برگزیده های پرشین تولز

بهترین کشور برای زندگی و تحصیل به نظر شماکجاست؟

m86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان. میخواستم بدونم اگه هدف مهاجرت باشه، بهترین روش و بهترین کشور کدومه؟
آیا با لیسانس عمران آب از یکی از دانشگاههای سراسری، معدل خیلی پایین، سابقه کار کم میشه واسه فوق اقدام کرد؟ یا بهتره از لیسانس واسه هر رشته دیگه ای شروع کرد؟ معدل دبیرستان 16-17
سن 30. حدود 10 -15 تومن هم در سال میتونم هزینه کنم
یه جوری که در نهایت بشه روی کار و اقامت حساب کرد.

Last edited:

Esi Patala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همگی مثل اینکه خیلی وقته دیگه کسی اینجا سر نمیزنه همه رفتن خارج :D
برای ادامه تحصیل در رشته عمران و ژنتیک من و دوستم میخواستیم در یکی
از کشور ها اقدام کنیم کل پست های تاپیک رو خوندم یه چیزایی گیرم اومد.
میخواستم بیشتر در مورد این 2 رشته بدونم کدوم کشور بهتره و به صرفه تره.
با تشکر.

cardano7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
کسی آمار دانشگاه های مالزی رو داره؟
من خودم دانشجوی دانشگاه تهرانم
میخوام بینم دانشگاه به درد بخور داره یا اگه داره چطور بورس میدن؟

مالزی کشوری با مردم آشغال و بی تمدن و نژادپرست و به شدت دو رو است که هیچ خیری از اونا به خارجی ها نمی رسه. خودم الان پشیمونم دارم دنبال جای دیگری می گردم. هیچ وقت با مردم بی فرهنگ نشیت و برخواست نکن. و گر نه همون ایران بهترین گزینه می بود.
مالزی کشوری است اسلامی. والسلام
به خارجی ها نمره ی پایین تر می دهند. والسلام
از ایران اوضاع دانشگاه هاش(به غیر از رنک صوری اش) داغون تره. والسلام
اقامت عمرا! فاند عمرا!
مالزی در آسیا واقع شده. همین دلیل کافی است!

آخرش تصمیم با خود شما
از دوستانی بپرس که واقعا اینجا بودند. و گر نه تو این سایت ها یک کلمه حرف حساب در مورد مالزی نمی شنوی. مخصوصا سایت های ایرانی.
همه ش دروغ دروغ دروغ

ایرانی های مالزی را ببینی که دلت می خواد بالا بیاری
عذر می خوام یک مشت بچه اوبی

برو به سمت غرب دنیا!

نصف بیشتر این سایت ها که در مورد مالزی می نویسند یا واسه ی جیب خودشون می نویسند یا از روی ویکی پدیا "مالزی کشوری است سرسبز با ... جمعبت و ...." و خلاصه از این جور مزخرفات. و یا از روی وب لاگ های همدیگه دارند کپی می کنند.

پولت رو جای درست خرج کن. پول هم نداری سر مردم رو کلاه بگذار و با پولش از ایران فرار کن. فرار.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
مالزی کشوری با مردم آشغال و بی تمدن و نژادپرست و به شدت دو رو است که هیچ خیری از اونا به خارجی ها نمی رسه. خودم الان پشیمونم دارم دنبال جای دیگری می گردم. هیچ وقت با مردم بی فرهنگ نشیت و برخواست نکن. و گر نه همون ایران بهترین گزینه می بود.
مالزی کشوری است اسلامی. والسلام
به خارجی ها نمره ی پایین تر می دهند. والسلام
از ایران اوضاع دانشگاه هاش(به غیر از رنک صوری اش) داغون تره. والسلام
اقامت عمرا! فاند عمرا!
مالزی در آسیا واقع شده. همین دلیل کافی است!

آخرش تصمیم با خود شما
از دوستانی بپرس که واقعا اینجا بودند. و گر نه تو این سایت ها یک کلمه حرف حساب در مورد مالزی نمی شنوی. مخصوصا سایت های ایرانی.
همه ش دروغ دروغ دروغ

ایرانی های مالزی را ببینی که دلت می خواد بالا بیاری
عذر می خوام یک مشت بچه اوبی

برو به سمت غرب دنیا!

نصف بیشتر این سایت ها که در مورد مالزی می نویسند یا واسه ی جیب خودشون می نویسند یا از روی ویکی پدیا "مالزی کشوری است سرسبز با ... جمعبت و ...." و خلاصه از این جور مزخرفات. و یا از روی وب لاگ های همدیگه دارند کپی می کنند.

پولت رو جای درست خرج کن. پول هم نداری سر مردم رو کلاه بگذار و با پولش از ایران فرار کن. فرار.

دلت خیلی پره رفیق!!

اما خب من نظرم اینه که آدم باید از یه جایی شروع کنه دیگه ، من خیلی ها رو میشناسم چه فامیل چه دوست که رفتند مالزی و چند سالی اونجا بودن و دذ حال حاضر هم بهترین کشورهای دنیا دارن تحصیل میکنند ( نروژ ، فنلاند و کانادا ) در مورد ایران هم به نظر من به جز چند کشور بدبخت و زلیل مرده ، هر جایی که بری بهتر از اینجا هست!!

cardano7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دلت خیلی پره رفیق!!

اما خب من نظرم اینه که آدم باید از یه جایی شروع کنه دیگه ، من خیلی ها رو میشناسم چه فامیل چه دوست که رفتند مالزی و چند سالی اونجا بودن و دذ حال حاضر هم بهترین کشورهای دنیا دارن تحصیل میکنند ( نروژ ، فنلاند و کانادا ) در مورد ایران هم به نظر من به جز چند کشور بدبخت و زلیل مرده ، هر جایی که بری بهتر از اینجا هست!!

دوستان شما از همون اول هم می تونستند برند به اون کشورها. معمولا اطلاعات ما کافی نیست. چند سال از ایران میاییم بیرون و تازه می فهمیم چی به چیه.
و گر نه مالزی چندان سکوی پرشی نیست.
خودم تمام عمرم را درس خوندم نه از ایران خیری دیدم و نه از مالزی. در هر دوش مثل سگ با آدم رفتار می کنند. آسیایی هستند دیگه. چه انتظاری میشه ازشون داشت؟
بعد یک عمر درس خوندن هنوز آینده م رو هواست. تازه به این نتیجه رسیدم که آنچه به آن نیاز داشتم فقط پول بود نه لیاقت علمی!
نه دکتر حسابی بدون پول دکتر حسابی شد و نه هیچ کس دیگه. تمام اینا با خرشانسی اسمشون جزو نوابغ ثبت شد.
پول آدم مرده را زنده می کنه. احمق ترین و کند ذهن ترین دانشجو ها رو به آمریکا می بره.
پول داشته باشی ...
ولش کن. نه حال صحبتشو دارم و نه حال جر و بحثش رو

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان شما از همون اول هم می تونستند برند به اون کشورها. معمولا اطلاعات ما کافی نیست. چند سال از ایران میاییم بیرون و تازه می فهمیم چی به چیه.
و گر نه مالزی چندان سکوی پرشی نیست.
خودم تمام عمرم را درس خوندم نه از ایران خیری دیدم و نه از مالزی. در هر دوش مثل سگ با آدم رفتار می کنند. آسیایی هستند دیگه. چه انتظاری میشه ازشون داشت؟
بعد یک عمر درس خوندن هنوز آینده م رو هواست. تازه به این نتیجه رسیدم که آنچه به آن نیاز داشتم فقط پول بود نه لیاقت علمی!
نه دکتر حسابی بدون پول دکتر حسابی شد و نه هیچ کس دیگه. تمام اینا با خرشانسی اسمشون جزو نوابغ ثبت شد.
پول آدم مرده را زنده می کنه. احمق ترین و کند ذهن ترین دانشجو ها رو به آمریکا می بره.
پول داشته باشی ...
ولش کن. نه حال صحبتشو دارم و نه حال جر و بحثش رو

اشتباه نشه ، من نگفتم مالزی سکوی پرتابشون بوده ! اما نظر شخصی خودم به عنوان کسی که تا به حال پاش رو از ایران بیرون نذاشته : وقتی یک نفر مثل من که تمام عمرش رو توی ایران بوده و بس مقصد بعدیش لاس وگاس باشه ، شاید یه خورده به ضررش تموم بشه ( به همون دلایلی که خودتون میدونید ) اما اگر بیاد از همین کشور های به قول شما در پیت شروع کنه ، چند بار بره دبی ، مالزی ، تایلند دیگه آپدیت کرده خودش رو واسه کشور های بهتر و اروپایی /.

شاید نظر من اشتباه باشه نمیدونم اما : در مورد درس خوندن که شما فرمودید : نظر من اینه که آدم نباید درس بخونه صرفا به جهت گرفتن کار بهتر و پرسود تر ! خیلی ها رو ما میشناسیم و داریم که شاید 5 کلاس هم سواد نداشته باشند اما وضع مالیشون.... منتهی اینجور افراد وقتی بخوان توی یک جمع 2 کلام صحبت کنند نمیتونند.

cardano7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منتهی اینجور افراد وقتی بخوان توی یک جمع 2 کلام صحبت کنند نمیتونند.
اینو خوب اومدی. اما نکته ش اینجاست که عوام الناس این چیزا براشون مهم نیست. مخصوصا تو مالزی که مردم اون قدر سواد ندارند که بفهمند که چه کسی با سواده و چه کسی بی سواد. حالا باز به ایرانی های ایران که برخی شون از بچه های مایه دار بی سواد متنفرند.(البته به هیچ وجه نمی گم ایران خوبه)
اینجا تو مالزی پولت زیاد باشه همه بهت احترام می گذارند. واسه همین بچه مایه دار ها اینجا پادشاهی می کنند. ببین ملت مالزی چه ملت احمقی هستند. یک دوست دارم که از مناطق پست شهر اومده اینجا. مردم اینجا بهش خیلی احترام می گذارند فقط چون مو هاش قهوه ای هست یکم اروپایی می زنه. تو ایران این آقا رو کسی دو زار قبولش نداره.
این مالزی که می گند از ایران 50 سال جلو تره، بی خود می گند. جامعه شون از ایرانی ها 1000 سال عقب ترند. پس فردا بعید نیست همین احمق ها یک انقلاب اسلامی بکنند! دیوانه ند. پتانسیلش رو هم دارند. عشقشون احمدی نژاده!
حالا من هدفم بحث سیاسی تو فروم نیست. دارم ملت مالزی رو به دوستان می شناسونم.
مالزی حاجی همه بی سوادند. ایرانی هاش هم ایرانی های بی سواد و بی خودند. تو کل این کشور دنبال آدم حسابی گشتم پیدا نکردم. نگرد نیست. نه چینی هاش و نه مالایی هاش و نه ایرانی هاش. یک آدم حسابی نداره.

shayan.vb

Registered User
لایک‌ها
5
از نظر من
یکی :
1 استرلیا . سیدنی و بروکسل
2 انگلیس. لندن و منچستر
3.المان
4.فرانسه
5.کالیفرنیا
6.اتریش
7.تایلند
8.نروژ
9.اسپانیا
و اینها کشور های بسیار خوبین برای زندگی از نظر من
ولی خودم دارم سعی میکنم به سیدنی برم

سردرگم در عالم

Registered User
لایک‌ها
9
سلام.میخواستم بپرسم اتریش چطوره.من دانشگاه آزاد برق-الکترونیک ترم اول هستم.به زبان آلمانی اگه تحصیل کنم رایگانه؟ هزینه زندگی ماهانه چقدر میشه؟ با تشکر

falang

Registered User
لایک‌ها
382
فکر کنم بهتر از همه آمریکا بعد انگلیس آخرشم ژاپن

الفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کمترین هزینه رو کجا داره اونوقت بین اینایی که گفتین ؟ اسکالرشیپ اینا خیلی بالاست

بالا