برگزیده های پرشین تولز

خریدار ست تکنیکس sc-eh760

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان گرامی کسی اگر از این مدل داره و قصد فروش هم داره اعلام کنه....
فقط در حد نو باشه نه مستعمل...
با تشکر
07095251965657407248.jpg

Last edited:

arya_2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
باسلام من يكي دارم درحد اك باتمام متعلقات جعبه فيبر همش كامله 20ساعت باهاش كار نكردم مال يكي از دوستان بود توي همين سايت خريدم خدا امواتشو بيامرزه انسان خوب وباسليقه اي بود ولي دستگاه يه مشكل كوچك براش پيش اومده ساب هاش خروجي صدا نداره من هم چون دستگاه خيلي تميزه دست نزدم وجمش كردم تو كارتن حالاهم دنبال يه تعميركاربسيار حرفه اي ميگردم تا درستش كنه.

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
باسلام من يكي دارم درحد اك باتمام متعلقات جعبه فيبر همش كامله 20ساعت باهاش كار نكردم مال يكي از دوستان بود توي همين سايت خريدم خدا امواتشو بيامرزه انسان خوب وباسليقه اي بود ولي دستگاه يه مشكل كوچك براش پيش اومده ساب هاش خروجي صدا نداره من هم چون دستگاه خيلي تميزه دست نزدم وجمش كردم تو كارتن حالاهم دنبال يه تعميركاربسيار حرفه اي ميگردم تا درستش كنه.

والا فقط آی سی آمپلیفایرش میتونه مرخص شده باشه که سابها صدا ندارد...چرا؟ برای اینکه آی سیهای برای این ستها کلا مخصوص خود ماتسوشیتای ژاپن هست که بصورت کاستوم ساخته شده واسه خودشون...من به شخصه تو بازار ندیدم کسی برای فروش داشته باشه باید از اوراق فروش تهیه کرد....مطمئنا یه اشتباهی کردید که اینطوری شده :)

Last edited:

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
خروجی ووفر این سیستم به صورت مونو هست . یعنی 1 کاناله .اما براش 2 تا ووفر در نظر گرفتن .
حالا ...
برای اینکه خروجی ووفر دستگاه صدا بده حتمــــــــــــاً باید هر دو ووفر به خروجی ها متصل باشه تا به صورت سری در مدار قرار بگیرن و صدا پخش بشه .اگه یکدونشون متصل نباشه انگاری مدار قطعه و صدا پخش نمیشه .(به صورت سری هست)
براتون مثال بزنم :
مثلا شما ریسه چراغ دارید که به صورت سری هست . حالا اگه یه دونه از این لامپها بسوزه باقیشون هم خاموشن میشن و در واقع از مدار خارج میشن .
شما بلندگوهاتون رو چک کنید ببینید شاید ایراد از بلندگوها باشه . شاید سیم یکیشون قطعه .یا یکیشون سوخته . خلاصه دونه به دونه چک کنیدشون و از سلامت ووفرها اطمینان کسب کنید .
بعید هست خروجی ووفرش سوخته باشه چون این سیستم پروتکتور داره و به محض اینکه بار غیر مجاز و یا اتصال در خروجی بهش اعمال بشه سریع قطع میکنه .آمپلی فایر دستگاه ایمنی بالایی داره
آی سی این دستگاه کلاس H هست و بعید هست پیدا بشه ولو اینکه از روی آمپ اسقاطی باز کنید که اونم آیا پیدا بشه یا نه .
من آمپ و پروسسور مدل EH-750 سراغ دارم که تمیز نیست و رخش داغونه .ولی طرف بالا میگه . نمیدونم آی سیش به این مدل میخوره یا نه

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
آقایان ایشاله مشکل دستگاهتون حل بشه...!:general605:
کار بنده را راه بندازید اگه ممکنه ;)

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
یعنی یه اینکاره نیست که گره از کار فروبسته من بگشاید؟؟؟ خیلی عجیبه اینجا یه زمانی هرکس چه آماتور و چه حرفه ای واسه خودش برو بیایی داشت الان انگار خاک مرده پاشیدن توش!!!!

mehdi200624

Registered User
لایک‌ها
14
یعنی یه اینکاره نیست که گره از کار فروبسته من بگشاید؟؟؟ خیلی عجیبه اینجا یه زمانی هرکس چه آماتور و چه حرفه ای واسه خودش برو بیایی داشت الان انگار خاک مرده پاشیدن توش!!!!
داداش محض گره گشایی از کار جنابعالی :general404::general404::general404:
http://tehran.divar.ir/v/MbMDlvo-T/

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
ولی خداییش تو ست های مینی این مدلها آخرتشه ...
من eh-750 داشتم خیلی با صداش حال میکردم . هنوز ست مینی ندیدم کیفیت این مدل ها رو داشته باشه که اونم به خاط آی سی آمپلیفایر توپشه
خر شدم مفت دادمش رفت :( اصلاً آک بود .خدا رحمتش کنه
دور و برم جا ندارم وگرنه یکی دیگه میخریدم

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
ولی خداییش تو ست های مینی این مدلها آخرتشه ...
من eh-750 داشتم خیلی با صداش حال میکردم . هنوز ست مینی ندیدم کیفیت این مدل ها رو داشته باشه که اونم به خاط آی سی آمپلیفایر توپشه
خر شدم مفت دادمش رفت :( اصلاً آک بود .خدا رحمتش کنه
دور و برم جا ندارم وگرنه یکی دیگه میخریدم
همینطوره، فقط من موندم 6 تا آمپ رو چطوری تو یه پک قرار دادن؟ ژاپن دیگه لامصب!!
6CH Hybrid Power Madoul

arya_2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
خروجی ووفر این سیستم به صورت مونو هست . یعنی 1 کاناله .اما براش 2 تا ووفر در نظر گرفتن .
حالا ...
برای اینکه خروجی ووفر دستگاه صدا بده حتمــــــــــــاً باید هر دو ووفر به خروجی ها متصل باشه تا به صورت سری در مدار قرار بگیرن و صدا پخش بشه .اگه یکدونشون متصل نباشه انگاری مدار قطعه و صدا پخش نمیشه .(به صورت سری هست)
براتون مثال بزنم :
مثلا شما ریسه چراغ دارید که به صورت سری هست . حالا اگه یه دونه از این لامپها بسوزه باقیشون هم خاموشن میشن و در واقع از مدار خارج میشن .
شما بلندگوهاتون رو چک کنید ببینید شاید ایراد از بلندگوها باشه . شاید سیم یکیشون قطعه .یا یکیشون سوخته . خلاصه دونه به دونه چک کنیدشون و از سلامت ووفرها اطمینان کسب کنید .
بعید هست خروجی ووفرش سوخته باشه چون این سیستم پروتکتور داره و به محض اینکه بار غیر مجاز و یا اتصال در خروجی بهش اعمال بشه سریع قطع میکنه .آمپلی فایر دستگاه ایمنی بالایی داره
آی سی این دستگاه کلاس H هست و بعید هست پیدا بشه ولو اینکه از روی آمپ اسقاطی باز کنید که اونم آیا پیدا بشه یا نه .
من آمپ و پروسسور مدل EH-750 سراغ دارم که تمیز نیست و رخش داغونه .ولی طرف بالا میگه . نمیدونم آی سیش به این مدل میخوره یا نه

سلام جناب امير خان حال شما خوبه بسيار ممنونم حق باشما بود سيم يكي از ووفرها قطع بود ممنونم.

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام جناب امير خان حال شما خوبه بسيار ممنونم حق باشما بود سيم يكي از ووفرها قطع بود ممنونم.
داداش میخواستی بدیش دست تعمیرکار حرفه ای و آخر سر هم سرت رو حسابی کلاه میذاشت ,
حالا که خداروشکر بدون خرج دستگاهت ردیف شد :)پس لطف کن هزینشو بده بیاد :general404:

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
داداش میخواستی بدیش دست تعمیرکار حرفه ای و آخر سر هم سرت رو حسابی کلاه میذاشت ,
حالا که خداروشکر بدون خرج دستگاهت ردیف شد :)پس لطف کن هزینشو بده بیاد :general404:
آقا یه تکنیکس 760 واسه بنده هم مرحمت کنید :) بالاخره تاپیک بنده گره از کارت باز کرد و ولی صاحب تاپیک هنوز تشنه است :general107:

arya_2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام دادش حقيقتش من خودم مال خودمو به هيچ قيمتي نميفروشم اگه پيدا كردم چشم حتما خبرميدم.

15498

Registered User
لایک‌ها
107
;);)
با سلام دادش حقيقتش من خودم مال خودمو به هيچ قيمتي نميفروشم اگه پيدا كردم چشم حتما خبرميدم.
سلام داداش.اين دستگاهو اگر اشتباه نكنم شما از من خريديد.مباركتون باشه.امتيازشم كه نداديد!;)

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
تاپیک بنده برای همه مفید واقع شد الّا شخص خودم! خیلی جالبه :general208:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا