برگزیده های پرشین تولز

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
معمولا هفته ای 20 30 شارژ می کنیم پس میشه امیدوار بووود :دی
آره جدا جدا هم بگیری مشکلی نداره ولی هر 50 تومن 1 امتیاز
حالا من جدیدا سر و کارم به صرافی ها باز شده و صرافیه هم کارت خوان ملت داره...ماهی 10 تا رو راحت میگیرم:دی

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
شما کارت شارژ ده هزار تومانی هم که بخری بهت امتیازش را میده و نیاز نیست حتما پنجاه تومن بشه فقط باید برای دیدن امتیازت صبر کنی چون امتیازها به صورت هفتگی درج میشه و هر جمعه کل امتیاز هفته گذشته اضافه میشه.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
شما کارت شارژ ده هزار تومانی هم که بخری بهت امتیازش را میده و نیاز نیست حتما پنجاه تومن بشه فقط باید برای دیدن امتیازت صبر کنی چون امتیازها به صورت هفتگی درج میشه و هر جمعه کل امتیاز هفته گذشته اضافه میشه.
منم همینو میگم دیگه
حتی 10 تا 5 تومنی هم بگیره کسی جمعش که بشه 50 تومن 1 امتیاز حساب میشه

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
منم همینو میگم دیگه
حتی 10 تا 5 تومنی هم بگیره کسی جمعش که بشه 50 تومن 1 امتیاز حساب میشه

نه حتی از این هم بهتره و نیاز نیست حتما پنجاه تومن بشه.
من پنج تومنی گرفتم و بهم 0.1 امتیاز داد.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
این خرید اینترنتی
یعنی با کارت ملت بریم از سایت ها خرید کنیم یا بلیط قطار باهاش بگیریم امتیاز حساب میشه؟

یک کار دیگر هم میشه
یک اشنا گیر بیاریم بگیم اقا من ازت هفته ای 200هزار تومان خرید میکنم(الکی کارت میکشم) شما نقدی پول بده من اینطوری امتیاز میره بالا

راستی کسی کارت ملت داشته باشه تو مغازشم کارتخوان ملت داشته باشه که پول به حساب همان کارت میاد خرید کنه چی ان هم حساب میشه؟

به نظرتون مالیات و دارایی بعدا امکان داره بیاد این کارتخوان مغازه دار هم چک کنه و ان مغازه دار فروشش کم اعلام کرده و با این خرید های صوری خوب براش مالیات بیشتر میبندند

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
این خرید اینترنتی
یعنی با کارت ملت بریم از سایت ها خرید کنیم یا بلیط قطار باهاش بگیریم امتیاز حساب میشه؟

یک کار دیگر هم میشه
یک اشنا گیر بیاریم بگیم اقا من ازت هفته ای 200هزار تومان خرید میکنم(الکی کارت میکشم) شما نقدی پول بده من اینطوری امتیاز میره بالا

راستی کسی کارت ملت داشته باشه تو مغازشم کارتخوان ملت داشته باشه که پول به حساب همان کارت میاد خرید کنه چی ان هم حساب میشه؟

به نظرتون مالیات و دارایی بعدا امکان داره بیاد این کارتخوان مغازه دار هم چک کنه و ان مغازه دار فروشش کم اعلام کرده و با این خرید های صوری خوب براش مالیات بیشتر میبندند

اره ولی باید از درگاه بانک ملت خرید کنی حتما.

اره اونطوری هم بالا میره البته به شرطی که دستگاه بانک ملت داشته باشه البته اونم تا سقفش.

اون انتقال پول بین حساب خودت هست و امتیازی نداره.

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
برای آبانماه چند جشنواره جدید برگزار میشه که اطلاعیه اونها توی سایت باشگاه هست، پایین هم توضیحاتش را نوشتم :

جشنواره‌هاي مبتني بر اعضای جدید
اگر هنوز عضو باشگاه مشتريان ملت نشده‌اید، سریعتر اقدام کنید. باشگاه مشتریان ملت تا پایان سال 1390، هر ماه يك قرعه‌کشی برای تمامي اعضاء بدون در نظر گرفتن امتیاز كسب شده برگزار می‌کند. جايزه هر قرعه‌كشي يك دستگاه خودرو مزدا 3 جديد مي‌باشد. تا کنون سه مرحله از اين قرعه‌كشي‌ها برگزار شده است كه جهت اطلاع از اخبار مربوط به برندگان و نحوه اهداي جوايز آنان مي‌توانيد به بخش اخبار سايت مراجعه نمائيد. شرايط شركت در اين قرعه‌كشي در ماه‌هاي آبان و آذر به شرح ذيل مي‌باشد:
قرعه‌كشي آبان ماه بين تمامي اعضاء باشگاه مشتريان ملت كه تا تاريخ 16/08/1390 همزمان با عيد سعيد قربان عضو باشگاه مشتريان شده‌اند، انجام خواهد شد. تاریخ قرعه‌كشي نيز 23 آبان ماه همزمان با عيد سعيد غدير خم می‌باشد.
قرعه‌كشي آذر ماه نيز بين تمامي اعضاء باشگاه مشتريان ملت كه تا تاريخ 16/09/1390 همزمان با روز دانشجو عضو باشگاه مشتريان شده‌اند، انجام خواهد شد. تاریخ قرعه‌كشي نيز 29 آذر ماه همزمان با سالروز تاسيس بانك ملت می‌باشد.

