برگزیده های پرشین تولز

اطلاعاتي درباره علم جادو وجادوي سياه

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وبلاگ جن زده را یادتون هست ؟ http://www.jenzade.blogsky.com

بنظرم من واقعی نیست جدا از کلی گویی و حرفهایی که قابل باور جلوه میکنند به این عکس نگاه کنید:
به گفته نویسنده وبلاگ داخل این عکس جن وجود داره و اگر توانایی داشته باشید میتوانید ببینید:
2ekrifr.jpg

اینم جواب نویسنده وبلاگ که ادعا میکنه با جن ها رابطه کامل دارند نه خودش کلا خانوادگی ...

خب حالا من میگم شما چی داخل عکس دیدید ! فقط همون اقایی که داره پرواز میکنه را دیدید درسته ؟؟؟ و بقیه جن ها خبری نیست ازشون یا با یک حیله قدیمی ولی همیشه موثر مطرح شدن مثلا شما همیشه ابهام دارید که پشت اون شیشه ماشین چیزی می بینید یا نه ؟

دومین دلیل هم کامنت های همین پست داخل وبلاگ نویسنده هست ! داخل کامنت ها شما همه چیزی میتوانید بخوانید بجز اینکه نظر خوانندگان وبلاگ را راجب چیزی که دیدن !!!!!!!!! باتوجه به موضوع پست و اینکه همه علاقه مند بودن حتما از 35 تا کامنت 15 نفر باید بگن ما مثلا دوتا جن دیدیم یا 3 تا جن دیدیم ! ولی داخل کامنت ها همچین چیزی دیده نمیشه ! چون کامنت ها را نویسنده تائید میکنه و تمام کامنت های احتمالی از این نوع را احتمالا حذف کردند .

تنها چیزی که مسلم هست نویسنده وبلاگ ادم باهوشی هست و شاید هم تجربه روانشناسی داری

ولی شاید بتوانیم نتیجه بگیریم که افردای با این هوش و ذکاوت با استفاده از خصوصیات باور پذیری عمومی ما میتوانند داستان های باور کردنی را به واقعیت برای اکثر ما تبدیل کنند.

البته این منکر جادو نمیتوانه باشه فقط یک نکته هست که خیلی چیزا جادو نیستند.

من خودم تجربه ی رابطه با جن و دیدنش و داشتم البته به اینجا مربوط نمیشه
تو اون عکس هم دقت کنی پیدا میکنی

mohsenir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اشخاصی که در باب علوم غریبه و جادو و احضارات و... می خواهند اطلاعاتی داشته باشند و یا شروع به یادگیری کنند حتما به این سایت سر بزنند
www.ghazioraml.com
و
www.ghazioraml.blogfa.com
عزیزانی که تمایل به یادگیری دارند لطفا ابتدا ارشیو وبلاگ رو مطالعه کنند
اگه سوالی هم در این باب پیش امد میتونید در سایت بپرسید
مدیر سایت جناب استاد رضا علیزاده هستند

یا علی

mohsenir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه چیز جدیدی به ذهنم رسید. اعتقاد جادو از اونجایی سرچشمه گرفته که در زمانهای قدیم، که علم مردم خیلی کم بود، چون مردم نمیتونستند وقایعی که در اطرافشون رخ میده رو توجیه کنند، دچار اعتقادات خرافی شدند. مثل اعتقاد به وجود خون آشامان. اعتقاد به جادو و جادوگری هم از همین نوعه و اگر میبینید دین اسلام جادو رو حرام کرده به این علت نیست که اصلا جادو وجود داره یا نه، اسلام چون این عمل رو وقت طلف کردن میدونسته اون رو حرام کرده.
البته قبول دارم چیزهایی در دنیا وجود دارند که ما از اونها اطلاع نداریم مثلا همین الکترون و بعدش هم علومی که ازش به وجود اومدن. میخوام اینو بگم که اگر یک نفر از گذشته به دنیای ما بیاد تمام چیزهایی که برای ما مبنای علمی دارند برای اون مثل جادو میشند و چون چیزهایی در این دنیا هست که علم ما وجودشون رو هنوز کشف نکرده بعضی اعمال برای ما مثل جادو به نظر می رسند در حالیکه اعتقادات دین اسلام به ما میگه هر اتفاقی که در این دنیا می افته طبق قوانینی هستش که خدای متعال برای این دنیا وضع کرده و کسی هم نمیتونه ادعا کنه که ما همه قوانین این دنیا رو میشناسیم.
بسم الله الرحمن الرحيم

وَ اتَّبَعُوا مَا تَتْلُوا الشيَطِينُ عَلى مُلْكِ سلَيْمَنَ وَ مَا كفَرَسلَيْمَنُ وَ لَكِنَّ الشيَطِينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النَّاس السحْرَ وَ مَا أُنزِلَ عَلى الْمَلَكينِ بِبَابِلَ هَرُوت وَ مَرُوت وَ مَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتى يَقُولا إِنَّمَا نحْنُ فِتْنَةٌ فَلا تَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَينَ الْمَرْءِ وَ زَوْجِهِ وَ مَا هُم بِضارِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلا بِإِذْنِ اللَّهِ وَ يَتَعَلَّمُونَ مَا يَضرُّهُمْ وَ لا يَنفَعُهُمْ وَ لَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشترَاتُ مَا لَهُ فى الاَخِرَةِ مِنْ خَلَقٍ وَ لَبِئْس مَا شرَوْا بِهِ أَنفُسهُمْ لَوْ كانُوا يَعْلَمُونَ ايه ي (102) سوره بقره

