برگزیده های پرشین تولز

تفاوت گوشی کپی با گوشی اصل چیست؟

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

گوشی فول کپی با بهترین کیفیت و ..... مثلا اس فور یا اچ تی سی وان و ..... ک اندروید هم دارن، فرقشون با گوشی اصل چیه؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
فرقشون اینه که گوشی کپی مفتش گرونه.

البته این نظر شخصی بنده هستش.

sm_shahabi

Registered User
لایک‌ها
52
درود،

گوشی فول کپی با بهترین کیفیت و ..... مثلا اس فور یا اچ تی سی وان و ..... ک اندروید هم دارن، فرقشون با گوشی اصل چیه؟

به اصطلاح بهشون میگن طرح اصلی.. جدیدا مد شده.. مثلا از روی یه گوشی برند مثل گلکسی سامسونگ یا آیفون یه کپی میزنن که ظاهرا عین همن ولی از ظاهر زمین تا آسمون فرق دارن..
قیمتشونم نسبت به برند اصلی خیلی پایین تره و....

Rhodes

Registered User
لایک‌ها
50
بستگی داره که چه طوری کپی زده باشن ! ایفون رو که اصلا نمیشه کپی زد.قیافش شبیهش شد سیستم عامل رو که انحصاری هست می خوای چی کار کنی !
ولی ادم 1100 بگیره دستش بهتر از ایناست.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

نظرات شما دوستان، اصلا قانع کننده نبود. منظورم بیشتر گوشی های اندرویدی هست تا ios. تاچ فول کپی شنیدم مثل اصل هست. حالا شاید سی پی یوش 60 درصد نمونه واقعی باشه. آیا این درسته؟

مشکل کجاست؟ ظاهر؟ قدرت؟ تاچ؟ نرم افزاری؟

منظور گوشی های صد تومنی نیست. مثلا اس فور یا وان ایکس نیم میلیونی در همین سایت هست.

سپاس بابت شرکت در بحث

sm_shahabi

Registered User
لایک‌ها
52
درود،

نظرات شما دوستان، اصلا قانع کننده نبود. منظورم بیشتر گوشی های اندرویدی هست تا ios. تاچ فول کپی شنیدم مثل اصل هست. حالا شاید سی پی یوش 60 درصد نمونه واقعی باشه. آیا این درسته؟

مشکل کجاست؟ ظاهر؟ قدرت؟ تاچ؟ نرم افزاری؟

منظور گوشی های صد تومنی نیست. مثلا اس فور یا وان ایکس نیم میلیونی در همین سایت هست.

سپاس بابت شرکت در بحث

اره هست..حتی با همه سنسورهاش.. عین اصل..
ولی بالاخره فیکه.. موضوع اینه.. فکر نکنم موردی براش پیش اومد پشتیبانی درست حسابی بکنن..
شایدم خوب از آب در بیاد.. ولی بشخصه حاظر به خرید گوشی فیک نیستم.. مخصوصا الان که به صراحت میگن کپی..

bastian

Registered User
لایک‌ها
13
ios که کلا فیک نداره یعنی من تا حالا ندیدیم

ولی اندرویید و جاوا مدلاش فرق داره بهترینش ک "من دیدم" کلونه 2 هستش که شاید با ارفاق 30 درصد شبیه اک باشه
تازه بعد شباهت گزینه های دیگه ای مثل باطری ، دوام ، امکان تعمیر یا پیداشدن قطعات تو بازار مطرحه که
اینجا دیگه اساسا حرفی برای گفتن ندارن

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
داداش کیفیت صفحه نمایش و تاچ .باتری - اینا هم مهمه دیگه!

تا اونجایی که میدونم روت کردنشون خیلی خیلی سخته رام جدیدی فک کنم ندارن اصلا یعنی دردسر

robimax9

Registered User
لایک‌ها
3
من یه گوشی ایکسپریا مینی دارم خیلی رو مخمه که بدمش بره و یه اس 4 کلون بگیرم! نمیدونم چیکار کنم نظر شما چیه؟
چون صفحه گوشیم خیلی کوچیکه میخوام عوض کنم بازی گرافیک بالا هم نمبخوام نصب کنم ک البته مبگن سنگین ترین بازی هارو هم اجرا میکنه
بنچمارکشون هم 21000 هست!‌تا 420 تومان یکی رو پیدا کردم میده حالا دیگه نمیدونم لطفا توجیح منطقی بکگنید.مرسی

