برگزیده های پرشین تولز

بهترین فیلمی که تا حالا دیدین

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
Noah-Russel-Crowe.jpg

خب فیلم نوح آرانوفسکی رو هم دیدم و بعد از فیلم سوالی که به ذهنم رسید این بود که اصلا آرانوفسکی چرا این فیلمو ساخت ؟!! :دی
من اصلا موضع مذهبی ندارم اما خب واقعا منظور آرانوفسکی از ساخت این فیلم رو نفهمیدم.
آرانوفسکی کلا هر دیدی و شناختی که بر اساس منابع مذهبی نسبت به نوح و داستانش داشتیم رو کاملا در فیلم به هم زده و به نظرم بهتر بود اسم فیلمش رو میذاشت : نوح به روایت آرانوفسکی !
داستان خیلی بد پرداخت شده بود ، مثلا در هیج جای فیلم ما هیچ گونه هدایت و تلاشی برای نجات انسان ها رو از جانب نوح مثلا پیامبر ندیدم ! فیلم به طرز خیلی مسخره ای نشون داد که تمام نوادگان قابیل سیاه و بالفطره گناهکار هستن ، به عبارت دیگه ژن گناهکاری رو به ارث بردن !
نوح هم در این فیلم یک انسان خودخواه و فاقد هر گونه حس دلسوزی و شفقت برای سایر انسان ها بود و تنها بازیگر خالق خودش برای اجرای فیلم بود.
در کل حتی نتونستم با راسل کرو در نقش نوح ارتباط برقرار کنم ، 1 جواریی بازیگر خشک و بی روحیه.
جدای از بحث شخصیت پردازی و محتوای فیلم به نظرم تنها نکته مثبت فیلم جلوه های ویژه و بصری خیلی خوب و بازی خوبه جنیفر کانلی بود.

این داستان به روایت یهودی هاست انگار.که تو تورات همین طور اومده.برای همین من و شما نمیتونیم از لحاظ تاریخی باهاش ارتباط برقرار کنیم
جدا از ضعف های بزرگ فیلم (مثل همون تکنیک های جلوه ی ویژه (که به نظرم جالب نبود) شتابزدگی تو قسمت هایی از فیلم و همینطور طراحی لباس (به قول یکی از بچه ها انگار شلوار جین پاشون کردند) ) نمیشه به یک فیلم به خاطر روایت تاریخی اش گیر داد.مثل
Inglourious Basterds از تارانتینو یا مثلا" همین لینکلین یا موارد دیگه.
من فکر میکردم هاپکینز بیچاره بیشتر نمایش داده میشه (هر چند بهتر بود کمتر نمایش داده شد) در کل از این کارگردان بعیده به نظرم چنین فیلمی.یعنی اسم آرنوفسکی که میاد آدم توقعش بالا میره

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
Life Is Beautiful (1997)
این فیلم یکی از برترین آثار کمدی جهان محسوب میشود؛ هرچند که فقط نیمه اول فیلم حالت کمدی دارد. در واقع فیلم از آن دسته ایست که به دو قسمت کاملا متفاوت تقسیم میشوند. نیمهٔ اول این فیلم دربارهٔ گوییدو یک یهودی است که تازه به شهر آمده درگیر ماجرای عشقی می‌شود. نیمهٔ دوم فیلم به مسألهٔ یهودی‌ستیزی در زمان جنگ جهانی دوم می‌پردازد.
منم دیدمش و خیلی خوشم اومد . به خصوص از شخصیت گوییدو

فرستاده شده از LG-P713ِ من با Tapatalk

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
اقا فیلم نون استاپ non stop 2014 دیدم خیلی حال کردم باهاش.. از تیپ یارو شخص اوله خوشم میاد

Sent from my C2105 using Tapatalk

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
راستی فیلم match point 2005 رو اگه ندیدین حتما ببینید، موضوع عشقی خیانت داستانی هست

Sent from my C2105 using Tapatalk

md70

Registered User
لایک‌ها
2,542
MV5BNjA4ODYxMDU3Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMzkzMTk3OA@@._V1_SY500_SX333_AL_.jpg

Braveheart ( شجاع دل ) همواره جزو بهترین فیلم هایی بوده که تا حالا دیدم ، یک فیلم زیبا در مدح آزادی

داستان در قرن سیزدهم و در یکی از روستاهای اسکاتلند اتفاق میوفته که در اون ویلیام والاس ( با بازی مل گیبسون ) مردی روستایی و بی پوله که به انتقام قتل همسرش اسکاتلند رو علیه پادشاه مستبد انکلستان متحد میکنه ...

فیلم به نظرم از همه نظر عالی بود ، وقتی هم که جیمز هورنر آهنگساز فیلمی باشه دیگه بیننده رو جادو میکنه

و در نهایت هم به نظرم نقطه اوج فیلم آخره اونه که ویلیام به جای تقاضای بخشش برای جونش چقدر زیبا فریاد میزنه: FREEDOM ( آزادی ) و ...

توصیه میکنم حتما این فیلم ببینید

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
Inception
600full-inception-cover-223x323.jpg

فیلمی بسیار خوش ساخت از استاد نولان که حرفی نذاشته. فلسفی ، معناگرا ، جذاب و زیبا.
فیلمنامه فوق العاده و کارگردانی مسحور کننده.
http://kelaketfilm.com/inception/

nima-htc

Registered User
لایک‌ها
72
City of God 2002

یه فیلم خوش ساخت و عالی محصول کشور برزیل
با اینکه تابلو بود بازیگرا تازه کارن ولی همشون عالی بودن بخصوص بازیگرای خردسال
شخصیت پردازی خیلی خوب بود ولی از همه بهتر فیلمبرداری و تدوین فوق العاده بود که فیلم رو جذاب میکرد
نمره من: 9.5/10
نبینین ، نصف عمرتون فناست

@pourya@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
یکشنبه غم انگبز بهترین درام عاشقانه ای بوده که تا حالا دیدم . 12 مرد خشمگین هم عالی بود

Ghazale7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
Avatar,The Colection Of Transporter,The colection Of Fast and Furious, The colection Of Harry Potter
ایرانی هم : حوض نقاشی،مارمولک،هیس دخترها فریاد نمیزنند،جدایی نادر از سیمین،سنگسار ثریا،مجموعه صمد

aminjpo

Registered User
لایک‌ها
102

d0wnload

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان فیلمی که ارزش دیدن داشته باشه
مثلا فارست گامپ شاوشنک یا پالپ فیکشن یا فایت کلاب چی دیگه تو این مایه ها هست که ارزش دیدن داشته باشه

///////////
مقایسه عملی GPS گوشی های
نقاط ضعف گوشی های شما
معرقی بهترین برنامه های اندروید به هم
/////////
میدونی هر فیلمی قشنگی خودشو داره بستگی به حال و هوای شما تو اون لحظه داره
اما این چندتارو که میگم اگه ندیدید حتما ببینید
green line
Angels and Demons
Captain.Phillips.2013.1080p-
Django Unchained 2012
Hachi.A.Dogs.Tale.2009
Inglourious.Basterds.2009.720p
Leon.the.Professional.Extended.1994.1080p-
Malena.2000.720p-
orginal sin 2001
Papillon.1973-
Saving.Private.Ryan.1998.1080p-
Scarface.1983.1080p
The Others 2001 720p
The.Departed.2006.720p
The.Notebook.2004.720p- (این حتما)
The.Reader.2008.720p-

این فیلم کلا با اونایی که گفتم سبکش فرق داره معمولا کسایی که فیلمای بالارو نگاه میکنن ازینا خوششون نمیاد اما بنظرم خیلی خوبه حتما ببینش
I.Spit.on.Your.Grave.2010.720p

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
پدرخوانده
فارست کامپ
مسیر سبز
کاپیتان فلیپس
شاوسنگ
آلکاتراز
هری کثیف

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,485
از لحاظ محتوا که اينسپشن رقيب نداره بنظرم!!
يک فيلم تو در تو و چندلايه البته از لحاظ مفهوم!
شاوشنک و گادفادر ها خوبن ولى کلا حقشون نيست اون سر ليست باشن!!
من جنگو و رنگو رو خيلى خوشم اومد ازشون تو فيلمهاى چند سال اخير!

sent from hell

d0wnload

Registered User
لایک‌ها
40
از لحاظ محتوا که اينسپشن رقيب نداره بنظرم!!
يک فيلم تو در تو و چندلايه البته از لحاظ مفهوم!
شاوشنک و گادفادر ها خوبن ولى کلا حقشون نيست اون سر ليست باشن!!
من جنگو و رنگو رو خيلى خوشم اومد ازشون تو فيلمهاى چند سال اخير!

sent from hell
کاملا درسته
اینسپشن دیکاپریو فیلمیه که با 1 دفعه دیدن اصلا نمیشه فهمید باید کم کم فیلمو 3 4 بار ببینی و هر بار که میبینی بیشتر خوشت میاد..
رستگاری در شوشانکم فیلم فوق العاده ایه اما اگه بجای تیم رابینز خود تام هنکس میموندو بازیشو میکرد واقعا دیدنی تر میشد ولی حیف که رفت سراغ فارست گامپ...
Inglourious.Basterds.2009.720p هم فیلم خوبی بود مخصوصا محاکمه اول فیل با پیپ کشیدنش آدمو ارضا میکرد....

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
نمیخوام بگم بهترین فیلمی که دیدم بود و اصلاً به این خاطر این پست رو نمیدم
میواستم بگم مرد عنکبوتی شگفت انیرز 2 رو 3 بعدی با حجم 7 گیگ دیدم واقعاً بی نظیر بود جلوه های این فیلم !
چقدر زیبا کار کرده بودند !
جزو معدود فیلم هایی بود که دوست دارم یکبار دیگه ببینمش !

d0wnload

Registered User
لایک‌ها
40
نمیخوام بگم بهترین فیلمی که دیدم بود و اصلاً به این خاطر این پست رو نمیدم
میواستم بگم مرد عنکبوتی شگفت انیرز 2 رو 3 بعدی با حجم 7 گیگ دیدم واقعاً بی نظیر بود جلوه های این فیلم !
چقدر زیبا کار کرده بودند !
جزو معدود فیلم هایی بود که دوست دارم یکبار دیگه ببینمش !
شما colection lord of the ringo با حجم 100 گیگ اگه میتونی بگیر جلوه های ویژه شو نگاه کن

بالا