برگزیده های پرشین تولز

خریدار وام ۲۵۰ میلیونی

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
با سلام
کسی وام ۲۵۰ میلیونی برای فروش سراغ داره؟ یا کسی راهی بلده بشه این مبلغ رو تو مدت کم وام گرفت؟ سند مسکونی ۶ دانگ تهران هم موجوده

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
وام پلکانی داره بانک سامان ولی پرداختش کمرت رو میشکنه.
یک روزه هم حاضر میشد تا جای که میدونم.
(اطلاعات 3 ماه قبل)

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
والا بدبختی من اینه که همه حساب کتاب و گردش حسابم توی بانک سامانه و توی یه شعبه به شدت ناجور! اصلا همکاری نمی‌کنه واسه وام، اینی که شما میگین اسم وامش چیه؟ تو کدوم شعبه شنیدین؟ شعبه من (بهشتی تهران) میگه فقط تعمیرات مسکن میدیم با سقف ۱۰۰ تومن، وثیقه ۲ میلیاردی داشتم از اول تیر ماه تا امروز صبح مارو برده آورده امروز میگه تعمیرات که صد تومن نمیشه بیا یه ۳۰ تومن بهت بدم!! اونو که کلا بیخیال شدم یه سند ۴۰۰ تومنی دارم میخوام روی این ۲۰۰ یا اگه بشه ۲۵۰ بگیرم

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
شعبه فلکه اول صادقیه...
صحبت شد گفت داریم سه سوته هم حاضره....
وام رو راحت میدن مهم پس گرفتنشه.... شما فردا زنگ بزن ساختمون مرکزیشون سوال کن به نظرم بهترین راهه
اسمش نمیدونم چی بود میگفتن وام پلکانی....

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
والا بدبختی من اینه که همه حساب کتاب و گردش حسابم توی بانک سامانه و توی یه شعبه به شدت ناجور! اصلا همکاری نمی‌کنه واسه وام، اینی که شما میگین اسم وامش چیه؟ تو کدوم شعبه شنیدین؟ شعبه من (بهشتی تهران) میگه فقط تعمیرات مسکن میدیم با سقف ۱۰۰ تومن، وثیقه ۲ میلیاردی داشتم از اول تیر ماه تا امروز صبح مارو برده آورده امروز میگه تعمیرات که صد تومن نمیشه بیا یه ۳۰ تومن بهت بدم!! اونو که کلا بیخیال شدم یه سند ۴۰۰ تومنی دارم میخوام روی این ۲۰۰ یا اگه بشه ۲۵۰ بگیرم
من تهران را نمی دونم اما اصفهان به یک نفر تو روزنامه آگهی داده بود زنگ زدم گفت برا 70تومن باید 200میلیون ملک داشته باشید 10درصد مبلغ وام هم خودش بر می داره نهایت 2هفته ای هم پول تو حسابمونه خیلی بعیده با 400تومن 250وام بدهند غیر اینکه از شخص نزول کنی

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
من تهران را نمی دونم اما اصفهان به یک نفر تو روزنامه آگهی داده بود زنگ زدم گفت برا 70تومن باید 200میلیون ملک داشته باشید 10درصد مبلغ وام هم خودش بر می داره نهایت 2هفته ای هم پول تو حسابمونه خیلی بعیده با 400تومن 250وام بدهند غیر اینکه از شخص نزول کنی
والا پیارسال با همین وثیقه ۲۵۰ تومن مضاربه شش ماهه گرفتم، سر موعدش یه شش ماهم تمدید کردم، نمیدونم دیگه، اینا هر روز قوانینشون عوض میشه خوب، شاید امسال نشه گرفت!

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
نزول از شخص هم از نظر درصد سود با بانک فرق آنچنانی نداره، حلال و حرومشم به نظر من با بانک فرق نداره، فقط قضیه اعتماده، اگه طرف بخواد سند رو بالا بکشه دستم جایی بند نیست

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
نزول از شخص هم از نظر درصد سود با بانک فرق آنچنانی نداره، حلال و حرومشم به نظر من با بانک فرق نداره، فقط قضیه اعتماده، اگه طرف بخواد سند رو بالا بکشه دستم جایی بند نیست
از شخص حداقل ماهی ۵٪میگیره و ۲برابر سند باید بزنی به نامش!
تا از تمام بانکها و موسسات ناامید نشدی سراغ شخص نرو

CapitanArsalan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سندی که داری میگی چهارصد تومن کجاست؟ کارشناس قیمت گذاشته؟ مشکل داره؟
میتونی با مصوبه و چندتا طرح دیگه 70% رو وام بگیری، که میشه 280، حالا بگو اصلآ 30تومن بدی برای کسی که برات میگیره و کارشناس که قیمت ملک رو بالاتر بزنه و چندتا چیز دیگه، همون 250 برات میمونه، گرفتن میشه گرفت، اما اگه نتونی برگردونی به مشکل میخوره و سند رو خیلی راحت بالا میکشن.

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
سندی که داری میگی چهارصد تومن کجاست؟ کارشناس قیمت گذاشته؟ مشکل داره؟
میتونی با مصوبه و چندتا طرح دیگه 70% رو وام بگیری، که میشه 280، حالا بگو اصلآ 30تومن بدی برای کسی که برات میگیره و کارشناس که قیمت ملک رو بالاتر بزنه و چندتا چیز دیگه، همون 250 برات میمونه، گرفتن میشه گرفت، اما اگه نتونی برگردونی به مشکل میخوره و سند رو خیلی راحت بالا میکشن.
۷۰ درصد که اصولا باید بدن، گفتم که دفعه قبل هم ۲۵۰ گرفتم
این راحتی که شما میگی یعنی چی؟
در مورد پس دادنشم بارها گرفتم و پس دادم، مشکل اینه که شعبه‌ای که باهاش کار میکنم رئیسش عوض شده کلا راه نمیاد باهام
ضمنا ۲۰ درصد مسدودی رو شما درنظر نگرفتی، از این ۲۸۰ که شما میگین باید ۵۶ تومن مسدود کنید تو حساب که نهایتن ۲۰۰ میمونه که خوبه، من با ۱۸۰ هم کارم راه میافته با حساب مسدودی و مخارج گفتم ۲۵۰

Last edited:

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
از شخص حداقل ماهی ۵٪میگیره و ۲برابر سند باید بزنی به نامش!
تا از تمام بانکها و موسسات ناامید نشدی سراغ شخص نرو
بعله ماهی ۵ میگیرن، سند هم در رهن میره، به نام نمیزنن
مسئله اینه که امسال بانک مرکزی خواسته به مردم لطف کنه بانکهارو مجبور کرده با ۲۴ درصد وام بدن، بانکهام برای اینکه صرفه داشته باشه واسشون اومدن سیستم مسدود کردن رو دوباره باب کردن، مثلا سامان ۲۰ درصد وام رو مسدود نگه میداره تا تسویه، یعنی ۲۰۰ وام بگیری باید ۴۰ تومن مسدود کنی توی حساب و ۲۴ درصد ۲۰۰ تومن رو سود بدی! شما به این سود ها هزینه رشوه و پول فروشنده وام و کارشناسی و محضر هم اضافه کنی میبینی که تقریبا ۴ درصد ماهانه سود باید بدی، پس فرق نزول و بانک ۱ درصد + مسئله مهم اعتماد هست

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
برو بانک شهر یا ملی بگو وثیقه دارم کارت رو سریع تر راه میندازن چون گیر ضامن نیست
نامه بانکت رو ببر دفتر خونه برایت اماده کنه

shahin81

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
159
سلام به دوستان
یه سوال داشتم برای گرفتن وام 100 میلیونی علاوه بر سند ملک ضامن حقوقی هم میخواد.

بالا