برگزیده های پرشین تولز

تفاوت بین سرویس لینوکس ایران و معمولی چیست؟

BAZRAFSHAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بنده تازگی یک انجمن راه اندازی کردم و قبلا هم هاست از همین جا خریدم.(لونیکس A)
و هنوز انجمن افتتاح نشده است
کلا حدود 300تا یوزر خواهیم داشت.
حالا چند تا سوال دارم:
1.ایا نیازی به اپگرد هاست دارم یا نه؟
2.برای فروم ,لینوکس بهتر است یا ویندوز؟
3.تفاوت لینوکس ایران و لینوکس در چیست؟و کدامیک بهتر میباشد؟

لطفا من را راهنمایی کنید.
با تشکر

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
1- نه ! فکر نمیکنم ... فکر کنم یک حالت ساپورت خواهد داشت انجمنتون که زیاد پست نیست توش ...

2- خوب یک سیستم ویندوز برای فروم پیدا کنید بعد ویندوز استفاده کنید .الان قویترین های فروم سازی مثل همین وی بولتن رو لینوکس کار میکنند و PHP اند ...
3 - یعنی چی لینوکس ایران ؟! یعنی هاستی که تو ایران باشه ؟! اگه منظور اینه که خوب ایرانیه توش کپی رایت رو رعایت هم نکنی مهم نیست و کسی گیر نمیده ولی اگر تو یک هاست امریکایی رعایت نکنی هاست بسته میشه !

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
هاست ایرانی نگیر دوست عزیز....

من نمیدونم آخه ایران هاست دادنش چیه دیگه !!!

threedjump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میزبانی در ایران با شرایط فعلی تحریم به نظرم بسیار بهتر است. شرکتهای میزبانی مجبورند از شرکتهای درجه چندم خارجی از نظر کیفیت سرویس بگیرند و اگر هم از شرکت های خوب سرویس بگیرند مجبورند هویت ایرانی خود را پنهان کنند که این کار برای سایت شما خطرناک است و هر لحظه ممکن است سرور بسته شود. ضمن اینکه در حال حاظر شرکتهای ایرانی امکان شکایت کردن از سرویس دهندگان خارجی را ندارند و اگر هم داشته باشند هزیته آن بسیار بالاست که کمتر شرکتی قادر به پرداخت آن است با این دلایل به نظرم در شرایط فعلی هاست در ایران مناسب تر است.

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
شما هاست های ایرانی را تجربه کردی عزیز؟
و البته در صورت تحریم اینترنت از داخل !!!! سایت ها نیز بالا نخواهند آمد !!!

یک نکته دیگر... پس این همه سایت که دارن کار می کنن چطوری کار می کنن؟ همشون مشکل دارن؟

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
بله خیلی هم بهتره :blink:

مثلا شما سایت زیر رو پینگ بگیر من 10 بار پینگ گرفتم از 40 و 52 داد تا 150 و 200 .

کد:
http://sabzevarpatogh.com/

hexasystem

Registered User
لایک‌ها
6
میزبانی در ایران با شرایط فعلی تحریم به نظرم بسیار بهتر است. شرکتهای میزبانی مجبورند از شرکتهای درجه چندم خارجی از نظر کیفیت سرویس بگیرند و اگر هم از شرکت های خوب سرویس بگیرند مجبورند هویت ایرانی خود را پنهان کنند که این کار برای سایت شما خطرناک است و هر لحظه ممکن است سرور بسته شود. ضمن اینکه در حال حاظر شرکتهای ایرانی امکان شکایت کردن از سرویس دهندگان خارجی را ندارند و اگر هم داشته باشند هزیته آن بسیار بالاست که کمتر شرکتی قادر به پرداخت آن است با این دلایل به نظرم در شرایط فعلی هاست در ایران مناسب تر است.

با توجه به اینکه ایران از طرف Cpanel تحریم شده هاست لینوکس زیاد مطمئن نیست. من خودم یک هاست لینوکس از پارس دیتا خریده بودم که به دلیل تحریم چند ماه کنترل پنل غیر فعال بود و کلا بی خیالش شدم و بعد از تماس های زیاد تازه گفتند یا باید هاست رو به ویندوز تغییر بدی ...

بالا