ترجمه : و (يهود) از آنچه شياطين در عصر سليمان بر مردم مى ‏خواندند پيروى كردند. سليمان هرگز (دست به سحر نيالود؛ و) كافر نشد؛ ولى شياطين كفر ورزيدند؛ و به مردم سحر آموختند. و (نيز يهود) از آنچه بر دو فرشته بابل «هاروت» و «ماروت»، نازل شد پيروى كردند. (آن دو، راه سحر كردن را، براى آشنايى با طرز ابطال آن، به مردم ياد مى ‏دادند. و) به هيچ كس چيزى ياد نمى‏ دادند، مگر اينكه از پيش به او مى‏ گفتند: «ما وسيله آزمايشيم كافر نشو! (و از اين تعليمات، سوء استفاده نكن!)» ولى آنها از آن دو فرشته، مطالبى را مى ‏آموختند كه بتوانند به وسيله آن، ميان مرد و همسرش جدايى بيفكنند؛ ولى هيچ گاه نمى ‏توانند بدون اجازه خداوند، به انسانى زيان برسانند. آنها قسمتهايى را فرامى ‏گرفتند كه به آنان زيان مى ‏رسانيد و نفعى نمى ‏داد. و مسلما مى‏ دانستند هر كسى خريدار اين گونه متاع باشد، در آخرت بهره‏اى نخواهد داشت. و چه زشت و ناپسند بود آنچه خود را به آن فروختند، اگر مى ‏دانستند!! سوره بقره ايه 102 ترجمه مكارم شيرازى

وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلَائِكَةِ اسْجُدُوا لِآدَمَ فَسَجَدُوا إِلَّا إِبْلِيسَ كَانَ مِنَ الْجِنِّ فَفَسَقَ عَنْ أَمْرِ رَبِّهِ أَفَتَتَّخِذُونَهُ وَذُرِّيَّتَهُ أَوْلِيَاء مِن دُونِي وَهُمْ لَكُمْ عَدُوٌّ بِئْسَ لِلظَّالِمِينَ بَدَل سوره کهف ایه 50

به ياد آريد زمانى را كه به فرشتگان گفتيم: «براى آدم سجده كنيد!» آنها همگى سجده كردند جز ابليس -كه از جن بود- و از فرمان پروردگارش بيرون شد آيا (با اين حال،) او و فرزندانش را به جاى من اولياى خود انتخاب مى‏كنيد، در حالى كه آنها دشمن شما هستند؟! (فرمانبردارى از شيطان و فرزندانش به جاى اطاعت خدا،) چه جايگزينى بدى است براى ستمكاران!

--------------------------
در ضمن چرا اسلام (بقول شما) بخاطر اینکه جادو و سحر وجود ندارد انرا حرام اعلام کرده ؟! ما کارهای عبس و بیخود زیادی انجام میدیم پس چرا انها را حرام اعلام نکرده!!!! وووو.....
با تعبیر شما از جن باید بگیم انسان هم وجود ندارد !!! به عنوان مثال (من الجنة و الناس) این دوتا در کنار هم اورده شده اند!!!؟ چطور یکی هست و دیگری نیست و... و منظور قران شیاطینی هست که هم از جن و هم از انسان هستند
ایا شما سوره جن را خواندید!!!!!
و هزار و یک سوال و علت برای نفی طرز فکر شما در مورد جن و جادو وجود دارد (اگر در خانه کس است یک حرف بس است)
در قران به این صریحی اورده شده که ابلیس کان من الجن " بعد شما میایید و میگید جن یک خرافه هست!!! ببینم قرار نیست که ما هرجور که دلمون می خواد از قران برداشت کنیم (واقعا عقل هم خوب نعمتیست)
شما پیش هر اسلام شناس و ایت الله و مفسر قران برید وجود سحر و جادو و جن رو نفی نخواهد کرد و مشترکات و احادیث موثق و ایات قران و.... را اگر کنار بگذاریم شما می توانید به تحقیقات و رفرنسهای غربی ها و مطالعات انها رجوع کنید
گذشته از این که بنده در احضارات و تسخیراتی که داشتم این موجودات رو دیدم و حتی لمس کردم
خدا مارا به راه راست هدایت کند

یا علی

DeathKnight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض احترام خدمت همه ی دوستانی که اظهار اعتقاد یا عدم اعتقاد می کنند. اگر علاقه مند به یادگیری جادوگری. چیزی بیشتر از احضار موجودات غیر ارگانیک یا تسخیر آن ها هستید انجمنی را به این منظور راه اندازی کرده ایم که می توانید در آن به پاسخ سوال هایتان برسید.
البته روی صحبت بنده با اشخاصی است که به این مسائل اعتقاد دارند یا حداقل دست به تحقیر و استهزای بقیه نمی پردازند. انجمن ما محل آموزش است نه بحث و جدل پیرامون حقیقت و یا خرافات.
با تشکر
www.hecate.ir

mehraak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam be hame
in topic akharesh be natije i resid?

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
دوستی که گفته بود این علوم مال گذشته هست و ریشه در جهل گذشتگان داره

فکر میکنم شیخ بهایی و ابوریحان بیرونی و ابن سینا و خیلی کسایی دیگه که انسانهای بزرگی بودن رو بشناسی فکر میکنم بدونی که این اشخاص اساتید دوران خودشون بودن و کتابهایی در مورد این علوم تالیف کردن تمامی این مسایل وجود داره ولی کار هر کس و کار یکی دوسال نیست یک علم هست که باید کامل فرا گرفته بشه و گرنه جز دزدسر واسه خود و اطرافیان چیزی به دنبال نداره

بالا