برگزیده های پرشین تولز

بهترین افزونه برای سئو وردپرس

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
هر دوشون خوبن. All in seo قدیمی تره و Yoast جدیدتر با تنظیمات دستی بیشتر.

بعضی به یوآست به خاطر جدید بودنش اعتماد ندارن و برخی آل این سئو رو قدیمی و ساده میدونن. تجربه شخصیه من با هر دوی این پلاگین اینه که سایت مپ یوآست عکس ها رو به خوبی ایندکس میکنه و توی سایت مپ میاره اما آل این سئو نه.

و اگر توی سایتتون صفحه اول سایت خیلی براتون اهمیت داره توی یوآست ارزش صفحه اول اونقدرا نیست. با اینکه ارزش صفحه اصلی 1 و باقی صفحات 0.9 هست توی پلاگگین اما توی گوگل عموما پست ها و صفحات دیگر توی نتیجه ها میاد تا صفحه اول و برای وبسایت های شرکتی خوب نیست این کار

funrooz

Registered User
لایک‌ها
122
اکثر yoast رو پیشنهاد میکنن
یکم تنظیماتش و انعظافش بیشتره و بیشتر به کار حرفه ای ها میاد
البته الان سایت های وردپرسی بزرگی که توی ایران هستن بیشترشون از all in one seo pack استفاده میکنن ابته نه رایگانش پولی شو...

1admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بهترین افزونه برای وردپرس کدوم هستش
all in one seo pack
yoast
به طور کلی تفاوت خاصی بین این دو پلاگین (پس از بروز شدن All in one SEO) وجود ندارد. کار هردوی (تقریبا) اضافه کردن Meta Tag های ابتدایی و تنظیم آن‌هاست؛ تفاوتی ندارد که کدام پلاگین‌ آن‌ها را تولید کند.
اما ترجیح من Wordpress SEO است چون بسیار بیشتر از All in on SEO بروز و develop شده و می‌شود و از طرفی امکانات بیشتری هم به صورت پیش‌فرض دارد.

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
اگر توانائی تهیه ی All in one SEO Pack با لایسنس و نسخه ی حرفه ای دارید 100 درصد این کار را انجام دهید زیرا پشتیبانی و امکانات 10 برابر نسخه ی معمولی است در غیر این صورت Yoast پیشنهاد می شود

funrooz

Registered User
لایک‌ها
122
البته الان اگه یکم مهارتش رو داشته باشید میتونید بدون افزونه هم سایتتون رو سئو کنید!
اما تا جایی که من تجربه کردم این افزونه ها درصد کمی از سئو رو تشکیل میدن
به نظر من انتخاب درست کلمات کلیدی و تولید محتوای با کیفیت حرف اول رو میزنه اینطوری به افزونه هم نیازی نخواهید داشت

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
all in one seo pack
ساده برای کاربران عادی
yoast
تخصصی تر برای سئوکارها

1admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
البته الان اگه یکم مهارتش رو داشته باشید میتونید بدون افزونه هم سایتتون رو سئو کنید!
اما تا جایی که من تجربه کردم این افزونه ها درصد کمی از سئو رو تشکیل میدن
به نظر من انتخاب درست کلمات کلیدی و تولید محتوای با کیفیت حرف اول رو میزنه اینطوری به افزونه هم نیازی نخواهید داشت
بله همینطوره. اما اضافه کردن دستی این کدها به سیستم‌های مدیریت محتوا کاملا دردسر هست. باید برای تمامی صفحات شرط PHP بنویسید و اصلا این کار عقلانی نیست.
درسته که محتوای خوب و انتخاب صحیح کلمات مهمه، اما باید پیش‌نیازهای سئو یعنی Meta Tagها و دیگر مواردی که این افزونه‌ها تولید می‌کنند رو هم داشته باشیم.

نیکام

Registered User
لایک‌ها
10
بله همینطوره. اما اضافه کردن دستی این کدها به سیستم‌های مدیریت محتوا کاملا دردسر هست. باید برای تمامی صفحات شرط PHP بنویسید و اصلا این کار عقلانی نیست.
درسته که محتوای خوب و انتخاب صحیح کلمات مهمه، اما باید پیش‌نیازهای سئو یعنی Meta Tagها و دیگر مواردی که این افزونه‌ها تولید می‌کنند رو هم داشته باشیم.
شما از سایت 1admin.ir هستید یا همین جوری این اسمو انتخاب کردید

momojon

Registered User
لایک‌ها
18
افزونه wordpers seo خیلی بهتر هست و تسلط بیشتری دارید روی تنظیمات

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
انصافا seo ultimate هم واقعا افزونه ی عالی هستش !

xara_2009

Registered User
لایک‌ها
85
عالی هستش ولی هیچ چیز ب اندازه خود افزونه ودرپرس موثر نیست

1admin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

نیکام

Registered User
لایک‌ها
10
خودم سئوی سایت های استاتیک زیاد انجام دادم شما در این مورد سوالی دارید بفرمایید

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
متاسفانه تعداد شاکیان 1 ادمین هم در حال زیاد شدنه(نمی دونم چرا ؟:()
الان داشتم نظرات یک سایت که در مورد 1 ادمین مطلب نوشته بود میخوندم واقعا ناراحت شدم:general701:

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
all in one seo pack بهترینه همه چیزی که نیاز دارید رو در اختیارتون میگذاره و شمارو توی تعداد زیادی آپشن گیج نمیکنه

نیکام

Registered User
لایک‌ها
10
کار کردن باهاش ساده است ولی مثل اینکه نسخه ی پولی هم داره که بهتره

بالا