برگزیده های پرشین تولز

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
ببخشید ی سوال دیگه
تو سایت زدید در صورت خرید حجم های زیر 60 گیگ هزینه حمل به عهده خودمون میباشد؟؟؟؟

بله در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال که در حدود 4500 تومان می باشد بر عهده کاربران است.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
بنده سه روزه فایل با لینک مستقیم رو زدم از سرور ایران هنوز دانلودش شروع نشده . برای چندین قسمت انیمیشن.
اگه بخواد واسه هر سری لینک این همه طول بکشه خوب باید واسه هر دفعه که میخوام یه سری دریافت کنم که باید یک دو هفته طول بکشه

به اطلاع می رسانیم مدت زمان قرار گیری فایل ها در نوبت دانلود بین 24 الی 48 ساعت می باشد همچنین مدت زمان دانلود نیز 48 ساعت می باشد لذا دانلود های شما در حال انجام می باشد اما گاها به دلیل ترافیک بالا در بخش سفارشات کد های پیگیری کمی دیر تر بروز رسانی می شوند.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سَلام دوست عزیز چرا نمیشه با کارت بانک تجارت خرید کرد ..
موقعی که شماره کارت رو وارد میکنم مربع اخری باز میشه یعنی باید 20 رقم بنویسم .. ( شماره کارت 16 رقـمـِ )
:)

از سمت بانک این موضوع را پیگیری می کنیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
دوستان من که نفهمیدم کجاش سرعت 30 مگابایت بود 100 گیگ فایل تا برسه دستم حدود بیست روز طول کشید
در ضمن بعدشم پست تیپاکس اورده کرایشو از خودم گرفته گفته حساب نکردند پس چی نوشتید هزینه حمل و نقل با خودتونه
شماره تماسی هم که ندارم ازشون هر کسی یه شماره تماس داره بده خواهشا ، شماره تماسی هم که روی بسته تیپاکس بود خاموشه
الانم که اصلا نمیشه وارد پنل سایت شد

برای پیگیری هر چه سریع تر موضوع یک پیام برای شما ارسال شد همچنین در صورتی که بصورت اشتباها بسته شما بصورت پس کرایه ارسال شده باشد ما طی حداکثر 20 دقیقه هزینه دقیق ارسال را به حساب شما برگشت می زنیم.

با احترام

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
سلام با اینترنت ایران دانلود میکنید؟
یا هاست ایران خریدید و رو اون دانلود میکنید بعد میریزید رو هارد؟
میشه یه توضیحی بدین. ممنون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام
دوست عزیز اگر خودتان دقت کنید در هر صفحه حداقل 4-5 پست شما پست های عذرخواهی از مشتریان است. دلیل ها هم گوناگون هست، مثل دیرکرد در دانلود، عدم اطلاع رسانی، آپدیت نبودن سایت و...
فکر نمی کنید لازم هست کارها و سایتتان کاملا سیستماتیک شود و یا حتی نیروی بیشتری جهت همکاری با خودتان بگیرید تا اوضاع از این حالت خارج شود ؟؟؟!!
اینطور که پیش برود میزان نارضایتی ها بسیار زیادتر شده و کار شما متاسفانه زمین می خورد به راحتی...
این مطلبی که نوشتم از روی همفکری دوستانه بود و اگر کاری هم از دستم بر بیاد در هر بخش، در خدمت هستم

بله حق کاملا با شما می باشد ما در حال افزایش تجهیزات سخت افزایش و تعداد نیرو ها هستیم همچنین در اکثر شهر ها نمایندگی ایجاد شده است که بزودی لیست دقیق آن ها را در همین تاپیک قرار می دهیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
درود
من نمیخوام اینترنتی خرید کنم نزدیگ 40 گیگ از یوتیوب فیلم میثخوام بگیرم هزینشو و شماره کارت رو بهمراه قیمت بفرمایید

به اطلاع می رسانیم سرویس دانلود مستقیم از Youtube.com ان.شاالله در این هفته راه اندازی می شود.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
استارتر محترم من الان 3.4 روزه سفارش ثبت کردم ولی هنوز در نوبت دانلوده !!!! به دانلودر های همین پی تی میدادم زودتر میرسید دستم !!

به اطلاع می رسانیم مدت قرار گیری در نوبت دانلود بین 24 الی 48 ساعت می باشد همچنین زمان دانلود 48 ساعت می باشد لذا دانلود های شما شروع شده است و ان.شاالله کد های پیگیری تا ساعاتی دیگر بروز رسانی می شوند.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام با اینترنت ایران دانلود میکنید؟
یا هاست ایران خریدید و رو اون دانلود میکنید بعد میریزید رو هارد؟
میشه یه توضیحی بدین. ممنون

به اطلاع می رسانیم تمامی سرور های ما در کرج می باشد و دانلود در این سرور ها انجام می شود.

با احترام

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
به اطلاع می رسانیم تمامی سرور های ما در کرج می باشد و دانلود در این سرور ها انجام می شود.

با احترام
ممنون
خدایی حال میکنیدا ما با سرعت زیر 100 داریم جون میدیم :‌(

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
ممنون
خدایی حال میکنیدا ما با سرعت زیر 100 داریم جون میدیم :‌(

با توجه به اینکه بیش 99 درصد از پهنای باند شبکه برای دانلود فایل های کاربران می باشد برای همکاران حتی باز کردن یک پیج ساده هم مدت زیادی زمان می برد.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
اطلاعیه 29 آذر ماه 1393

به اطلاع تمامی کاربران می رسانیم تجهیزات جدید سخت افزاری خریداری شده و 24 ساعت بعد به سیستم ها اضافه می شود.
از جمله تغییراتی که با اضافه شدن این سخت افزار های جدید انجام می شود انجام سفارشات با سرعت و کیفیت بالاتر می باشد.

امروز حوالی ساعت 6 صبح هارد سرور شماره 3 به مشکل برخورد که همکاران در حال تعویض و ریکاوری اطلاعات هستند.

برای روز دوشنبه مورخ 1 دی ماه 1393 ان.شاالله بیش از 120 مرسوله تاخیری و غیر تاخیری ارسال می شود.

سرویس های جدید لیچر ( مستقیم ساز لینک های دانلود ) در حال نصب و راه اندازی و آخرین آزمایشات می باشد.

برای ارتباط بهتر با کاربران ما در حال ارائه نمایندگی در اکثر شهر های کشور هستیم ان.شاالله بزودی لیست نمایندگان در سایت و تاپیک قرار می گیرد.

به اطلاع می رسانیم نمایندگان امکان فروش آنلاین محصولات خود را با تعرفه های متفاوت از سایت اصلی دارا می باشند.

توضیحات در رابطه با برخی مرسولات ارسالی تیپاکس که بصورت پس کرایه ارسال می شوند.
به اطلاع تمامی کاربران می رسانیم گاها ممکن است یک مرسوله با دلایل مختلف بصورت پس کرایه برای کاربران ارسال شود لذا با ارسال نام کاربری همراه با شماره کارت هزینه ارسال تمام و کمال طی حداکثر 20 دقیقه به حساب کاربر برگشت داده می شوذ.

** نمایندگان **
فرم های دریافت نمایندگی و توافق نامه ان.شاالله روز دوشنبه مورخ 1 دی ماه 1393 با پست پیشتاز ارسال می شوند از تمامی نمایندگان درخواست داریم به محض تحویل آن ها را پر کرده و از دفتر اسناد رسمی اقدام به دریافت گواهی امضا کنند.