robimax9

Registered User
لایک‌ها
3
من یه گوشی ایکسپریا مینی دارم خیلی رو مخمه که بدمش بره و یه اس 4 کلون بگیرم! نمیدونم چیکار کنم نظر شما چیه؟
چون صفحه گوشیم خیلی کوچیکه میخوام عوض کنم بازی گرافیک بالا هم نمبخوام نصب کنم ک البته مبگن سنگین ترین بازی هارو هم اجرا میکنه
بنچمارکشون هم 21000 هست!‌تا 420 تومان یکی رو پیدا کردم میده حالا دیگه نمیدونم لطفا توجیح منطقی بکگنید.مرسی
کسی نیست جواب سوال منو بده؟

aminbadboy

Registered User
لایک‌ها
12
دوست عزیز بجز ظاهر دیگه تقریباً تو همه موارد فرق بسیار دارن
از کیفیت دوربینو صفحه گرفته تا عمر باطری و عمر خود گوشیو و حتی بعضی مواقع رابط کاربری و منو ها
در کل پول حروم کردنه به نظر من خریدن گوشی کپی

ali sam

Registered User
لایک‌ها
29
گوشیه کپی منظورتون همین گوشیای چینیه ارزون قیمته؟ اونرو که روشن کنی حال ادم بهم میخوره!

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
به شخصه ترجیح میدم یه گوشی متوسط اصلی داشته باشم تا بهترین مدل یه گوشی کپی.
کیفیت بهتر.ساپورت نرم افزاری و سخت افزاری.تعمیر راحتتر.کلا خیالم از گوشی راحتتره.

Rzhoni

Registered User
لایک‌ها
28
درود
دوست عزيز،تفاوت يك گوشي اصل با كپي مثله تفاوت ديگر كپي ها از چين هست
شما يه فندك اصل زيپو با يه هاي كپي بگير دستت
ببين اصالت زيپو رو ميتوني تو كپي حس كني؟
يه دريل بوش اصل و يه دريل كپي بوش بردار باهاشون كار كن
ببين حسي كه از كاركردن با اصل داري چيه،و حسي از كاركردن با فيك بهت دست ميده چطوريه
يه كتوني اورجينال آديداس از نمايندگي بخر،بعد برو تو بازار عيييين همون رو با قيمت يك سوم پيدا كن و با هر دو،دو ساعت راه برو
داخل ماتيز بشين،بعدش داخل mvm110
داخل بنز كلاس S بشين،بعد سوار بهترين كپي از اين ماشين (ساخت چين) شو.
نگاه كن خودت چه حسي بهت دست ميده
فندك كپي واست آتيش روشن ميكنه،دريل كپي برات سوراخ ميزنه،كتوني كپي هم از پات مراقبت ميكنه
بنز و ماتيز راه ميرن،ام وي ام و چري هم راه ميرن
اگر تفاوتشون رو ميتونيد درك كنيد،و حاضر به پرداخت مبلغ چند برابر براي جنس اصلي هستيد،پس گوشي فيك و هاي كپي به كارتون نمياد
اما اگر به نظرت تفاوتشون ارزش پرداخت بهاي چند برابري رو نداره،يك گوشي كپي كاملا مناسب شماست و سعي كنيد بهترين مدل رو انتخاب و خريداري كنيد
گوشيه فيك ميتونه تماس برقرار كنه،بازي هاي سنگين رو اجرا كنه،كيفيت صفحه نمايش و تاچ خوب و معقول داره،دوربين كارراه انداز داره،و طراحي بسيار نزديكي به مدل اصل داره.

پي نوشت:١-در جريان تاپيكهاي خريدار گوشي و يا تبلت تا ٥٠٠ تومنتون هستم
٢-بهترين گوشي اندروييدي در اين بازه ي قيمتي رو(البته صد تومن بالاتر) سوني اكسپريا L ميدونم

موفق باشيد

Last edited:

lergo

Registered User
لایک‌ها
188
سلام
نظرتون درباره ان گوشی کپی چیه؟کیفیت و برنامه خوریش در حد اس3 اصلی هست؟شما هم کپی دارید بفروشی به من؟
http://sellmobile.ir/1393/02/گوشی-موبایل-سامسونگ-گلکسی-اس-5-samsung-galaxy-s5/
طرح کپی اس 5 فک نکنم از لحاظ سرعت و گرافیکی فرق یا خیلی فرق داشته باشه!نظر دوستان چیه؟
این گوشی کپی ها طی چه مدت خراب میشه؟

مرسی منتظر جوابم

بالا