برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Chainsaw1994

Registered User
لایک‌ها
116
من يه مگ مخابرات دارم هم انلاين بازي ميكنم هم از فيس استفاده ميكنم مشكلي ندارم
فكر كنم به منطقه هم ربط داره بعضي از مناطق قطعي زياد داره

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
من 512 نامحدود دارم تا دو ماه پیش خیلی خوب بود (پینگ خوب، پکت لاست و قطعی کم)
زنگ زدم پشتیبانی میگه از طریق کمپین برو رو محدود 2 مگ درست میشه. محدود هاشون هم رایگان شبانه نداره. با این حساب آدم مگه عقلش کمه محدود مخابرات بگیره، با اشتراک 1 به 8 اونم بدون ساعت رایگان؟
هفته بعد تخلیه میکنم.

Fthree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
504
مگه 512 نامحدود 23500 تومن نیست؟ لطفا بگید چرا قبض بالای 40 تومن اومده؟ میخوام سرویس نامحدود 512 بگیرم و تلفنی هم پرسیدم گفتن 23500، پس قضیه 49 تومن چیه؟
والا برای مشترکان قدیمی ظاهرا با همون قیمت قدیم حساب میکنن که برای 512 ، 20480 تومنه. دو ماهش میشه 40960 ........ اما در این دو قبض اخیر، یه عدد دلخواه فرستادن:D حتی به میزان مصرف هم ربطی نداره، برای من در اون تاریخی که بیشتر استفاده کردم، مبلغ کمتری آمده. من هم فعلا استفاده نمیکنم تا اینا تکلیفشون با خودشون روشن بشه. مخابرات و همراه اول تهران، از 40 دزد بغداد بدترن. چند بار تا الان تعرفه ها رو بدون اعلام قبلی تغییر دادن و قبض ها رو طبق تعرفه جدید حساب کردن. همراه اول، یبار از من تعرفه رومینگی که توی سایتشون دقیقه ای 500 تومن بود رو دقیقه ای 12000 تومن گرفت، بعدا توی سایت اصلاحش کردن! مخابرات ثابت هم تعرفه های مکالمه خارج از کشورش رو 3 برابر کرد بدون اینکه به خودش زحمت بده و اعلام کنه:rolleyes: ... خلاصه خیلی مواظب باشید، یهو میگه مصرف مجاز، 1 گیگ در ماه بوده و هر گیگ اضافی هم 50 هزار تومن... این قانون جدید هم از 6 ماه قبل از تصویب، قابل اجراست:p:general304: .... عطف بما سبق اینجوری دیگه نوبره واقعا ...:general210:

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
برای ISP های دیگه چطور؟ من میخوام امروز اینترنتم رو کنسل کنم و فردا مخابرات بگیرم. چقدر طول میکشه خالی بشه؟ چقدر طول میکشه مخابرات رانژه کنه؟ با تشکر.

اون به مراحل کاری شرکت بر میگرده و اینکه مستقیم از خود شرکت سرویس خریده باشید و یا نمایندگی. اگه از نمایندگی سرویس گرفتید، سه تا چهار روز حد اقل و بعضی وقت ها تا یکی دو هفته ای طول میکشه تا تخلیه کنند. از خود شرکت سرویس داشته باشید، معمولاً بین چند روز تا یک هفته تخلیه میکنند بعد از درخواستتون.

در هر دو حالت، برای تسریع تخلیه میتونید خودتون حضوری برید شرکت، درخواست رو اعلام کنید، نامه تخلیه رو بگیرید و به مرکز مخابراتی ببرید و تحویل مسول مربوطه بدید تا سریعتر تخلیه انجام بشه.

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان خُبره لطفا راهنمایی کنند:

میخوام اینترنت مخابرات بگیرم میخواستم بپرسم برای نصب و تنظیمات مودم و برقراری اینترنت توسط تکنسین مخابرات که میاد منزل، آیا کامپیوتر من الزاما باید DVD-Rom یا CD-Rom داشته باشه یا نه؟ منظورم مشخصا اینه که برای نصب مودم و راه‌انداختن اینترنت , تکنسین مربوطه از CD یا DVD استفاده می‌کنه؟ اگه لازم نیست من دیگه خرج اضافه بابت خرید DVD-CD-Rom نکنم!چون این قطعه کامپیوترم خرابه و لازمش هم ندارم. ممنون!.

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121

میخوام اینترنت مخابرات بگیرم میخواستم بپرسم برای نصب و تنظیمات مودم و برقراری اینترنت توسط تکنسین مخابرات که میاد منزل، آیا کامپیوتر من الزاما باید DVD-Rom یا CD-Rom داشته باشه یا نه؟ منظورم مشخصا اینه که برای نصب مودم و راه‌انداختن اینترنت , تکنسین مربوطه از CD یا DVD استفاده می‌کنه؟ اگه لازم نیست من دیگه خرج اضافه بابت خرید DVD-CD-Rom نکنم!چون این قطعه کامپیوترم خرابه و لازمش هم ندارم. ممنون!.
نه طرف میاد یوزر و پسورد رو وارد مودم میکنه، بعد یه برگه میده که رمز توش نوشته شده

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116

کار راحتی هست
الکی‌ نگین بیان برای نصب با یک‌سرچ تو نت تنظیماتشو پیدا کی می کنین
خودتون انجام بدین موذب هم نمیشین یکی بیاد

GAME

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوستان

من چند روز نمی تونم درست بازی انلاین بازی کنم

مخصوصا pse2016 کلا لگ داره

دوستان تازگی ها مشکلی تو این بازی یا هر بازی دیگه ندارن

پورت udp خراب شده باز؟

اگه کی می دونه یک اطلاع بده دیونه شدم امروز

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30

میخوام اینترنت مخابرات بگیرم میخواستم بپرسم برای نصب و تنظیمات مودم و برقراری اینترنت توسط تکنسین مخابرات که میاد منزل، آیا کامپیوتر من الزاما باید DVD-Rom یا CD-Rom داشته باشه یا نه؟ ( آخه هر مودم یه CD یا همون درایور راه‌انداز همراهشه)

منظورم مشخصا اینه که برای نصب مودم و راه‌انداختن اینترنت , تکنسین مربوطه از CD یا DVD استفاده می‌کنه؟ اگه لازم نیست من دیگه خرج اضافه بابت خرید DVD-CD-Rom نکنم!چون این قطعه کامپیوترم خرابه و لازمش هم ندارم. ممنون!

javidjava

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47

میخوام اینترنت مخابرات بگیرم میخواستم بپرسم برای نصب و تنظیمات مودم و برقراری اینترنت توسط تکنسین مخابرات که میاد منزل، آیا کامپیوتر من الزاما باید DVD-Rom یا CD-Rom داشته باشه یا نه؟ ( آخه هر مودم یه CD یا همون درایور راه‌انداز همراهشه)

منظورم مشخصا اینه که برای نصب مودم و راه‌انداختن اینترنت , تکنسین مربوطه از CD یا DVD استفاده می‌کنه؟ اگه لازم نیست من دیگه خرج اضافه بابت خرید DVD-CD-Rom نکنم!چون این قطعه کامپیوترم خرابه و لازمش هم ندارم. ممنون!
نه عزیز هیچ نیازی نیست
همه ی کار روی مودم انجام میشه
حتی میشه مودم رو ببری بدی بهشون برات تنظیم کنن
البته خودشون بیان بهتره
شاید نتونید مودم رو به خط تلفن و کیس وصل کنید.

شهریار

Registered User
لایک‌ها
6
من ۲مگ دارم، پینگ EAم نزدیک ۳۰۰
چطور میشه پینگ آورد پایین به جز سرویس های کاهش پینگ که برای من اثر نمیکرد.
در ضمن پینگ داخلی مثلاً تابناک ۱۴ هست

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان چندوقتی هست هر سایتی سر میزنم یک صفحه پاپ آپ فیلترینگ هم بلاک میشه. بررسی کردم دیدم به کلیه صفحات پاپ آپ این سایت اضافه میشه adultubeus . info آیا شما هم این مشکل رو دارید؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
دوستان چندوقتی هست هر سایتی سر میزنم یک صفحه پاپ آپ فیلترینگ هم بلاک میشه. بررسی کردم دیدم به کلیه صفحات پاپ آپ این سایت اضافه میشه adultubeus . info آیا شما هم این مشکل رو دارید؟

browser hijacker سیستم آلوده کرده بروزر ریست کن در بعضی مواقع جایی توی سیستم خودش پنهان میکنه مجبوری سیستم عامل دوباره نصب کنی.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
browser hijacker سیستم آلوده کرده بروزر ریست کن در بعضی مواقع جایی توی سیستم خودش پنهان میکنه مجبوری سیستم عامل دوباره نصب کنی.
نه ویروس نیست چون هم ویندوز مجدد نصب کردم هم با یک لینوکس لایو تست کردم.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
نه اینها نیست من 48 ساعت روی این موضوع دست به هرکاری زدم. یکیش همین لینک بود ولی آخرسر متوجه شدم DNS ها تغییر می کنن. دیگه روی لینوکس لایو که من ویروسی ندارم.
DNS های مخابرات IP اشتباه برای google-analytics می فرستن که برای یک سرور دیگه هست. بعد یک کد به google-analytics.com/ga.js اضافه میشه اگر توی کدش سرچ کنید adult پیدا می کنید. این کد جاوا توی هر سایتی که گوگل آنالیتیک داره لود میشه. DNS سرورهای مخابرات ویروسی شده و عین خیالشون نیست. با فیلترشکن مشکل نیست ولی بدون فیلترشکن http://www.google-analytics.com/ga.js رو دانلود و کدش رو سرچ کنید. البته همیشه adulttube نیست بعضی مواقع یک کد IP سرور ایرانی تزریق میشه!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
نه اینها نیست من 48 ساعت روی این موضوع دست به هرکاری زدم. یکیش همین لینک بود ولی آخرسر متوجه شدم DNS ها تغییر می کنن. دیگه روی لینوکس لایو که من ویروسی ندارم.
DNS های مخابرات IP اشتباه برای google-analytics می فرستن که برای یک سرور دیگه هست. بعد یک کد به google-analytics.com/ga.js اضافه میشه اگر توی کدش سرچ کنید adult پیدا می کنید. این کد جاوا توی هر سایتی که گوگل آنالیتیک داره لود میشه. DNS سرورهای مخابرات ویروسی شده و عین خیالشون نیست. با فیلترشکن مشکل نیست ولی بدون فیلترشکن http://www.google-analytics.com/ga.js رو دانلود و کدش رو سرچ کنید. البته همیشه adulttube نیست بعضی مواقع یک کد IP سرور ایرانی تزریق میشه!

سرویس مخابرات دارم DNS روی گوگل ست شده 8.8.4.4 اینجوری که شما میگی اگر سرور مخابرات آلوده شده باشه مشکل سراسری میشه

http://pastebin.com/raw.php?i=KWyNzbQM

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سرویس مخابرات دارم DNS روی گوگل ست شده 8.8.4.4 اینجوری که شما میگی اگر سرور مخابرات آلوده شده باشه مشکل سراسری میشه

http://pastebin.com/raw.php?i=KWyNzbQM
اینی که شما فرستادید آلوده نیست. چیزی که من فهمیدم اینه که با یکسری IP ها مشکل هست با یکسری نیست. مثلا IP الان مودم من با 93. شروع میشه مشکلی نداره. قبلی با 188 بود مشکل داشت.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379

هیچ تنظیمی نیاز نداره. نه مودم، نه کامپیوتر شما. فقط کافیه مودم خود را به وسیله کابل اترنت (و نه کابل USB) وصل کنید و سپس اکانت PPPOE بسازید (یوزرنیم و پسورد رو مخابرات میده) و سپس کانکت بشید. شما نیاز به CD-Rom ندارید. اگر بخواین با کابل USB وصل کنین باید درایورش رو نصب کنین (که اونم میشه از طریق فلش انجام داد) ولی وقتی با کابل اترنت کانکت بشید دیگه اصلا نیازی به درایور نداره. گول شرکت رو هم نخورید. نه مودم، نه سیستم، نه خط، هیچکدوم نیاز به هیچ تنظیمی نداره.

در کمال شگفتی این قضیه برای 50% کاربران اینترنت مخابرات رخ میده. هیچ ربطی به ویروس و... نداره. بنده هم به اندازه شما متعجب شدم. وقتی جویا شدم فهمیدم برای بقیه هم پیش اومده. مخابرات باید سریعا رسیدگی کنه. فکر کنم، متاسفانه، یک ایراد کلی از سوی سرور مخابرات هست که باید خیلی جدی رسیدگی بشه. هیچ ربطی به خود کاربران نداره.

بالا