برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417

yasinshoper

Registered User
لایک‌ها
162
دوستان قضیه چیه که بعضی شهر ها مخابرات اینترنت نا محدود میده بعضی شهر ها نمی ده ؟
من حجم اینترنتم تند تند تموم می شه ... وقتی هم به 2020 زنگ میزنم می گن مشکلی نیست حتما استفاده می کنی !!!
حدس زدم شاید هک شده باشم ! رفتم همه پسوردامو عوض کردم و اینا دیدم ظاهرا درست شد !!! به این نتیجه رسیدم که هک شده بوده مودمم و نامرد گیگ ما رو بالا می کشیده ...
حالا چطوری می تونم پیگیری کنم ؟ اصلا می شه پیگیری کرد ؟ هک کردن اکانت اینترنت دیگران جرم هست ولی مجازاتش چیه ؟ اگه من تقاضای پیگیری ندم خود مخابرات متوجه نمی شه ؟؟؟

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
تو مرکزتون یه خرابکاری کردند هنگام راه اندازی سرویس. اعلام خرابی کنید براتون بررسی کنند.

همینکارو کردم اکی شد

تو جیمیل و بیشتر سایتهای خارجی سرعت خیلی پایینتر از 2 مگی هست که گرفتم اما درکل بد نیست

تو شرکت موزیک و تی وی آنلاین استریم می کنم

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
512 نامحدود مخابرات چجوریاست /کلا اینترنت مخابرات دنگ و فنگ زیاد داره یانه؟

کاملاً شانسیه. تا شکلاتش رو باز نکنی نمیتونی بگی چی برات در میاد. بگیر و ببین. اگه برات خوب در بیاد سرعت حدود 60 ثابت کاملاً نامحدود خواهی داشت.

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
سامولیکم ..

آقا ما یه خط داشتیم ک روش 512 مخابرات بوده و هست ولی مدتی بی استفاده بوده . رفتم مخابرات گفت نت شما وصل است . .

آمدم خانه هرچی مودم رو نصب کردم دیدم چراغ نت و دی اس ال روشن نمیشه ک نمیشه . .

زنگ زدم 2020 گفت ساعت اداری تماس بگیرید:| دوباره 2ساعت بعد زنگ زدم گفت ساعت اداری تماس بگیرید:| 4ساعت بعد زنگ زدم اعلام خرابی کردم گفتن همکارا ساعت اداری باهاتون تماس میگیرن:| که نگرفتن بعد از 24ساعت دوباره زنگ زدم گفتن صبر کنید دو روز دیگه انشاالله درست میشه:| :| :|

عدد vci مگه نباید 35باشه و vpi هم 0 ؟ اون یکی خط رو با همین تنظیمات میرم درست ـه ولی این خط نه!!!!!!!!!!

الان تقصیرـه منه شهروند چیه؟

پ ن : الانم با دایل آپ پست دادم!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
سامولیکم ..

آقا ما یه خط داشتیم ک روش 512 مخابرات بوده و هست ولی مدتی بی استفاده بوده . رفتم مخابرات گفت نت شما وصل است . .

زنگ زدم 2020 گفت ساعت اداری تماس بگیرید:| دوباره 2ساعت بعد زنگ زدم گفت ساعت اداری تماس بگیرید:| 4ساعت بعد زنگ زدم اعلام خرابی کردم گفتن همکارا ساعت اداری باهاتون تماس میگیرن:| که نگرفتن بعد از 24ساعت دوباره زنگ زدم گفتن صبر کنید دو روز دیگه انشاالله درست میشه:| :| :|

عدد vci مگه نباید 35باشه و vpi هم 0 ؟ اون یکی خط رو با همین تنظیمات میرم درست ـه ولی این خط نه!!!!!!!!!!

کر کنم همین شرکتی رو نگه دارم بهتره چون واقعا پاسخگو هستن فقط ناراحتم 26500 بوده شده 41500 فن اوا البته میگن جز فن اوا بازم گرون کردن یه سری ولی واقعا عالی هست نامحدودش

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
کر کنم همین شرکتی رو نگه دارم بهتره چون واقعا پاسخگو هستن فقط ناراحتم 26500 بوده شده 41500 فن اوا البته میگن جز فن اوا بازم گرون کردن یه سری ولی واقعا عالی هست نامحدودش

نه باوو! الان این 41500 بره چه پهنای باندی هست؟ 1مگ؟ 512 نامحدوده فن آوا نمیدونی چقدر فی میخوره؟

میخوای بکشی بیرون از مخابرات نمیشه! شرکتی ها هم ک پورت از مخابرات میکنن همون رو محدود میکنن گرونتر میفروشن:|

Sina khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سامولیکم ..

