برگزیده های پرشین تولز

تعمیرکارها بیان تو ... فروش آمپلی فایر JVC اصل ژاپن

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
فروخته شد !!!

درود خدمت عزیزان

یه آمپ معیوب JVC ژاپنی دارم که خرابه ! ایرادش هم نمیدونم چیه ! ورودی هاش سیگنال نمیده و فقط یکی از ورودی های اکولایزر صدا میده که اونم کیفیت صدای پایین همراه با نویز داره

یه کیت USB صوتی , تصویری , رادیو , کتابهای اکترونیک , عکس ! هم روش نصب کرده بودم که با ترانسش نزدیک 70 تومن برام آب خورد ! این کیت سالمه . فایلهای DVD رو براتون پخش میکنه با بالاترین کیفیت ممکن با فرمتهای رایج بازار :rolleyes:
بنده فقط پول این کیت رو میگیرم چون آمپ نیاز به تعمیر داره

بیشتر بدرد تعمیرکارهای عزیز میخوره که درستش کنن و به قیمت خوبی بفروشن .
برقش هم 110 هست و ترانس 110 نداره !
یه ریموت کنترل JVC هم به خریدار تقدیم میکنم که دستگاه رو روشن و خاموش و همچنین ولوم رو کم و زیاد میکنه !

قیمت هم 70 تومن بدون کوچکترین تخفیف ! در مورد تخفیف حرفی نزنید که ناراحت میشم و جوابتون رو نمیدم ! 70 پول کیت و ترانس دادم که روش نصب هست و تقدیم میشه :hmm:

attachment-399641d1372698692-dsc00054.jpg

attachment-399642d1372698695-dsc00056.jpg

Last edited:

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
به کی فروختی؟!!!!:rolleyes:
به کدوم تعاونی دادی؟

عجببببببببببببببببب :eek:

خب اینور هم بودی میگفتی اینجا بهت میدادم تا کمیسیون انور رو ندیم دیگه ! برات کمتر میوفتاد :rolleyes:

داداش تعاونی 16 دادم و از تعاونی 16 تحویل بگیر

amir.hasani

Registered User
لایک‌ها
3
من که تو پیام بهتون گفتم که تو اون سایت دیگه هم برا فروش گذاشته بودین، ولی نمیدونستم هنوزم هست
اسم سایت رو نگفتم که پیامم رو حذف نکنن!
من فقط نمیدونستم که اون ست باند SONY هم مال شماست وگرنه ممکن بود اونو هم بخرم که همه رو با هم بفرستید!
بهرحال ممنون

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
من که تو پیام بهتون گفتم که تو اون سایت دیگه هم برا فروش گذاشته بودین، ولی نمیدونستم هنوزم هست
اسم سایت رو نگفتم که پیامم رو حذف نکنن!
من فقط نمیدونستم که اون ست باند SONY هم مال شماست وگرنه ممکن بود اونو هم بخرم که همه رو با هم بفرستید!
بهرحال ممنون

قربان شما
هنوز نرفتی تحویل بگیری ؟ زودتر برو تحویل بگیر که هر چی بیشتر بمونه پول انبارداری میگیرن . اگه میگفتی با باربری بفرستم 5-6 تومن کرایش میشد ! نهایت 1 روز دیرتر میرسید

بالا