برگزیده های پرشین تولز

بهترین گیرنده دیجیتال برای pc و برای اندروید

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
سلام
بهترین گیرنده دیجیتال با آنتن دهی فوق العاده
برای pc
و
برای اندروید
کدوما هستن ؟ ( اگه هر دو رو ساپورت کنه که عالیه ولی اگه نبود ، جدا جدا بگید لطفا )
=> ( گیرنده ای که بتونه حتی در طبقه اول یه آپارتمانم بگیره و لازم نباشه بریم کنار پنجره منظورمه ! )
با تشکر

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام. به هیچ عنوان نمیشه قاطعانه گفت که فلان مدل بدون نیاز به نصب در کنار پنجره و .. به شما جواب بده. همه چیز به قدرت سیگنال مربوطه در محدوده مکان شما بر میگرده و هیچ تضمینی در این خصوص وجود نداره(گول تضمین فروشگاهها رو نخورید) و کاملا شانسیه. این از این.
پیشنهاد بنده اینه:
http://www.digikala.com/Product/DKP-35077/X-Vision-PCDVB-3100-USB-DVB-T/گيرنده-ديجيتال-USB-ايکس-ويژن-مدل-PCDVB-3100

همونطور که میبینید نظرات مختلفی در خصوصش داده شده. حتی یکی گفته با آندروید هم کار می کنه. بزرگترین مزیتش اینه که پشتیبانش مادیران هستش. شما می تونید قبل از خرید به خدمات پس از فروش مادیران تماس بگیرید و در این موارد ازشون سوال کنید تا بعدا با مشکل روبرو نشید.

theronse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من خودم x vision دارم و خیلی راضی هستم

MOJTABA.irancell

Registered User
لایک‌ها
127
کنار پنجره میرید یا وسط اتاقم میشه ؟ طبقه چندم ؟

کنار پنجره طبقه دوم میگیره ولی نویز داره ولی من با آنتن مرکزی ساختمان میگیرم که کیفیتش عالیه الان 1سالی میشه تقریبا دارم گارانتی هم نبردم تاحالا

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
یه مشکل اصلی مدل 4100 اینه که فیش آنتنش زود خراب میشه خیلی باید مراقب باشی
اینجایی که ما هستیم امکان آنتن مرکزی نداره که بهش وصل شیم . به خاطر همین میخواستم بدونم همین 4100 خودش میگیره یا نه که فهمیدم اینم به درد من نمیخوره .
دمت گرم

MOJTABA.irancell

Registered User
لایک‌ها
127
بستگی به منطقه ای داره که زندگی میکنید اینجوری باشه هیچ گیرنده دیجیتالی نمیتونید استفاده کنید
خواهش میکنم
موفق باشید.

بالا