جشنواره‌هاي مبتني بر مخاطب
با توجه به سلائق متفاوت مخاطبان و گروه‌هاي سني مختلف، باشگاه مشتریان ملت براي هر كدام از اين گروه‌ها جشنواره‌های مختلفی را در نظر گرفته است. این بخش‌بندی شامل دانشجویان و 4 گروه سنی است.
جشنواره این بخش در آبان ماه مختص به گروه سني 19 تا 35 سال مي‌باشد

جوانان 19 تا 35 ساله
90 نفر از جوانان 19 تا 35 ساله كه تا پایان آبان ماه عضو باشگاه مشتريان ملت شده‌اند، اين شانس را خواهند داشت كه يكي از 90 نفر برنده جايزه 5.000.000 ريالي باشند.

جشنواره‌هاي مبتني بر محصول
يكي از روش‌هاي دريافت امتياز در طرح امتيازي باشگاه مشتريان ملت خريد اينترنتي است. در اين دوره از جشنواره‌هاي باشگاه، علاوه بر امتياز در نظر گرفته شده در طرح امتيازي، به ازاي هر 100.000 ريال خريد اينترنتي در ماه‌هاي آبان و آذر، يك شانس در قرعه‌كشي براي شما در نظر گرفته مي‌شود و به قيد قرعه به 90 نفر، هر نفر 5.000.000 ريال جايزه نقدی تعلق مي‌گيرد.
تاریخ قرعه‌کشی‌ها 05/09/1390 و 17/10/1390 خواهد بود

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
من 1 سوال دارم.کی ماهی 1 میلیون بنزین میزنه که اینا نوشتن نوشتن 20 امتیاز در هر ماه! تازه سقف هم براش گذاشتن!!
فقط به درد راننده اتوبوس و کامیون و...میخوره

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
من 1 سوال دارم.کی ماهی 1 میلیون بنزین میزنه که اینا نوشتن نوشتن 20 امتیاز در هر ماه! تازه سقف هم براش گذاشتن!!
فقط به درد راننده اتوبوس و کامیون و...میخوره

خیلی سخت نگیر.
البته، شما میتونی یک حساب را برای چند تا کارت سوخت تعریف کنی و مثلا به دوستات بگی اینجوری پرداخت کنن و شما در مقابل ازشون نقد بگیری، گرچه میدونم خیلی کار مسخره ای هست ولی مطمئن باش اگر سقف نداشت یه راه حل اینچنینی برای دور زدن میشد براش پیدا کرد

من هرچی فراموشی کلمه عبور میزنیم رمز رو مسیج نمیکنه
مشکلش چیه ؟

با پشتیبانی تماس بگیر و شماره مشتری و کلمه کاربری را براشون بفرست

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
تغییر در امتیاز قبوض از ابتدای آذر ماه

منبع خبر : باشگاه مشتریان بانک ملت

بنا به پیشنهادات واصله مبنی بر افزایش سقف امتیاز قبوض وکاهش طول دوره محاسبه امتیازات مربوطه، مقرر گردید امتیازات قبوض از ابتدای آذر ماه در دوره های یکماهه و بر مبنای هر قبض، 1 امتیاز، تا سقف 10 امتیاز در ماه محاسبه گردد. بدین ترتیب اعضای گرامی قادر خواهند بود در طول دو ماه (مدت زمان دوره قبلی) 10 امتیاز بیشتر و در مجموع 20 امتیاز کسب نمایند.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
تغییر در امتیاز قبوض از ابتدای آذر ماه

منبع خبر : باشگاه مشتریان بانک ملت

بنا به پیشنهادات واصله مبنی بر افزایش سقف امتیاز قبوض وکاهش طول دوره محاسبه امتیازات مربوطه، مقرر گردید امتیازات قبوض از ابتدای آذر ماه در دوره های یکماهه و بر مبنای هر قبض، 1 امتیاز، تا سقف 10 امتیاز در ماه محاسبه گردد. بدین ترتیب اعضای گرامی قادر خواهند بود در طول دو ماه (مدت زمان دوره قبلی) 10 امتیاز بیشتر و در مجموع 20 امتیاز کسب نمایند.
الان پرداخت هر قبض پس 1 امتیاز
و ماهی حداکثر 10 امتیاز
ولی 10 تا قبض از کجا بیاریم
اخرش 6تا قبض باشه
ولی راه های دور زدن هست!

JVC

Registered User
لایک‌ها
263
اون وقت بانک میخواد چه شکری بخوره !!

بالا