Last edited:

mehrantnt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان من که نفهمیدم کجاش سرعت 30 مگابایت بود 100 گیگ فایل تا برسه دستم حدود بیست روز طول کشید
در ضمن بعدشم پست تیپاکس اورده کرایشو از خودم گرفته گفته حساب نکردند پس چی نوشتید هزینه حمل و نقل با خودتونه
شماره تماسی هم که ندارم ازشون هر کسی یه شماره تماس داره بده خواهشا ، شماره تماسی هم که روی بسته تیپاکس بود خاموشه
الانم که اصلا نمیشه وارد پنل سایت شد
دوستان عزیز من عذرخواهی میکنم
طبق گفته ی ایشون هزینه ای که من به پست داده بودم تمام و کمال بدون اتلاف وقت به حسابم واریز شد
و مشکل از طرف من بوده که سریع قضاوت کردم و خلاصه کارشون حرف نداره من که فوووووووووووووول راضیم
ممنون پارسی اسپیس

tofane69

Registered User
لایک‌ها
8
من یه بازی با حجم 40 گیگابایت میخوام برام دانلود کنید اما سوالی داشتم
اینکه همچنان ارسال دیتا بر روی DVD از جانب شما رایگان انجام میشه.هزینه ارسالش هم که تو بسته 60 گیگ نوشتید که رایگانه
چون این بازی رو دارم از اکانت PSN میگیرم و برای مدت محدودی میتونم استفاده کنم خیلی برام مهمه که سریع به دستم برسه.امکانش هست که این مورد برای بنده سریعتر از روال عادی انجام بشه؟

astanboos

Registered User
لایک‌ها
781
میتونیم به سایت سفارش بدیم سایت برامون هارد رو خریداری کنه و اطلاعات رو درون اون بریزه؟

Morteza-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من که از این سایت نا امید شدم بعد از گذشت تقریبا 10 روز هنوز خبری نشده از بسته ما. اولین بار که شنیدم واقعا خوشحال شدم چون چیز به درد به خوری هست.اما با این سرعت و خدمات به درد نمیخوره .فکر کنم سرعتش 30 مگ در ماه هست نه 30 مگ در ثانیه!

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
من یه بازی با حجم 40 گیگابایت میخوام برام دانلود کنید اما سوالی داشتم
اینکه همچنان ارسال دیتا بر روی DVD از جانب شما رایگان انجام میشه.هزینه ارسالش هم که تو بسته 60 گیگ نوشتید که رایگانه
چون این بازی رو دارم از اکانت PSN میگیرم و برای مدت محدودی میتونم استفاده کنم خیلی برام مهمه که سریع به دستم برسه.امکانش هست که این مورد برای بنده سریعتر از روال عادی انجام بشه؟

بله در تمامی سرویس ها هزینه DVD ها رایگان می باشد و همچنین در سرویس 60 گیگابایت و بالاتر نیز هزینه ارسال بر عهده ما می باشد.

در رابطه با مدت زمان تحویل با آدرس زیر تماس بگیرید :

[email protected]

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
من که از این سایت نا امید شدم بعد از گذشت تقریبا 10 روز هنوز خبری نشده از بسته ما. اولین بار که شنیدم واقعا خوشحال شدم چون چیز به درد به خوری هست.اما با این سرعت و خدمات به درد نمیخوره .فکر کنم سرعتش 30 مگ در ماه هست نه 30 مگ در ثانیه!

به اطلاع می رسانیم تاریخ ثبت سفارش شما 24 آذرماه 1393 بوده است بسته شما طی مدت زمان 4 روز شنبه 29 آذرماه ارسال شده است و اطلاع رسانی همراه با کد پیگیری از طریق پیام کوتاه انجام شده است در صورتی که این کد را دریافت نکرده اید به احتمال زیاد " دریافت SMS های تبلیغاتی " در خط شما بسته می باشد ما تا دقایقی دیکر کد پیگیری از همین طریق برای شما ارسال می کنیم.

نام کاربری شما : [email protected]

با احترام

Last edited:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
میتونیم به سایت سفارش بدیم سایت برامون هارد رو خریداری کنه و اطلاعات رو درون اون بریزه؟

بله امکان این کار هم با ارسال مشخصات هارد درخواستی وجود دارد.

با احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا