برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
الاه و اکبر.به کجاشون پیام بدم واسم درست کنن؟ بعدش اونا رمز و دارن پولو ندزدن؟:general210:
عزیز کسی که کارش اینه نمیاد اینکارو کنه تازه شما میتونید رمزشو هم عوض کنید.
خودشون بهتون مشاوره میدن
شما اول بگردید یه جای معتبر پیدا کنید
و با 20 دلا حساب باز کنید که کسیم ندزده :)

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان یه چیز جالب: در سایت زیر inew v3 رو یه شرکت دیگه تولید کرده و بهینه سازیهایی روش انجام داده:
8 هسته ایی ، باطری 2600 ma و ....
لینک:
http://www.minideal.net/doogee-dagg...g-16g-with-5-5-inch-hd-ips-screen-3g-otg.html

Sent from my V3
البته فقط از ظاهر ای نیو ایده گرفته !
دوستمون اشاره کردن به یه شرکت دیگه
این شرکتا اینکارو میکنن که دیگه هزینه ی طراح نخوان بدن

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان کسی راه حلی واسه باطری این گوشی پیدا نکرده ؟
باطری thl w8 جواب میده ارزش داره ؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان کسی راه حلی واسه باطری این گوشی پیدا نکرده ؟
باطری thl w8 جواب میده ارزش داره ؟
من به شخصه هیچ مشکلی با باطری این گوشی ندارم ، بله دوست عزیز شما میتوانید عز باطری thl w8 هم استفاده کنید جواب میده...

Sent from my V3

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من به شخصه هیچ مشکلی با باطری این گوشی ندارم ، بله دوست عزیز شما میتوانید عز باطری thl w8 هم استفاده کنید جواب میده...

Sent from my V3

واسه من که 30-40 درصد اول باطری مثل برق خالی میشه خداییش بزرگترین ایراد این گوشی باطریشه من ازش فوق العاده راضی ام
کسی رو میشناسید توی انجمن باطری thl w8 رو بفروشه ؟ من که گشتم کسی رو پیدا نکردم

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من وقتایی که با گوشی زیاد کار نمیکنم تا 2-3 روزم میمونه باطریش !!!

زیاد کار نمیکنی یا اصلا کار نمیکنی ؟
من وای فای روشن میکنم توی وایبر 30 دقیقه چت میکنم باطریم میشه 70 درصد

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
زیاد کار نمیکنی یا اصلا کار نمیکنی ؟
من وای فای روشن میکنم توی وایبر 30 دقیقه چت میکنم باطریم میشه 70 درصد
کاهش باطری یه دفعه میشه طبیعیه ! این مشکل تو بیشتر گوشیهای چینی هست
مثلا در حد ایملی چک کنم واتس آپیو شاید یکمم تو نت شایدم یکم آهنگ تماس اس ام اس استفاده ی معمولی دیگه

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
کاهش باطری یه دفعه میشه طبیعیه ! این مشکل تو بیشتر گوشیهای چینی هست
مثلا در حد ایملی چک کنم واتس آپیو شاید یکمم تو نت شایدم یکم آهنگ تماس اس ام اس استفاده ی معمولی دیگه

من قبل از این g700 داشتم از نظر امکانات به این نمیرسید حتی از نظر زیبایی تنها چیز خوبی که داشت باطریش بود
من تعجب میکنم با اینکه زیاد از نظر عددی inew با g700 باطری هاشون فرقی ندارن ، چرا توی کارکرد اینقد تفاوت دارن
کسی از بچه ها باطری thl w8 یا حتی گوشی دیگه ای رو تست کرده که جواب بده ؟

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من قبل از این g700 داشتم از نظر امکانات به این نمیرسید حتی از نظر زیبایی تنها چیز خوبی که داشت باطریش بود
من تعجب میکنم با اینکه زیاد از نظر عددی inew با g700 باطری هاشون فرقی ندارن ، چرا توی کارکرد اینقد تفاوت دارن
کسی از بچه ها باطری thl w8 یا حتی گوشی دیگه ای رو تست کرده که جواب بده ؟
بله یکی از دوستان امتحان کرده بود
خب داداش G700 کیفیت صفحه اش در این حد نبود دیگه ! بود ؟

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
بله یکی از دوستان امتحان کرده بود
خب داداش G700 کیفیت صفحه اش در این حد نبود دیگه ! بود ؟

هیچیش در حد این نبود خداییش
امیدوارم این مشکل باطری حل بشه چون این گوشی عالیه به نظر من
ممنون دوست عزیز که جواب دادی

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
هیچیش در حد این نبود خداییش
امیدوارم این مشکل باطری حل بشه چون این گوشی عالیه به نظر من
ممنون دوست عزیز که جواب دادی
ای نیو که قول داده مشکل باطریو تو آپدیت های بعدی حل کنه ببینیم چی میشه

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
یه سایت اومده باطری 2800 برای این گوشی داده که دست ساز نیست ومیگه تو انجمن inewداره خریدو فروش میشه که تستم بگیری 2800 هست با گارانتی 6تا یکساله واینکه هم باطری وهم گوشیتو گارانتی میکنه که اگر گوشیت نکشید این باطریو سوخت برات گوشیتو عوض میکنه ویه نو بهت میده من دوستم خریده بود باطری رو معرکه بود تا 4روز جواب میداد بامصرف بالا 2روزونیم که گوشیش بعد یه ماه خراب شد گوشی رو فرستاد یه نو براش فرستاد وگوشی نورو هم دوباره گارانتی کرد الان هم 3ماه گذشته گوشیش سالمه واخ نگفته.راستی سایتشم معتبره.میتونم اسم سایت وشماره مدیر سایتم بدم .

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
یه سایت اومده باطری 2800 برای این گوشی داده که دست ساز نیست ومیگه تو انجمن inewداره خریدو فروش میشه که تستم بگیری 2800 هست با گارانتی 6تا یکساله واینکه هم باطری وهم گوشیتو گارانتی میکنه که اگر گوشیت نکشید این باطریو سوخت برات گوشیتو عوض میکنه ویه نو بهت میده من دوستم خریده بود باطری رو معرکه بود تا 4روز جواب میداد بامصرف بالا 2روزونیم که گوشیش بعد یه ماه خراب شد گوشی رو فرستاد یه نو براش فرستاد وگوشی نورو هم دوباره گارانتی کرد الان هم 3ماه گذشته گوشیش سالمه واخ نگفته.راستی سایتشم معتبره.میتونم اسم سایت وشماره مدیر سایتم بدم .
دوست عزیز: طی ایمیلی که یکی از دوستان درباره باطری 2800 به شرکت inew زده بود و آنها جواب داده بودند هیچ باطری 2800 برای inew v3 تولید نشده ، این باطری ها دست ساز بوده و به گوشی آسیب میرسانند.
ولی قول داده بودند در آپدیت بعدی مشکلات باطری رو رفع کنند.

Sent from my V3

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18

داداش پخ رو چک کن

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
داداش منم گفتم در صورت خرابی گوشی نو دریافت میکنید سایتشم معتبره چون خودم دیدم که برای دوستم رو عوض کرد /به هر حال قصد طرفداری ندارم.امادست ساز نبود مطمئنم /باطریش 12سلولی بود عین مال کارخونه که الان روگوشیهای خودمون هست بااین تفاوت این 1830دروغه که 1300هست اون 2800بدون دروغ

A E

Registered User
لایک‌ها
189
واسه من که 30-40 درصد اول باطری مثل برق خالی میشه خداییش بزرگترین ایراد این گوشی باطریشه من ازش فوق العاده راضی ام
کسی رو میشناسید توی انجمن باطری thl w8 رو بفروشه ؟ من که گشتم کسی رو پیدا نکردم
من یه دونه باطری THL W8 وقتی که میخواستم این گوشی رو بخرم سفارش داده بودم و الان میخوام بفروشمش
ولی هنوز به دستم نرسیده ، احتمالا تا چند روز دیگه میرسه

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من یه دونه باطری THL W8 وقتی که میخواستم این گوشی رو بخرم سفارش داده بودم و الان میخوام بفروشمش
ولی هنوز به دستم نرسیده ، احتمالا تا چند روز دیگه میرسه

قیمت ؟ از چه سایتی سفارش دادی ؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
داداش منم گفتم در صورت خرابی گوشی نو دریافت میکنید سایتشم معتبره چون خودم دیدم که برای دوستم رو عوض کرد /به هر حال قصد طرفداری ندارم.امادست ساز نبود مطمئنم /باطریش 12سلولی بود عین مال کارخونه که الان روگوشیهای خودمون هست بااین تفاوت این 1830دروغه که 1300هست اون 2800بدون دروغ
میشه آدرس سایتش رو پخ کنید...

Sent from my V3

بالا