برگزیده های پرشین تولز

خریدار PlayStation TV

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام

خریدار PlayStation TV آکبند پک استاندارد هستم
پک آکبند تا 240 هزار تومان خریدارم ( همون قیمت فروش این پک تو سایت dc )
اگر دست دوم تمیز در حد آک هم باشه خریدارم ,شرایط خودتونو برام پخ کنید

93mw533darloqabvri7z.jpg

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
درود

استارتر جان فلسفه این مورد را پی نبردم هنوز! رم ویتا و psp رو ساپورت میکنه و انتقال میده به tv؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
درود

استارتر جان فلسفه این مورد را پی نبردم هنوز! رم ویتا و psp رو ساپورت میکنه و انتقال میده به tv؟

درود داداش
ببین داداش سونی میخواست یه ستاپ باکس تولید کنه یه چیزی مثل apple tv , که هم بشه باهاش به ps now متصل شد
هم به سرور ها فیلم آنلاین متصل شد , هم دسترسی به کانال ها شبکه ای و اخباری داشت و بشه تصویر ps4 رو یه lcd دیگه فرستاد

بخاطر همین سونی اومد کنسول ps vita رو تبدیل به یه کنسول خونگی کرد - playstation tv در اصل یه ویتا محدود شده اس که روش میشه هم بازیا ویتا - هم psp - هم ps1 روی tv بازی کرد
هم به ps now وصل میشه و هم به ps4 لینک میکنه

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
همچنان که اسمش مییاد ذهنم میره سمت اون tv 32 اینچش که فوق العاده بود .

بعد این هم کابل برق درش رویت میشه هم آداپتور!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
همچنان که اسمش مییاد ذهنم میره سمت اون tv 32 اینچش که فوق العاده بود .
بعد این هم کابل برق درش رویت میشه هم آداپتور!

آره این مشکل منم دارم هر جا رفتم گفتم playstation tv دارید؟ بهم گفتن تلویزیون پلی استیشن نداریم برو فلان جا
خوب آداپتور لپتاپ دیدی؟ مثل اونه سیم برق میره تو آداپتور و آداپتور خروجیش میره به پشت کنسول وصل میشه
خروجی این ویتا کنسول خونگی شده هم 720p هست هم خروجی hdmi داره

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
داداش منم دنبالش بودم متاسفانه گیر نیومد (البته دست دوم)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
داداش منم دنبالش بودم متاسفانه گیر نیومد (البته دست دوم)

آره نیست ، dc داشت منم پول نداشتم اون موقع بعد تونستم جور کردم اومدم سفارش بدم همون ساعت ناموجود شد

کلی اینور اونور گشتم اما نیست فقط یه جا داشت که اونم قیمت خیلی بالا میداد

Axel.Rose

Registered User
لایک‌ها
85
من یدونه از ebay گرفتم حدود 340 برام افتاد. کنسول خوبیه فقط مشکل اینه همه ی بازیای ویتا رو ساپورت نمی کنه.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من یدونه از ebay گرفتم حدود 340 برام افتاد. کنسول خوبیه فقط مشکل اینه همه ی بازیای ویتا رو ساپورت نمی کنه.

مبارکت باشه داداش :general406: یه ترفند و راهی هست که میشه که باهاش تمام بازی ها ویتا رو روی ps tv اجرا کرد
هک قسمت psp کنسول ps tv هم اومده یه روشی داره که باید یه بازی psp از استور بخری این بازی یه باگ داره بعد با یه کار کوچیک و راحت کنسول هک میشه میتونی بازیا psp و ps1 به صورت کپی اجرا کنی ( مموری کارت دامپ شده )
گروه کبری یه برد شبیه ساز کارتج هم برای سری ps tv و vita زدن که باهاش میشه بازیا فیزیکی بازی کرد اما هنوز عرضه عمومی نشده و قراره به زودی بدن تو بازار

Axel.Rose

Registered User
لایک‌ها
85
مبارکت باشه داداش :general406: یه ترفند و راهی هست که میشه که باهاش تمام بازی ها ویتا رو روی ps tv اجرا کرد
هک قسمت psp کنسول ps tv هم اومده یه روشی داره که باید یه بازی psp از استور بخری این بازی یه باگ داره بعد با یه کار کوچیک و راحت کنسول هک میشه میتونی بازیا psp و ps1 به صورت کپی اجرا کنی ( مموری کارت دامپ شده )
گروه کبری یه برد شبیه ساز کارتج هم برای سری ps tv و vita زدن که باهاش میشه بازیا فیزیکی بازی کرد اما هنوز عرضه عمومی نشده و قراره به زودی بدن تو بازار

ممنون لطف دارید.
جدا کبری هکش کرده؟ خیلی خوبه!
بله قسمت psp رو به هر دو روش ark و tn-v هک کردم. ولی برای خرید بازی از استور مجبور شده آپدیتش کنم که متاسفانه دیگه اون روش هک همه بازی های ویتا رو frimware 3.55 جواب نمیده.

بالا