برگزیده های پرشین تولز

برترین سایت های کسب درآمد از پاپ آپ

از کدوم استفاده می کنین؟

• Total voters
    51
وضعیت
موضوع بسته شده است.

dangmiong

Registered User
لایک‌ها
157
زیگ زیگ فقط سایت هایی که رنک الکسالشون خیلی بالاست و بازدیدشون خیلی زیاده تایید میکنه.
پرداختی هم داره ولی با کوچکترین بهانه ای درآمد رو مسدود میکنه (عمدی یا غیرعمدی) خیلی مواظب باشید.
چون سایتتون تازه افتتاح شده پاپ من بهتره.
اینطور نیست عزیز،یکی از سایتام ماهه قبل 10 ملیون الکسا بود ولی تایید شد

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
زیگ زیگ فقط سایت هایی که رنک الکسالشون خیلی بالاست و بازدیدشون خیلی زیاده تایید میکنه.
پرداختی هم داره ولی با کوچکترین بهانه ای درآمد رو مسدود میکنه (عمدی یا غیرعمدی) خیلی مواظب باشید.
چون سایتتون تازه افتتاح شده پاپ من بهتره.
داداش سایت منو که تایید کرد

ice-popup

Registered User
لایک‌ها
145
دوستان اگر مایل به عضویت در سایت آپ پاپ بودید لطف با لینک من عضو بشید
نماد اعتماد الکترونیک هم داره و مطمئن هستید پولتون رو نمیخوره

http://uppop.ir/ref:148
درصد درآمد زیر مجموعه 100 درصد هست!!!!
این پس فردا که مجبور بشه درصد رو کاهش بده درآمد کاربرایی که از طریق زیر مجموعه گیری درآمد کسب کرده اند منفی خواهد شد :دی

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
درصد درآمد زیر مجموعه 100 درصد هست!!!!
این پس فردا که مجبور بشه درصد رو کاهش بده درآمد کاربرایی که از طریق زیر مجموعه گیری درآمد کسب کرده اند منفی خواهد شد :دی
بعدم بدهی میزنه و ادعای طلب پول هم میکنه

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
فعلا تا حالا لی پاپ از همه بهتر بوده واسه من
هم شمارش و پرداختیشون برای من بیشتر از 2 ساعت نشده
http://lipop.ir/ref:125

piishii

Registered User
لایک‌ها
126

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
12 هزار آی پی داریم روزی نزدیک 20 ت میندازه
با تشکر از پاسخ گویی، الان بازدید کلتون 12 هزار روزانه است یا ای پی یکتاتون این مقدار است ؟
اگه میشه بازدید و بازدیدکننده رو به تفکیک بگین میخوام تخمین بزنم چقدر برای سایت من ممکنه بندازه این سایت
مرسی

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
اومدم بگم سیستم ما هم هست اگه دوستان از کلاهبرداری بعضی سیستم های پاپ اپ خسته شده اند می توانند با سیستم ما کار کنند اگه هم هنوز در فکر تست کردن سیستم های جدید هستن موفق باشند با پورسانت های بالا کشیده شدشون :D
آی پی 20 ریال هم بیشتر واسه هر بازدید نمی دهیم چون نه کلاهبرداریم نه می خواهیم پول کاربرا رو بالا بکشیم سابقمون هم معلومه
اگه دوست داری با خیال راحت کسب درآمد کنی بسم الله ،اما اگه فکر پورسانت های بالاتری راحت باش برادر حالا حالا ها باید پورسانتتو بخورند :p
maxpopup.ir

dangmiong

Registered User
لایک‌ها
157
اومدم بگم سیستم ما هم هست اگه دوستان از کلاهبرداری بعضی سیستم های پاپ اپ خسته شده اند می توانند با سیستم ما کار کنند اگه هم هنوز در فکر تست کردن سیستم های جدید هستن موفق باشند با پورسانت های بالا کشیده شدشون :D
آی پی 20 ریال هم بیشتر واسه هر بازدید نمی دهیم چون نه کلاهبرداریم نه می خواهیم پول کاربرا رو بالا بکشیم سابقمون هم معلومه
اگه دوست داری با خیال راحت کسب درآمد کنی بسم الله ،اما اگه فکر پورسانت های بالاتری راحت باش برادر حالا حالا ها باید پورسانتتو بخورند :p
maxpopup.ir
میثم عشقم خخخ :D 20ریال زیاده بکنش 5 ریال خخ :D

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
maxpopup.ir
داداش بدی سایتت اینه که خیلی کلاس می ذاری
باو آخه من سایت رتبه 3000 الکسا از کجام بیارم؟

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
میثم عشقم خخخ :D 20ریال زیاده بکنش 5 ریال خخ :D

آخه مگه بقیه چقدر میدن اونی که میبینی 100 ریال می ده یکجا که 100 ریال نمیده آی پی اول رو 20 ریال میده آی پی دوم رو 30 ریال الی آخر می بینی تو 10 تا پاپ آپ 100 ریال میده :D دوست من، من سیستم پاپ آپ دارم شما در نظر بگیر مثلا من روزی 80 هزار آی پی اول بازدید داشته باشم آی پی دوم کمتر از 10 هزار تا میشه حالا شما تعداد پاپ اپ های سوم و چهارم رو در نظر بگیر الان یه سیستم پاپ آپی که سابقه بسی طولانی هم در کشیدن پورسانت کاربرا داره رو دیدم آی پی اول رو 60 ریال میداد :eek: البته تو همین انجمن زیاد دربارش میگن پول نمیده اما بعضی ها تا تجربه نکنند حساب کار دستشون نمیاد بعضی ها با اینکه تجربه می کنند بازم دوست دارن تجربه کنند که اینا دیگه عادت کردن:D

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
:D مردم عید فطر مخاطب خاصشون بهشون اس میده :| من امروز 8 پیام عید فطر داشتم همش اذ پاپ اپ،مکس پاپ اپ،جهان پی و ... :D

حالا ما بعد شش ماه به کاربرامون اس دادیما بد کار کردیم عید رو تبریک گفتیم :D

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
داداش بدی سایتت اینه که خیلی کلاس می ذاری
باو آخه من سایت رتبه 3000 الکسا از کجام بیارم؟

داداش ما کلاس نمی زاریم بی دلیل هم نیست که قبول نمی کنیم سایتهای بالای این الکسا بیشتر قوانین رو رعایت نمی کنند سایتشون رو باز می کنی می بینی شنصدتا پاپ اپ باز میشه شما آدرس سایتتو بگو بخاطر اینکه امروز عید ببینم چطور سایتی هست تایید می کنیم:)

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
نه اگه شما اس ندی کی اس بده خخ :D
حداقل روز عید یکی پیدا شد حالتو بپرسه، اما اون یکی سیستمی که نام بردی واقعا این بشر خیلی رو داره تبلیغ میده والا من موندم این وبمسترا کی می خوان درس بگیرند والا اینقدر تایپیک کلاهبرداری خوندم بعضی موقع ها میام می خونم خندم میگیره به خودم میگم بعضی ها حقشونه:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا