برگزیده های پرشین تولز

افزایش درآمد وبسایت شما

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
عزیز قیمت ساب اسکریب یوتیوب رو از 12 گذاشتی روی 20 مشتری هم با من از 12 حساب کرده الان خسارت من رو کی میده ؟

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
عزیز قیمت ساب اسکریب یوتیوب رو از 12 گذاشتی روی 20 مشتری هم با من از 12 حساب کرده الان خسارت من رو کی میده ؟
سلام
بله ما این حق رو برای خودمون حفظ کردیم که با توجه به شرایط و محدودیت ها ممکن هست قیمت ها کاهش و یا افزایش داشته باشند.
شما وقتی داری سفارش می گیری با سایت چک کن قبلش و بعد اوکی کن با مشتری
موفق باشید

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام
بله ما این حق رو برای خودمون حفظ کردیم که با توجه به شرایط و محدودیت ها ممکن هست قیمت ها کاهش و یا افزایش داشته باشند.
شما وقتی داری سفارش می گیری با سایت چک کن قبلش و بعد اوکی کن با مشتری
موفق باشید

خسته نباشید اینم جواب قانع کننده شما

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
من با این دوستمون موافقم ، نمیشه که ما به مشتری یک قیمت اعلام کنیم و بعد یکدفعه قیمت عوض بشه!
به فرض مثال من ساعت 11 ظهر قیمت هر لایک فیس بوق رو توی سایتم گذاشتم 10 تومن و سفارش هم میگیرم ، بعد شما ساعت 11:30 قیمت هر لایک رو میکنی 15 تومن!!! بعد مشتری من با خودش چی فکر میکنه !!! البته اگر من باشم از جیبم مبزارم و به مشتری بعدی این حرفو میزنم....... چون این کار اصلا حرفه ای نیست....
شما میتونی برای این قضیه یک تایمی مشخص کنی و بگی اعتبار این قیمتها تا مثلا یک هفته هست ، که ما هم بدونیم باید چیکار کنیم......... در صورت عوض شدن قیمت هم به نمایندتون یک ایمیل بیاد و اطلاع رسونی کنه.....یا هر روش دیگه که خودتون صلاح میدونید...
با سپاس

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
سلام
من با این دوستمون موافقم ، نمیشه که ما به مشتری یک قیمت اعلام کنیم و بعد یکدفعه قیمت عوض بشه!
به فرض مثال من ساعت 11 ظهر قیمت هر لایک فیس بوق رو توی سایتم گذاشتم 10 تومن و سفارش هم میگیرم ، بعد شما ساعت 11:30 قیمت هر لایک رو میکنی 15 تومن!!! بعد مشتری من با خودش چی فکر میکنه !!! البته اگر من باشم از جیبم مبزارم و به مشتری بعدی این حرفو میزنم....... چون این کار اصلا حرفه ای نیست....
شما میتونی برای این قضیه یک تایمی مشخص کنی و بگی اعتبار این قیمتها تا مثلا یک هفته هست ، که ما هم بدونیم باید چیکار کنیم......... در صورت عوض شدن قیمت هم به نمایندتون یک ایمیل بیاد و اطلاع رسونی کنه.....یا هر روش دیگه که خودتون صلاح میدونید...
با سپاس
سلام دوست عزیز
متاسفانه چون شما از روند کاری سایت در این مدت اطلاع نداشتین من به صحبت های شما ایرادی نمی گیرم.
اما باید بگم در طی این چند ماهی که سایت فعالیتش رو شروع کرده ما در کل 3 بار تغییر قیمت داشتیم که 2 بار از این 3 بار قیمت ها کاهش یافته و به نفع بازاریابان بوده و فقط 1 بار افزایش قیمت داشتیم.
در ضمن تغییرات قیمت مثل سکه و ارز نیست که هر روز نیاز به آپدیت داشته باشه و شاید در ماه فقط 1 تغییر کوچیک اونم فقط در یکی از 30 سرویس سایت باشه
پس صحبت من کاملاً منطقی هست
در ضمن این رو هم اضافه کنم که ما 24 ساعته در حال تلاش هستیم برای کاهش قیمت ها و اصلاً مشخص نیست که آیا سرویسی تغییر قیمت خواهد داشت یا خیر و اگر تغییر قیمتی رخ بده، دلیل جدی داشته که این دلیل ممکن هست در لحظه اتفاق بیفته و ما مجبور میشیم قیمت رو تغییر بدیم، پس امکان اطلاع رسانی از قبل نیست

موفق باشید

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوست عزیز
ممنون از توضیحات کاملتون ..... منظوره من هم همون یک بار در ماه بود;)
من میخوام با سیستم شما شروع بکار کنم...... حالا سوالی که دارم این هست که اگر من یک بنر طراحی کنم و داخل سایتم بزارم برای تبلیغات کار شما ، امکان فیلتر شدنم هست یا خیر ؟
لطفا اگر اطلاعات کامل دارید بفرمایید.......

با تشکر

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام دوست عزیز
متاسفانه چون شما از روند کاری سایت در این مدت اطلاع نداشتین من به صحبت های شما ایرادی نمی گیرم.
اما باید بگم در طی این چند ماهی که سایت فعالیتش رو شروع کرده ما در کل 3 بار تغییر قیمت داشتیم که 2 بار از این 3 بار قیمت ها کاهش یافته و به نفع بازاریابان بوده و فقط 1 بار افزایش قیمت داشتیم.
در ضمن تغییرات قیمت مثل سکه و ارز نیست که هر روز نیاز به آپدیت داشته باشه و شاید در ماه فقط 1 تغییر کوچیک اونم فقط در یکی از 30 سرویس سایت باشه
پس صحبت من کاملاً منطقی هست
در ضمن این رو هم اضافه کنم که ما 24 ساعته در حال تلاش هستیم برای کاهش قیمت ها و اصلاً مشخص نیست که آیا سرویسی تغییر قیمت خواهد داشت یا خیر و اگر تغییر قیمتی رخ بده، دلیل جدی داشته که این دلیل ممکن هست در لحظه اتفاق بیفته و ما مجبور میشیم قیمت رو تغییر بدیم، پس امکان اطلاع رسانی از قبل نیست

موفق باشید

عزیزم سیستمت ناقص هستش
باید هر تغییری توی بخش اعلامیه ها اعلام بشه
بخش تماس با ما هم نداره

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
یک سوالی داشتیم
چرا کلیپی رو که 15000 بازدید روش انجام شده در لاین کناری یوتوب تنها 19 بازدید نشون می ده ؟

Untitled-1.jpg

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
عزیز ویدئوهایی که روشون بازدید فرستاده بودید هر دو از روی یوتیوب حذف شدن
حالا تکلیف چیه ؟

برای یکیشون پول 100 تا ساب اسکریب رو هم گرفتید

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
یک سوالی داشتیم
چرا کلیپی رو که 15000 بازدید روش انجام شده در لاین کناری یوتوب تنها 19 بازدید نشون می ده ؟

مشاهده پیوست 566103
سلام
چون بازدید ها در یک روز انجام شده یه مقدار طول می کشه تا یوتیوب آپدیت کنه تعداد بازدید ها رو

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
من هم همین سوال رو کرده بودم ولی ایشون انگار جوابگو نیستند!
دوست عزیز همه چیز داخل سیستم مشخص هست، شما اگه واقعاً می خواید استفاده کنید یه بررسی کنید سرویس های موجود رو کامل ذکر شده

vinkenzo

Registered User
لایک‌ها
34
ب
باید اعلام کنم که این کاربر کلاه بردار هستش و هیچ چیز به جز پول براش مهم نیستش

روز 29 اسفند مشتری ثابت ما به ما سفارش دادید و ما توی سیستم سفارش 10 هزار بازدید دادیم برای دو ویدئو هر کدوم 5 هزار که جمعا شد 35 تومن برای هر کدوم

روز 3 -4 عید بود که تقریبا کار تموم شده بود و برای یکی 5 هزار تا و برای دیگری 3 هزار تا بازدید فرستاده شده بود
من روز 13 که رسیدم و ویدئو ها رو تست کردم دیدم برای هر کدوم 15 - 16 هزار تا بازدید فرستاده و دو روز بعد مشتری ما به ما ایمیل زد که اقا بازدید ها نشون داده میشه ولی بخشی که به عنوان play حساب میشه هیچ تکونی نخورده ( و معلوم بوده که با استفاده از بوت انجام شده چون حتی اگر بازدید توسط مرورگر انجام میشد به خاطر اتوپلی بودن حساب میشد بازدیدها)

مشاهده پیوست 569910

یکی دو روز گفتن که 100 ساب اسکریب نیز نیاز دارن و پولش رو هم واریز کردن ولی وقتی ما رفتیم توی سیستم دیدیم که قیمت رو بدون اطلاع قبلی 2 برابر کردن ، ولی ما واریز کردیم اما بعد از دو سه روز که هیچ عملی انجام نداده بودن روی این پروژه اخری ، هر دوی ویدئوها از روی یوتیوب حذف شدن به خاطر بوت بودن بازدید ها ( در حالی که این ویدئو ها نزدیک 50 روز روی یوتیوب بودن و هیچ منافاتی با قوانین یوتیوب نداشتن )

ولی این کاربر نه خسارت بازدید ها رو میدن و نه خسارت پروژه ای که انجام ندادن رو
مشاهده پیوست 569911

