کابل اپتيک خريدم،به نظرم کيفيتم کم شد.اما فک کنم به خاطر بی کيفيتی کابل باشه.8500 خريدم.اگه بخوام کابل با کيفيت بخرم،شما جايی رو ميشناسيد که مطمئن باشه جنسش؟
از جوابتون هم مچکرم،لطف کردی داداش.

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
جنیوس برنداسپیکر نیست فقط یه چیزایی میزنه برا خودش

لاجیتک هم اون مدلی که شما دیدی بدرد نمیخوره چون اصولا برند گرونیه داره پول اسمشو میخوره

برای شما بهترین انتخاب از همون ادیفایر هست حالا هر چی که با بودجتون متناسب باشه

دمت گرم
راس ميگي يا ادم يه چيزي نخره يا يه چيز خوب....
صبر ميكنم وضعم درس بشه اديفاير c2 ميگيرم.

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
ممنون دوست عزيز
بله .اپتيک داره،کابل اپتيک خريدم،به نظرم کيفيتم کم شد.اما فک کنم به خاطر بی کيفيتی کابل باشه.8500 خريدم.اگه بخوام کابل با کيفيت بخرم،شما جايی رو ميشناسيد که مطمئن باشه جنسش؟
از جوابتون هم مچکرم،لطف کردی داداش.

خواهش میکنم

شما کابل با برند DAIO بگیر چند مدل اپتیک داره
جمهوری زیر پل حافظ و یا پاساژ ایران طبقه دوم هم یه فروشگاه کابل و تجهیزات شبکه هست که اونهم داره
کلا برند خوبیه

smovie9

Registered User
لایک‌ها
1
بلاخره براکتشو از آقای شعبانی خریدم!!!دوستا ممنون بابات راهنمایی هاتون اون چیزی شد که میخواستم...

85124834340986998939.jpg

95575626935478565515.jpg

میشه بگید اینو چند خریدید ؟؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
یه کارت صدا با قیمت معقول و خروجی دیجیتال چند قیمت میشه گرفت؟ مدل دقیقشو میشه بگید؟

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
یه کارت صدا با قیمت معقول و خروجی دیجیتال چند قیمت میشه گرفت؟ مدل دقیقشو میشه بگید؟

بهترین گزینه برای کارایی و قیمت Creative Extreme Audio هست که در دومدل PCI و Pciexpress وجود داره .
قیمتش حدوده 60 70 هست .

http://asia.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=873&product=16770&listby=

اصغر 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا برای کارت صوتی ما هم که Sound Blaster X-Fi Titanium HD هستش یه اسپیکر با مشخصه ای زیر لظفا معرفی کنید

5.1

اپتیکال ( چون این کارت از طریق اپتیکال 5.1 را ساپورت می کنه)

ترجیحا از برند خود کریتیو

بودجه هم اگه بدرد بخور باشه تا 400 یه کمی بالاتر مشکلی نیست

بغیر از لاجیتک z5500

viewer.php
[/URL][/IMG]

Last edited:

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
آقا برای کارت صوتی ما هم که Sound Blaster X-Fi Titanium HD هستش یه اسپیکر با مشخصه ای زیر لظفا معرفی کنید

5.1

اپتیکال ( چون این کارت از طریق اپتیکال 5.1 را ساپورت می کنه)

ترجیحا از برند خود کریتیو

بودجه هم اگه بدرد بخور باشه تا 400 یه کمی بالاتر مشکلی نیست

بغیر از لاجیتک z5500

viewer.php
[/URL][/IMG]

ااپتیکال رو فکر کنم باید بیخیال شی...به جز z5500 فکر کنم هیچ اسپیکری نداره.

کارتت رو چند خریدی؟

amir1939

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت همه دوستان عزیز

برای خرید یک اسپیکر واسه گوش دادن موزیک راهنمایی می خواستم. قیمتش زیر 300. باس زیاد نمی خوام صدای شفاف و کیفیت بالا برام خیلی مهمه. با توجه به اطلاعاتم باید یه 2.1 بگیرم.

با توجه به ریویو ها و از اونجایی که فقط می خوام باهاش موسیقی گوش بدم می خواستم m-audio studiophile av 40 بگیرم که یه استودیو مانیتوره ولی تو یه جایی خوندم چون استودیو مانیتورها بیشتر صدای واقعی رو نشون می دن تا صدای دلخواه رو به درد استفاده خونگی نمی خورند حالا موندم چی کار کنم.

از بین اسپیکر های 2.1 هم اینا مد نظرمه:

edifier s330d
harman kardon soundstick 2
logitech z2300(z523?)

من تاپیک رو تقریبا خوندم. آلتک 5021و 6021 تو اینترنت چیزای جالبی راجع بهشون نخوندم نسبت به این بالایی ها به خاطر همین حذف شدند.
لطفا راهنماییم کنید برای خرید و اینکه این مدل ها چطوره؟ یا مدل های بهتری بهم معرفی کنید.مرسی.

dr.hw110

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
یه برنامه تو منو های سینمای خانواده سونی مدل DZ-570 دیدم به نظرم کار آمد بود
میخواستم ببینم کسی این نرم افزار رو داره
کارش کالیبره کردن صداس
چه جوری ؟
این جوری که یه میکروفون قرار میگیره اون جایی که شما مینشینید و از تک تک بلند گوها صدا پخش میشه و فاصله سنجی میکنه و با تغییر ولوم صدا برای هر سوراند تنظیم میشه و در اصل همه رو برای اونجایی که شما نشسته اید تنظیم میکنه که صدا ها یکسان به گوشتون برسه
البته ببخشید اینجا مطرح کردم چون جایی صدا باز تر از اینجا پیدا نکردم
ممنونم

Last edited:

dr.hw110

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان کسی نیست به این سوال ما جواب بده ؟

بالا