برگزیده های پرشین تولز

اگر حساب بانك ملت داريد حتما مطالعه فرماييد

ali_a63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
وام ٧ تومني خودروش به درد نميخوره كه! ايرانخودرو كه پيش فاكتور نميده سايپا هم پرايدي كه تو بازار ١٦ تومنه رو ١٧.٥ ميده ٦٠ روزه!
وامش رو ميشه فروخت؟

سلام
منم دنبال وام 7میلیونی هستم
کسی تا حالا گرفته؟ میشه خودرو رو خرید بعدش به همون نمایندگی فروخت؟ من خودرو رو لازم ندارم!!! اگه کسی گرفته لطفا توضیح بده که چه جوری و طی چه فرایندی این وام رو گرفته. ممنون

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
300 تومن خرید اینترنتی کردم ولی اصلا امتیازش حساب نشده!!!

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
منم دنبال وام 7میلیونی هستم
کسی تا حالا گرفته؟ میشه خودرو رو خرید بعدش به همون نمایندگی فروخت؟ من خودرو رو لازم ندارم!!! اگه کسی گرفته لطفا توضیح بده که چه جوری و طی چه فرایندی این وام رو گرفته. ممنون

سلام
میشه فروخت ولی چه خودرویی میخوای با وام بخری؟؟؟
ایران خودرو که با وام فعلا فروش نداره... سایپا هم پراید میده 60 روزه و تیبا...
که قیمت پرایدش از بازار 1.300 بالاتره... تیباش 900 تومن ارزونتره

DLRelease.com

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
میشه فروخت ولی چه خودرویی میخوای با وام بخری؟؟؟
ایران خودرو که با وام فعلا فروش نداره... سایپا هم پراید میده 60 روزه و تیبا...
که قیمت پرایدش از بازار 1.300 بالاتره... تیباش 900 تومن ارزونتره

-----------------------------------------
سلام
لطفا پیام هاتون را چک کنید
در ارتباط با پی پال

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوستان من 100 امتیاز نقره ای دارم و 100 امتیاز طلایی به نظر شما بهترین حالتی که میتونم ازش استفاده کنم کدومه؟

behnam3688

Registered User
لایک‌ها
53
یه وام 4 میلیونی بگیر حالشو ببر

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
من وام 4 تومنیشو بهمن ماه راحت گرفتم
الانم به نظردوستان 200 امتیاز انتقال بدم برای خواهرم با 100 خودش راحت میشه بدون پیشفاکتور خرید خودرو این شرکتا وام 7 تومنیو گرفت؟
یا بازم اون 4 ت بصرفه و راحتتره؟

behnam3688

Registered User
لایک‌ها
53
وام 4 تومنی راحتتر و بصرفه تره.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
مطمئنی خریدت از درگاه ملت بود؟؟؟ اگه آره ...یکی دو روزه امتیازت هم میاد.

آره خریدم از درگاه ملت بود
28 مهر هم بود ولی تا 30 مهر که بروز رسانی کرده بودن حساب نشده بود
الان دیدم حساب کردن

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
آره خریدم از درگاه ملت بود
28 مهر هم بود ولی تا 30 مهر که بروز رسانی کرده بودن حساب نشده بود
الان دیدم حساب کردن

امتیازات هفتگی حساب میشن نه روزانه صبر کنید میاد

loyalamin

Registered User
لایک‌ها
15
۲ ۳ روزه نمی تونم تو اینترنت بانک ملت برم.شما هم همین مشکل رو دارین?

