برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
بدون شرح :
fd35c773c8.png
25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif
!
دوستان نظرتون در مورد اینترنت مخابرات چیه ؟ هزینه هاش خیلی کمتر از پارس آفلاینه !

pouria.bfr

Registered User
لایک‌ها
24
برای سرویس 1 مگ این قانون صدق میکنه؟

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif
!
دوستان نظرتون در مورد اینترنت مخابرات چیه ؟ هزینه هاش خیلی کمتر از پارس آفلاینه !
کدوم آی اس پی می خوای بری؟
يكي يه چيز بهم گفت خيلي جالب بود :
40 گيگ حجم تو هاي وب 30 تومنه!
من يا ميرم مخابرات ؛ يا بلوط (فقط فك كنم تو تبريزه ) يا هم اينترانت
اين اينترانت خيلي جالبه
اينترانت رو ميگيري
مودم وايرلس ات رو ميفروشي
يه مودم معمولي داغون دست دوم ميگيري
با يه روتر بي سسيم 60 تومني
رو روتر يه فريمور جديد ميزني
ميشه وي پي ان رو روتر ست كرد
بعد با اينترانت به سرور آي دانلود وصل ميشي و لذت ميبري :دي

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
من میگم حالا چرا از 10 اذر؟؟ ربطی به مذاکرات هسته ای بسته ای 200 تومن داره؟ تو این مملکت هیچ چیز درست بشو نیست هر روز بدتر از دیروز منم با پشتیبانی صحبت کردم تازه با افتخار میگفت 1 سومش کردیم بهتر از بعقیه هست که نصف قیمتن این پارس گوه لاین فقط دخترا رو میزاره اونجا که برا ادم شیرین زبونی کنن ما که باباشون نیستیم که برامون شیرین زبونی کنن درثانی
فقط شیرین زبونی خالیه و ادامه ای نداره
ربطی نداره به هرحال به روزی اتفاق میفته دیگه مگه 22 بهمن نبود

منظورتون چیه که شبانشو تعطیل کرده؟
سرعتش افت کرده؟
من که این شبای آخر تا بتونم از پارس آفلاین می کشم عوضش در بیاد!
پر سرعتترینش سرویس 1 مگ فقط 3 ساعت شبانه داره، 2مگ شبانه نداره پس مرخصه های وب

PALLY

Registered User
لایک‌ها
30
من میخوام بدونم ربط داره یا نه و بعدش من 6 ماهه گرفتم 10 اذر نقریبا میشه 3ماه دلیل اینکه از پارس گوه لاین نمیرفتم این بود که همه شرکتها شبیه هم هستن فقط پول رانزه هی میبایست میدادم الان دیگه اصلا نمیشه تو پارس گوه لاین موند الان نمیدونم کجا برم دانلود شبانه لازم دارم با پینگ خوب قیمت 3 ماهه حدود 30 تومن باشه الان نصف بها اسیاتک میده حدود 15 تومن ولی این پارس افلاین ا سومش 31تومن درمیاد تازه دختره با افتخار اینو میگفت که بهتره..... اگه قرار باشه شبانه بره خوب همین 15 تومنیه شاید خوب باشه پول اضافه عوارض شهرداری و کلی چیزهای بیخود دیگه میگیرن اصلا اینهمه عوارض شهرداری گرفتن برا شهر ما ساری 1 قرونش رو ما ندیدیم برا مردم خرج کنن البته این شهردار جدید که 1ساله اومده به اندازه 1 درصد کار کرده حالا بماند 99 درصد بعقیه تازه این 1 درصد هم کلی تبلیغشو همه جا میکرد اونم برا خودش این 1 درصد رو انجام داد خب بهترین گزینه برا من کدوم شرکت دایل اپ 2 فروش میتونه باشه؟؟؟

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام

آقا حواستون رو جمع کنید پارس آنلاین دوباره به حجم دزدی شبانه روی آورده. مودم من به طور خودکار 1:57 و 7:05 ریست می شه. بعد دیدم از 2-3 روز پیش برای 308 دقیقه 600 مگ حجم روزانه ازم کم کرده (یعنی توی 8 دقیقه 600 مگ) قبلا هم مودمم اینجوری بود منتها 0 مگ کم میشد.

خلاصه از امشب گذاشتم راس 2 تا 7 تا ببینیم بازم دزدی می کنند یا نه.

منم قراردادم تموم شه قطعا تخلیه می کنم.

hldvlpln

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من الان مخابرات خوزستان هستم متاسفانه مخابرات خوزستان نابود شده نه شب رایگان داره نه نامحدود داره سرویس یک ماهه با حجم بالا هم نداره خلاصه بگم اصلا به درد دانلود نمیخوره و الان من ماهی مجبورم 50تومن پول ترافیک بدم که فقط وبگردیم رو جواب بده.
مشکل دیگه اینترنت مخابرات خوزستان اینکه به چهار اپراتور تقسیم شده و هر اپراتور ساز خودش رو میزنه.

آسیاتک هم توی مرکز مخابراتی ما پورتش پر شده :(:(:(و منم به اینترانت نیاز دارم.
پارس آنلاین یا شاتل اینترانت ندارن؟

حالا شما راهنمایی کنید که من برم کجا سرویس اینترانت بگیرم (دزفولم)

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
دیروز واسم پیام امد که از 10 اذر قانون دانلود شبانشون تغییر میکنه.لعنتیا

M O H 4 M M 4 D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
102
اینم از پارس آنلاین :general710::general710::general710::general710:

کابرگرامی

از ساعت 2:00 بامداد دوشنبه مورخ 10 آذر ماه 93، سیاست شبانه سرویسهای حجمی تغییر خواهد نمود. پس از این تاریخ در ساعات شبانه (2 تا 7 بامداد) یک سوم بهای ترافیک مصرف شده از حساب شما کسر خواهد گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

به فکر کوچ هستم. اما نمیدونم کدوم شرکت o_O

پ.ن: من چه دیر فهمیدم :(

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
دزدیشون زیاد شده
دو گیگ پرونده تازه میگه تو زمان رایگان هشت گیگ دانلود کردی حالا چی بوده که هیچ اثری ازش نیست نمیدونم.
Parsing Dead

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
دزدیشون زیاد شده
دو گیگ پرونده تازه میگه تو زمان رایگان هشت گیگ دانلود کردی حالا چی بوده که هیچ اثری ازش نیست نمیدونم.
Parsing Dead
این بلارو بارها سر منم آوردن و مقداری از شبانم رو حساب کردن... برای همین منم اینو تقدیمشون میکنم:
flipping-off.gif
همه کسایی که از شرکتای اینترنتی ناراضی هستین، بیایید یه ایمیل براشون بفرستین و این اثر هنری رو توش بزارین! دسته کم یذره دلتون خنک میشه!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
برای من حساب نکردن الکی زدن من اصلاً 8 گیگ نشده با این یارو پارس آفساید دان کنم. از 2 تا نزدیکهای 5 داغونه بعدش درست میشه برای من / سرویسم 2 مگه و محدود
اشکال اونجاس مشتری اینجا حالیش نیست. طرف دوبار زنگ زده میگم داداچ! من خودم اینکارم کیو داری میپیچونی؟! پسورد چیچیم هک شده؟! چیو در خدمتی؟

behnam__007

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
بچه ها هی نیاین بگین پارس اینجور شده اونجور شده --- یه 2 صفحه بخونی درست حسابی میفهمی که قبلش ان سفت بوده الان کردنش اسهال خونی :general108:

خواهشم اینه از الان به بعد بحث شبانه پارس رو بذارین کنار و راجع به اینکه کجا بریم کدوم شرکت شبانه رایگان داره کدومش بهتره ... سرعتشم اگه 500 یا 900 نبود اشکال نداره --- ما به 250 تاش هم راضی ایم --- فقط اینکه مثل این حروم زاده ها که بعد از پنج سال سرویس گرفتن و معرفی به عالم و آدم جای اینکه بیان پیشرفتش بدن پسرفت میکنند نباشه و دانلود شبانه واقعی داشته باشه (واسه ما دانلودرها) ... چی بگم ؟ از مملکت آخو...ی هرچیزی ممکنه برای ضرر زدن به ملت ....

خاک برسرشون شرکتای دزد
ازین جای تاپیک رو بحث بر سر اینکه چه شرکتی بریم ... با هم متحد باشیم

دمتون گرم

M O H 4 M M 4 D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
102
سلام
بچه ها هی نیاین بگین پارس اینجور شده اونجور شده --- یه 2 صفحه بخونی درست حسابی میفهمی که قبلش ان سفت بوده الان کردنش اسهال خونی :general108:

خواهشم اینه از الان به بعد بحث شبانه پارس رو بذارین کنار و راجع به اینکه کجا بریم کدوم شرکت شبانه رایگان داره کدومش بهتره ... سرعتشم اگه 500 یا 900 نبود اشکال نداره --- ما به 250 تاش هم راضی ایم --- فقط اینکه مثل این حروم زاده ها که بعد از پنج سال سرویس گرفتن و معرفی به عالم و آدم جای اینکه بیان پیشرفتش بدن پسرفت میکنند نباشه و دانلود شبانه واقعی داشته باشه (واسه ما دانلودرها) ... چی بگم ؟ از مملکت آخو...ی هرچیزی ممکنه برای ضرر زدن به ملت ....

خاک برسرشون شرکتای دزد
ازین جای تاپیک رو بحث بر سر اینکه چه شرکتی بریم ... با هم متحد باشیم

دمتون گرم
http://forum.persiantools.com/threads/مشاوره-برای-انتخاب-سرویس-دهنده-adsl-ا.83308/page-57

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
این پورت udp رو راهی نیست باز کرد تو پارس با اپن چیز پی ان که وصل میشی هی سرعت میره بالا دوباره صفر میشه دوباره میره بالا باز صفر میشه!

بالا