متاسفانه این کاربر ارزشی برای اعتبار دیگران قائل نیستش و فقط پول براش ارزش داره
اما با استفاده از اطلاعاتی که داره مثل حساب زرین پال و شماره حساب های بانک سامان و ملتش و ایمیلش ما این موضوع رو درست و حسابی پیگیری میکنیم تا بفهمن که هیچ چیز بی حساب و کتاب نیستش
با سلام خدمت دوستان
همون طور که می دونید تا الان حدود 300 سفارش از دوستان عزیز ثبت و کامل شده که همگی بدون مشکل بوده.
این دوستمون هم با وجود اینکه حدود 10 سفارش ثبت کردن که کامل شده اما الان حقیقت رو کتمان می کنند و دروغ می گن.
همین الان اگر روی لینک ویدیو ایشون کلیک کنید می بینید که یوتیوب زده به دلیل محتوا حذف شده. موضوع رو به من اطلاع دادن از طریق ایمیل، من هم گفتم 10 سفارش یوتیوب دیگه هم هست، اگر برای همه ی سفارش ها مشکلی به وجود اومد حرف شما صحیح هست و من مبلغ رو بر می گردونم خدمتتون. اما این آقا شروع کرد به تحدید کردن که ال می کنم بل می کنم.
من هم گفتم تا نتیجه ی بقیه سفارش ها نیاد کاری نخواهم کرد بعد اگر حق با شما بود بر می گردونم. همین الان هم اگر برای بقیه ویدویو ها مشکلی پیش بیاد مبلغ بازگشت می خوره (تا الان بالای 70 سفارش یوتیوب بوده که هیچ کدوم مشکلی نداشتن). در غیر این صورت هم خیر! مبلغ بازگشت نخواهد خورد.
خداروشکر خیلی ها سفارش ثبت کردن و همه راضی هستن. این آقا هم صبح تا شب ایمیل می ده و تحدید می کنه که کارت رو خراب می کنم. دوستانی که با ما کار کردن و ما رو میشناسن همه از کیفیت کار راضی هستن خدارو شکر
بقیه دوستان هم قضاوت با خودشون
در آخر هم مجدد تحدید کردن که از مراجعی قانونی اقدام می کنن که باید بگم ما خیلی خوش حال میشیم که همه جوره پاسخگو باشیم و موضوع رو روشن کنیم و مشکلی با این موضوع نداریم و از این کار استقبال می کنیم.
موفق باشید
یا حق

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
ب

با سلام خدمت دوستان
همون طور که می دونید تا الان حدود 300 سفارش از دوستان عزیز ثبت و کامل شده که همگی بدون مشکل بوده.
این دوستمون هم با وجود اینکه حدود 10 سفارش ثبت کردن که کامل شده اما الان حقیقت رو کتمان می کنند و دروغ می گن.
همین الان اگر روی لینک ویدیو ایشون کلیک کنید می بینید که یوتیوب زده به دلیل محتوا حذف شده. موضوع رو به من اطلاع دادن از طریق ایمیل، من هم گفتم 10 سفارش یوتیوب دیگه هم هست، اگر برای همه ی سفارش ها مشکلی به وجود اومد حرف شما صحیح هست و من مبلغ رو بر می گردونم خدمتتون. اما این آقا شروع کرد به تحدید کردن که ال می کنم بل می کنم.
من هم گفتم تا نتیجه ی بقیه سفارش ها نیاد کاری نخواهم کرد بعد اگر حق با شما بود بر می گردونم. همین الان هم اگر برای بقیه ویدویو ها مشکلی پیش بیاد مبلغ بازگشت می خوره (تا الان بالای 70 سفارش یوتیوب بوده که هیچ کدوم مشکلی نداشتن). در غیر این صورت هم خیر! مبلغ بازگشت نخواهد خورد.
خداروشکر خیلی های سفارش ثبت کردن و همه راضی هستن. این آقا هم صبح تا شب ایمیل می ده و تحدید می کنه که کارت رو خراب می کنم. دوستانی که با ما کار کردن و ما رو میشناسن همه از کیفیت کار راضی هستن خدارو شکر
بقیه دوستان هم قضاوت با خودشون
موفق باشید

کلاه برداری کردی طلب کار هم هستی ؟
به دلیل رضای خدا که انجام ندادی پول همشون رو گرفتی
20 تومن برای سفارشی واریز کردیم که قبل از انجام پروژه ویدئو حذف شده ولی شما مبلغش رو برگشت نمیزنی فقط به خاطر اینکه بنده پول هستی
همین الان 100 ساب اسکریب یوتیوب 3 دلار هستش که شما داری 20ت میگیری
ویدئو 50 روز روی یوتیوب بوده حذف نشده بوده
از طریق دادسرای جرائم رایانه ای پیگیری میکنم

Last edited:
بالا