برگزیده های پرشین تولز

بازار یابی شبکه ای

mohammad041

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
دوست عزیز دوستانه عرض میکنم سراغ چنین شغل کاذبی نرید.
  1. اولا که درآمدش حلال نیست و از هر مرجع تقلیدی سوال کنید درامدش رو حرام میدونن ( گرچه لیدرهای این مجموعه ها به طرق مختلف سعی در ماست مالی کردن این موضوع دارن).
  2. دوم به هیج وجه قانونی که مصوب مجلس باشه و این شرکت ها رو تایید کرده باشه ، وجود خارجی نداره!
علاوه بر اینها هیچ وقت به اون درآمدی که در ابتدای کار تصور میکنید نخواهید رسید و فقط و فقط دارید جیب بالادستی ها رو پرپول میکنید.
یاعلی
موفق باشید

ArasWeb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
  1. اولا که درآمدش حلال نیست و از هر مرجع تقلیدی سوال کنید درامدش رو حرام میدونن ( گرچه لیدرهای این مجموعه ها به طرق مختلف سعی در ماست مالی کردن این موضوع دارن).
  2. دوم به هیج وجه قانونی که مصوب مجلس باشه و این شرکت ها رو تایید کرده باشه ، وجود خارجی نداره!
علاوه بر اینها هیچ وقت به اون درآمدی که در ابتدای کار تصور میکنید نخواهید رسید و فقط و فقط دارید جیب بالادستی ها رو پرپول میکنید.
یاعلی
موفق باشید
سلام
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید ولی بنده با جستوجویی که توی گوگل کردم به این سایت برخورد کردم
http://fastforward.ir/استفتا-از-مقام-معظم-*****-درباره-بازار/
با این وجود مقام معظم ***** تایید میککند این شرکت های شبکه ای رو

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
یاعلی
موفق باشید
سلام.
دوستان در حال حاضر که هیچکس از من شناختی نداره بگم ماهانه 360 میلیون درآمد دارم کسی باور نمیکنه ولی اگه عکس 10 گردش حسابم رو بفرستم با شماره پیگری این اعداد و ارقام برای دیگران قابل هضم تره میشه . ولی وقتی بعضا دوستان نتورکر از درآمد ماهانه لیدر هاشون صحبت میکنن مبناو منبعشون قسمتی از یوزر شخصی هر نتورکر در پرتال اصلی کمپانی مذکور باشه که به راحتی میشه جعلش کرد نمیشه به گفته هاشون اعتماد کرد. پس در نتیجه تا زمانیکه سند رسمی مثل 10 گردش سه ماه اخر حساب طرف مقابل رو ندیدن هیچ توجیحی نداره که فرد راست گفته باشه.
از طرفی وقتی یه ارگان دولتی میاد و مجوز کار و فعالیتی رو صادر میکنه پس از نظر شرعی و حقوقی اون شرکت مشکلی نداشته.

Last edited:

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
یعنی لافه؟

یکی تو اهواز اومده بود از این شهر به اون شهر سفر میکنه و راجیف میبافه به خورد پایین دستاش میگکن ماهیی ۱۱ ۱۵ ت میخوره از این کار

اخرش نفهمیدم ومیشه نمیشن . الان شهرستانارو بدتوری پر کردن اساسی

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
منم توش بودم و اومدم بیرون . در مورد کیفیت محصول و قطع رابطه و علافی و غیره و ذالکش صحبت نمیکنم ولی چون شما ها نگرفتین دلیلی نداره که نده
کاری با عدد و رقم پرت کردن ندارم ولی در آمدهای بالا توش زیاد هست اگر کسی تونسته باشه 3 4 سال یه پشت توش کار کرده باشه با مجموعه خوب
وقتی 200 300 تومن میده مطمئن باش 50 60 میلیون هم میده چرا چونکه سودش توشه.جنسشو داره میفروشه 30 40 درصد حداقل از روش بر میداره باقیشو میکنه هزینه و شیتیل این و اون و سهم بازاریاباش و غیره و ذالک .
شدیدا هم توصیه میکنم اگر کسی هستی که 100 200 نفر شل و پل کنارتن که دسترسی به اینترنت و هیچی ندارن و دنبال تحقیق و فلان و بیسال هم نیستن بری تو یکی از شرکتا که موفق بشی

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
باسلام
بنده قصد دارم بازاریابی شبکه ای یا اصطلاحا نتورک مارکتینگ رو توضیحاتی مختصر درمورد کارش بدم.

اصل نت ورک مارکتینگ برمیگرده به سالها پیش از شرکت الماس که طرح باینری یا عضوگیری مبنای2 رو بوجود آورد و بعد ادامه دهنده شرکت الماس شرکتهای اروپایی که مورد تایید wto در اتحادیه اروپا با داشتن طرح درآمدزایی از جمله گلد کوئست و گلد ماین و ...
من از شرکتی مثل گلد کوئست QI یا کوئست اینترنشیونال شروع میکنم.

کار شرکت هرمی گلد کوئست بسیار علمی و طرح حساب شده بود که شخصی بنام برایان بین مایر اولین شخصی که در این شرکت سرمایه عظیمی را خرج کرد و توسط مهندسان و روانشناسان بسیاری این توجیح اقتصادی عملی شد و پیش بینی کردند که تا سال 2015 90درصد بازار به این سمت کشیده خواهد شد یعنی به سبک نت ورک مارکتینگ بازاریابی خواهند کرد اما دریغ از اینکه ایران خودش ویران کننده این فرهنگ خواهد بود بگذریم

استراتژی گلد کوئست بدین صورت بود که شخص قبل از ورود و شروع کار توسط معرف معرفی کار خواهد شد یعنی شما نفر رو به شرکت معرفی و نفر پرزنتور با هماهنگی در آفیس محل کار در فضای آرام و سنگین همراه با دکوراسیون جذاب و شیک و نفر پرزنتور با پرستیژی مهندسانه موبایلی باکلاس و کیف سامسونت در دست و هنسفری درگوش وارد اتاق پرزنتی میشه که شما منتظرید جناب مهندس چه شکل و شمایلی داره و باسلام و احوالپرسی باپرستیژ از شما میپرسه میدونی برای چی اینجایی و شما هم جواب میدی نه متاسفانه فقط بهم گفتند برات یه کار سراغ دارم و اون از شما میپرسه میدونی نت ورک مارکتینگ چی هست... تا اینکه با درآوردن کاتالوگ از کیف سامسونت شروع به توضیحات و معرفی کار نت ورک مارکتینگ میکنه و بعد به شما میگن در انتخاب مختارید و اصلا خودشون مشتاق نشون نمیدن که همین کارها باعث ورود شما خواهد شد .

سوال اینه که چگونه شما رو وارد کردن و این رفتارهای عجیب اونها چیه و چرا چنین رفتارهایی دارند

پاسخ اینه که با آموزشهای لازم از سوی شرکت گلد کوئست از رفتارشون گرفته تا نحوه عضو گیری و عضوگیری و درآمد زایی همه و همه توسط آموزش باعث بوجود اومدن چنین فضایی میشوند

پس از تایید شما و اشتیاق عضویت شما اقدام به ورود به شرکت خواهید کرد و به شما شروع به آموش میکنند حتی رفتارتان را عوض میکنند از جمله احترام به بالاسری و درمقابل بالاسری بلندشدن و خلاصه احترام کامل که اگه همین احترام برای پدر مادرت میگذاشتی چقدر ارزشش بالاتر بود.

بعد از آموزش شما باید پول جور میکردی برای عضویت که از روش فال قرض عمل میکردی اسم همه دوستات به ترتیب اولویت مینوشتی ازشون پول میگرفتی و بعد خرید میکردی وقتی پولت جور شد بهت وعده میدادن تو بعدا به پول که رسیدی با اولین پورسانت قرضت پس میدی بعد شما میرفتی با وعده های پولدار شدن و رویایی کردنتون قرض میگرفتی و حس مسئولیت پول قرض که بدوشت بود موظفت میکرد برای پول مردم پس دادن باید هرطور که شده دو تا زیر مجموعه بگیری برای دریافت پورسانت.
شما دو تا عضو مثل خودت میاوردی و عضو میگرفتی با همون شیوه وه خودت وارد شدی عضوشون میکنی اما این در حالت خوش بینانه است که دو عضو ورود بشن با تبلیغات ایران و جا انداختن اینکه گلد کوئست حرام است و درآمدش اشکال داره و ضربه به اقتصاد میزنه و کلاهبرداریه و پولتون از دست میدید کسی اعتماد نخواهدکرد

سکه طلای 24 عیار و وکیشن یا تور تفریحی خارجی جزو محصولات گلدکوئست هست به محض ورود دونفر زیر مجموعه به شرط تعادل یعنی یک نفر سمت راست و یک نفر سمت چپ 250دلار بهت میداد یعنی باید دونفرت طلا و وکیشن بخره که شما 250دلار گیرت بیار این در لول اول بود اما وقتی زیر مجموعه هات همگی تعادل کامل بزنن شما 500 دلار گیرت میاد و الی آخر

امی اگر زیرمجموعه های نفرات مستقیم شما یک نفر سمت چپ یک نفر سمت چپ ورود کنه و سمت راستت یک نفر سمت راست ورود کنه شما اون موقع 250 دلار گیرت بیاد
اما اگه سمت راستت بینهایت زیرمجموعه بگیره و سمت چپت مجموعه نگیره هیچی گیرت نمیاد اونوقت نیخوای چیکار کنی

اما معایب شرکت هرمی
محصول و وکیشن توسط پست fedex ارسال میشه اما چون fedex پست آمریکاییه و ایران و آمریکا باهم رابطه ندارن محصول دستت نمیرسه اما در کشور دبی دفتر نمایندگی دارن میتونی بری اونجا تحویل بگیری

پول مستقیم به کارتت واریز نمیشه باید یک حساب بین المللی داشته باشی بهش میگن credit cart
پول شما درصورت انصراف برگشت داده نمیشه
طلای شما بفروش نخواهد رفت یعنی محصول کلکسیونیه بدرد تجارت و فروش اصلا نمیخوره
طلای شما در ضرابخانه ضرب شده و پس از ضرب طلا و تحویل محصول قابل فروش نیست

شرکتهای هرمی دیگه هموبرو ببین جنساشون یا بدرد نخور و بنجله کسی نمیخرش یا جنسش از قیمت توی بازار گرونتره.میفروشنش به دوستای شما باقیمت گرونترکه اصلا ارزش نداره

وقتی شما شروع به پرزنت میکنید دوستاتون دعوت میکنید هیچکس قبول نمیکنه . همون دوستای شما وقتی میگن فلانی تو این کار ماهی اینقدر درآمد داره و فلانی اینقدر داره باور نمیکنه و میگه خودت چقدر داری و میگه هروقت پولدار شدی و دیدم موفق شدی میام چشمت روی هم بزاری میبینی سه تا عضو گرفتی و اونا منصرف شدن میان میگن پولمون بده تو هم خودت نون و تخم مرغ بیشتر که پول نداری میشی کلاهبردار و آبروت میبری زیر سوال هرکس میبینتت تورو به چشم کلاهبردار شرکت کلاهبرداری شناخته میشه چشمت باز کنی همه ترکت کردن هیچ راه برگشتی هم نداری.

فهمیدی چرا از دوستات و آشناهات عضوگیری میکنن .

ازمن گفتن سمت شرکتهای هرمی و زیرمجموعه گیری چه بادواران و چه بیز و گلدماین و گلد کوئست اصلا نرو عمرت هدر میدی

برو یه حرفه یاد بگیر و کسب و روزی حلال کن .
برو مغازه بزن برو کار یاد بگیر .

این راه درسته نه جنس بنجل بدی دست مردم

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
907
دیروز یکی از دوستام بهم زنگ زد گفت یه کار خوب سراغ داره ملت دارن پول در میارن تو هم بیا ، همون اول شصتم خبر دار شد که باید از این نتورک مارکتینگ ها باشه ، صبح اومد که مثلا منو ترغیب کنه ، از همین شرکت بیز صحبت کرد ، دختر خالم داره ماهی 15 میلیون در میاره ، فلانی تو کار موبایل بوده ، مغازه ش رو ول کرده افتاده تو این کار الان چندین برابر قبلا درآمد داره ، خلاصه از این حرفهای رویا پردازانه ، گفتم بهش اولا مردم بی پول هستن همه هشتشون گره نه شون هستش ، قبول نمیکنه چیزی بخرن ،فروشنده نیستم اگر هم بخوام چیزی بفروشم باید به فامیل هامون بندازم و قالبشون کنم ! وجدانم حاضر نمیشه یه مشت کالای بنجل و مسخره رو به اسم اینکه بخوام پولی به جیب بزنم بفروشم ، سریع برگشت گفت نه من خودم کرم ضد آفتاب خریدم واسه آلمانه خیلی هم عالیه ....

متاسفانه تو این کارها اوایل به مردم یاد میدن که دروغ تحویل مخاطبینشون بدن ، بعدا طرف خودش که به این مساله پی می بره دیگه دیر شده ، رفته یه پکیج خریده به هر حال برای اینکه به پول از دست رفته ش برسه میاد حقیقت رو کتمان میکنه ، خلاصه و مخلص کلام این پولها برکت نداره و اول آخرش آینده ای نداره ، تنها اون شرکت داره از روش های روانشناسانه کالاهای بنجلش رو به مردم قالب میکنه

بنظرم سیستم همکاری در فروشی که از این جیمزباند بازی ها و زیرمجموعه گیری ها نداره بهترین روش برای مقابله با این کاره

mohammad041

Registered User
لایک‌ها
42
سلام.
دوستان در حال حاضر که هیچکس از من شناختی نداره بگم ماهانه 360 میلیون درآمد دارم کسی باور نمیکنه ولی اگه عکس 10 گردش حسابم رو بفرستم با شماره پیگری این اعداد و ارقام برای دیگران قابل هضم تره میشه . ولی وقتی بعضا دوستان نتورکر از درآمد ماهانه لیدر هاشون صحبت میکنن مبناو منبعشون قسمتی از یوزر شخصی هر نتورکر در پرتال اصلی کمپانی مذکور باشه که به راحتی میشه جعلش کرد نمیشه به گفته هاشون اعتماد کرد. پس در نتیجه تا زمانیکه سند رسمی مثل 10 گردش سه ماه اخر حساب طرف مقابل رو ندیدن هیچ توجیحی نداره که فرد راست گفته باشه.
از طرفی وقتی یه ارگان دولتی میاد و مجوز کار و فعالیتی رو صادر میکنه پس از نظر شرعی و حقوقی اون شرکت مشکلی نداشته.
هم از نظر شرعی مشکل داره دوست عزیز، هم قانونی که مصوب مجلس باشه و بالطبع شورای نگهبان تایید حقوقی و شرعی کرده باشه اصلا وجود نداره.

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
منو به زور دسوتم برد تو دفترشون
۲۰ تا دختر پسر چوان لیسانس گرفته یا در حال تحیل . مفت مفت نیروی کمارشون میشن و فکر میکن ان برا خودشون کار میکن ان در صورتی که خودشون مشتری ان

mohammad041

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید ولی بنده با جستوجویی که توی گوگل کردم به این سایت برخورد کردم
http://fastforward.ir/استفتا-از-مقام-معظم-*****-درباره-بازار/
با این وجود مقام معظم ***** تایید میککند این شرکت های شبکه ای رو
سلام مجدد، خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه ست.
دوست عزیز اگر توجه کنید در جواب نوشته شده که اگر مصوب مجلس و شورای نگهبان باشه موردی نداره، در حالی که اصلا قانونی در مجلس در این مورد تصویب نشده.

Elahe71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
همش کلاه برداریه من تو شرکت بادران بودم فقط کلاهبرداری یاد میدادن

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام . اون دسته از آدمایی که دارن به هم میگندفلانی ماهی مثلا40 میلیون داره تواین کار درمیاره مطمئن باشید از این خبرا نیست. درآمد کسب کردن به همین سادگی هم که شماها فکرش میکنید نیست ازبین 100000 نفر دونفر ممکنه هم نظرشما باشه یا این کار قبول داشته باشه . نت ورک فقط رویاپردازی و دروغ یادت میده و قتی پولت گرفت ببینم میتونی پولت پس بگیری.

عمرا اگه پولت پس بده. اگه اینقدر پول داشت که نمیومدن سراغ تو که جنسای بنجلشون گرون بفروشند
درضمن درآمد شرکت از کجاست و بگو ببینم خودش چقدر درمیاره که اینقدر بخواد پورسانت بده . اگه دو دوتا چهارتا کنی میفهمی کلاهبرداریه باید سرمردم کلاه بزاری و جنسشون گرون بفروشی تا پورسانت نصیبت بشه

Last edited:

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام مجدد، خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه ست.
دوست عزیز اگر توجه کنید در جواب نوشته شده که اگر مصوب مجلس و شورای نگهبان باشه موردی نداره، در حالی که اصلا قانونی در مجلس در این مورد تصویب نشده.
سلام .
دوست عزیز من از شرع و احکام دین به اندازه سردرمیارم که نیاز معمولی خودمو برطرف کنم . من ار مصوبات مجلس خبری ندارم .یعنی فرصت نمیکنم بای اخبار و تلوزیون بشینم . ولی وقتی سازمان صنعت معدن تجارت و اداره اصناف میاد به این قبیل شرکت ها اجازه کار میده پروانه کسب و... صادر میکنه نشون دهنده این که کار این قبیل شرکت ها از نظر دولت موردی نداره . متذکر میشم که من دقیقا نمیدونم چندتا از این قبیل شرکت ها مجوز کار دارن ولی تا اونجایی که خاطر هست چندتا از این شرکت ها اجازه کار دارن. یا علی.

mohammad041

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
نیاز نیست پای تلویزیون بشینید، یه سرچ ساده بزنید متوجه میشید که مصوبه دولت و مجوز ها چیزی جز رانت نیست. هیچ قانونی در این زمینه مصوب مجلس نیست.

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
نیاز نیست پای تلویزیون بشینید، یه سرچ ساده بزنید متوجه میشید که مصوبه دولت و مجوز ها چیزی جز رانت نیست. هیچ قانونی در این زمینه مصوب مجلس نیست.
مجوز داره. بقیه اش برام مهم نیست هر چند به نظر من نتورک چیز جالبی نیست جز وقت تلف کردن

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
سایت و محصولات جانسو رو ببینین ( از قبیل چای مشهور شهرزاد ) با صد تومان خرید اولیه هم میتونین عضو بشین
خواستین بهم خبر بدین
http://jansu.ir/

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بالا