فکر کنم داری جابجا میزنی اولی ۰ دومی ۳۵.

Sina khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نه دادا اونقدم noob نیستم :D

مشکل اینجاست ک اصن چراغ DSL هم روشن نیست!
ببخشید قسد جسارت نداشتم.
پس با همون پشتیبانی تماس بگیر ، البته اسمشون کارشناسه! نهاست راهنماییشون میگن مودم ریستارت کنید از برق بکشید بزنید...
کلا من به این نتیجه رسیدم ، مخابرات واسه دانلود خووبه! حالایا شیرینگ خطا بالاست که با داشتن دو مگ هم گاهی باید کلی عذاب بکشی یه صفحه بالا بیاد.
یادش بخیر تو یکی از کشورهای همسایه اینترنت ۵ مگ نامحدود ماهی ۳۰ تومان، تازه با ماهیانه ۱۰ تومان اضافه تر از ساعت ۱۲ شب تا ۸ صبح سرعتت میشد ۵۰ مگ ناقابل اونم ناااا محدووود! من که داشتم سکته میکردم

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
ببخشید قسد جسارت نداشتم.
پس با همون پشتیبانی تماس بگیر ، البته اسمشون کارشناسه! نهاست راهنماییشون میگن مودم ریستارت کنید از برق بکشید بزنید...
کلا من به این نتیجه رسیدم ، مخابرات واسه دانلود خووبه! حالایا شیرینگ خطا بالاست که با داشتن دو مگ هم گاهی باید کلی عذاب بکشی یه صفحه بالا بیاد.
یادش بخیر تو یکی از کشورهای همسایه اینترنت ۵ مگ نامحدود ماهی ۳۰ تومان، تازه با ماهیانه ۱۰ تومان اضافه تر از ساعت ۱۲ شب تا ۸ صبح سرعتت میشد ۵۰ مگ ناقابل اونم ناااا محدووود! من که داشتم سکته میکردم

پشتیبانی ک والا همش یه خانومه ست ک هی میگه ساعت اداری تماس بگیرید و مودم رو از برق بکشید:D . . .

کولن نت ایران هیچیش معلوم نی . در ضاهر بین 8-9نفر شیرـه ولی من ایمان دارم ک بالای 12نفر شیر میشه:D

الکی ک نی بی کیفیت ترین و گرونترین نت دنیارو داریم از بَس آدمای بی کیفیتی هستیم :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
مخابرات امروز وصل کرد بالاخره سرعت دانلود یه تست زدم رسید به 300 ولی هی فرت میکشید پایین رو 60-70 باز فرت میکشید بالا
برای شما هم اینطوره؟

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
مخابرات امروز وصل کرد بالاخره سرعت دانلود یه تست زدم رسید به 300 ولی هی فرت میکشید پایین رو 60-70 باز فرت میکشید بالا
برای شما هم اینطوره؟

آره باووو کولن ب این تایم لفت ها دل نبند اول دانلود میبینی سرعت بالای 200ـه میزنه تایم لفت یک ساعت بعد یک ساعت مییای میبنی سرعت اومده رو 50 تایم لفت هم شده 50دیقه:|

ما ک 1مگ داریم ریت دانلود بیشتر از 150 نمیده! چی داری ک 300 میده؟>:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
آره باووو کولن ب این تایم لفت ها دل نبند اول دانلود میبینی سرعت بالای 200ـه میزنه تایم لفت یک ساعت بعد یک ساعت مییای میبنی سرعت اومده رو 50 تایم لفت هم شده 50دیقه:|

ما ک 1مگ داریم ریت دانلود بیشتر از 150 نمیده! چی داری ک 300 میده؟>:D
2 مگ:D
هرچی باشه از مبین نت بهتره دو ساله دهن مارو پاره کرده با اون قیمتاش و سرعت شخمیش
شبانه هم که حجمش محدود بود حتی:mad:

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
2 مگ:D
هرچی باشه از مبین نت بهتره دو ساله دهن مارو پاره کرده با اون قیمتاش و سرعت شخمیش
شبانه هم که حجمش محدود بود حتی:mad:
چند شد؟:D
باو وایمکس کلا گرونه.:confused:

بالا