برگزیده های پرشین تولز

خرید اتاری سگا ( بدون مشکل و همراه با همه لوازم جانبی )

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
سلام دوستان قصد خرید اتاری سگا رو دارم .
بدون مشکل باشه و لوازم جانبی همراهش باشه کم کسری نداشته باشه
فیلمش هم باشه میخوام .
;)

دایی

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
دوست عزیز نوارهای سگا + دفترچه سگا + ادپتور و دسته ها و خود سگا موجود میباشد!

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
داداش آتاری میخوای یا سگا؟ آتاری سگا الان مشنوم

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
عزیز شما سگا می خوای یا اتاری

من یه سگا تمییز دارم با 2 تا فیلم دسته همه جی کامل هست

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
دوست عزیز نوارهای سگا + دفترچه سگا + ادپتور و دسته ها و خود سگا موجود میباشد!
قیمت و عکس از لوازم ..
داداش آتاری میخوای یا سگا؟ آتاری سگا الان مشنوم
سگارو میخوام داری ؟
عزیز شما سگا می خوای یا اتاری

من یه سگا تمییز دارم با 2 تا فیلم دسته همه جی کامل هست
مگه فرقی داره اتاری با سگا ؟
عکس و قیمت؟

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
مگه فرقی داره اتاری با سگا ؟
عکس و قیمت؟

عزیز مگه می خوای ایپد 3 بخری که عکس مشخصات می خ.ای سگا 2 نوع بیشتر نداره که اونم مال کشور ساختشه که زیاد مهم نیست
قیمت هم شما یه قیمتی بده بینم چی جوریاست

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
عزیز مگه می خوای ایپد 3 بخری که عکس مشخصات می خ.ای سگا 2 نوع بیشتر نداره که اونم مال کشور ساختشه که زیاد مهم نیست
کی مشخصات خواست , خب عکس از دستگاه میخوام ببینم عیبی داره ( اگه واست عیب داره وارد تایپک نشو مجبورت نکردم )
خب شاید زدی دستگاه رو بـه **** دادی بعد میخوای بفروشی شاید من خوشم نیاد از این دستگاه به **** رفته ..
من از شما خرید نمیکنم خیلی ببخشید.

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
کی مشخصات خواست , خب عکس از دستگاه میخوام ببینم عیبی داره ( اگه واست عیب داره وارد تایپک نشو مجبورت نکردم )
خب شاید زدی دستگاه رو بـه **** دادی بعد میخوای بفروشی شاید من خوشم نیاد از این دستگاه به **** رفته ..

وایی این جنس یک میلیونی رو دستم باد کرد
تورو خدا بخرش بخرش تورخدا باد کرده رودستم

عمو جون من همین الان شما رو می خرم و در راه خدا ازاد می کنم

در ثانی بنده اینقدر با احترام به شما جواب دادم این بود نتیجش
شرمنده دادش حرف حساب جواب نداره
یا حق ان شا الله یه دونه تمییز گیر بیاری
بای

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
وایی این جنس یک میلیونی رو دستم باد کرد
تورو خدا بخرش بخرش تورخدا باد کرده رودستم
عمو جون من همین الان شما رو می خرم و در راه خدا ازاد می کنم
در ثانی بنده اینقدر با احترام به شما جواب دادم این بود نتیجش
شرمنده دادش حرف حساب جواب نداره
یا حق ان شا الله یه دونه تمییز گیر بیاری
بای
بــــرو باد بیــــاد , جلـــو بـــاد گرفـــتی ..

shaherik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خرید دستگاه سگا به صورت آکبند و پلمپ شده با یک فیلم 6 لبه از مدل 16 BIT که دارای IC های قابل تعمیر میباشند + لوازم جانبی شامل یک جفت دسته + یک آداپتور و فیش های ارتباطی لازم در آدرس فروشگاه ما با نام آناهیتا در زیر :
فقط 64000 تومان (آکبند و پلمپ)
خرید سگا
توضیحات بیشتر را در سایت فروشگاه ما ملاحظه نمایید.
اول جنس را تحویل بگیرید بعد مبلغ را به مامور پست در جلوی منزلتان پرداخت فرمایید.
این دستگاه 124 بازی در حافظه خود ذخیره دارد.
مشاهده پیوست 485126

moshtare

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام سگامگا درایور2بادودسته همراه با فیش و اداپتور با 124بازی داخل حافظه سگا و .... فقط به قیمت 55 هزار تومان +جنس را تحویل بگیرید بعد مبلغ را به مامور پست پرداخت فرمایید.
لطفا ازاین لینک واردشوید:www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=9&cad=rja&ved=0CGgQFjAI&url=http%3A%2F%2Fmoshtare.ir%2F138471-%25D8%25AE%25D8%25B1%25DB%258C%25D8%25AF-%25D8%25AF%25D8%25B3%25D8%25AA%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2587-%25D8%25B3%25DA%25AF%25D8%25A7%2Fbz%3Dfs&ei=RIbeUoLbAsj7rAfNr4FI&usg=AFQjCNG1h1_JlX1axTQi0zP0NXamivoRmw&bvm=bv.59568121,d.bmk

shaherik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
توجه :اطلاعیه مهم :
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تمامی دوستان باید اعلام کنم که تعداد محدودی سگا ،آکبند با تمام لوازم جانبی + یک فیلم 12 لبه به عنوان هدیه را میتوانید از ویسایت فروشگاه ما با نام آناهیتا ککه آذرس آن را در زیر گذاشته ام با قیمت 64000 تومان خریداری و مبلغ را بعد از تحویل به مامور پست پرداخت نمایید.
قابل ذکر است که تمامی مدل های ما از نوع جنسیس اصل بوده که یکی از مزایای آن میتوان به دارا بودن IC های قابل تعمیر آن نام برد.
همچنین گفتنیست تمامی پشتیبانی های لازم بعد از خرید مانند تهیه فیلم بازی سگا در انواع تک لبه 4 لبه 8 لبه و 12 لبه و همچنین دسته بازی درجه یک در فروشگاه ما با نام آناهیتا در حال ارائه و خدمت گذاری میباشد:
WWW.SHOPINGCENTUARY.COM

shaherik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان قصد خرید اتاری سگا رو دارم .
بدون مشکل باشه و لوازم جانبی همراهش باشه کم کسری نداشته باشه
فیلمش هم باشه میخوام .
;)
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تمامی دوستان باید اعلام کنم که تعداد محدودی سگا ،آکبند با تمام لوازم جانبی + یک فیلم 12 لبه به عنوان هدیه را میتوانید از ویسایت فروشگاه ما با نام آناهیتا ککه آذرس آن را در زیر گذاشته ام با قیمت 64000 تومان خریداری و مبلغ را بعد از تحویل به مامور پست پرداخت نمایید.
قابل ذکر است که تمامی مدل های ما از نوع جنسیس اصل بوده که یکی از مزایای آن میتوان به دارا بودن IC های قابل تعمیر آن نام برد.
همچنین گفتنیست تمامی پشتیبانی های لازم بعد از خرید مانند تهیه فیلم بازی سگا در انواع تک لبه 4 لبه 8 لبه و 12 لبه و همچنین دسته بازی درجه یک در فروشگاه ما با نام آناهیتا در حال ارائه و خدمت گذاری میباشد:
WWW.SHOPINGCENTUARY.COM

shaherik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
WWW.SHOPINGCENTUARY.COM

sadegh1993

Registered User
لایک‌ها
82
سگا حداقل بالای 4 تا 5 مدل کنسول بازی داره

اونی که در ایران معروفه sega genesisi/mega drive هست

به غیر از این dreamcast

master system

...

هم داره سگا

ببخشیدا ممنون

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
دوست عزیز یه سگا مگا درایو دارم حافظه دار + 12 تا نوار سگا که شامل بازی های مورتال کمبات 4 و فوتبال گزارشگر و کلی بازی های با حال دیگه هستش همرو با هم 45 میدم.

shaherik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
توجه :
اطلاعیه مهم :

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تمامی دوستان باید اعلام کنم که تعداد محدودی سگا ،آکبند با 124 بازی موجود در حافطه خود ، با تمام لوازم جانبی + یک فیلم 12 لبه به عنوان هدیه را میتوانید از ویسایت فروشگاه ما با نام آناهیتا ککه آذرس آن را در زیر گذاشته ام با قیمت 64000 تومان خریداری و مبلغ را بعد از تحویل به مامور پست پرداخت نمایید.
WWW.SHOPINGCENTUARY.COM

(((خرید سگای جنسیس اصل )))

shaherik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
توجه :
اطلاعیه مهم :

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تمامی دوستان باید اعلام کنم که تعداد محدودی سگا ،آکبند با 124 بازی موجود در حافطه خود ، با تمام لوازم جانبی + یک فیلم 12 لبه به عنوان هدیه (( رایگان - شامل بازیهای دلخواهی که شما سفارش میدهید!! )) را میتوانید از ویسایت فروشگاه ما با نام آناهیتا ککه آذرس آن را در زیر گذاشته ام با قیمت 64000 تومان خریداری و مبلغ را بعد از تحویل به مامور پست پرداخت نمایید.
WWW.SHOPINGCENTUARY.COM

(((خرید سگای جنسیس اصل )))

لطفا در هنگام سفارش ، در قسمت توضیحات ، نام بازیهای دلخواه خود را بنویسید تا همان بازیها برای شما ارسال گردند.

بالا