برگزیده های پرشین تولز

بنظر شما این کار به صلاح هست ؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوست گرامی؛ آمار پزشکهای بیکار رو دارین؟ از نظر من؛ مهمتر از سرنوشت این پول؛ سرنوشت شغلی شماست. خبر دارین که پزشک داریم که تو پیتزا فروشی کار می کنه؟ ... میدونین 8.5 میلیون فارغ التحصیل بیکار دانشگاه رفته داریم؟ که سالانه صدها هزار نفر هم بهش اضافه میشن؟ اخبار رو چک می کنید؟ در مورد پول تون نظری ندارم جز این که شخصا به عنوان یک بازاری؛ اعتمادی به این موسسات ندارم. سود بانک هم مدام در حال کاهشه و نمی شه رو سود بانکی حساب باز کرد. توجه من به سرمایه گذاری جوانی شماست؛ عمرتون؛ ... ده سال دیگه از این همه تلاش چقدر ممکنه سود کنین؟

H-A-S-S-A-N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
ما یه مثالی داریم اونم اینکه
یه سال بخور نون تره
یه عمر بخور نون کره

با توجه به شرایطی که گفتین و اوضاع نابسامان اقتصادی مملکت انجامش خوبه و مطمئن باشید پس از هر سختی آسایشی هست
فقط خوب تحقیق کنید و سفت و سخت بگیرید که به مشکل نخورید

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
فقط پست اولت رو خوندم و باید بگم این نکته رو بهت بگم که در نظر داشته باش این موسسه معتبر نیست و اگه اشتباه نکنم از بانک مرکزی مجوز نداره (مثل بانک مهر اقتصاد ورشکست نشه که حتی نمی تونن بعد از چند سال اصل پولشونو بگیرن)
از طرف دیگه شما یه جا گفتی رشته پزشکی یا باید درس بخونی یا کار. مسافر کشی کار نیست؟
و نکته آخر این که تورم رو هم در نظر داشته باشه که اگه خدایی نکرده دوره بعدی ریاست جمهوری اتفاقاتی مثل دوره قبل بیوفته و ارزش پول ما یک سوم بشه؛ شما نه تنها سودی نکردی، بلکه متضرر هم شدی
در آخر پیشنهاد من اینه که اگه می تونی تو این رنج قیمت مغازه ای چیزی بخر اجارش بده

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز از این موسسات پرهیز کن ، سراغ بانک ها برو شاید سودش کمتر شه ولی حاشیه امنیت بالاتری داری

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

joseffist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
بانک مهر اقتصاد به آدرس
mebank.ir

اتفاقا کاملا معتبره و پشتش به خوب جاهایی گرمه ،

براس سپرده گذاری و دریافت وام و سود ، میتونید از ایشان هم جویا بشید .

اونی که ورشکست شد ، ثامن الحجج بوده تازه همه سپرده های مردم رو برگردوند .

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
هر کاری میکنی از موسسه ها وام نگیر!

ghajar77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من خودم کارمند بانکم شما پولتو بذاری بانک وام بگیری اونم بذاری سپرده کنی ضرر تو ضرره.
موسسات که دیگه هیچی.
ماشین ثبت نام کنی بخری بفروشی سودش بیشتره.
طلا بخری بذاری کنار پنج سال دیگه سودش بیشتره.
این موسسات آینده خوبی ندارن.
سراغشون نرو.

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

car20pc.ir

Registered User
لایک‌ها
14
تو مملکت گل بلبل ما پول باید کار کنه تا ارزشش حفظ بشه ،از کجا معلوم اون ۱۱۰ میلیون یا بیشتر که الان برات سرمایه قابل قبولی هست 5 سال دیگه هم باشه ،تورم و در نظر بگیر
الان تو ایران هر یه میلیون جا یه کارگر برات کار میکنه
پول باید کار کنه چه تو بانک چه دست خودت

Sent from my D826 using Tapatalk

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
سلام
من محاسبه شما رو مطالعه کردم و فهمیدم که اگر به پول و سودش دست نزنید 110 تقریبا گیرتون میاد
روش پیشنهادی در بانک:
سود یکسال 18 درصدی 50 تومن حدود 9 تومنه که یعنی اگر سود پول رو نخوری میشه در پایان 5 سال حدود 99 تومن داری((((تازه سود رو هم اگر بخوای استفاده کنی میتونی به یک حساب روزشمار منتقل کنی و روی اون هم تا زمان استفاده سود بگیری)))))
اما در مورد این موسسه صحبتهای منفی هم شنیدم ضمن اینکه تلاش بر اینه که روی سود موسسات مالیات بگیرند
سود بانکی رو هم قراره کم کنن
یعنی این محاسبه فعلی هردومون زمانی بهم خواهد خورد
اما تفاوت دو حالت
طبق روش اول شما درگیر وام شدید با سود بالا و در امد ناامن
طبق روش دوم شما تا دقیقه 90 از بانک بهره میبرید و هر زمان موقعیت بهتر جور شد کوچ می کنید
پس بهتره درگیر وام نشی و قید اون 10 تومنو بزنی
اما یک توصیه می کنم در شرایط بحرانی((مثل انتخابات ریاست جمهوری ایران--- و کشورهای کلیدی مثل امریکا)) سراغ بازارهای مالی مثل دلار و طلا نرو چون محاسبات پیچیده ای در این شرایط داره که حتی حرفه ایهاشم ضرر میکنن
البته تا جایی که فهمیدم این کلاه شرعی موسسه است برای دادن سود بیشتر خارج از قانون برای جذب پول بیشتر(((نکته هم اینه که وام شما عملا در اختیار خود موسسه است)))

Last edited:

Eart

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ممنون از همه عزیزان
با چند نفری مشورت کردم به این نتیجه رسیدم به موسسات کلا نمیشه اعتماد کرد
فعلا پولم رو تو حساب کوتاه مدت 18 درصدی خوابوندم تا بیشتر درمورد این پول فکر کنم
اما چیزی که مطمئنم انجام نمیدم سرمایه گذاری تو موسسات هست چون بانکها هرچقدرم که بد باشن بازم نمیتونن پولتو بکشن بالا و بزنن به چاک
چه تو این فروم چه خارج از فروم موارد خیلی ناجوری از این موسسه ها و صندوق ها شنیدم که کلا منصرفم کرد
بعدشم فکرشو کردم دیدم ارزش نداره 5 سال درگیر قسط وام باشم
مجددا از همه تشکر میکنم
راهنمایی هاتون فوق العاده ارزشمند و تاثیرگذار بود

بالا