برگزیده های پرشین تولز

خرید انلاین از برندهای انگلستان، اسپانیا، امریکا، ترکیه و دبی

arash-rami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
@susan65 جان آدرسش رو نوشته بودم : www.tikomark.com فقط کارشون لوازم آرایش و عطر های برند معروف هست و تمام عطر هاشون ارجینال فرانسه هست و نه سفارش آمریکا که حتی در بازار ترکیه و نمایندگی برند ها زیاده و من عطر فرانسه را به سفارش آمریکاش ترجیح می دم . الان روی تخفیف ویژه قیمت عمده هست . کسی نیست بتونه کمک کنه ؟

aref435

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
@arash-rami : تيكو مارك تقريبا سايت جديدى هست كه با قدرت زيادى وارد بازار شده و چون وارد كننده مستقيم هست حتى فروشگاه ها و سايت هاى ديگه ازش خريد دارن خصوصا وقتى تخفيف هايي مثل الان مى ذاره، هر كى معرفى كرده بهترين گزينه رو گفته . چيز ديگه كه معروفش كرد بيمه عجيبى بود كه توسط يه شركت آمريكايى رو سايت گذاشت و هر بار پرداخت رو تا سقف ١،٧٥٠،٠٠٠ دلار آمريكا بيمه كرد تا خريد هاي عمده و بزرگ رو بيمه كنه و مغازه ها با خيال راحت پرداختاشون رو در امنيت كامل آنلاين انجام بدهند . با كليك روي علامت قفل پايين سايت مي تونيد اينو ببينيد . من خودم علاقه زيادى به خريد آنلاين دارم واسه همين اينارو توضيح دادم كه شايد كسى مثل من باشه . :)

arash-rami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
@aref435 : واقعا ممنونم از این همه اطلاعات جالب و از کمکتون . مشکل من طی تماس با ایشان حل شد . :):):):) بازم ممنون .

susan65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
@arash-rami :میشه بپرسم اون شماره تلفن بالا خط ثابت بود؟ازشون موبایل ندارین که با وایبر بشه تماس گرفت؟

arash-rami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

helm 63

Registered User
لایک‌ها
42
و این کاربر هیچ ربطی به تاپیک بنده ندارن دوستان

مامان سبحان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت های ترک که لباس مجلسی بشه ازشون خرید جطور؟ کدوم رو معرفی می کنید؟

Xoex

Registered User
لایک‌ها
25
اگر لینک داده بشه چقدر طول میکشه تا شما ببینید و قیمت اعلام کنید و خرید انجام بشه؟ لینک که داده میشه خیلی طول میکشه تا شما جواب بدین اینطوری جنسهای خوب و قشنگ رو تا شما بخواین ببینید پریدن
باید یک راه وایبری در اختیار بگذارند که جنس های آف خورده رو بشه سریع ازشون قیمت گرفت و خرید کرد قبل اینکه زمانش از بین بره

قیمت این دو جنس رو اگه میشه بفرستید:
http://www.defacto.com.tr/kase-kaban-270223

http://www.trendyol.com/Erkek-Saat-FS4932/UrunDetay/30808/9046529

ممنون

Xoex

Registered User
لایک‌ها
25
من پیشنهادم اینه که شما با توجه به عدم سابقتون،با یک فرد باسابقه در فروم هماهنگ کنید که حداقل 10-15 خرید اول رو مبلغ برای فرد سوم واریز کنند و شما خرید کنید و تحویل بدید و بعد مبلغ رو از فرد باسابقه بگیرید. اینطوری کمی اعتمادسازی میشه.
با عرض پوزش از شما، توهین حساب نکنید، اما دلایل برای عدم اعتماد زیاد هست. شما امتیاز بازارچه خوبی ندارید. با توجه به رفتار شبه اسپمی که دارید ( یک تاپیک تکراری ایجاد کردید و از طرف مدیران بسته شده) معلومه کاملا آشنایی با نحوه کار در این فروم ندارید. علاوه بر این همین تاپیک هم پره از افرادی که اومدن ثبت نام کردند و همون روز اینجا کامنت گذاشتن و احیانا تعریف کردند از خرید از ترکیه! اینها دلیلی نیست که شما مشکلی داشته باشید. فقط دلیلیه برای اینکه آدم نتونه اعتماد کامل کنه

ali0364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
این دوتا چقدر تعرفه شما و چقدر هزینه ارسالشون میشه؟
لینک 1
لینک 2

tirgas

Registered User
لایک‌ها
23
سری جدید خرید‌های من رسید
با تشکر از استارتر تاپیک

بالا