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk 2

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان ممنون میشم راهنمایی ام کنید
آیا کیف پول کارت سوخت رو میشه اینترنتی شارژکرد؟
این گزینه همونه؟
2.jpg1.jpg

یه سوال هم دارم کیف پول چقدر امتیاز داره؟
کلا این امکان بدرد میخوره ؟
میخوام کارت سوخت پدرم رو به کارت خودم وصل کنم
این بن کارت سوخت چی هست؟
دوستان تجربه دارن کدوم روش خوبه شارژ یا وصل کردن؟
با تشکر فراوان

sadegh196

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
38
دوستان بنده درگاه پرداخت ملت رو دارم اونایی که میخوام از طریق خرید اینترنتی حداکثر امتیاز رو کسب کنند میتونند با هماهگی با من مبلغ رو پرداخت کنند (به طبع امتیازش رو دریات میکنند)سپس شماره کارت یا شماره حساب ملت بدند همون لحظه وجه به حسابشون برگردونده میشه اینطوری بدون اینکه خریدی بکنید صاحب حداکثر امتیاز خرید اینترنتی میشید

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
دوستان ممنون میشم راهنمایی ام کنید
آیا کیف پول کارت سوخت رو میشه اینترنتی شارژکرد؟
این گزینه همونه؟
مشاهده پیوست 477746مشاهده پیوست 477745

یه سوال هم دارم کیف پول چقدر امتیاز داره؟
کلا این امکان بدرد میخوره ؟
میخوام کارت سوخت پدرم رو به کارت خودم وصل کنم
این بن کارت سوخت چی هست؟
دوستان تجربه دارن کدوم روش خوبه شارژ یا وصل کردن؟
با تشکر فراوان

من چند هفته پیش سوال کردم، گفت از آخر باید با یه دستگاه کارتخوان پین های خریداری شده رو توی کارت سوخت وارد کنی. یعنی عملا فایده ای نداره و همون راحت تره که با یه دستگاه کارت خوان کیف پول کارت سوخت رو شارژ کنی، چون چیپ کارت سوخت آنلاین نیست و باید روی خود کارت شارژ بشه.

در ضمن بعضی پمپ ها رو من دیدم، سه گزینه نقدی، کیف پول و بانکی رو داره. اما یکیش رو دیدم، کیف پول رو نداشت و فقط نقدی و بانکی داشت. در اون حالت باید کارت بانک ملتت رو به کارت سوخت وصل کرده باشی تا بتونی با ورود رمز کارت بانکیت مبلغ رو بدی. در صورتی که بشه از کیف پول داد، رمز خود کیف پول کارت سوخت در حالتی که ست نشده باشه 1234 هست که می زنی و پول رو ازش کم می کنه. فقط باید بیشتر یا برابر مبلغ بنزینی که زدی توی کارتت باشه که عملیات موفقیت آمیز باشه. کیف پول امیتاز کلوپش به نظر میاد بیشتر باشه، اما خب وقت گیر هست، هر بار باید با یه دستگاه کارت خوان شارژش کنی و بعضی پمپ ها (حتی همین جدید ها) گزینه اش رو ندارند. بن کارت سوخت هم نمی دونم قضیه اش چیه.

Last edited:

nima-1390

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان عزیز من بعد از ساعت ها بحث در پیام خصوصی با کاربر sadegh 196 که سعی کردم بحث رو عمومی نکنم و به اینجا نکشونم نهایتا بعد از کلی بی احترامی و فحاشی های وی به اینجانب مجبور شدم که بحث رو علنی کنم و شما دوستان گرامی رو هم در جریان کلاهبرداری و حیله گری این شخص یعنیsadegh 196بذارم
براي تصديق گفته هاي من به تاپيك ((فروش شارژ ایرانسل بصورت خط به خط با 20 درصد تخفیف)) مراجعه كنيد و ببينيد چه آتيشي به پاست.
دوستان این شخص یک کلاهبردار و فریبکار هست و بهش اعتماد نکنید
اگر ازش شارژ میخرید یا هر وسیله دیگه ای بدونین که اصلا احتمال نداره که این شخص پول شما رو به کالایی که ازش میخواید تبدیل کنه
من طی معامله ای که با این شخص داشتم به کلاهبردار بودنش پی بردم.
ایشون تو همین تاپیک نوشته بود: (100 امتیاز با قیمت مناسب فورا خریدارم پیام خصوصی بزنید).
بنده هم بهش پیام خصوصی دادم که من دارم و میفروشم به فلان قیمت.
این شخص هم گفت نه فلان قیمت. من گفتم قیمت میانگین منو شما.
ایشون هم قبول کرد و گفت به این شرط که اول امتیاز رو بفرستی و بعد پول رو واریز کنم و اون هم به این بهانه که من امتیاز و سابقه عضویتم تو پرشین تولز کمه و نمیتونه بهم اعتماد کنه.
من هم گفتم اگر خودت تو شهر من هستی یا دوست و آشنایی در اینجا داری بیا من در حضور خودت یا اون شخص امتیاز رو بهت انتقال بدم و تو هم پول منو بده.
ولی این فرد حتی شهری رو که توش زندگی میکنه رو هم از گفتنش هراس داشت و نگفت.
ایشون به من گفت من سالهاست که تو این سایت سابقه دارم و الم و بلم و تو سابقه عضویتت و فعالیتت کمه.
شماره عضویت شخصی بنام محمود خورسندی رو داد که تولد طرف 31 فروردین هست و گفت امتیاز رو به این انتقال بده.
البته قابل توجه دوستانی که اسم این شخص یعنی sadegh 196 و میخوان: ممکنه این شخص اسم و فامیل خودش محمود خورسندی باشه.
من بهش گفتم تو که تولدت 31 فروردینه از کجا میخوای بدونی که من بهت امتیاز فرستادم؟
گفت تو که فرستادی من از یه اکانت دیگه به همین اکانت امتیاز میفرستم اگه شما فرستاده باشی سیستم میگه که این شخص ظرفیتش برای امتیاز گرفتن تکمیله. دیدم درست میگه. با توجه به سابقه این فرد تو سایت پرشین تولز هم بهش اعتماد کردم و من هم علی رغم میل باطنیم بعد از کلی مراوده در مورد قیمت و اینکه ایشون شرایط و قیمت معامله رو تایید می کنه و قبول داره و من بارها بهش گفتم که من به فضای اینترنت برای معامله اعتماد ندارم و این اعتماد منو به پشیمونی تبدیل نکن دیروز عصر امتیاز رو بعد از اتمام حجت قطعی به محمود خورسندی فرستادم.
بعدش بهش گفتم و این شخص گفت حسابمو چک کردم امتیاز به من نیومده!!

من به خدا و پیغمبر و همه عالم قسم خوردم که من امتیاز رو بهت فرستادم.
جواب این شخص این شد که : قسم کیلو چنده؟
من هم گفتم دوست عزیز به تولد شما که در 31 فروردینه خیلی مونده هنوز و از الان تو سیستم به شما نه امتیازی اضافه میشه و نه پیامی براتون میاد ولی ایشون تنها جوابی که برای من دادن تا دیشب ساعت 2 با بی حرمتی و فحاشی هایی که همه حرفاش لایق خودشه گفت که به من امتیازی نیومده و پیامی هم تو باشگاه نیومده.
من هم گفتم پیام یا امتیاز تا روز تولد نمیاد برات.
پیام انتقال امتیاز به پروفایل من اومده. گفتم ایمیلتو بده من از اون صفحه ای تو پروفایلم که نشاندهنده انتقال امتیاز من به شماست رو بهت ایمیل کنم بهت ثابت بشه.
این شخص من هرچقدر اصرار کردم ایمیلشو به من نداد.
کلا از دادن کوچکترین اطلاعاتی به همه واهمه داره و تفره میره.
از طرفیم میگفت عکس کیلو چنده و با فتوشاپ عکس درست میکنی. من هم میگم انسان من با فتوشاپ تا به حال کار نکردم.
حتی من از پروفایل باشگاه یکی از دوستام که بالای 110 امتیاز داره دیشب برای اثبات اینکه امتیاز بهش انتقال دادم اقدام به انتقال امتیاز مجدد کردم ولی سیستم اجازه این کارو ندادو گفت که این شخص امتیاز گرفته و دیگه مجاز به گرفتن امتیاز نیست و این یعنی امتیاز ارسال شده دیروز عصر بنده به ایشون منتقل شده و ثبت شده بود. من این رو هم بهش گفتم و گفت به من اضافه نشده!!
منم گفتم آخه قبل از 31 فروردین سال بعد که امتیاز بهت اضافه نمیشه!! مگه قرار نبود روش چک کردن اینکه من امتیاز رو انتقال دادم بهت به همین صورت باشه؟!!
جواب نهایی این شخص پس از فحاشی های بیشرمانه به من دیشب این شد: (الان به دوستم که مدیر ارشد سایت هست پیام میدم که از سایت اخراجت کنه ای پیتو ببنده)

از صبح تا حالا هم صبر کردم شاید این تبهکار بره از بانک پیگیری کنه و ببینه که من بهش امتیاز انتقال دادم و بیاد پولمو بده. حال اومده با کلی فحش های رکیک لایق خودش به من پیام داده که : ((...... مسخره کردی منو؟ امروز رفتم بانک میگن هیچ امتیازی بهت انتقال داده نشده برو هر ........ . من با یکی توافق کردم قرار شده امتیازو بعداز ظهر بهم منتقل کنه نخواستم دیگه ازت 1 روزه منو مسخره کردی ...... .الانم پیام میدم که رسیدگی کنن به تو .....))
دوستان اگه شما هم میخواید مثل من نتیجه اعتمادتون به این فرد رو ببینید و در مقابل مودب صحبت کردنتون یک سری حرف های رکیک بشنوید با این شخص معامله کنید.
من نمیدونم تکلیف کسی که بر اساس سوابق بازارچه کسی بهش اعتماد میکنه و اول بهش امتیاز رو انتقال میده به این امید که اون پول رو بهش واریز کنه چیه؟
آیا مدیران پرشین تولز کمکی به اشخاصی که این افراد کلاهبردار براساس امتیاز بازارچه شون بهشون اعتماد میکنن چیه؟
با تشکر از تمام کسانی که با معامله نکردن با چنین اشخاص کلاهبرداری شرشون رو از سایتهای معتبری مثل پرشین تولز کم میکنن.
و با تشکر از مدیران محترم پرشین تولز که با پیگیری کلاهبرداری چنین اشخاصی اعتبار سایت رو کماکان بالا و فضای سایت رو قابل اعتماد نگه می دارن.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
مشکل با درگاه خدمات اینترنتی بانک ملت

سلام خدمت دوستان ! امروزمیخواستم وارد قسمت خدمات بانک داری اینترنتی بانک ملت بشم یعنی اینجا https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/

هرچی رمزعبورمو زدم مینوشت رمز عبور اشتباهه ( از روشن بودن caps lock و زبان انگلیسی ) مطمئن بودم !

به جایی رسید که که اول 3 دقیقه بعد 7 دقیقه بعد 40 دقیقه و حالا هم 1 روز دیگه میتونم پسوورد وارد کنم !

برای بازیابی رمز عبور باید چیکار کنم ؟​

Last edited:

beny98

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام...
دوستان مدتی بود به سایت باشگاه سر نزده بودم..امروز حس کردم امتیازم کم شده...بعد از رسیدن سر رسید هر دوره امتیاز کسب شده میسوزه؟؟دوره ها جه مدتی هستند؟میخوام امتیازامو به سیصد برسونم...و امتیازامو اصلا خرج نکنم...مشکلی نیس؟
ی عکس از پنلم میذارم...الان 74 امتیاز دارم....شروعش از 0 بوده؟؟

Capture.JPG

webster.

Registered User
لایک‌ها
94
مشکل با درگاه خدمات اینترنتی بانک ملت

سلام خدمت دوستان ! امروزمیخواستم وارد قسمت خدمات بانک داری اینترنتی بانک ملت بشم یعنی اینجا https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/

هرچی رمزعبورمو زدم مینوشت رمز عبور اشتباهه ( از روشن بودن caps lock و زبان انگلیسی ) مطمئن بودم !

به جایی رسید که که اول 3 دقیقه بعد 7 دقیقه بعد 40 دقیقه و حالا هم 1 روز دیگه میتونم پسوورد وارد کنم !

برای بازیابی رمز عبور باید چیکار کنم ؟​
باید به شعبه ای که حساب باز کردید برید و درخواست تغییر رمز بدید

بالا