برگزیده های پرشین تولز

بازی کنید و حسابی بیت کوین بدست بیارید ( بدون هیچ گونه سرمایه گذاری و زیرمجموعه گیری )

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
سلام من سایت مانیتور دارم و باهاش ماهی حداقل 200 دلار در میارم گاهی بیشتر هم میشه حدودا تا ماهی یک میلیون شده ازش در بیارم سوال من اینه این سایتی که معرفی کردید درامدش اونقد میتونه باشه که من که حداقل ماهی 200 دلار دارم رو هم راضی کنه یا نه وقتمو تلف نکنم.چون برخی مبلغها مثل 10 سنت و 30 سنت و 50 سنت برا برخی که روزی یه سنت درامد دارن زیاده برای کسی مثل من که حدودا 7 تا 10 دلار در روز درامد دارم نه حالا شما نظرتون چیه ضمنا من تا حالا بازی استراتژِکی بازی نکردم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام من سایت مانیتور دارم و باهاش ماهی حداقل 200 دلار در میارم گاهی بیشتر هم میشه حدودا تا ماهی یک میلیون شده ازش در بیارم سوال من اینه این سایتی که معرفی کردید درامدش اونقد میتونه باشه که من که حداقل ماهی 200 دلار دارم رو هم راضی کنه یا نه وقتمو تلف نکنم.چون برخی مبلغها مثل 10 سنت و 30 سنت و 50 سنت برا برخی که روزی یه سنت درامد دارن زیاده برای کسی مثل من که حدودا 7 تا 10 دلار در روز درامد دارم نه حالا شما نظرتون چیه ضمنا من تا حالا بازی استراتژِکی بازی نکردم

خیر عزیز
بازی Bestfruitfarm حداقل به 6 ماه فعالیت جهت درآمد روزانه 2 دلار احتیاج داره و بعد از اون به صورت صعودی بالا میره مگه اینکه حداقل 2 الی 3 زیرمجموعه فعال داشته باشید یعنی کسی که هم Bonus روزانه و ... رو دریافت کنه و هم واریزی داشته باشه
بنده خودم هم درآمد اصلی اینترنتی که دارم از این بازی ها تامین نمیشه !! در همین انجمن کسب درآمد برداشتم در 12 روز رو گذاشتم ( پیش بینی فوتبال )

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
این ایتم چیه به چه درد میخوره؟

بالا