برگزیده های پرشین تولز

خریدار سیستم صوتی سونی هستم تمیز و قیمت مناسب باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

featit

Registered User
لایک‌ها
134
سلام دادا.
حاجی باندارو دادم ترمیم کردن شدن مـثل روز اولشون تمییییز
چه صداییم دارن.مجددا تشکر دادا
سلام داداشی... مبارکت باشه ... به شادی ازش استفاده کنی...

ebi6141

Registered User
لایک‌ها
46
سعید جان ترانس 500 وات خوب دارم اگه خواستی خبرم کن

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
کسی از دوستان v810 تمیز نداره بخواد با گوشی ما طاق بزنه ؟با سامسونگ مگا که تو امضام هستش.. خدایی مردیم از تصویر خالی و بدون صدا الان 1 ماهه هیچی ندارم صدا بگیرم چقدر هندزفری بزنم ؟

کسی نیست با شرایط چکی بهمون سیستم بفروشه ؟

betamax

Registered User
لایک‌ها
13
ببخشيد اگه اشکالي نداره من هم نظرم رو بگم ...اقا GN88D رو اگه اونجوري که شما ميگيد در حد اک هستش و ۴۰۰ بهتون ميده و جعبه هم داره بگيرش ولي گمون نکنم همون ۴۰۰ بتوني بفروشي ..اگه اکولايزر رو به صورت باس و تريبل تنظيم کني احتمالا بايد صداي قابل قبولي داشته باشه. من LBT-v810 رو خودم دارم ولي از سيستمهاي ميني سوني هم استفاده ميکنم خيلي خوبند

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
ببخشيد اگه اشکالي نداره من هم نظرم رو بگم ...اقا GN88D رو اگه اونجوري که شما ميگيد در حد اک هستش و ۴۰۰ بهتون ميده و جعبه هم داره بگيرش ولي گمون نکنم همون ۴۰۰ بتوني بفروشي ..اگه اکولايزر رو به صورت باس و تريبل تنظيم کني احتمالا بايد صداي قابل قبولي داشته باشه. من LBT-v810 رو خودم دارم ولي از سيستمهاي ميني سوني هم استفاده ميکنم خيلي خوبند

سلام خواهش میکنم عزیز شما آزادی که هر نظری بدی مشکلی نیست. در مورد دستگاه بله دوستم هستش داره میده ولی دلم پیش 810 و 950 گیر کرده مخصوصا a97 که خیلی خوشگله و برای من خوشگلی دستگاه خیلی مهم هستش که رخ خوبی داشته باشه

betamax

Registered User
لایک‌ها
13
براي اينکه بهترين رو براي هميشه داشته باشيد Sony LBT-950 از همه بهتره....

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
براي اينکه بهترين رو براي هميشه داشته باشيد Sony LBT-950 از همه بهتره....
اتفاقا با مشورت چندتن از دوستان همینکارو دارم انجام میدم . 3 طبقشو خریدم

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
از دوستان گل کسی نیست یه سیستم بهمون بده قیمت مناسب ماهم از صدا لذت ببریم ؟

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

سونی مدل GN1100d دارم. قیمت پیشنهادیتون رو پ خ کنید

10000 وات قدرت صدا.

ss.jpg

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام بله میخوام اتفاقا خیلی هم علاقه خاصی به این مدل دارم شما فروشنده هستی قیمت خودتون رو بفرمایین شاید بنده قیمتی بگم که ناراحت بشین و اصولا هم درست نیست رو مال و جنس کسی قیمت بزاریم

dr.hw110

Registered User
لایک‌ها
21
QUE="featit, post: 10065619, member: 27263]خب داداشه گل یه ساب اکتیو نهایت بشه 300 !
کیفیت صدا رو که حتی یه اسپیکر خوب هم بخری تا سورس صدات خوب نباشه ازش صدای دلچسب نمیتونی بگیری ![/QUOTE]
ا
ااین ساب اکتیو ۳۰۰ تومانی چه مشخصاتی داره؟ا
ا

dr.hw110

Registered User
لایک‌ها
21
QUE="featit, post: 10065619, member: 27263]خب داداشه گل یه ساب اکتیو نهایت بشه 300 !
کیفیت صدا رو که حتی یه اسپیکر خوب هم بخری تا سورس صدات خوب نباشه ازش صدای دلچسب نمیتونی بگیری ![/QUOTE]
ا
اون دوستون حرف از ساب باکس خودرو در منزل کردند امکان هست بفرمایند با چه مواد لازمی ؤ چگونه و چه هزینه ای ؟
ا

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
کیفیت صدا رو که حتی یه اسپیکر خوب هم بخری تا سورس صدات خوب نباشه ازش صدای دلچسب نمیتونی بگیری !
ا
اون دوستون حرف از ساب باکس خودرو در منزل کردند امکان هست بفرمایند با چه مواد لازمی ؤ چگونه و چه هزینه ای ؟
ا[/QUOTE]
سلام .
ساب ووفر خودرو در منزل ؟ واقعاً کار بیهوده ای هست
هم هزینه بر هست و هم نمای خوبی برای منزل شما نداره !
شما یه ساب و باکس و هزینه آمپلی فایر و منبع تغذیه سوییچینگ توان بالا رو بخواید حساب کنید باید دست کم دور و بر 500 تومن خرج کنید که آخرش هم کلی پشیمون میشید ! فقط بالای 100 تومن باید پول منبع تغذیه بدید
پس بهرته که برید یه ساب ووفر اکتیو خونگی بخرید که بعد از چند روز نخواید عوضش کنید !
چند وقت پیش یکی از دوستان تو سایت دیوار ساب ووفر پایونیر تودوروکی آگهی کرده بود که قیمت فوق العاده خوبی هم گذاشته بود .من دست و بالم خالی بود وگرنه میخردیمش 450 میداد .

featit

Registered User
لایک‌ها
134
کیفیت صدا رو که حتی یه اسپیکر خوب هم بخری تا سورس صدات خوب نباشه ازش صدای دلچسب نمیتونی بگیری !
ا
ا[/QUOTE]
بنده چیکار به ساب ماشین دارم ! ساب اکتیو خانگی منظورم هست :) تو سایت دیوار هم همیشه یکی پیدا میشه برای خرید از سونی تا ال جی و ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا