برگزیده های پرشین تولز

بازار مخصوص پوشاک بانوان و بلوز ترک و تایلندی و ... در تهران کجاست؟

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
نه داداش گل
تجریش خودشون یا جنس میارن یا از پایین میگیرن . مغازه رفیقم تیشرت گذاشته بود هشتاد تومن در حالی که تو سعدی تیشرت ترک رو گذشته بود بیست و پنج تومن .
ولی سعدی هم میدونم مرکزش نیست یه جایی سمت بازاره بزرگه , یه زمانی دنبال فروش تیشرت بودم رفتم ولی پیدا نکردم :D
در کل شمایی که میخوای عمده بخری باید دو روز بیای و حسابی بگردی , پیشنهادم میکنم فردا صبح بیای تموم شه بره نخوری به رمضون به عنوان مسافر اذیت بشی .

from Lg

شماره تماس یا سایت ندارن اینا؟

badform

Registered User
لایک‌ها
97
من تو این صنف نیستم ولی توی بازار بزرگ بپرسی از چند نفر بهت آدرس می دن...خودم یکی دوبار که رفته بودم برای خرید پوشاک، توی کوچه برلن و حومه اش هم عمده فروشی های خوبی بود.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
زنونه مجلسی می خوای یا اسپرت !؟

کار ترک که دیگه فکر نکنم کسی تهران بیاره اونم عمده ، برای شلوار چینی می تونی بری سرای ملی توی بازار بزرگ . توی پیراهن و از این چیزای زنونه هم زیاد هست .

برای لباس مجلسی : برو چهار راه امیر اکرم ، به شرط فروش هم میدن معمولا که اگه نفروختی می تونی ببری و تعویض کنی .

برای شلوار جین ترک هم برو پاساژ تقوی توی بازار بزرگ هست ، چندتا برند خوبه ترک هست ، Big Time و Rivolt که الته این دومی فکر کنم تازگیها توی تهران تولید میشه

ولی در کل برای کار زنونه یه سر برو درگهان قشم خیلی بهصرفه تر هست . البته الان تولیدهای ایران هم قیمتهاشون خوب در میاد .

من خودم بیشتر کار مردونه انجام میدم ولی اگه بازهم چیز خاصی خواستی ندا بده هر از چندی تایلند و چین میرم خواستی ب

new business

Registered User
لایک‌ها
76
هر کدوم از دوستان پوشاک زنونه و شلوار جین وشال وروسری میخوان میتونند ایمیل و شماره تماسشون رو برام تو پ.خ بفرستند تا کاتالوگ و قیمت واستون بفرستم پوشاک ترک و چین با کیفیت و قیمت مناسب تضمینی

ollg

Registered User
لایک‌ها
11
هر کدوم از دوستان پوشاک زنونه و شلوار جین وشال وروسری میخوان میتونند ایمیل و شماره تماسشون رو برام تو پ.خ بفرستند تا کاتالوگ و قیمت واستون بفرستم پوشاک ترک و چین با کیفیت و قیمت مناسب تضمینی
Slm pekh bedinman shalvar omde mikham

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
سلام من رفتم خرید از بازار بزرگ خرید کردم بازار رو نیگاه کردم هم جنس خوب داشت و هم جنس معمولی قیمتها یه خورده بالا بود البته اگه خوب بگردین بهتر هم پیدا میکنید
مکن از بازار مسگر ها خریدم رو کردم

تیشرت زنونه با رنگ بندی و طرح بندیهای مختلف فری سایز 4000 تا 4400هزار تومان خریدم شد
تیشرت زنونه با رنگ بندی و طرح بندی قواره بلند 5000 تا 5500 هزار تومان خریدم شد
تاپ های فری سایزمم با رنگ بندی و طرح بندی از 3500تا 4500 هزار تومان خریدم شد
شلوارک زنونه 1800 تومن حراجی 5000 تومان جنس متوسط و پر فروش و شلوار زنانه 5000 تومان

البته قیمت های ارزون تر هم هست و قیمتهای گرون تر هم با کیفیت عالی پیدا میشه من قبلا هم از اینجا خرید کردم اکثر یا تولید داخل هستن یا چینی .تایلندی که از تایلندی بودنش الان اطمینان کامل ندارم

خیابان جمهوری هم رفتم کیلی عمده فروش و تولیدی لباس بود ولی قیمت هاش از مسگر ها بالاتر بود و فقط توی پاساز علی میتونید قیمت مناسب گیر بیارید
پاساز حافظ روبه روی پلاسکو رو هم خیلی تعریف کردن

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام من رفتم خرید از بازار بزرگ خرید کردم بازار رو نیگاه کردم هم جنس خوب داشت و هم جنس معمولی قیمتها یه خورده بالا بود البته اگه خوب بگردین بهتر هم پیدا میکنید
مکن از بازار مسگر ها خریدم رو کردم

تیشرت زنونه با رنگ بندی و طرح بندیهای مختلف فری سایز 4000 تا 4400هزار تومان خریدم شد
تیشرت زنونه با رنگ بندی و طرح بندی قواره بلند 5000 تا 5500 هزار تومان خریدم شد
تاپ های فری سایزمم با رنگ بندی و طرح بندی از 3500تا 4500 هزار تومان خریدم شد
شلوارک زنونه 1800 تومن حراجی 5000 تومان جنس متوسط و پر فروش و شلوار زنانه 5000 تومان

البته قیمت های ارزون تر هم هست و قیمتهای گرون تر هم با کیفیت عالی پیدا میشه من قبلا هم از اینجا خرید کردم اکثر یا تولید داخل هستن یا چینی .تایلندی که از تایلندی بودنش الان اطمینان کامل ندارم

خیابان جمهوری هم رفتم کیلی عمده فروش و تولیدی لباس بود ولی قیمت هاش از مسگر ها بالاتر بود و فقط توی پاساز علی میتونید قیمت مناسب گیر بیارید
پاساز حافظ روبه روی پلاسکو رو هم خیلی تعریف کردن

قیمتای شما قیمت تک فروشیه یا ماله یه جین هستش؟

یکی از دوستان 4 روز پیش قشم بود میگفت من بازار تهران رو زیر رو کرده بودم قیمتا بالا بود و جنسا به نسبت قیمت بی کیفیت، با قطار رفته بود قشم و 1 تومن جنس خریده بود میگفت خیلی عالی بوده کیفیت خوب و ارزون.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اگه بدونی قشم کجاش بری خیلی قیمت های خوبی گیرت میاد. ما خودمون سالی یک دفعه میریم قشم خرید لوازم مصرفی مون رو انجام میدیم...راااحت هزینه سفرمون در میاد انگار یک سفر رایگان رفتیم:eek:

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
دوستان دیگری اطلاعات بیشتری ندارند؟

pooga

Registered User
لایک‌ها
188

یکی از دوستان 4 روز پیش قشم بود میگفت من بازار تهران رو زیر رو کرده بودم قیمتا بالا بود و جنسا به نسبت قیمت بی کیفیت، با قطار رفته بود قشم و 1 تومن جنس خریده بود میگفت خیلی عالی بوده کیفیت خوب و ارزون.

سلام نه من قیمت هام جین بوده و نیم جین و حتی تعداد مثلا یکی رو 25 تا برداشتم یکی دیگه 15 و چندتا 6....فروش هم خدا رو شکر با اینکه ماه رموضان بوده ولی خوب بوده...در رابطه با قشم هم عرض کنم که اقواممون اونجا هستن البته بندر عباس می گفتن قیمت های خوبی داره البته خوب اینجور بگم که یه تاپ 6000 تومان خریدش ولی باکیفیت و خارجی و عالی که بیشتر جنسها از دبی چین و تایلند میاد البته جنسهای هندی و پاکستانی هم فک کنم داشته باشه من فروشنده عمده نیستم ....خریدی که کردم رو قیمتهامو بهتون دادم متوجه باشید که بازار تهران رو بگردی قیمت خوب پیدا میشه بعد هم توی یک روز نمیتونین قیمت مناسب گیر بیارین چون جاهای مختلف هست همین بازار مسگرهای تهران رو بخوای قیمت جنسهاشو بگیری 2 روز طول میکشه چه برسه به جمهوری پاساز حافظ و پاساز علی (چهار راه افغان که از یک راننده تاکسی شنیدم که تولیدی افغانی هاست زیر قیمت و کیفیت خوب)..... قشم خوبه ولی برای 1 میلیون خرید صرف نداره بره ادم اونجا خرج سفر رفت و بگشت حدود 200 شاید تموم شه بعدشم برای بندرعباس قطار هست و اونجا باید با لنج رفت... یه بارم شنیدم یه جزیره مال امارات هستش که نزدیک ایران و جنسهای قاچاق از اونجا بیشتر میاد 200 هزار میگیرن شوتی ها جنسو میارن تو بندرعباس بهتون تحویل میدن البته شنیدم ها خودم از این جور کاسبی های غیر قانونی خوشم نمیاد

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391

چطوری میارن جسنارو؟
با همون قطار میارن؟

zapataxxl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زنونه مجلسی می خوای یا اسپرت !؟

کار ترک که دیگه فکر نکنم کسی تهران بیاره اونم عمده ، برای شلوار چینی می تونی بری سرای ملی توی بازار بزرگ . توی پیراهن و از این چیزای زنونه هم زیاد هست .

برای لباس مجلسی : برو چهار راه امیر اکرم ، به شرط فروش هم میدن معمولا که اگه نفروختی می تونی ببری و تعویض کنی .

برای شلوار جین ترک هم برو پاساژ تقوی توی بازار بزرگ هست ، چندتا برند خوبه ترک هست ، Big Time و Rivolt که الته این دومی فکر کنم تازگیها توی تهران تولید میشه

ولی در کل برای کار زنونه یه سر برو درگهان قشم خیلی بهصرفه تر هست . البته الان تولیدهای ایران هم قیمتهاشون خوب در میاد .

من خودم بیشتر کار مردونه انجام میدم ولی اگه بازهم چیز خاصی خواستی ندا بده هر از چندی تایلند و چین میرم خواستی ب

سلام
من در خصوص شلوار جین و کتان اطلاعات می خواستم. در خصوص تولید کننده های خوب و حرفه ای و آدرس و تلفن.
اگر شماره خودتون رو لطف کنید ممنون میشم. جعفری

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
ببین دوست عزیز من حودم لباس فروشم تو گیلان از قشم لباس آوردم از تهران آوردم بگردی پیدا میکنی مهم فروختنش شرط اول مکان یعنی جایی ک محل رفت و آمد مردم باشه شرط دوم سرمایست هرچه زیاد تر بهتر شرط سوم قیمت باید زیر قیمت با سود کم بدی تا بخرن ازت من ک جام خوب نیست کلا تو این بازار داغون زده شدم میخوام جمع کنم شغل دیگه بزنم؛تهران بازار بزرگ نزدیک توپخونه هست میری چهارسوق بزرگ سرای ملی کوچه برلند اگه اشتباه نکنم باید خیلی بگردی قیمت خوب پیدا کنی در مورد قشم هم تا آشنا نداری نرو خودت ک نمیتونی بیاری باید چترباز بیاره واست آشنا نداشته باشی ممکن بارتو بدزدن تولید کننده های داخل هم مستقیم خیلی ها نمیفروشن خودشون مغازه دارن تولیدکننده ای ک بخواد مستقیم بفروشه یا باید گرون بده ک ازش نمیخرن یا ارزون ک در رقابت با کشورهای خارجی حذف میشن سرمایت هم 20 تا 30 ملیون حداقل باید باشه

zapataxxl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین دوست عزیز من حودم لباس فروشم تو گیلان از قشم لباس آوردم از تهران آوردم بگردی پیدا میکنی مهم فروختنش شرط اول مکان یعنی جایی ک محل رفت و آمد مردم باشه شرط دوم سرمایست هرچه زیاد تر بهتر شرط سوم قیمت باید زیر قیمت با سود کم بدی تا بخرن ازت من ک جام خوب نیست کلا تو این بازار داغون زده شدم میخوام جمع کنم شغل دیگه بزنم؛تهران بازار بزرگ نزدیک توپخونه هست میری چهارسوق بزرگ سرای ملی کوچه برلند اگه اشتباه نکنم باید خیلی بگردی قیمت خوب پیدا کنی در مورد قشم هم تا آشنا نداری نرو خودت ک نمیتونی بیاری باید چترباز بیاره واست آشنا نداشته باشی ممکن بارتو بدزدن تولید کننده های داخل هم مستقیم خیلی ها نمیفروشن خودشون مغازه دارن تولیدکننده ای ک بخواد مستقیم بفروشه یا باید گرون بده ک ازش نمیخرن یا ارزون ک در رقابت با کشورهای خارجی حذف میشن سرمایت هم 20 تا 30 ملیون حداقل باید باشه

سلام دوست عزیز
خیلی از لطف شما سپاسگذارم. سرای ملی و کوچه برلند را نمی دانم کجاست ولی بازار بزرگ رفته ام. امکان دارد که آدرس دقیقتر بدهی یا اینکه از جاهایی که خرید کرده ای کارت ویزیت هم گرفته ای. متشکر می شوم اگر بیشتر راهنمایی کنی.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما لطف داری ولی برای خرید خودت بگردی بهتره ممکن چیزای بهتری پیدا کنی اونجام وارد بشی بپرسی آدرس میدن بهت

floppyrisk

Registered User
لایک‌ها
62
سلام
برای جنس ترک یا تایلندی: بازار بزرگ : پاساژ رضا ( هم عمده و هم تکی می فروشند از هر چی خوشت اومد برو تو صحبت کن) پاساژ کویتی های رضایی ( کنار پله های مسجد امام) خیابان فلسطین چهار راه امیر اکرم
برای جنس چینی : همه موارد بالا به علاوه بازار بزرگ پاساژ سرای ملی
اما یه فروشنده ها و باربرهایی هستند که جنسهای بهتر را به قیمت بهتر در تهران می فروشند که هیچ کس از جمله خود من اینها را معرفی نمی کنیم و برای خودمان نگه می داریم

یک نکته خیلی مهم
وقتی شما می گویید ترک و تایلندی می خواهید بفروشید یعنی دنبال جنس شیک می گردید جنس شیک هم سلیقه انتخاب کردن می خواهد هم باید به قیمت درست و بالاتر از متوسط و هم در مغازه قوی
فروخته شود
هر کدام از موارد بالا را اشتباه کنید مغازه ضعیف می شود
برای سلیقه حتما یک خانم با خودتان برای خرید ببرید
برای قیمت حتما قیمت خرید را در 2 یا 2.5 ضرب کنید وگرنه حتما مغازه ورشکست می شود البته به مامور اتحادیه باید بگویید 25 درصد سود می کنید
هیچ و قت جنس خوب را ارزان نفروشید
دکور و نمایش جنس و ویترین زدن را باید درست انجام دهید
باید با قیمت بالا و دکور و جنس شیک سعی کنید فقط مشتری پولدار وارد مغازه شود

savernet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برای جنس ترک یا تایلندی: بازار بزرگ : پاساژ رضا ( هم عمده و هم تکی می فروشند از هر چی خوشت اومد برو تو صحبت کن) پاساژ کویتی های رضایی ( کنار پله های مسجد امام) خیابان فلسطین چهار راه امیر اکرم
برای جنس چینی : همه موارد بالا به علاوه بازار بزرگ پاساژ سرای ملی
اما یه فروشنده ها و باربرهایی هستند که جنسهای بهتر را به قیمت بهتر در تهران می فروشند که هیچ کس از جمله خود من اینها را معرفی نمی کنیم و برای خودمان نگه می داریم

یک نکته خیلی مهم
وقتی شما می گویید ترک و تایلندی می خواهید بفروشید یعنی دنبال جنس شیک می گردید جنس شیک هم سلیقه انتخاب کردن می خواهد هم باید به قیمت درست و بالاتر از متوسط و هم در مغازه قوی
فروخته شود
هر کدام از موارد بالا را اشتباه کنید مغازه ضعیف می شود
برای سلیقه حتما یک خانم با خودتان برای خرید ببرید
برای قیمت حتما قیمت خرید را در 2 یا 2.5 ضرب کنید وگرنه حتما مغازه ورشکست می شود البته به مامور اتحادیه باید بگویید 25 درصد سود می کنید
هیچ و قت جنس خوب را ارزان نفروشید
دکور و نمایش جنس و ویترین زدن را باید درست انجام دهید
باید با قیمت بالا و دکور و جنس شیک سعی کنید فقط مشتری پولدار وارد مغازه شود

جسارتا آیا برای کالاهایی که گفتین هم فاکتور رسمی بر اساس قیمتی که گفتین میدن که مشکلی بابت فروششون نداشته باشیم ؟ بعدا اگر زنگ بزنن قیمت رو درست اعلام میکنن؟

floppyrisk

Registered User
لایک‌ها
62
جسارتا آیا برای کالاهایی که گفتین هم فاکتور رسمی بر اساس قیمتی که گفتین میدن که مشکلی بابت فروششون نداشته باشیم ؟ بعدا اگر زنگ بزنن قیمت رو درست اعلام میکنن؟
وقتی اتحادیه از لباس فروش می خواد که 25% سود کنه یعنی داره به لباس فروش ظلم می کنه
بنابراین لزومی نداره شما با اتحادیه صادقانه برخورد کنید
و اینکه وقتی به مامور اتحادیه فاکتور نشون می دین فقط یه نگاه می کنه و بهتون پسش می ده دیگه صحت و سقمش رو چک نمی کنه

بالا