برگزیده های پرشین تولز

امروز ناهار چی خوردی؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
یاد دوران سربازی خودم افتادم، امکان نداشت قرمه سبزی و قیمه بدون مگس سرو کنن! همیشه هم میومد روی آب!

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
یاد دوران سربازی خودم افتادم، امکان نداشت قرمه سبزی و قیمه بدون مگس سرو کنن! همیشه هم میومد روی آب!
ای جوون مرگ بشی ما امروز ناهار قرمه سبزی داریم، دیگه یه قاشق هم نمیتونم بخورم:general306:

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
تازه افسرهای با کلاس پلیس راه، مگس ها را جدا میکردن و غذا را میخوردن! اما ما سربازها دست نمیزدیم میرفتیم توی شهر غذا میخوردیم:دی

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
ای جوون مرگ بشی ما امروز ناهار قرمه سبزی داریم، دیگه یه قاشق هم نمیتونم بخورم:general306:
خدا منو مرگ بده. دیگه ویرایشم نمیشه. حساب کن منی که با این صحنه مواجه شدم چه حالی دارم. تازه اینو نگفتم حالتون بد تر نشه ولی برای اینکه نوستالژیک بشه اینم اضافه کنم که یک گوشه ای از ناخن ان مردک دیوث قاطی برنج ها بود که بخاطر شباهت اون با دونه های برنج طی یک عملیات ضربتی قورت داده شد.... حالا ناهار قرمه سبزی خوردید بیاد ان سربازی باشید که در ان شرایط دشوار ناخن خورد و آخ نگفت. باشد که رستگار شوید.

Sent from my ZP998 using Tapatalk

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
خدا منو مرگ بده. دیگه ویرایشم نمیشه. حساب کن منی که با این صحنه مواجه شدم چه حالی دارم. تازه اینو نگفتم حالتون بد تر نشه ولی برای اینکه نوستالژیک بشه اینم اضافه کنم که یک گوشه ای از ناخن ان مردک دیوث قاطی برنج ها بود که بخاطر شباهت اون با دونه های برنج طی یک عملیات ضربتی قورت داده شد.... حالا ناهار قرمه سبزی خوردید بیاد ان سربازی باشید که در ان شرایط دشوار ناخن خورد و آخ نگفت. باشد که رستگار شوید.

از هم اکنون نام قرمه سبزی از لیست غذایی خانوادمان حذف گردیده و بردن نام این غذا در منزل جزای شستن ظرف ها به مدت 2 سال را در پی خواهد داشت :general710:

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
از هم اکنون نام قرمه سبزی از لیست غذایی خانوادمان حذف گردیده و بردن نام این غذا در منزل جزای شستن ظرف ها به مدت 2 سال را در پی خواهد داشت :general710:
افرین. روایت است کسی که دل سربازی را شاد کند خداوند او را با حور العین محشور می کند و حوری ها چنان با او رفتار می کنند که انگار نه انگار اینجا خانواده نشسته.

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
ماهی کیلکا

• Like
Reactions: M1V

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
خوراک لوبیا چیتی با روغن زیتون و قارچ اضافه!

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
تلیت ماست:p
بابام خیار چنبر نچشیده رنده کرده بود داخلش:general705:.یکیش تلخ بوده انگار!
تا الان مقاومت کردم دیگه نمیشه نخوابم بدجور گرفته:general402:

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
تلیت ماست:p
بابام خیار چنبر نچشیده رنده کرده بود داخلش:general705:.یکیش تلخ بوده انگار!
تا الان مقاومت کردم دیگه نمیشه نخوابم بدجور گرفته:general402:
منم امروز ماست موسیر خوردم یه همچین تیریپی برداشت بدنم و زد تو فاز خوابیدن، منم خودمو دو دست چکی کردم و خواب از سر پرانیدم :general612:

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
منم امروز ماست موسیر خوردم یه همچین تیریپی برداشت بدنم و زد تو فاز خوابیدن، منم خودمو دو دست چکی کردم و خواب از سر پرانیدم :general612:

ما می توانیم!!!

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
کتلت در حلقوم فرو دادم :دی

بالا