برگزیده های پرشین تولز

تحصیل رایگان در سوئد (آخرین فرصت) شروع گرفتن مدارک

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
با سلام

سوالی که از شما دارم اینه که آیا شما میتونید برای رشته فوق کامپیوتر گرایش نرم افزار از یکی از دانشگاه های
Linköping یا Goteborg هم پذیرش بگیرید ؟

اگر بله لطفا هزینه اش رو بفرمایید و اینکه برای دریافت اقامت چه مبلغی رو باید به سفارت نشان بدیم در حساب بانکی ؟

منتظرم

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
با سلام

سوالی که از شما دارم اینه که آیا شما میتونید برای رشته فوق کامپیوتر گرایش نرم افزار از یکی از دانشگاه های
Linköping یا Goteborg هم پذیرش بگیرید ؟

اگر بله لطفا هزینه اش رو بفرمایید و اینکه برای دریافت اقامت چه مبلغی رو باید به سفارت نشان بدیم در حساب بانکی ؟

منتظرم

سلام

بله توانایی این کارو دارم ، در عین حال به شرایط شما هم بستگی داره .

با همراه بنده تماس بگیرین . لینک کارت ویزیت :

http://i17.tinypic.com/2d1nryp.jpg

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
سلام

بله توانایی این کارو دارم ، در عین حال به شرایط شما هم بستگی داره .

با همراه بنده تماس بگیرین . لینک کارت ویزیت :

با سلام مجدد

من از چند نفر جدیدا شنیدم که از ترم جدید ( ترم feb سال 2008) دانشگاه های سوید پولی میشند ؟ و فقط فلاند مجانی باقی میمونه !

اما آن طوری که شما گفتین ترم بعد هم هنوز مجانی هست ؟ میشه منبع اش رو معرفی کنید ؟ چون من هرچی گشتیم همچنین خبری رو پیدا نکردم ؟

منتظرم

ممنون

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
با سلام مجدد

من از چند نفر جدیدا شنیدم که از ترم جدید ( ترم feb سال 2008) دانشگاه های سوید پولی میشند ؟ و فقط فلاند مجانی باقی میمونه !

اما آن طوری که شما گفتین ترم بعد هم هنوز مجانی هست ؟ میشه منبع اش رو معرفی کنید ؟ چون من هرچی گشتیم همچنین خبری رو پیدا نکردم ؟

منتظرم

ممنون

منبع من نمایندمه که در اونجا سکونت داره، خبرش هنوز رسمی اعلام نشده ولی باید یک فرقی بین من که 4 ساله روی این دانشگاه ها دارم کار می کنم و اونور نماینده دارم با دیگران باشه .
به هر حال به زوردی ثبت نام ترم جدید باز میشه و می تونم برای پذیرش متقاضیان اقدام کنم .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ما که به سوئد نمیرسیم , فنلاند چجور کشوری هست ؟ از نظر آب و هوایی , زبان , مردم , گرونی ,..

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
منظورتون رو از اینکه نمی رسین رو متوجه نشدم. برای اطلاعات فنلاند و جواب سوال هتون می تونین با من تماس بگیرین :

خوب من میخوام لیسانسم رو ایران بگیرم , حالا برا ادامه بخوام برم , دیگه سوئد پولی میشه تا اون موقع( 2 سال دیگه )!
میخوام ببینم فنلاند اگه جای مناسبی باشه , اونجا هم تو ذهنم باشه !

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
خوب من میخوام لیسانسم رو ایران بگیرم , حالا برا ادامه بخوام برم , دیگه سوئد پولی میشه تا اون موقع( 2 سال دیگه )!
میخوام ببینم فنلاند اگه جای مناسبی باشه , اونجا هم تو ذهنم باشه !

اولا هنوز 100 درصد نیست قضیه شهریه دار شدن سوئد . دوما امکانش هست که در فنلاند هم بخونید با شرایط تحصیلات رایگان .

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
با سلام خدمت آقای مهندس فرید

با تشکز از جواب سوال قبل ایم

من باز ام یه چند تا سوال دارم و از اونجایی که شما در این زمینه متخصص هست این ترجیح میدم که از شما بپرسم :

1- من که دانشگاه آزادی ام چقدر درصد پذیرش گرفتنم از یک فارغ و تحصیل دانشگاه سراسری در شرایط معدل مساوی کمتره ؟

2-ما یک دوست دور تو سوید داریم از ایشون در مورد هزینه زندگی که پرسیدم گفت که حدودا ماهی 700 تا 1 تومان بسته به نوع زندگی خرج ات میشه ؟ حالا من که آدم صرفه جویی هستم و آشپزی هم بلدم , مشروب و سیگار و حتی نوشابه هم نمی خورم هیچ راهی نیست که خرج ام رو پایین تر بیارم ؟ شما که ترجبه تون زیاده متوسط هزینه ماهیانه رو چقدر تخمین میزنید ؟

3- برای دریافت ویزا همون طوری که شما گفتید باید یه 20 میلیون پول نشون سفارت بدیم , سوالی که دارم این پول چقدر باید از قبل و بعد گرقتن صورت حساب بانکی باید در حساب باقی بمونه ؟

4- کلا از زمانی که کلیه مدارک رو به سفارت تحویل میدیم چقدر طول میکشه که وزیرا رو بگیریم ؟ امکان این که ویزا ندن هم آیا وجود داره ؟

فکر کنم اینها سوالات خیلی های دیگه به غیر از من هم هستند که بدنبال جواب براش میگردن

ممنون از راهنمایی هاتون

mohi1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا جواب ایمیل ها را بدهید آقای دبیر

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49

من باز ام یه چند تا سوال دارم و از اونجایی که شما در این زمینه متخصص هست این ترجیح میدم که از شما بپرسم :

1- من که دانشگاه آزادی ام چقدر درصد پذیرش گرفتنم از یک فارغ و تحصیل دانشگاه سراسری در شرایط معدل مساوی کمتره ؟

2-ما یک دوست دور تو سوید داریم از ایشون در مورد هزینه زندگی که پرسیدم گفت که حدودا ماهی 700 تا 1 تومان بسته به نوع زندگی خرج ات میشه ؟ حالا من که آدم صرفه جویی هستم و آشپزی هم بلدم , مشروب و سیگار و حتی نوشابه هم نمی خورم هیچ راهی نیست که خرج ام رو پایین تر بیارم ؟ شما که ترجبه تون زیاده متوسط هزینه ماهیانه رو چقدر تخمین میزنید ؟

3- برای دریافت ویزا همون طوری که شما گفتید باید یه 20 میلیون پول نشون سفارت بدیم , سوالی که دارم این پول چقدر باید از قبل و بعد گرقتن صورت حساب بانکی باید در حساب باقی بمونه ؟

4- کلا از زمانی که کلیه مدارک رو به سفارت تحویل میدیم چقدر طول میکشه که وزیرا رو بگیریم ؟ امکان این که ویزا ندن هم آیا وجود داره ؟

فکر کنم اینها سوالات خیلی های دیگه به غیر از من هم هستند که بدنبال جواب براش میگردن

ممنون از راهنمایی هاتون
منم همین سوالا برام پیش اومده :D

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116

ممنون از راهنمایی هاتون

سلام دوست عزیز

1-نسبت به دانشگاه سراسری اگر از واحدهای مورد تایید نباشید که اصلا شانس ندارید ، در صورت تایید هم شانستون کمه که البته از طریق نماینده من شانس پذیرشتون به اندازه سراسری میره بالا

2- هزینه زنگیتون بسته به اینکه در کدوم شهر باشین متغیره

3-این مربوط به بعد از پذیرشتون میشه و فعلا لازم نیشت به فکرش باشین

4- بستگی به زمانی داره که مدارک رو تحویل میدین . بله امکان ردی هم وجود دارد ، با راهنمایی های مشاور ویزای ما که در سوید زندگی کرده این احتمالات از بین می رود .

mohi1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای فرید دبیر،من به شما ایمیلی زدم و منتظر جواب شما هستم.خلاصه میگم براتون:من لیسانس کامپیوتر (hardware)دارم اما مدرک زبان ندارم،رشته برام مهم نیست،می خواستم ببینم که شما میتونید برای من برای این ترم جدید ویزای تحصیلی سوئد بگیرید.منتظر جوابتون هستم.

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
سلام دوست عزیز

1-نسبت به دانشگاه سراسری اگر از واحدهای مورد تایید نباشید که اصلا شانس ندارید ، در صورت تایید هم شانستون کمه که البته از طریق نماینده من شانس پذیرشتون به اندازه سراسری میره بالا

2- هزینه زنگیتون بسته به اینکه در کدوم شهر باشین متغیره

3-این مربوط به بعد از پذیرشتون میشه و فعلا لازم نیشت به فکرش باشین

4- بستگی به زمانی داره که مدارک رو تحویل میدین . بله امکان ردی هم وجود دارد ، با راهنمایی های مشاور ویزای ما که در سوید زندگی کرده این احتمالات از بین می رود .

باتشکر از راهنمایی جامع و کامل شما

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
آقای فرید دبیر،من به شما ایمیلی زدم و منتظر جواب شما هستم.خلاصه میگم براتون:من لیسانس کامپیوتر (hardware)دارم اما مدرک زبان ندارم،رشته برام مهم نیست،می خواستم ببینم که شما میتونید برای من برای این ترم جدید ویزای تحصیلی سوئد بگیرید.منتظر جوابتون هستم.

جوابتون رو تا جایی که ذهنم یاری می کنه دادم، اگر اشتباه می کنم می تونین با همراهم که در کارت ویزیتم هست تماس بگیرین .

موفق یاشین

mohi1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم آقای دبیر از پاسختان

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
امکان گرفتن پذیرش از بهترین دانشگا های فنلاند، مالزی و هند با نمایندگانی در کشور های مورد نظر و داخل دانشگاه ها و همچنین مشاورینی مجرب مهیا شده.

Reza_A

Registered User
لایک‌ها
5
آمادگی گرفتن پذیرش از بهترین دانشگا های فنلاند، مالزی و هند با نمایندگانی در کشور های مورد نظر و داخل دانشگاه ها و همچنین مشاورینی مجرب مهیا شده.

امکان گرفتن بورس هم هست؟ البته قبل از ترک ایران. اگه هست کدوم این کشورا؟

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
امکان گرفتن بورس هم هست؟ البته قبل از ترک ایران. اگه هست کدوم این کشورا؟

تحصیلات در سوئد و فنلاند رایگانه، دیگه به بورس احتایجی نیست ...

به زودی مطالب مفیدی برای مالزی و فنلاند تهیه میشه و در همین فروم می زارم .

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
ما در حال حاضر 3 قشر دانشجو داریم :

1) دانشجو با معدل بالا و مدرک زبان ( یا توانایی کسب مدرک TOEFL یا IELTS )

2) دانشجو با معدل بالا بدون مدرک زبان

3) دانشجو با معدل پایین بدون مدرک زبان

ما برای تمامی این 3 قشر داوطلب دانشگا های مورد تایید وزارت علوم را می شناسیم و توانایی اخذ پذیرش تحصیلی را داریم .

در حال حاضر از دانشگا های مورد تایید کشور های سوئد و فنلاند ( که این دو تا رایگان هستند ) و مالزی و هند ( که هزینه پایینی دارند ) پذیرش می گیریم .

تعداد زیادی نماینده در دانشگاههای این کشور ها داریم که کار پذیرش را بسیار سهل می کنند و بعضا غیر ممکن رو ممکن می کنند.

بالا