برگزیده های پرشین تولز

بهترین موسسه آمادگی برای آزمون ielts در شیراز

sara hb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان نظرتون درباره زبان ماد چیه؟

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
سلام دوستان
درسته تاپیک قدیمی هست ولی گفتم همینجا بپرسم بهتره
اخیرا دیدم موسسه ایرافا دوره های ایلتس و همچنین آزمون آزمایشی ایلتس توی شیراز اورده میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه استفاده و شرکت در این دوره و ماک را نداره؟

life24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوستان
درسته تاپیک قدیمی هست ولی گفتم همینجا بپرسم بهتره
اخیرا دیدم موسسه ایرافا دوره های ایلتس و همچنین آزمون آزمایشی ایلتس توی شیراز اورده میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه استفاده و شرکت در این دوره و ماک را نداره؟
از ایرافا اطلاع ندارم اما مدیریت صنعتی هم در بخش دوره های زبان و هم تکنولوژی واقعا ضعیف عمل میکنه..اساتید ش اصلا خوب نیست

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
از ایرافا اطلاع ندارم اما مدیریت صنعتی هم در بخش دوره های زبان و هم تکنولوژی واقعا ضعیف عمل میکنه..اساتید ش اصلا خوب نیست
اره درمورد مدیریت صنعتی من هم شنیدم که تعریفی نداره
ایرافا 40 یا 50 تومن فکر کنم ماک ایلتسش هست و میگفت مشاوره و نموارد و .... هم داره
اگر شد میرم ثبت نام کنم ببینم اصلا توی چه وضعیتی هستم

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Life24 دقیقا درست میفرمایید من هم یه ترم زبان خوندم اونجا فهمیدم چخبره.فقط به جیب خودشون و به حد نصاب رسیدن فکر میکنن که اگه رسید همینطوری یکی بیات درس بده.کیفیتش مزخرفه.دوره جاوا هم یه جلسه رفتم اونم اوضاش بدرد نمیخورد و فقط طرف یه کتاب دیتل خونده بود و از همون درس میداد حتی اسم نویسنده معروف رو هم بلد نبود.

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بنظر من جایی زبان بخونید که فقط اموزشگاهش مختص زبان باشه نه که همه چیز رو ارائه بدن و فقط فکر جیبشون باشن و جنبه,آکادمیک هم نداشته,باشه.

sama0008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان اگه دنبال کلاس زبان خوب می گردید و تصمیم به گرفتن آیلتس دارین پیشنهاد میکنم دوره های فوق فشرده آموزشگاه زبان بهارو برین واقعاً عالیه من خودم سطح زبانم صفر بود این دوره 5 ماهه رو رفتم الان آیلتس 6 گرفتم و خیلی راحت میتونم صحبت کنم مکالمم خیلی راه افتاده استاداش هم عالین

sama0008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته من تمام دوره هارو امتحان کردم به نظرم فقط دوره های فوق فشرده خوبن و حتماً جواب میدن

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
البته من تمام دوره هارو امتحان کردم به نظرم فقط دوره های فوق فشرده خوبن و حتماً جواب میدن

سلام اما کسی که شاغل باشه از صبح تا 3 ظهر میتونه فشرده بیات خیلی سنگین میشه که. بعدشم ادم باید خودش واسه خودشم وقت بذاره وتمرین کنه اونجوری که ادم وقت نمیکنه

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من بهار fundamental b ترمیک اسم نوشتم
بنظرتون فشرده خوبه؟
اخه فشرده کتاب اینتر چنجه خوشم نمیات ازین کتاب.ولی فوق فشردش تاپناچه که اونم ساعت جلسش سنگینه.

sama0008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بهار fundamental b ترمیک اسم نوشتم
بنظرتون فشرده خوبه؟
اخه فشرده کتاب اینتر چنجه خوشم نمیات ازین کتاب.ولی فوق فشردش تاپناچه که اونم ساعت جلسش سنگینه.
فشرده که خیلی خوبه اما کتابهای اینترچنج اصلاً خوب نیست من اونم امتحان کردم اصلاً فایده نداره
اما فوق فشرده کتابهای تاب ناچه عالیه کتابهای اضافه هم کار میکنن من که خیلی راضی بودم به نظرم ارزش داره

sama0008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اما کسی که شاغل باشه از صبح تا 3 ظهر میتونه فشرده بیات خیلی سنگین میشه که. بعدشم ادم باید خودش واسه خودشم وقت بذاره وتمرین کنه اونجوری که ادم وقت نمیکنه
من البته شاغل نیستم ولی تمامی دوستام شاغل بودن و مشکلی نداشتن چون انقدر کلاس اکتیو هست که شما اگه دوست نداشته باشیم خودت خودکار تمامی کارارو انجام میدی و همه خیلی با انگیزه تر هستند تا دوره های عادی

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من البته شاغل نیستم ولی تمامی دوستام شاغل بودن و مشکلی نداشتن چون انقدر کلاس اکتیو هست که شما اگه دوست نداشته باشیم خودت خودکار تمامی کارارو انجام میدی و همه خیلی با انگیزه تر هستند تا دوره های عادی
ممنون منم از ترم بعدش میرم فوق فشرده ولی خداکنه از ساعت 6 شروع بشه.

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
رفتم بهار واسه فوق فشرده اما گفتن باید به حد نصاب برسه.فقط اسم من بود با یکی دیگه خب این چیجوریه.تا کی باید منتظر بود تا تشکیل بشه

فرزاد 1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت تمامی دوستان کسی موسسه خوبی رو نمیشناسه که به صورت فشرده دوره های آموزش زبان برای آمادگی در آزمون های ielts رو داشته باشه ممنون میشم موسسه ای رو معرفی کنید
سلام
هر کسی با یک نوع اموزش متناسب با خصوصیاتش می تونه به نتیجه برسه ، ولی براساس تجربه شخصی ، با خوندن یک دوره کتاب ثابت نمی تونی توی آیلتس نمره خوب بیاری ، باید مجموعه ای از کتابها رو بخونی و روش ازمون رو بهتون آموزش بدن و مدام امتحان ازمایشی بدی ، دقیقا مثل کنکور ، این طوری به نتیجه می رسی. من رفتم زبان داوری تو خیابون ارم ، البته بعد از کلی هزینه و این طرف و اون طرف رفتن . پیشنهاد می کنم یه مشاوره بشید اونجا.

فرزاد 1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داوری در خیابان ارم چطوره؟ یکی میگفت خوبه اما من نرفتم ببینم جطوری هست
سلام
من آیلتسم رو داوری گرفتم ، چند تا از دوستان که خودشون از اونجا نمره اورده بودن معرفی کردن . اما درکل برای آیلتس خودت هم باید واقعا تلاش کنی. کلاس های خصوصی خیلی فشرده داره ، کلاس عمومی هم داره.

فرزاد 1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی استاد خوب واسه زبان آلمانی و فرانسوی سراغ داره؟

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من آیلتسم رو داوری گرفتم ، چند تا از دوستان که خودشون از اونجا نمره اورده بودن معرفی کردن . اما درکل برای آیلتس خودت هم باید واقعا تلاش کنی. کلاس های خصوصی خیلی فشرده داره ، کلاس عمومی هم داره.
من یه سری اونجا تعیین سطح دادم ولی جلسش که دو ساعتس و اونم دوماه. هر ترم هم کم کمش نزدیک 300. بنظرم نمیصرفید در صورتی که 90 درصد هرجا ادم بره به خودش بستگی داره و باید خودش زیاد کار کنه.

فرزاد 1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه سری اونجا تعیین سطح دادم ولی جلسش که دو ساعتس و اونم دوماه. هر ترم هم کم کمش نزدیک 300. بنظرم نمیصرفید در صورتی که 90 درصد هرجا ادم بره به خودش بستگی داره و باید خودش زیاد کار کنه.
کلاسهای دوساعته داره ، یک ساعت و نبمه هم داره ،دوسطح ابتداییش دوماهس ، از سطح سوم 3 ماهه میشه ، و 300 تومن هم مربوط به سطح سوم به بالاس.
درسته، خیلی به تلاش خود ادم بستگی داره ولی اگه درست هم برنامه ریزی نشه و مطالب مفید بهت نعرفی نشه هیچ وقت در زمان کوتاه نمی تونی نمره ایلتس 6 به بالا بیاری. خیلی از کلاسهای من 6 یا 7 نفره بود . انگار یه جوری نیمه خصوصیه.

Ehsan70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که از کلاسای بهار خوشم نیومد.همون م صنعتی بهتر بود.هم کتاباش.

بالا